Виправте проблему Origin Stuck під час відновлення завантаження в Windows 10

Origin — це популярний онлайн-магазин відеоігор, де можна завантажити та насолоджуватися мільйонами ігор. Ви також можете використовувати Origin в операційних системах Windows, macOS, Android та iOS. Проте, як і всі програми та ігрові платформи, Origin не позбавлений помилок і проблем. Небагато користувачів скаржилися на те, що Origin зупиняється на проблемі відновлення завантаження під час запуску, оновлення або підключення до серверів Origin. Отже, якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою, цей посібник допоможе вам вирішити проблему «Завантаження застрягло під час відновлення» за допомогою простих і ефективних методів усунення несправностей.

Як виправити зависання джерела під час відновлення завантаження в Windows 10

Існує кілька проблем, через які завантаження зупиняється під час відновлення. Проте кілька поширених причин наведено нижче.

 • Причиною може бути застаріла ОС і системні драйвери.
 • Незважаючи на те, що антивірусне програмне забезпечення внесено в білий список програми, у деяких ситуаціях воно блокує доступ до системних ресурсів.
 • Шкідливі програми та пошкоджені файли встановлення Origin або файли ігор.
 • Неадекватне або нестабільне з’єднання з мережею.
 • Ви запускаєте гру без прав адміністратора.
 • Деякі фонові процеси заважають грі.
 • Втручання проксі-сервера.
 • Застаріла платформа .NET та інші конфліктні програми на вашому ПК.

Проаналізувавши кілька онлайн-звітів і посібників з усунення несправностей, ми зібрали список деяких ефективних усунення хаків, які допоможуть вам Origin застрягти на проблемах із відновленням. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Перш ніж переходити до розширених методів, ось кілька основних методів усунення несправностей, яких слід дотримуватися, щоб вирішити проблему.

1А. Перезавантажте ПК

Ви можете зіткнутися з проблемою Origin, що застрягла під час відновлення завантаження, якщо на вашому комп’ютері виникають тимчасові помилки. Перезавантаження комп’ютера може вирішити проблему, що є простим прийомом, і ось як це зробити.

1. Перейдіть на робочий стіл, одночасно натиснувши клавіші Windows + D.

2. Потім одночасно натисніть клавіші Alt + F4.

3. Тепер виберіть опцію «Перезавантажити» зі спадного меню та натисніть «ОК».

1B. Оновіть Windows

Якщо на вашому комп’ютері є якісь помилки, через які Origin зависає під час відновлення завантаження Windows 10, ви можете їх виправити, просто оновивши операційну систему. Якщо ви новачок у оновленні свого комп’ютера з Windows 10, дотримуйтеся вказівок, наведених у цій статті Як завантажити та інсталювати останнє оновлення Windows 10, і виконайте наведені там дії.

Після оновлення Windows перевірте, чи проблему вирішено.

1С. Закрийте фонові програми

Може бути багато програм, які можуть працювати у фоновому режимі. Це збільшує використання ресурсів процесора та споживає простір пам’яті набагато більше, ніж очікувалося. Таким чином, це впливає на продуктивність системи, а також може призвести до того, що завантаження зупиняється під час відновлення. Закрийте всі наведені нижче процеси, які можуть споживати ресурси вашого комп’ютера, один за іншим або вручну, дотримуючись нашого посібника «Як завершити завдання в Windows 10».

 • Кора
 • Nvidia GeForce Experience
 • Uplay
 • Програма Xbox Windows
 • Розбрат
 • Форсаж MSI
 • Статистика/сервер Rivatuner
 • Перефарбувати
 • Програма Wattman від AMD
 • Fraps
 • АВ накладання
 • Asus Sonic Radar
 • NVIDIA Shadowplay
 • AverMedia Stream Engine
 • пар
 • Razer Synapse
 • OBS

1D. Перевірте статус вихідного сервера

Перевірка статусу сервера Origin є додатковим виправленням, якщо перезавантаження комп’ютера не допомогло вирішити проблему «Завантаження зависло під час відновлення». Виконайте наведені нижче дії, щоб перевірити статус сервера Origin.

1. Перейдіть на офіційний сайт Даундетектор

2А. Ви отримаєте повідомлення про відсутність поточних проблем у Origin у звітах користувачів, якщо у вас немає жодних проблем із боку сервера.

2B. Якщо ви бачите будь-яке інше повідомлення, зачекайте, доки проблеми на стороні сервера не будуть вирішені.

