Виправте, що ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями в Google Meet

Google Meet – це чудовий додаток для відеоконференцій, яким користуються мільйони людей у ​​всьому світі. Ви можете використовувати Google Meet, щоб спілкуватися, спілкуватися, зустрічатися та зустрічатися з користувачами в іншому куточку світу. Але, як і інші програми для відеоконференцій, Google Meet також має деякі проблеми, які потрібно часто вирішувати. Ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями – поширена проблема, з якою стикаються багато користувачів, і це засмучує, особливо коли ви перебуваєте в середині зустрічі. Якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, ви в потрібному місці! Цей посібник допоможе вам вирішити, якщо ваш мікрофон вимкнено через системні налаштування Google Meet, незалежно від того, використовуєте ви його в програмі для настільного комп’ютера чи версії браузера.

Як виправити, що ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями в Google Meet

Існує так багато причин, які сприяють виникненню цієї проблеми. Деякі з них наведено нижче. Глибоко проаналізуйте їх, щоб ви знали, як вирішити те саме.

 • Аудіовихід налаштовано неправильно

 • Налаштування звуку для Google Meet невідповідні
 • Якась інша програма на вашому ПК заважає Google Meet
 • Google Meet заборонив доступ до аудіо
 • Ваш аудіопристрій не встановлено як стандартний на вашому пристрої
 • Пошкоджені файли на ПК
 • Аудіосервіси не працюють
 • Google Meet у веб-переглядачі не має дозволу на доступ до аудіо
 • Пошкоджений кеш браузера
 • Застарілий браузер, аудіодрайвери та операційна система Windows
 • Конфлікти в налаштуваннях мікрофона та браузерах

Наведені нижче методи впорядковано відповідно до рівня ефективності, і ви повинні дотримуватися їх у тому самому порядку, щоб досягти найкращих результатів.

Примітка. Для демонстрації ми використали наведені нижче методи у браузері Google Chrome.

Спосіб 1: базове усунення несправностей

Перш ніж приступати до складніших рішень, давайте спочатку перевіримо, чи можуть базові перевірки та кроки з усунення несправностей вирішити цю проблему для вас.

Метод 1A: Попередні перевірки

Перш ніж вирішити будь-які розширені методи усунення несправностей, є кілька простих методів, які допоможуть усунути несправність Ваш мікрофон вимкнено через проблему з системними налаштуваннями за кілька простих клацань. Якщо ви не отримали жодного виправлення, застосувавши їх, переходьте до наступних методів.

1. Перезавантажте ПК з Windows, щоб вирішити будь-які тимчасові проблеми, пов’язані з вашим комп’ютером.

2. Ви повинні переконатися, що під час використання Google Meet є належне підключення до Інтернету. Це запобіжить проблемам зі звуком, які виникають посеред наради через недостатню пропускну здатність.

3. Завжди використовуйте фірмові навушники. Він надійно підключений до комп’ютера. Це запобіжить будь-якому зовнішньому шуму від перешкод для звуку.

4. Коли інші програми на вашому комп’ютері з Windows 10 використовують звуковий пристрій за замовчуванням, ви можете зіткнутися з цією проблемою. Щоб вирішити проблему, радимо закрити всі інші програми чи програми, що працюють у фоновому режимі, або примусово завершити їх роботу за допомогою диспетчера завдань.

5. Залишайтеся в спокійній обстановці без жодних звуків транспорту чи шуму натовпу на задньому плані. Це запобіжить зникненню звуку Google Meet.

Окрім цих попередніх перевірок, ви можете спробувати наведений нижче основний метод вирішення проблеми.

Спосіб 1B: перевірте аудіовихід Google Meet

Якщо ви використовуєте два чи більше аудіопристроїв на ПК з Windows 10, ви повинні переконатися, який пристрій є типовим для доступу до всього загального аудіовмісту. Щоб перевірити їх, виконайте наведені нижче дії.

1. Клацніть піктограму динаміків у правому куті екрана робочого столу, як показано нижче.

2. Розгорніть аудіопристрої, натиснувши значок стрілки.

3. Тепер натисніть потрібний аудіопристрій і перевірте, чи аудіо відтворюється через вибраний пристрій.

Спосіб 1C: Перевірте гучність звуку

1. Перейдіть у нижній правий кут екрана та клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміків. Потім натисніть «Відкрити мікшер гучності».

