Виправте помилку Microsoft 0x80070032 у Windows 10

Categories:

Коли ви завантажуєте будь-які програми чи програми з Microsoft Store, ви можете зіткнутися з кількома помилками, як-от помилка Microsoft 0x80070032. Є так багато причин, які викликають цю помилку. Цей код помилки найчастіше виникає, коли ви використовуєте зовнішній жорсткий диск як місце резервного копіювання або коли ви встановлюєте основне оновлення на свій ПК з Windows 10. Якщо ви зіткнулися з тим самим кодом помилки Microsoft Store 0x80070032, цей посібник допоможе вам виправити це.

Як виправити помилку Microsoft 0x80070032 у Windows 10

Немає жодної конкретної причини, яка викликає код помилки Microsoft Store 0x80070032. Є кілька сценаріїв, які спричиняють цю проблему, але вам потрібно проаналізувати найбільш можливу причину, яка сприяє цій помилці у вашому Windows 10 ПК.

 • Підключення до мережі не стабільне.
 • Пошкоджений кеш Microsoft Store.
 • Застаріла операційна система Windows.
 • Пошкоджені тимчасові файли.
 • Неправильні налаштування дати та часу.
 • Недостатньо місця на диску для встановлення нових додатків і програм.
 • Пошкоджена програма/програма.
 • Антивірус/брандмауер заважає встановленню програми.
 • Тимчасові збої, пов’язані з профілем користувача.
 • Версія системи не сумісна з програмою.
 • Пошкоджені ключі реєстру.

Тепер перейдіть до наступного розділу, щоб усунути обговорену помилку.

Визначивши точну причину, яка викликає 0x80070032 на вашому пристрої, ви зможете легко знайти спосіб усунення несправностей, щоб вирішити цю проблему. В іншому випадку спробуйте всі наведені нижче методи, щоб вирішити код помилки.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Перш ніж спробувати будь-який інший метод усунення несправностей, застосуйте кілька простих прийомів, які допоможуть вам виправити код помилки кількома простими клацаннями.

1А. Переконайтесь у належному підключенні до мережі

Ви не можете встановити або завантажити будь-яку програму чи програму на свій пристрій, якщо у вас немає належного Інтернету. Завжди перевіряйте свою пропускну здатність і перевіряйте, чи є кілька пристроїв, підключених до однієї мережі.

Спробуйте підключитися до іншої мережі (іншої Wi-Fi або мобільної точки доступу) і перевірте, чи не стикаєтеся з такою самою помилкою знову. Якщо ви не зіткнулися з проблемою в якомусь іншому мережевому підключенні, це вказує на проблему у вашому мережевому пристрої та підключенні.

Прочитайте наш посібник про те, як вирішити проблеми з підключенням до мережі в Windows 10, щоб вирішити проблеми з мережею. Це включає перезапуск маршрутизатора/модему, скидання TCP/IP і зміну параметрів мережевого адаптера.

Усунувши проблеми з мережею, перевірте, чи повторюється така сама помилка.

1B. Перезавантажте ПК

Якщо у вашому комп’ютері виникають тимчасові збої, ви зіткнетеся з помилкою 0x80070032 Microsoft Store. Загальний прийом для усунення всіх тимчасових збоїв полягає в тому, щоб перезавантажити комп’ютер. Ви можете перезавантажити комп’ютер, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть і утримуйте одночасно клавіші Windows + D, щоб перейти на робочий стіл.

2. Тепер натисніть клавіші Alt + F4 одночасно.

3. Потім у спадному меню виберіть опцію «Перезапустити» та натисніть клавішу Enter.

Якщо перезавантаження комп’ютера з Windows 10 вам не допомогло, є ще один простий спосіб вирішення проблеми, який допоможе вам виправити помилку 0x80070032 простими кроками. Це також забезпечує міцне та надійне підключення до мережі.

1С. Перезапустіть маршрутизатор

Ви можете встановити нове з’єднання, перезавантаживши Інтернет-маршрутизатор або модем. Він використовується для вирішення проблем підключення до мережі та може виправити обговорену помилку. Ви можете перезапустити маршрутизатор, дотримуючись нашого посібника з перезапуску маршрутизатора або модему. Після перезапуску маршрутизатора перевірте, чи можна підключитися до Microsoft Store без помилок.

1D. Увійдіть ще раз

Помилки під час входу в обліковий запис Microsoft можуть спричинити код помилки Microsoft Store 0x80070032 Windows 10. Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою й не знаєте жодних причин, вам доведеться вийти зі свого облікового запису та ввійти знову. Ось кілька інструкцій, як це зробити.

