Виправте, що ROG Gaming Center не працює

Republic of Gamers, або ROG, прагне надати ігровій спільноті найкращий досвід під час ігор і надати деяке унікальне програмне забезпечення для геймерів на додаток до ігрових ПК, телефонів та аксесуарів. Rog Gaming Center — це гало-продукт лінійки програмного забезпечення Asus ROG. ROG Gaming Center — це інструмент, який вбудовується в комп’ютери ASUS. Це єдине місце для того, щоб залишатися в курсі компонентів системи та налаштовувати їх. Як видно з назви, він допомагає керувати кількома ігровими профілями на комп’ютері, і багатьом гравцям подобається доступний у ньому рівень налаштування. Але навіть такий улюблений додаток не може сховатися від проблем, і найяскравіша з них – непрацюючий ігровий центр ROG. У цій статті ви дізнаєтеся про цю проблему та як вирішити проблему, що не запускається ROG ігровий центр.

Як виправити, що ROG Gaming Center не працює в Windows 10

ROG Gaming Center надає кілька варіантів для користувачів, щоб задовольнити цілу низку вимог, як-от вивільнення оперативної пам’яті, розгін та підвищення продуктивності вентиляторів тощо. Ігровий центр, як і інші програми, має різні проблеми, і, на жаль, кілька користувачів повідомили, що ROG Gaming Center просто відмовляється запускатися після встановлення нового оновлення програми або Windows.

Інші проблеми, пов’язані з тим, що ігровий центр ROG не відкривається

Інші труднощі виникають, коли ми використовуємо або запускаємо ROG Gaming Center на наших ПК. У наступних параграфах ми розглянемо деякі проблеми, які можуть виникнути з цією програмою.

 • Температура ЦП не відображається в ROG Gaming Center: якщо ця проблема не зникає після оновлення ROG Gaming Center, скористайтеся точками відновлення системи, щоб відновити свій ПК до колишнього стану. Якщо у вас немає точок відновлення системи, найкращий підхід — перевстановити ROG Gaming Center.

 • Контроль вентилятора в ROG Gaming Center не працює: переконайтеся, що Windows і драйвери пристроїв на вашому комп’ютері оновлені. З магазину Microsoft Store отримайте гарячі клавіші ASUS Keyboard. Він містить повідомлення про накладення для функціональних клавіш, що дозволяє нам регулювати швидкість вентилятора.

 • Кнопка ROG не працює G14: ця проблема може бути викликана Windows Defender або будь-яким іншим антивірусним програмним забезпеченням, встановленим на вашому комп’ютері. У результаті надайте програмі ROG Gaming Center дозвіл на виконання на вашому ПК. Видаліть антивірусну програму, якщо проблема не зникає.

 • Сторонні програми: Сторонні програми можуть перешкоджати роботі утиліти ROG Gaming Center Fan Control, в результаті чого ROG Gaming Center Fan Control буде відсутній. Щоб вирішити проблему, деактивуйте шкідливі програми. Переконайтеся, що у вас завантажені всі необхідні драйвери, щоб уникнути подібних проблем. Зверніться до технічної підтримки ASUS, якщо проблема не зникне.

 • ROG Gaming Center Turbo Gear не працює: перевірте, чи використовуєте ви старішу чи новішу версію програмного забезпечення. Встановіть останні версії, якщо ви все ще використовуєте попередні. Щоб виправити це, підвищте частоти тактової частоти пам’яті та ядра в Turbo Gear.

 • ROG Gaming Center не працює або не відкривається: скористайтеся інструкціями з усунення несправностей, наведеними в цій темі. Щоб використовувати ROG Gaming Center без проблем, уважно дотримуйтесь інструкцій на комп’ютері з Windows.

У чому причина того, що ROG Gaming Center не відкривається в Windows?

Деякі причини цієї проблеми відомі, і багато користувачів цієї програми обговорювали їх. Невідомі причини є більш ризикованими, хоча певні методи працюють, ніхто не розуміє, як. У будь-якому випадку, нижче ми розмістили список ймовірних пояснень, тому подивіться!

 • Блоковий список Windows Defender: програма Windows Defender може не визначити програмне забезпечення ROG Gaming Center і додати його до списку блокування за певних обставин. Як наслідок, проблема може виникнути, якщо Windows Defender перешкоджає роботі програмного забезпечення.

 • Застарілі драйвери: ROG Gaming Center використовується для керування рядом пристроїв, пов’язаних із іграми, такими як ваша відеокарта та периферійні пристрої, такі як миша та клавіатура. Переконайтеся, що драйвери для цих пристроїв оновлені, якщо ви хочете уникнути цієї проблеми.

 • Дозволи адміністратора: можливо, йому не надано адміністративні дозволи програмного забезпечення, тому ROG Gaming Center не запускається. Тому ми настійно радимо вам спробувати надати йому ці права, а потім перевірити, чи це вирішить проблему.