2. Переконайтеся, що всі рівні звуку не вимкнено у вікні Volume Mixer. Коли є a Заборонено значокяк показано на малюнку, натисніть на нього та ввімкніть звук.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей звуку

Оскільки ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями, це проблема, пов’язана зі звуком, ви можете скористатися засобом усунення несправностей звуку на ПК з Windows, щоб вирішити цю проблему. Цей вбудований засіб усунення несправностей сканує всі аудіопристрої, підключені до комп’ютера, і визначає пов’язані з ними проблеми. Тоді всі виявлені проблеми можна буде дуже легко усунути. Прочитайте наш посібник про те, як запустити засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв, щоб вирішити всі проблеми з апаратним забезпеченням, пов’язаними зі звуком, на ПК з Windows 10.

Також скористайтеся цим посібником «Як запустити засіб усунення несправностей Windows Update» для довідки, і ви можете вручну запустити засіб усунення несправностей зі звуком. Виконуючи вказівки, переконайтеся, що ви вибрали засіб усунення несправностей із відтворенням аудіо.

Спосіб 3: Надайте дозволи мікрофону

Якщо ви використовуєте веб-версію Google Meet, ви повинні надати дозволи на аудіо для доступу до аудіовмісту в будь-яких програмах, зокрема в Google Meet у нашому випадку. Щоб дозволити доступ до мікрофона в Chrome, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть Chrome і натисніть піктограму з трьома крапками > Налаштування, як показано.

2. Тепер натисніть Конфіденційність і безпека на лівій панелі.

3. Натисніть Налаштування сайту.

4. Прокрутіть праву панель вниз і клацніть «Мікрофон» у розділі «Дозволи».

5. Потім клацніть перемикач поруч із пунктом «Сайти можуть запитувати використання мікрофона», як показано.

Спосіб 4: Вимкніть апаратне прискорення (якщо можливо)

Деякі ваші веб-сторінки та веб-сайти споживають додаткові ресурси GPU, коли ввімкнено функцію апаратного прискорення. Виконайте наведені нижче кроки, щоб вимкнути цю функцію, щоб вирішити проблему з параметрами системи. Ваш мікрофон вимкнено.

1. Запустіть Google Chrome і натисніть значок із трьома крапками.

2. Натисніть Налаштування.

3. Натисніть «Система» в розділі «Додатково» на лівій панелі.

4. Тепер вимкніть перемикач для параметра Використовувати апаратне прискорення, коли доступно, як показано нижче.

5. Нарешті натисніть «Перезапустити» та перевірте, чи чуєте ви звук у Google Meet.

Спосіб 5. Запустіть сканування SFC/DISM

Якщо ви хочете насолоджуватися безперебійним аудіо в Google Meet, ви повинні перевірити, чи всі програми та файли на вашому ПК не пошкоджені. Але, якщо вони пошкоджені або неправильно налаштовані, ви зіткнетеся з тим, що ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями. Тим не менш, усі ці неправильно налаштовані файли можна виправити за допомогою вбудованих утиліт вашого ПК з Windows 10, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання. Прочитайте та дотримуйтеся нашого посібника «Як відновити системні файли в Windows 10», щоб відновити всі пошкоджені файли на вашому комп’ютері. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і перевірте, чи ви виправили Ваш мікрофон вимкнено через проблему з налаштуваннями системи.

Спосіб 6: Змініть налаштування звуку

Необхідно перевірити, чи параметри звуку на вашому ПК з Windows 10 сумісні з властивостями аудіопристрою. Це допоможе вам вирішити цю проблему. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування Windows.

2. Натисніть «Система», як показано нижче.

3. На лівій панелі натисніть Звук.

4. Натисніть «Властивості пристрою» в меню «Вивід» на правій панелі.

5. Зніміть прапорець Вимкнути, як показано на малюнку.

6. Повторіть кроки 4 і 5 також для пристроїв введення.

Тепер перевірте, чи ви виправили Ваш мікрофон був вимкнений через помилку налаштувань системи.