  Виправте Firefox SSL_ERROR_NO_CYPHER_OVERLAP у Windows 10

1E. Забезпечте стабільне підключення до мережі

Якщо ваше інтернет-з’єднання нестабільне та неадекватне. це може призвести до зупинки Origin під час відновлення завантаження. Якщо між комп’ютером і маршрутизатором є будь-які перешкоди або перешкоди, це також може спричинити проблему, про яку йдеться. Перевірте швидкість мережі свого комп’ютера, запустивши a тест швидкості.

Дотримуйтеся наведених нижче критеріїв і переконайтеся, що ваш комп’ютер їм відповідає.

 • Усуньте всі перешкоди між маршрутизатором, якщо потужність сигналу вашої мережі дуже низька.
 • Ваше інтернет-з’єднання може бути повільним, якщо багато пристроїв підключено до однієї мережі, тому намагайтеся уникати цього.
 • Завжди віддавайте перевагу маршрутизатору або модему, перевіреному вашим провайдером (провайдером Інтернет-послуг).
 • Не рекомендується використовувати старі, пошкоджені або зламані кабелі, при необхідності замініть кабелі.
 • Переконайтеся, що дроти модему до стіни та дроти від модему до маршрутизатора не заважають.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами з підключенням до Інтернету, перегляньте наш посібник «Як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10», щоб усунути їх.

1F. Вимкнути проксі-сервер

Ви можете зіткнутися з тим, що Origin зупиняється під час відновлення, якщо параметри мережі у вашій Windows 10 є невідповідними. Якщо у вас є будь-який VPN або якщо ви використовуєте будь-які проксі-сервери на своєму ПК, прочитайте нашу статтю про те, як вимкнути VPN і проксі-сервер у Windows 10, а потім виконайте дії, як показано в статті.

Після вимкнення проксі-серверів і VPN-клієнта перевірте, чи є у вас проблема, про яку йдеться. Якщо ви все ще стикаєтеся з цією помилкою, переходьте до наступного методу.

Спосіб 2: запустіть Origin з правами адміністратора

Щоб отримати доступ до кількох файлів і служб, потрібні адміністративні права в Origin. Ви можете зіткнутися з проблемою відновлення Origin, якщо у вас немає необхідних прав адміністратора. Виконайте наведені нижче дії, щоб запустити Origin від імені адміністратора.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Origin, а потім натисніть опцію Відкрити розташування файлу.

ПРИМІТКА. Якщо ви не бачите опції «Відкрити розташування файлу», клацніть піктограму зі стрілкою вниз, щоб переглянути її.

2. Потім клацніть правою кнопкою миші виконуваний файл Origin.

3. Тепер натисніть на параметр Властивості.

4. Перейдіть на вкладку «Сумісність» у вікні «Властивості», а потім установіть прапорець «Запускати цю програму від імені адміністратора», як показано нижче.

5. Нарешті натисніть «Застосувати», а потім «ОК», щоб зберегти зміни. Перевірте, чи виправлена ​​обговорювана проблема чи ні.

Спосіб 3: Перезапустіть процес походження

Перезапуск процесу Origin — це ще одне рішення, коли Origin застряг під час відновлення завантаження. Ось як це зробити. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Відкрийте диспетчер завдань, натиснувши одночасно клавіші Ctrl+Shift+Esc.

2. Знайдіть і виберіть завдання Origin, яке буде на вкладці Processes.

3. Тепер натисніть Завершити завдання.

4. Тепер запустіть Origin як адміністратор, як описано в Методі 2.

Спосіб 4: Очистіть файли кешу джерела

Виконайте наведені нижче кроки, щоб видалити тимчасові файли кешу Origin, що допоможе вам вирішити проблему, що Origin зависла під час відновлення завантаження.

1. Натисніть клавішу Windows, а потім введіть %appdata%, а потім натисніть «Відкрити». Відкриється папка AppData Roaming.

2. Клацніть правою кнопкою миші папку Origin і виберіть опцію Delete, як показано нижче.

3. Перейдіть до «Пуск» і введіть %programdata%, а потім натисніть «Відкрити».

4. Потім знайдіть папку Origin і видаліть усі файли, крім папки LocalContent, оскільки вона містить усі дані гри.

5. Нарешті перезавантажте ПК.

Спосіб 5: змініть налаштування Origin у грі

Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою, коли Origin зависає під час відновлення, спробуйте налаштувати налаштування в грі, і ось кроки, як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Origin, а потім натисніть «Відкрити».

2. Введіть облікові дані, а потім увійдіть в обліковий запис EA.

3. Потім клацніть меню «Початок» у верхньому лівому куті, як показано на малюнку.

4. Тепер виберіть параметр «Налаштування програми» зі спадного меню, як показано.