  Як налаштувати масштабування дисплея в Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store, потім натисніть «Відкрити».

2. Тепер натисніть Відкрити. Потім клацніть піктограму свого профілю, а потім опцію Вийти.

3. Тепер натисніть Увійти, як показано.

4. Тепер виберіть свій обліковий запис Microsoft і натисніть кнопку «Продовжити».

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

1E. Очистити простір для зберігання

Якщо на комп’ютері з Windows 10 недостатньо місця, ви не зможете додавати чи інсталювати нові додатки чи програми. По-перше, перевірте, чи достатньо місця на вашому диску, і якщо його недостатньо, очистіть усі тимчасові файли, як описано нижче.

Крок I. Перевірте місце на диску

Щоб перевірити дисковий простір у вашому ПК з Windows 10, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер клацніть Цей ПК на екрані ліворуч.

3. Перевірте дисковий простір у розділі «Пристрої та драйвери», як показано. Якщо вони червоного кольору, подумайте про очищення тимчасових файлів.

Крок II: Очистіть тимчасові файли

Тимчасові файли зберігаються на вашому комп’ютері, щоб покращити швидкість пошуку. Крім того, коли ці файли накопичуються з часом і призводять до недостатнього місця на вашому ПК з Windows 10. Щоб інсталювати будь-які нові програми з Microsoft Store і уникнути помилки 0x80070032 Microsoft Store, потрібно звільнити місце на комп’ютері.

Ось наш посібник «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері. Виконайте те саме, щоб виправити код помилки Microsoft.

1F. Оновіть Windows

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 є якісь помилки та проблеми, пов’язані з виправленнями, можливо, ви не зможете встановити нові програми та ігри. Цю проблему можна вирішити, встановивши оновлення Windows. По-перше, перевірте, чи використовуєте ви оновлену версію ОС, чи є оновлення, яке очікує на виконання, дотримуйтеся вказівок у нашому посібнику Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення версії операційної системи Windows перевірте, чи ви виправили помилку 0x80070032 у Microsoft Store.

Читайте також: Виправте помилку завантаження Windows Update 0x800f0984 2H1

1G. Вимкнути проксі та VPN

Проксі-сервери та служби VPN приховують вашу інтернет-ідентичність, але якщо налаштування несумісні з вашим комп’ютером, ви зіткнетеся з кількома помилками. Однією з таких проблем є код помилки Microsoft Store 0x80070032. Щоб вимкнути служби проксі-сервера та VPN, дотримуйтесь нашого посібника про те, як вимкнути VPN та проксі-сервер у Windows 10, і виконайте кроки, як описано в статті.

Після вимкнення VPN-клієнта та проксі-серверів перевірте, чи виправили код помилки. Знову ж таки, якщо код помилки вас дратує, підключіться до мобільної точки доступу та перевірте, чи він повторюється знову.

1H. Використовуйте DNS-адресу Google

Багато користувачів припустили, що використання DNS-адрес Google дозволить вирішити будь-які конфлікти, які виникають під час встановлення ігор і програм із Microsoft Store. Якщо ви зіткнулися з помилкою 0x80070032 у Microsoft Store, дотримуйтесь нашого посібника про те, як змінити налаштування DNS у Windows 10.

Після переходу на адресу Google DNS перевірте, чи можна встановлювати нові програми з Microsoft Store.

1І. Тимчасово вимкнути антивірусний пакет (якщо можливо)

Іноді, якщо ви намагаєтеся встановити будь-які незвичайні програми чи ігри з Microsoft Store, антивірусний пакет на вашому комп’ютері визначає це як загрозу та запобігає встановленню програми. Отже, мудро вимкніть будь-яку сторонню антивірусну програму або вбудований пакет безпеки на вашому комп’ютері, дотримуючись кроків, наведених у нашому посібнику «Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10».

Після того, як ви встановили необхідну програму на своєму пристрої, переконайтеся, що ви знову ввімкнули пакет безпеки, щоб запобігти будь-яким зловмисним атакам.

1J. Вимкнути брандмауер Windows (не рекомендовано)

Подібно до антивірусної програми, брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати завантаженню будь-якої програми через Microsoft Store. Отже, у цьому випадку ви зменшили ступінь серйозності набору безпеки (додали кілька функцій у білий список) або повністю вимкнули брандмауер Windows Defender, як описано в нашому посібнику «Як вимкнути брандмауер Windows 10».