Спосіб 7: Дозвольте доступ до аудіо в налаштуваннях

Якщо ваш ПК з Windows 10 має доступ лише до кількох певних програм, ви зіткнетеся з проблемою Ваш мікрофон вимкнено через системні налаштування. Якщо Google Meet немає в цьому списку, ви не зможете отримати доступ до аудіо для нього. Отже, переконайтеся, що ви ввімкнули всі доступи до аудіо для Google Meet у налаштуваннях, як описано нижче.

1. Перейдіть до налаштувань Windows, натиснувши одночасно клавіші Windows + I.

2. Потім натисніть опцію Конфіденційність.

3. Натисніть опцію «Мікрофон» у розділі «Дозволи програми».

4. Увімкніть опцію «Дозволити програмам доступ до мікрофона», як показано на малюнку.

5. Оскільки Google Meet використовується в Chrome, переконайтеся, що Google Chrome є дозволеним списком настільних програм, які використовують аудіо, як показано на малюнку.

Спосіб 8: Установіть аудіопристрій як пристрій за замовчуванням

Іноді ваш пристрій може вибирати випадкові аудіопристрої, підключені до комп’ютера, і ви нічого не чуєте, коли слухаєте інші пристрої за замовчуванням. Щоб уникнути та вирішити цю проблему, ви повинні встановити аудіопристрої як пристрої за замовчуванням, як описано в цьому методі.

1. Як і раніше, клацніть правою кнопкою миші піктограму «Динаміки» та виберіть опцію «Звуки».

2. Перейдіть на вкладку «Відтворення» та клацніть правою кнопкою миші потрібний аудіопристрій, який потрібно встановити за замовчуванням.

3. Потім натисніть «Установити як пристрій за замовчуванням».

4. Нарешті натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

Спосіб 9: Перезапустіть звукову карту

Ви можете легко виправити Ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями, перезапустивши звукову карту, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Диспетчер пристроїв. Тепер натисніть Відкрити.

2. Тепер двічі клацніть пункт Контролери звуку, відео та ігор, щоб розгорнути його.

3. Тут клацніть правою кнопкою миші потрібну звукову карту та натисніть «Вимкнути пристрій».

4. Потім натисніть «Так», щоб підтвердити підказку.

5. Перезавантажте ПК з Windows.

6. Знову повторіть кроки 1 і 2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на вимкненій звуковій карті та натисніть Увімкнути пристрій.

Спосіб 10: Вимкніть покращення звуку

Ви повинні перевірити частоту дискретизації, якщо ви можете отримати доступ до аудіо в інших програмах для відеоконференцій, але не в Google Meet. Будь-яка низька частота дискретизації призведе до того, що ваш мікрофон вимкнено через проблему з системними налаштуваннями. Щоб вирішити проблему, вимкніть функцію покращення аудіо в налаштуваннях аудіо, як описано нижче.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміків і виберіть опцію Звуки.

2. Перейдіть на вкладку «Відтворення» та клацніть потрібний аудіопристрій > параметр «Властивості».

3. Тепер перейдіть на вкладку «Додатково» та виберіть найвищий діапазон частот (24 біти, 48000 Гц) у розділі «Формат за замовчуванням», як показано на малюнку.

Примітка. Зніміть прапорець Вимкнути покращення звуку в розділі Покращення сигналу.

4. Натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

Примітка. Перевірте, чи ви знову зіткнулися з проблемою Ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями. Якщо так, переключіться на інші діапазони частот, повторивши ці кроки, і перевірте, який діапазон вирішує, що ваш мікрофон вимкнено через проблему системних налаштувань Google Meet.

Спосіб 11: Очистіть кеш браузера

Хоча кеш покращує швидкість веб-перегляду, він може накопичуватися протягом кількох днів, що спричиняє кілька проблем у веб-переглядачі. Тому радимо очистити кеш-пам’ять веб-переглядача та файли cookie, щоб вирішити проблему з системними налаштуваннями Google Meet, вимкнену мікрофон, як описано нижче. Прочитайте наш посібник про те, як очистити кеш і файли cookie в Google Chrome і очистити дані веб-перегляду.

Спосіб 12: Оновіть браузер

Якщо у веб-версії ваш мікрофон вимкнено системними налаштуваннями, це може бути через застарілий браузер. Найкращий спосіб вирішити цю проблему — оновити браузер, як описано нижче. Після оновлення браузера перевірте, чи ви усунули проблему.