5. Тепер увімкніть перемикач, щоб увімкнути Origin у грі.

Спосіб 6: Перейдіть на Origin Client Beta

Якщо налаштування налаштувань у грі не допомогло виправити зависання Origin під час відновлення завантаження, спробуйте перейти на бета-версію клієнта Origin. Ось кроки, як це зробити.

  Як увімкнути вкладки для Провідника файлів у Windows 11

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Origin. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер увійдіть до свого облікового запису.

3. Потім у меню клацніть Початок, який розташований у верхньому лівому куті екрана.

4. Виберіть «Налаштування програми».

5. Перейдіть на вкладку «Програма» та ввімкніть перемикач поруч із пунктом «Участь у бета-версіях клієнта Origin», які розташовані в розділі «Оновлення клієнта».

6. Нарешті, перезапустіть клієнт Origin після переходу на бета-версію.

Спосіб 7: Оновлення або відкат графічних драйверів

Усі графічні драйвери на вашому комп’ютері мають бути сумісними та останньою версією, щоб ви могли грати в графічну гру та переривати гру.

Варіант I: Оновіть графічний драйвер

Якщо ваш ПК використовує застарілі графічні драйвери, ви повинні оновити їх усі, щоб вирішити будь-які ігрові проблеми. Це завдання можна виконати вручну або за допомогою стороннього програмного забезпечення. Перегляньте наш посібник «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб оновити всі драйвери вручну та перевірити, чи можна без проблем використовувати налаштування Origin.

Варіант II: відкат оновлень графічного драйвера

Якщо поточна версія драйверів відеокарти несумісна з вашою грою, оновлювати або перевстановлювати їх не варто. Усе, що вам потрібно зробити, це повернути драйвери до попередньої версії, дотримуючись нашого посібника Як відкотити драйвери у Windows 10.

Спосіб 8: Перевстановіть драйвери графіки

Якщо після оновлення графічних драйверів ви все ще стикаєтеся з тією самою проблемою, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути будь-які проблеми несумісності. Існує дуже багато способів перевстановити драйвери в Windows. Проте, якщо ви не знаєте, як реалізувати те саме, перегляньте наш посібник «Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10» і застосувати те саме.

Після перевстановлення драйверів графічного процесора перевірте, чи можете ви насолоджуватися іграми без проблеми з відновленням Origin.

Спосіб 9. Оновіть .NET Framework

.NET framework на комп’ютері з Windows 10 необхідний для безперебійного обслуговування сучасних програм та ігор. Багато ігор мають функцію автоматичного оновлення для .NET Framework, тому вона оновлюватиметься автоматично щоразу, коли доступне оновлення. В іншому випадку, якщо на вашому комп’ютері з’явиться запит на оновлення, ви можете вручну інсталювати останню версію .NET Framework, як описано нижче, щоб вирішити проблему, що Origin застрягла під час відновлення завантаження.

1. Перевірте наявність нових оновлень для .NET Framework від офіційний сайт Microsoft.

2. Якщо є якісь оновлення, клацніть відповідне/рекомендоване посилання та натисніть опцію Завантажити .NET Framework 4.8 Runtime.

Примітка. Не натискайте «Завантажити пакет розробника .NET Framework 4.8», оскільки він використовується розробниками програмного забезпечення.

3. Перейдіть у розділ «Мої завантаження», двічі клацніть файл інсталяції, щоб запустити завантажений файл, і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб успішно інсталювати .NET Framework на вашому ПК з Windows. Закінчивши, перевірте, чи ви виправили обговорену проблему чи ні.

Спосіб 10: Додайте виключення в брандмауер

Якщо брандмауер Windows не викликає конфлікту з Origin, можливо, антивірусне програмне забезпечення у вашій системі блокує Origin або навпаки. Ви можете додати виключення для Origin, щоб вирішити проблему із завантаженням, яка зупиняється під час відновлення.

Варіант I: через систему безпеки Windows

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Захист від вірусів і загроз і натисніть Відкрити.

2. Потім натисніть Керувати налаштуваннями.

3. Потім натисніть Додати або видалити виключення, як показано нижче.

4. На вкладці «Винятки» виберіть параметр «Додати виключення» та натисніть «Файл», як показано.

5. Тепер перейдіть до каталогу файлів, де ви встановили програму, і виберіть файл Origin.

6. Зачекайте, поки інструмент буде додано до набору безпеки, і ви готові використовувати Origin без проблем!

Варіант II: через сторонній антивірус

Примітка: ми показали кроки для Avast Free Antivirus як приклад. Виконайте кроки відповідно до вашої антивірусної програми.