  Виправте зависання Steam під час підготовки до запуску в Windows 10

Після встановлення програми переконайтеся, що ви знову ввімкнули набір брандмауерів, і продовжуйте користуватися ПК.

Спосіб 2. Перезапустіть процеси Microsoft Store

Якщо немає помилок входу, можливо, деякі пошкоджені процеси Microsoft спричиняють код помилки Microsoft Store 0x80070032. Вийдіть із усіх процесів Microsoft Store, як описано нижче.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб запустити диспетчер завдань.

2. Тепер на вкладці «Процеси» натисніть Microsoft Store, а потім кнопку «Завершити завдання», як показано.

3. Перезапустіть Microsoft Store і перевірте, чи вирішено помилку 0x80070032 у Microsoft Store.

Спосіб 3. Закрийте несумісні фонові процеси

Деякі несумісні програми та додатки, що працюють у фоновому режимі, можуть заважати процесу завантаження Microsoft Store, що призводить до помилки Microsoft 0x80070032. Радимо закрити всі фонові процеси, як описано в нашому посібнику «Як завершити завдання в Windows 10».

Окрім закриття всіх фонових процесів, спробуйте вимкнути всі процеси запуску на вашому ПК з Windows 10, дотримуючись нашого посібника 4 способи вимкнути програми запуску в Windows 10

Спосіб 4: Синхронізація налаштувань дати й часу

Щоб інсталювати будь-яку гру чи програму з Microsoft Store, ваш ПК має синхронізувати значення дати й часу з глобальними параметрами. Ось кілька інструкцій щодо синхронізації даних дати, регіону та часу на вашому ПК, щоб отримати виправлення коду помилки Microsoft Store 0x80070032.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер виберіть опцію «Час і мова», як показано.

3. Далі на вкладці «Дата й час» переконайтеся, що параметри «Встановити час автоматично» та «Встановити часовий пояс автоматично» ввімкнено.

4. Потім натисніть опцію «Синхронізувати зараз».

Спосіб 5. Запустіть засіб усунення несправностей програм магазину Windows

Ваш комп’ютер з Windows 10 має вбудований засіб усунення несправностей, щоб вирішити будь-які проблеми в Microsoft Store. Виконайте наведені нижче кроки, щоб запустити засіб усунення неполадок програм Windows Store.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Troubleshoot settings і натисніть Open.

2. Виберіть засіб усунення неполадок із програмами Магазину Windows і натисніть кнопку «Запустити засіб усунення несправностей», яку виділено нижче.

3. Якщо після процесу усунення несправностей виявлено будь-які проблеми, натисніть «Застосувати це виправлення».

4. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій, наведених у наступних підказках, і перезавантажте ПК.

Перевірте, чи ви виправили помилку Microsoft 0x80070032.

Спосіб 6. Видаліть кеш магазину Windows

Пошкоджений кеш і пошкоджені дані в Microsoft Store спричинять помилку 0x80070032 Microsoft Store. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб видалити кеш магазину Windows.

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть wsreset.exe і натисніть клавішу Enter.

3. Зачекайте, поки вікно командного рядка зникне.

Переконайтеся, що ви виправили помилку 0x80070032 у Microsoft Store.

Читайте також: Де Microsoft Store встановлює ігри?

Спосіб 7. Перезапустіть основні служби Windows

Щоб уникнути помилки Microsoft 0x80070032, на вашому комп’ютері потрібно ввімкнути деякі важливі служби Windows, такі як Windows Update і Background Intelligent Transfer. Служби Background Intelligent Transfer використовують будь-яку неактивну смугу пропускання для інсталяції будь-яких останніх оновлень, так що ваш комп’ютер інсталює будь-які оновлення, лише якщо інсталяція не виконується. Якщо ці служби вимкнено у вашій системі, ви, швидше за все, зіткнетеся з обговорюваною помилкою. Тому перезапустіть основні служби Windows, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Служби та натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер прокрутіть вниз і двічі клацніть Background Intelligent Transfer Service.

3. Тепер виберіть тип запуску Автоматично, як показано на малюнку.

Примітка. Якщо статус служби зупинено, натисніть кнопку Пуск. Якщо служба має статус Виконується, натисніть Зупинити та запустіть її знову.

4. Натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни. Перевірте, чи можете ви виправити обговорену помилку.

5. Повторіть усі ці кроки для інших служб Windows, наприклад Cryptographic, Network Location Awareness, MSI Installer і Windows Update Services.