1. Запустіть Google Chrome і натисніть піктограму з трьома крапками > опцію Довідка.

Примітка. Ви також можете ввести chrome://settings/help, щоб безпосередньо відкрити сторінку Про Chrome.

2. Потім виберіть опцію Про Google Chrome, як показано.

3А. Якщо Google Chrome оновлено до останньої версії, він покаже, що Chrome оновлено.

3B. Якщо доступне нове оновлення, браузер автоматично оновиться до останньої версії. Натисніть Relaunch, щоб завершити процес оновлення.

Спосіб 13: оновіть Windows

Якщо будь-які нові оновлення Microsoft очікують на інсталяцію, деякі помилки та проблеми не можна вирішити на вашому комп’ютері. Як припускають багато користувачів, оновлення комп’ютерів з Windows 10 допоможе вирішити проблему Google Meet у вашому мікрофоні вимкнено системні налаштування. Щоб оновити свій комп’ютер з Windows 10, дотримуйтеся нашого посібника із завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10. Після оновлення ОС Windows переконайтеся, що ви можете отримати доступ до аудіо в Google Meet.

Спосіб 14: Оновіть аудіодрайвери

Будь-які несумісні та пошкоджені драйвери мікрофона завжди призведуть до того, що ваш мікрофон буде вимкнено через проблему з налаштуваннями системи. Ви повинні підтвердити, що використовуєте оновлену версію аудіодрайверів, і якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 їх немає, радимо оновити їх відповідно до вказівок у нашому посібнику «Як оновити аудіодрайвери Realtek HD у Windows 10».

Спосіб 15. Перезапустіть аудіослужби

Кілька необхідних аудіослужб Windows допомагають вирішити цю проблему. Випадково, якщо ці служби вимкнено, ви можете зіткнутися з кількома конфліктами, подібними до того, про який ми зараз говоримо. Тому радимо перезапустити кілька важливих аудіослужб, як описано нижче.

1. Введіть Служби в рядку пошуку Windows і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Потім прокрутіть вниз і двічі клацніть службу Windows Audio.

3. Потім змініть тип запуску на Автоматичний, як показано на малюнку.

Примітка. Якщо статус служби зупинено, натисніть опцію «Пуск». Якщо служба має статус Виконується, натисніть Зупинити та запустіть її знову.

4. Натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

5. Повторіть усі ці дії для інших служб Windows, таких як Windows Audio Endpoint Builder і Remote Procedure Call (RPC).

Спосіб 16: Відкат аудіодрайверів

Іноді поточна версія аудіодрайверів може викликати будь-які звукові конфлікти. У цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко повернути драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника про те, як відкотити драйвери в Windows 10. Зачекайте, доки на вашому ПК з Windows 10 буде встановлено попередні версії драйверів. Після цього перевірте, чи вирішено проблему з системними налаштуваннями.

Спосіб 17: Переінсталюйте аудіодрайвери

Несумісні драйвери слід перевстановлювати, а не оновлювати їх, щоб вирішити проблему Вашого мікрофона вимкнено системними налаштуваннями. Рекомендується перевстановлювати драйвери пристроїв, лише якщо ви не можете отримати виправлення, оновивши їх. Ви можете вручну перевстановити драйвери, дотримуючись інструкцій, наведених у нашому посібнику «Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10». Після перевстановлення аудіодрайверів перевірте, чи ви чуєте звук у Google Meet.

Спосіб 18: Скидання браузера

Скидання налаштувань Chrome призведе до відновлення налаштувань браузера за замовчуванням, і є більше можливостей, що ви зіткнетеся з тим, що ваш мікрофон знову вимкнуто через проблему з системними налаштуваннями. Щоб скинути Google Chrome, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть Google Chrome і натисніть Налаштування, як це було зроблено раніше.

Примітка. Ви також можете ввести chrome://settings/reset, щоб відкрити сторінку Reset Chrome.

2. Натисніть опцію «Скинути та очистити» на лівій панелі.

3. Клацніть опцію Відновити налаштування до початкових значень за замовчуванням.

4. Підтвердьте підказку, натиснувши опцію Скинути налаштування, як показано на малюнку.

5. Перезапустіть Google Meet.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему з системними налаштуваннями вашого мікрофона. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.

  Як отримати бібліотечну картку з дому