Виправте помилку Pokemon 29 у Windows 10

Pokémon Go — одна з найкращих ігор реальності, яку можна безкоштовно завантажити з Play Store. Гра відома серед шанувальників серії Pokemon та молоді в усьому світі. Niantic розробив гру. Inc, і з моменту свого запуску вона стала відомою. Незважаючи на успіх, багато користувачів повідомляли про помилки під час гри у версії ігор, включаючи помилку Pokemon 29. Помилка Pokemon Go 29 — це помилка, яку отримували багато користувачів під час гри в Pokemon gym battles. Є кілька методів, щоб уникнути бою в спортзалі з помилкою Pokemon Go та виправити інші помилки Pokemon Go. Розглянемо способи виправлення помилки.

Як виправити помилку Pokemon 29 у Windows 10

Причини помилки Pokemon 29 можуть бути різними; деякі можливі причини перераховані нижче.

  • Алгоритм Pokemon Go
  • Проблеми з реєстром Pokemon Go
  • Склад Pokemon Go
  • Застаріла версія гри
  • Помилки через встановлення програми

У наступному посібнику ви знайдете способи вирішення Pokemon Go помилка бою в спортзалі 29.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Нижче наведено методи зі смартфона Moto G60.

Спосіб 1: Продовжуйте вигадувати наступного покемона

Якщо ви отримуєте помилку Pokemon 29 під час спроби вийти з битви в спортзалі після битви з покемоном, ви можете спробувати уникнути цієї помилки, продовживши битву з наступним покемоном. Багато користувачів помітили, що як тільки вони перемогли першого покемона в тренажерному залі та вирішили знову приєднатися до битви пізніше, вони зіткнулися з помилкою 29. Якщо ви продовжите наступну битву з покемонами в тренажерному залі, швидше за все, ви не отримаєте ту саму помилку.

  Як вимкнути анімацію в Windows 10

Спосіб 2: Спробуйте інший тренажерний зал

Багато користувачів, які зіткнулися з помилкою Pokemon Go gym battle, як-от помилка Pokemon Go 29 під час спроби бою в тренажерному залі в Pokemon Go, могли вирішити цю помилку, просто змінивши тренажерний зал. Ви можете виконати наступні дії, щоб вирішити проблему.

1. Залиште спортзал, де ви отримали помилку Pokemon 29.

2. Знайдіть інший тренажерний зал у вашому районі.

3. Битва в новому різному спортзалі.

4. Поверніться до старого спортзалу та приєднайтеся до битви.

Спосіб 3: Вийдіть за межі бойового полігону тренажерного залу

Часто ця помилка виникає через проблеми з алгоритмом Pokemon Go та реєстром гри. Більшість користувачів могли б вирішити цю помилку, просто вийшовши за межі бойового діапазону тренажерного залу. Однак ви можете спробувати вирішити цю помилку, виконавши такі дії.

1. Переїхати з нинішнього спортзалу.

2. Вийдіть за межі спортивного майданчика.

3. Нехай інші гравці закінчать свої битви.

4. Нарешті знову приєднайтеся до спортзалу.

Спосіб 4. Уникайте обертання фотодиска

Фотодиски є важливою складовою гри Pokemon Go. Фотодиски допомагають гравцям збирати нагороди та бали. Однак багато користувачів зазначили, що обертання Photo Disks спричиняло помилки в їхній грі. Обертання диска з фотографіями в Pokemon Go може навіть викликати помилку Pokemon 29 під час входу або виходу з битви в спортзалі. Щоб уникнути цих помилок у майбутньому, просто не обертайте фотодиски.

  Як встановити розширення поза магазином Windows у Microsoft Edge

Спосіб 5: зміна складу покемонів

Якщо у вас виникає ця помилка під час битви в спортзалі, ви можете спробувати уникнути цього, змінивши склад покемонів. Крім того, ви можете дотримуватися наступних важливих інструкцій, щоб найкраще використовувати цей метод.

1. Змініть весь склад покемонів у вашій грі Pokemon Go.

2. Навіть якщо ви не використовуєте певного покемона під час бою, склад слід змінити.

Спосіб 6: Зачекайте 45 хвилин

Один із найефективніших методів уникнути помилки Pokemon Go 29 — вийти із тренажерного залу та трохи почекати. Хороших 45 хвилин очікування має бути достатньо, щоб знову приєднатися до тренажерного залу без тієї самої помилки, оскільки період тайм-ауту для спортивної битви становить 45 хвилин. Тим часом ви можете бродити навколо і спробувати зловити кількох нових покемонів.

Спосіб 7: оновіть програму Pokemon Go

Причиною проблеми може бути помилка застарілої програми. Щоб ефективно вирішити цю проблему, ви можете спробувати оновити програму Pokemon Go на своєму телефоні. Ви можете виконати наступні прості дії, щоб оновити програму.

1. Вийдіть і закрийте програму Pokemon Go.

2. Знайдіть і відкрийте Google Play Store на своєму телефоні.

3. У рядку пошуку введіть Pokemon Go.

4. Виберіть опцію Оновити.

5. Зачекайте, поки програма завершить установку оновлення.

6. Знову відкрийте Pokémon Go і перевірте, чи помилку Pokemon 29 виправлено.

Спосіб 8: Перевстановіть програму Pokemon Go

Якщо жоден із зазначених вище методів не працює, і ви продовжуєте отримувати ту саму помилку, ви можете спробувати перевстановити програму Pokemon Go на своєму телефоні. Ви можете виконати ці прості дії, щоб безпечно перевстановити програму Pokemon Go на своєму телефоні.

1. Знайдіть і утримуйте значок програми Pokemon Go.

  Ярлики віртуального робочого столу Windows 10

2. Перетягніть значок програми на кнопку «Видалити».

3. Дочекайтеся завершення видалення.

4. Тепер відкрийте магазин Google Play.

5. У рядку пошуку введіть Pokemon Go.

6. Натисніть кнопку «Встановити» та дочекайтеся завершення встановлення.

7. Відкрийте гру та увійдіть, використовуючи свої облікові дані.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому Pokemon Go не працює належним чином?

Відповідь Може бути багато причин, чому програма Pokemon Go не працює належним чином на вашому телефоні. Ви можете спробувати оновити поточну версію програми.

Q2. Чому я не можу взяти участь у спортивній битві в Pokemon Go?

Відповідь Помилка 29 може бути причиною того, що ви не можете взяти участь у битві в спортзалі. Однак ви можете почекати 45 хвилин, щоб знову приєднатися до битви в спортзалі.

Q3. Як виправити помилку 29 на Pokemon Go?

Відповідь Існує кілька методів вирішення проблеми з помилкою 29. По-перше, ви можете вирішити цю проблему, спробувавши інший тренажерний зал, перш ніж повернутися до поточного тренажерного залу.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблеми з помилкою Pokemon 29 на своєму телефоні. Прокоментуйте та повідомте нам, який метод спрацював для вас. Крім того, якщо у вас є запитання чи пропозиції, поділіться ними з нами.