 • Неправильно налаштована інсталяція: інсталяція програмного забезпечення вашого комп’ютера може бути неправильно оброблена в сховищі, внаслідок чого ROG Gaming Center не відкривається. Як наслідок, вам слід спробувати переінсталювати програмне забезпечення, використовуючи наведені нижче параметри.

Тепер, коли ви знаєте про деякі з можливих причин цієї проблеми на вашому комп’ютері, ми нарешті можемо задіяти перераховані нижче засоби.

Дізнавшись про різні причини того, що ROG Gaming Center не відкривається, настав час вирішити цю проблему. Ось кілька пропозицій, які виявилися ефективними для деяких людей. Ви можете працювати зі списком, доки проблему не буде вирішено.

Спосіб 1. Запустіть ROG Gaming Center як адміністратор

За словами кількох користувачів, запуск основного виконуваного файлу ROG Gaming Center як адміністратор вирішив проблему, і після цього ROG Gaming Center почав нормально працювати. Для цього просто виконайте наведені нижче дії!

1. Щоб почати, клацніть правою кнопкою миші ярлик на робочому столі та виберіть у контекстному меню, що відкриється, розташування файлу.

2. За замовчуванням папку слід назвати так:

C:Program Files (x86)ROG Gaming Center

3. У папці знайдіть основний виконуваний файл.

4. У контекстному меню, що відобразиться, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Властивості.

5. Перейдіть на вкладку Сумісність, коли ви потрапите всередину.

6. У розділі Налаштування встановіть прапорець біля пункту Запуск цієї програми як адміністратора.

7. Знову відкрийте ROG Gaming Center і перевірте, чи нормально він відкривається.

Спосіб 2. Оновіть ROG Gaming Center

Деякі користувачі повідомили, що після оновлення ROG Gaming Center він більше не відкривається і не запускається. Однак деякі експерти, а також форуми пропонують вирішити цю проблему шляхом оновлення програми. Встановіть найновішу версію ROG Gaming Center і подивіться, чи не вирішує цю проблему. Перейдіть до наступного рівня, якщо проблема залишається після оновлення програмного забезпечення.

Спосіб 3: Оновіть або перевстановіть драйвери

Щоб правильно використовувати апаратні компоненти та утиліти, ви повинні підтримувати актуальність драйверів пристроїв. Ігровий центр ROG може припинити роботу або навіть відмовитися від відкриття, якщо пов’язані драйвери пошкоджені або застаріли. Існує кілька несправних драйверів, які потрібно розглянути під час усунення несправностей, коли виправлення rog gaming center не відкриває проблему. Ці драйвери включають драйвери клавіатури, миші та графічної системи. У результаті вам слід оновити драйвер до останньої версії, а також приділити особливу увагу драйверам для клавіатури, миші та відеокарти.

Варіант 1: Оновіть драйвери

1. Запустіть Диспетчер пристроїв із рядка пошуку Windows, як показано.

2. Двічі клацніть на Display adapters, щоб розгорнути його.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші драйвер відеокарти та виберіть Оновити драйвер, як показано.

4. Далі натисніть Автоматичний пошук драйверів, щоб встановити оновлений драйвер на ваш ПК.

5А. Драйвери оновляться до останньої версії, якщо вони не будуть оновлені.

5B. Якщо вони вже знаходяться на стадії оновлення, відобразиться наступний екран.

6. Натисніть Закрити, щоб вийти з вікна та перезавантажити ПК.

Варіант 2. Перевстановіть драйвери

1. Запустіть Диспетчер пристроїв і розгорніть Адаптери дисплея.

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші драйвер і виберіть Видалити пристрій, як показано нижче.

3. Тепер поставте прапорець Видалити програмне забезпечення драйвера для цього пристрою та підтвердіть запит, натиснувши Видалити.

4. Знайдіть і завантажте драйвери, що відповідають версії Windows на вашому ПК.

Примітка: Наприклад Intel, AMDабо NVIDIA.

5. Двічі клацніть завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити його.

6. Нарешті, перезавантажте ПК.

Спосіб 4: Оновіть Windows

Microsoft регулярно випускає оновлення для усунення помилок і надання нових функцій. Якщо ви давно не оновлювали Windows, зробіть це якомога швидше. Коли виявлено ці проблеми, розробники Microsoft швидко працюють над створенням виправлень, які виправляють проблему. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ви ввійшли як адміністратор.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування.

2. Натисніть плитку Оновлення та безпека, як показано.

3. На вкладці Windows Update натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень.

4А. Якщо доступне нове оновлення, натисніть «Встановити зараз» і дотримуйтесь інструкцій для оновлення.

4B. В іншому випадку, якщо Windows оновлена, на ньому з’явиться повідомлення «Ви оновлені».

5. Коли це буде завершено, відкрийте ігровий центр ROG і знайдіть проблеми, пов’язані з тим, що ігровий центр ROG не запускається.

