Виправте помилку Fate Grand Order Error 43 на Android

| | 0 Comments| 1:10 PM
Categories:

Fate Grand Order — японська покрокова безкоштовна гра для користувачів Android та iOS. Це одна з популярних ігор, які можна безкоштовно завантажити з Play Store. Його популярність не обмежується Японією, від західних до азіатських країн, вона здобула багато шанувальників. Головною привабливістю гри є роль Майстра, яку гравець адаптує, щоб закликати та віддавати команди Слугам. У цій рольовій грі є все, що потрібно для гри, щоб привернути увагу гравця, від героїчних духів і боротьби з ворогами до розгадування таємниць. Незважаючи на те, що гра надзвичайно приємна, вона не позбавлена ​​дрібних помилок. Помилка Fate Grand Order 43 — справді поширена проблема, яка зазвичай виникає під час запуску чи запуску гри на телефоні. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, у нас є ідеальний посібник для вас, який допоможе вам вирішити проблему за допомогою кількох простих рішень. Отже, продовжуйте читати, щоб дізнатися про виправлення помилки 43 Fate Grand Order.

Як виправити помилку Fate Grand Order Error 43 на Android

Перш ніж перейти до виправлення помилки 43 Fate Grand Order, важливо знати причину, яка зазвичай викликає це роздратування. Помилка виникає під час запуску гри на мобільному пристрої. Якщо налагодження USB увімкнено для вашого мобільного пристрою в параметрах розробника, тоді гра схильна показувати помилку 43. Інші причини, які також можуть бути причиною цієї проблеми, перераховані нижче:

  • Тимчасові проблеми із завантаженням.
  • Застаріла версія програмного забезпечення телефону.
  • Застаріла версія Fate Grand Order.
  • Вимкнені параметри розробника.

Як і в будь-якій іншій мобільній грі, під час гри у Fate Grand Order часто трапляються збої та помилки. Ці проблеми досить поширені, і їх легко вирішити. Ми зібрали оптимальні рішення для помилки 43, щоб допомогти вам легко вирішити проблему.

Примітка: мобільні телефони Android не мають однакових налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Наступні дії виконуються на смартфоні Vivo 1920.

  Як використовувати Color Pop у Google Photos на Android

Спосіб 1: Перезапустіть гру

Найкращий спосіб почати виправляти помилку Fate Grand Order 43 — перезапустити гру. Здається, для багатьох користувачів проблему вирішилося, якщо просто закрити гру та інші програми на мобільному пристрої, а потім знову запустити гру. Отже, спробуйте виконати наведені нижче дії, щоб перезапустити гру також на своєму телефоні.

1. Відкрийте меню останніх програм, торкнувшись трьох вертикальних ліній на екрані телефону.

2. Натисніть на значок хрестика, щоб закрити всі запущені програми.

3. Тепер натисніть Fate/GO, щоб перезапустити його на своєму пристрої.

Спосіб 2: оновіть ОС Android

Якщо на вашому смартфоні встановлено застарілу версію програмного забезпечення, це може заважати останньому програмному забезпеченню гри та зрештою призвести до помилки 43. Тому важливо постійно оновлювати програмне забезпечення телефону, щоб уникнути таких проблем. Ви можете отримати допомогу в нашому посібнику «Як вручну оновити Android до останньої версії», щоб швидко виправити помилку 43 Fate Grand Order.

Спосіб 3: оновіть Fate Grand Order

Окрім оновлення програмного забезпечення вашого пристрою, також важливо перевірити наявність оновлення гри. Якщо ви використовуєте старішу версію гри, швидше за все, на вашому пристрої з’явиться помилка 43. Оскільки Fate Grand Order доступний для завантаження Google Play Storeобов’язково завантажте з нього останню версію.

Примітка: Fate Grand Order недоступний для завантаження в Play Store в Індії.

1. Відкрийте додаток Play Store на своєму Android.

2. Тепер торкніться піктограми алфавіту вгорі.

3. Далі натисніть «Керувати програмами та пристроєм».

4. Відкрийте опцію Доступні оновлення.

5. Знайдіть програму Fate/Grand Order і натисніть Оновити.