1. Запустіть Avast Antivirus і клацніть опцію меню у верхньому правому куті, як виділено.

2. Тут у розкривному списку натисніть Налаштування.

3. У меню «Загальні» перейдіть до «Заблоковані та дозволені програми».

4. Потім натисніть ДОЗВОЛИТИ ПРОГРАМУ в розділі Список дозволених програм. Зверніться до зображення нижче

5. Тепер натисніть «ДОДАТИ», що відповідає шляху до програми Origin, щоб додати її до білого списку.

  Як виправити помилку чорних шпалер у Windows 7

Примітка 1. Крім того, ви також можете переглянути програму Origin, вибравши опцію ВИБРАТИ ШЛЯХ ДО ПРОГРАМИ, а потім натисніть кнопку ДОДАТИ.

Примітка 2. Ми показали, що інсталятор додатків додається як виняток нижче.

Спосіб 11: Вимкніть Dx12

Кілька користувачів припустили, що вимкнення DX12 для будь-яких конкретних ігор в Origin допомогло їм вирішити проблему, коли Origin зависла під час відновлення завантаження. Нижче описано, як вимкнути DX12 спеціально для ігор Battlefield. Якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою в інших іграх, кроки будуть подібними.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер перейдіть до наступного шляху розташування.

C:UsersUSERNAMEDocumentsMyGamesBattlefield 4settings 

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші файл PROFSAVE_profile і натисніть опцію «Відкрити за допомогою», як показано.

4. Тепер виберіть опцію «Блокнот» зі списку та натисніть «ОК», як показано.

5. Знайдіть у файлі текст Dx12Enabled, змініть значення з 1 на 0 і одночасно натисніть клавіші Ctrl + S, щоб зберегти зміни.

Перезапустіть Origin і перевірте, чи ви виправили проблему чи ні.

Спосіб 12: видаліть конфліктні програми в безпечному режимі

Деякі додатки та програми можуть заважати Origin під час його роботи. Щоб підтвердити та виправити це, вам потрібно завантажити безпечний режим у Windows 10. Безпечний режим ПК з Windows закриє всі несуттєві завдання та працює з найстабільнішими драйверами. У безпечному режимі ПК з Windows перебуватиме в найстабільнішому середовищі, тому ви зможете визначити, яка програма конфліктує з Origin.

Ви можете завантажити свій комп’ютер, дотримуючись нашого посібника «Як завантажити безпечний режим у Windows 10», і коли все програмне забезпечення сторонніх розробників буде вимкнено, перевірте, чи знову ви зіткнулися з обговорюваною проблемою.

Коли ваш комп’ютер перейде в безпечний режим, перевірте, чи знову виникне проблема. Якщо ви не зіткнулися з проблемою, видаліть будь-яку програму чи додаток, які ви нещодавно додали на свій комп’ютер.

Спосіб 13: перевстановіть Origin

Якщо жоден із способів вам не допоміг, спробуйте видалити програмне забезпечення та перевстановити його знову. Будь-які поширені збої, пов’язані з програмним забезпеченням, можна вирішити, перевстановивши програму. Нижче наведено кроки для перевстановлення Origin, щоб вирішити проблему із завантаженням, яка зупинилася під час відновлення.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Встановіть Перегляд за > Категорією, а потім натисніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Тепер виберіть Origin зі списку та натисніть «Видалити», як показано.

4. Знову натисніть «Видалити», щоб підтвердити.

5. Тепер натисніть кнопку «Видалити» у майстрі видалення Origin.

6. Дочекайтеся завершення процесу видалення Origin.

7. Нарешті натисніть «Готово», щоб видалити програму з пристрою, а потім перезавантажте комп’ютер.

8. Завантажте Origin зі свого офіційний веб-сайт натиснувши кнопку Завантажити для Windows, як показано.

9. Дочекайтеся завершення завантаження та запустіть завантажений файл, двічі клацнувши на ньому.

10. Тут натисніть Install Origin, як показано.

11. Виберіть місце встановлення… та змініть інші параметри відповідно до ваших вимог.

12. Далі перевірте Ліцензійну угоду кінцевого користувача, щоб прийняти її, і натисніть «Продовжити», як показано нижче.

13. Буде встановлено останню версію Origin, як показано.

14. Нарешті, ви можете увійти у свій обліковий запис EA та почати грати в ігри.

Якщо всі описані вище методи не допомагають усунути обговорену проблему, скиньте комп’ютер, дотримуючись нашого посібника «Як скинути Windows 10 без втрати даних», і перевірте, чи це працює.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви могли виправити Origin, який зупинився під час відновлення завантаження на вашому ПК з Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.