Спосіб 5. Додайте виняток до свого антивірусу

Ваша антивірусна програма може помилково визначити виконуваний файл ROG Gaming Center як шкідливий і перешкодити його запуску. В результаті вимкнення антивірусної перевірки файлів інсталяції програми може бути вигідним. Виконуючи наведені нижче дії, ви можете створити виняток для ROG Gaming Center, якщо ви використовуєте антивірус Windows Defender.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть захист від вірусів і загроз і натисніть клавішу Enter.

2. Тепер натисніть Керувати налаштуваннями.

3. Прокрутіть униз і натисніть Додати або видалити виключення, як показано нижче.

4. На вкладці Виключення виберіть параметр Додати виключення та натисніть Файл, як показано.

5. Тепер перейдіть до каталогу файлів, куди ви встановили програму, і виберіть Ігровий центр ROG файл.

6. Зачекайте, поки інструмент буде додано до пакету безпеки, і ви готові до гри!

Спосіб 6. Вимкніть або видаліть антивірусну програму (не рекомендується)

Антивірусне програмне забезпечення, таке як Windows Defender, може перешкоджати ефективній роботі ROG Gaming Center. У цьому сценарії ви можете вимкнути або видалити антивірусну програму, щоб вирішити проблему, що не запускається ROG ігровий центр, виконавши наведені кроки.

Варіант 1. Вимкніть антивірус (якщо є)

Нижче наведено кроки, щоб тимчасово вимкнути ваш антивірус, щоб виправити проблему, що не працює ігровий центр ROG

Примітка. Як приклад ми показали безкоштовний антивірус Avast.

1. Перейдіть до значка «Антивірус» на панелі завдань і клацніть його правою кнопкою миші.

2. Тепер виберіть параметр керування Avast shields.

3. Виберіть будь-який наведений нижче параметр, щоб тимчасово вимкнути Avast.

 • Вимкнути на 10 хвилин
 • Вимкнути на 1 годину
 • Вимкніть до перезавантаження комп’ютера
 • Вимкнути назавжди

4. Тепер поверніться до головного вікна. Тут ви вимкнули всі щити від Avast. Щоб активувати налаштування, натисніть на ВКЛЮЧИТИ.

Варіант 2. Видаліть антивірус (не рекомендується)

Виконайте ці кроки, щоб видалити антивірус, щоб вирішити проблему, що не запускається ROG ігровий центр.

Примітка. Ми не рекомендуємо видаляти антивірусне програмне забезпечення, оскільки воно захищає ваш комп’ютер від шкідливих програм.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити Налаштування.

2. Клацніть налаштування Програми.

3. Тепер ви побачите список усіх програм, які були встановлені на вашому комп’ютері. Знайдіть антивірусну програму, клацніть її та виберіть у меню Видалити.

Спосіб 7. Перевстановіть ROG Gaming Center

Якщо нічого іншого не працює, перевстановити його все ще можна. Цей метод досить простий у використанні, і це те, що ви повинні враховувати під час усунення цієї проблеми. Видаливши його, перейдіть на комп’ютер і видаліть усі файли, пов’язані з ROG Gaming Center. Якщо у вас Windows 10, для цього можна скористатися панеллю керування або програмою «Налаштування».

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програми та функції та натисніть Відкрити.

2. Пошук Ігровий центр ROG у полі Пошук у цьому списку.

3. Потім виберіть ігровий центр ROG і натисніть кнопку Видалити, показану виділеною.

4. Знову натисніть Видалити для підтвердження.

5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес видалення та перезавантажити ПК.

6. Тепер перейдіть до Центру завантаження Asus ROG з офіційний веб-сайт і шукайте свій продукт.

7. Натисніть «Драйвери та утиліта» та завантажте останню програму ROG gaming center.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи є Asus виробником ROG?

Відповідь Republic of Gamers була заснована в 2006 році елітною групою інженерів і дизайнерів ASUS, які займаються створенням найкращих у світі ігор (ROG). ROG встановила нові галузеві стандарти, надаючи інноваційне хардкорне ігрове обладнання, яке дозволяє геймерам і шанувальникам у всьому світі з самого початку.

Q2. Що таке ігровий центр ROG?

Відповідь ASUS Gaming Center дозволяє зручно отримувати доступ до налаштувань і запускати програми ASUS. Інтегрований додаток включає ROG Game First III, ASUS Gaming MacroKey, Splendid, NVIDIA GeForce Experience та інші функції. Буде запущено ASUS Gaming Center. Ви можете перейти на головну сторінку, натиснувши піктограму на робочому столі або натиснувши ігрову клавішу на клавіатурі.

Q3. Яке призначення кнопки ROG?

Відповідь Функція Asus ROG Boost підвищує продуктивність незначно, але відчутно, надаючи додаткову потужність сумісному графічному процесору машини. ROG Boost підвищує потужність графічного процесора з 80 до 100.

***

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вирішити проблему непрацюючого ігрового центру ROG. На нашому веб-сайті ви можете знайти багато інших статей, пов’язаних із технікою, і якщо у вас є якісь пропозиції чи відгуки, напишіть нам у розділі коментарів нижче