Спосіб 4: Увімкніть параметри розробника

Якщо оновлення програмного забезпечення та програми не допомогло, і ви все ще дивуєтеся, як мені виправити Fate Grand Order, тоді ви повинні перевірити параметри розробника на своєму пристрої. Телефони Android мають вбудований прихований пункт меню, відомий як параметри розробника. Це допомагає виконувати різні функції, як-от налагодження USB, моніторинг використання ЦП тощо. Якщо ви запускаєте на своєму пристрої такі ігри, як Fate Grand Order, важливо ввімкнути цю опцію, щоб прискорити анімацію на телефоні. Щоб увімкнути цю приховану функцію, ви можете скористатися допомогою нашого посібника «Увімкнути або вимкнути параметри розробника на телефоні Android».

  Android SIM-карта не виявлена ​​(спробуйте ці виправлення)

Спосіб 5: Вимкніть налагодження USB

Наступний спосіб вирішення помилки Fate Grand Order 43 — це вимкнути налагодження USB у параметрах розробника. Однією з функцій безпеки Fate Grand Order є гарантія того, що сторонні злами не запускаються. Ці хаки зазвичай активні, коли на пристрої Android увімкнено налагодження USB. Тому, щоб запустити гру без помилки 43, дуже важливо вимкнути опцію, що можна зробити за допомогою наступних кроків:

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму смартфоні.

2. Тепер натисніть «Керування системою».

3. Прокрутіть униз і натисніть Параметри розробника.

4. У параметрах розробника перейдіть до розділу Налагодження та вимкніть налагодження USB.

Після виконання кроків запустіть Fate Grand Order на своєму пристрої та перевірте, чи помилку 43 виправлено.

Спосіб 6: Переінсталюйте Fate Grand Order

Можна не отримати бажаних результатів, виконавши всі методи, згадані вище, для вирішення помилки Fate Grand Order 43 на вашому телефоні Android. Якщо це так, то не втрачайте надії, ви можете спробувати перевстановити гру як крайній засіб, щоб вирішити цю проблему. Перевстановлення Fate Grand Order допомагає усунути всі збої, помилки, проблеми в грі та незначні проблеми, які можуть призвести до зазначеної помилки. Але перед цим видаліть гру зі свого смартфона. Виконайте наступні кроки, щоб перевстановити Fate/GO:

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму пристрої Android.

2. Далі торкніться Додатки та дозволи в ньому.

3. Тепер виберіть Диспетчер програм.

  11 найкращих додатків для камери для Android у 2020 році

4. Знайдіть Fate/GO у списку та торкніться його, щоб відкрити.

5. Виберіть Видалити в інформації про програму.

6. Підтвердьте видалення, натиснувши OK.

7. Після видалення гри відкрийте Play Store.

8. Знайдіть у ній гру Fate/Grand Order і виберіть «Установити».

Після запуску гри перевірте, чи помилка 43 виправлена ​​після нової інсталяції.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я запустити Fate Grand Order на своєму телефоні?

Відповідь Смартфони або планшети з Android 4.1 або новішої версії та з 2 ГБ оперативної пам’яті або більше сумісні для запуску Fate Grand Order.

Q2. Чи можу я грати в Fate Grand Order офлайн?

Відповідь Ні, щоб запустити Fate Grand Order, потрібне підключення до Інтернету.

Q3. Чи сумісний Fate/GO з Android 11?

Відповідь Fate/GO не підтримується або на 100% не сумісний з пристроями, що працюють на Android версії 11 або iOS версії 14.

Q4. Чи можу я відновити свій обліковий запис Fate/GO?

Відповідь Так, ви можете відновити свій обліковий запис Fate/GO, скориставшись формою відновлення або надіславши електронний лист на адресу Підтримка Fate/GO.

Q5. Чи можна грати в Fate/GO JP англійською мовою?

Відповідь Fate/GO JP недоступний жодною іншою мовою, окрім японської. Якщо ви іноземець, який грає в гру, вам доведеться задовольнятися японською мовою в грі.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам вирішити помилку Fate Grand Order 43, і ви змогли вирішити проблему неможливості запуску гри за допомогою наведених вище методів. Повідомте нам про свої пропозиції або запити, якщо такі є, залишивши їх у розділі коментарів нижче.