Виправте помилку Spotify на PS5

Spotify є популярним шведським постачальником потокових аудіо та медіа-послуг. Ви також можете використовувати цю послугу на консолі PlayStation 5. Якщо програма Spotify не працює на PS5, не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас вирішувати проблему, що Spotify на PS5 не працює. Отже, продовжуйте читати цю статтю, щоб виправити помилку Spotify на консолі PS5.

Як виправити помилку Spotify на PS5

Якщо ви зіткнулися з проблемами, коли Spotify на PS5 не працює, вам потрібно знати причини, які можуть це спричинити, оскільки вони можуть додатково допомогти вам вирішити проблему. Тут ми перерахували деякі з можливих причин, які, як ми бачили, викликають цю проблему.

  • Проблема з підключенням до мережі.
  • Сервер Spotify не працює.
  • Проблеми з PlayStation Server.
  • Застаріла версія програми.

Якщо у вас виникла помилка PS5 Spotify, ви можете спробувати деякі з наведених нижче методів, які допоможуть вам вирішити цю проблему найпростішим способом.

  Як використовувати розпізнавання звуку на iPhone

Спосіб 1. Перезапустіть консоль PlayStation 5

По-перше, ви можете спробувати перезапустити консоль PS5, щоб вирішити проблему Spotify на PS5, яка не працює. Ось кроки для цього.

1. Натисніть кнопку PS на контролері.

2. Потім перейдіть до центру керування.

3. Виберіть піктограму живлення.

4. Нарешті виберіть опцію Перезапустити PS5.

Спосіб 2. Перевірте стан сервера Spotify

Є ймовірність того, що сервер не працює, через що Spotify на PS5 не працює. Відвідайте Spotify Даундетектор сторінку, щоб перевірити стан сервера. Якщо сервери не працюють, вам потрібно зачекати, доки сервери повернуться до робочого стану.

Спосіб 3: Перегляньте статус сервера PSN

Ще однією основною причиною помилки Spotify на PS5 є збій сервера PlayStation. Якщо сервери Spotify запущені, спробуйте також перевірити стан сервера PSN. Переконайтеся, що статус мережі PlayStation правильний, щоб Spotify продовжував відтворюватися на PS5. Виконайте ці кроки, щоб переглянути статус сервера PSN.

1. Перейдіть до налаштувань PS5.

2. Тут виберіть налаштування мережі.

3. Потім виберіть «Переглянути статус мережі PlayStation» у меню «Стан підключення».

  Як отримати бібліотеку ігор і програмного забезпечення на Amazon

4. Натисніть кнопку X, щоб переглянути статус PSN.

Спосіб 4: Усунення несправностей мережевого підключення

Стабільне підключення до Інтернету з помітною швидкістю завантаження є основною умовою для того, щоб Spotify відтворювався на PS5. Щоб вирішити будь-яку помилку Spotify на консолі PS5, вам потрібно переконатися, що у вас є хороше підключення до Інтернету. Прочитайте наш посібник із усунення проблем із підключенням до мережі, якщо такі є.

Зображення OpenClipart-Vectors з Pixabay

Спосіб 5. Переінсталюйте додаток Spotify

Якщо ваша програма Spotify застаріла, ви також можете зіткнутися з проблемою. Чиста інсталяція може виправити помилку PS5 Spotify, очистивши все та запустивши Spotify заново на вашому комп’ютері. Отже, виконайте наведені кроки, щоб перевстановити Spotify.

1. Перейдіть до ЗМІ меню.

2. Перейдіть до програми Spotify.

3. Натисніть кнопку опцій на контролері.

4. Виберіть опцію Видалити.

5. Після видалення програми Spotify відкрийте PlayStation Store.

6. Тут знайдіть програму Spotify.

7. Нарешті виберіть опцію «Завантажити» та дочекайтеся встановлення програми.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому на PS5 виникає помилка Spotify?

Відповідь Помилка Spotify може бути викликана різними причинами, як-от проблема з Інтернетом, збій сервера тощо.

  Як додавати та видаляти теми в Chrome

Q2. Чи доступний Spotify на консолі PS5?

Відповідь Так, додаток Spotify доступний для безкоштовного завантаження на консоль PS5. Безкоштовні версії дозволяють рекламу під час потокового відтворення музики.

Q3. Чи доступний Spotify безкоштовно?

Відповідь Так, ви можете встановити програму Spotify безкоштовно, але вона транслюватиме рекламу. Ви можете підписатися на місячний план, щоб уникнути реклами під час трансляції.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як виправити помилку PS5 Spotify. Ви можете повідомити нам, який метод спрацював для вас, щоб Spotify відтворювався без проблем. У разі будь-яких запитів або пропозицій щодо будь-яких проблем, пов’язаних із технікою, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.