Спосіб 8. Встановіть оновлення програм

Щоб виправити помилку Microsoft 0x80070032, переконайтеся, що всі програми у вашій бібліотеці Microsoft Store оновлено до останньої версії. Якщо є багато оновлень, які очікують на виконання, нові оновлення або встановлення можуть зіткнутися з кількома помилками під час процесу. Виконайте наведені нижче кроки, щоб установити оновлення програми Microsoft Store.

  Як використовувати функції на основі місцезнаходження, не ввімкнувши доступ до місцезнаходження [Windows 10]

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store, потім натисніть «Відкрити».

2. Потім клацніть піктограму бібліотеки в нижньому лівому куті вікна Microsoft Store.

3. Потім натисніть кнопку Отримати оновлення, як показано.

4. Потім натисніть виділену кнопку Оновити все.

5. Зачекайте, доки оновлення завантажаться на ваш ПК з Windows 10, і переконайтеся, що ви отримали підказку «Ваші програми та ігри оновлені».

Перевірте, чи ви виправили помилку Microsoft 0x80070032.

Спосіб 9. Використовуйте редактор реєстру Windows

Хоча робота з розділами реєстру небезпечна, видалення деяких пошкоджених розділів реєстру може допомогти вам виправити помилку 0x80070032 у Microsoft Store. Ось кілька інструкцій щодо налаштування редактора реєстру Windows, щоб виправити обговорювану помилку.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Редактор реєстру, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер скопіюйте та вставте наступні шляхи в шлях навігації редактора реєстру.

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesGamingServices
ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesGamingServicesNet

3. На правій панелі клацніть правою кнопкою миші кожну папку та натисніть Видалити.

4. Нарешті, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи ви усунули проблему, про яку йдеться.

Спосіб 10. Повторна реєстрація Microsoft Store

Якщо помилка Microsoft 0x80070032 після скидання Microsoft Store не з’являється, вам може допомогти повторна реєстрація Windows Store. Дотримуйтеся вказівок нижче.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Windows PowerShell, а потім натисніть «Запуск від імені адміністратора», як показано.

2. Тепер введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + 'AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}

3. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і тепер ви більше не зіткнетеся з обговорюваною помилкою.

Спосіб 11. Переінсталюйте Microsoft Store

Якщо жоден із розглянутих вище методів не допоміг вам виправити помилку 0x80070032 Microsoft Store, останнім варіантом вирішення проблеми є перевстановлення Microsoft Store. Цей процес видалення не можна реалізувати за допомогою панелі керування або процедури налаштувань. Команди PowerShell допоможуть вам перевстановити Microsoft Store, як описано нижче.

1. Запустіть Windows PowerShell з правами адміністратора.

2. Тепер введіть get-appxpackage –allusers і натисніть Enter.

3. Тепер знайдіть Microsoft.WindowsStore Name і скопіюйте запис PackageFullName.

4. Тепер перейдіть до нового рядка у вікні PowerShell і введіть remove-appxpackage, а потім пробіл і рядок, який ви скопіювали на попередньому кроці.

Це виглядає як,

remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_22202.1402.2.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Примітка. Команда може дещо відрізнятися залежно від версії Windows, яку ви використовуєте.

5. Тепер Microsoft Store буде видалено з вашого ПК. Тепер перезавантажте ПК з Windows 10.

6. Потім, щоб переінсталювати його, знову відкрийте Windows PowerShell як адміністратор і введіть таку команду.

Add-AppxPackage -register "C:Program FilesWindowsAppsMicrosoft.WindowsStore_11804.1001.8.0_x64__8wekyb3d8bbweAppxManifest.xml" –DisableDevelopmentMode

Зрештою, Microsoft Store буде перевстановлено на вашому ПК, і ви не зіткнетеся з помилкою 0x80070032 у Microsoft Store.

Спосіб 12: Створення нового профілю користувача

Деякі користувачі повідомили про створення нового профілю користувача. Виправлена ​​помилка Microsoft 0x80070032 Помилка Windows 10. Ви можете створити новий профіль користувача, виконавши кроки, описані в нашому посібнику «Як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10».

Після створення нового профілю користувача перевірте, чи ви виправили обговорену помилку.

***

Сподіваємося, посібник був корисним і ви змогли виправити помилку Microsoft 0x80070032 на своєму ПК з Windows 10. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати більше цікавих порад і підказок, і залишайте свої коментарі нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.