Виправте помилку Alexa 10 2 17 5 1 у Echo Dot

Alexa — це штучний інтелект Amazon, який базується на хмарному сервісі; це голосовий сервіс, який використовується багатьма людьми для керування Amazon Echo та Amazon Echo Dot. Однак іноді користувачі стикаються з помилкою Alexa 10 2 17 5 1. Існує багато кодів помилок Alexa, але помилка Echo Do 10 2 17 5 1 означає, що користувач не зміг зареєструвати свій пристрій Amazon на сервері. Іншими словами, сервер Alexa заборонив користувачеві реєструвати свій ехо-пристрій. Якщо вам цікаво, як вирішити цю проблему, прочитайте більше, щоб дізнатися, як ефективно вирішити цю проблему. Отже, почнемо!

Як виправити помилку Alexa 10 2 17 5 1 у Echo Dot

Перш ніж ми заглибимося в виправлення, давайте спершу подивимося на деякі причини появи кодів помилок Alexa.

  • Amazon Echo Dot уже зареєстровано
  • Проблеми з перекриттям мережі
  • Несумісність пристрою
  • Проблеми з підключенням до мережі
  • Застаріле програмне забезпечення в Amazon Echo Dot

Спосіб 1: Перезапустіть пристрій

Першим кроком усунення несправностей для виправлення будь-якої помилки пристрою є його перезапуск. Щоб перезапустити пристрій Amazon Echo Dot, від’єднайте адаптер живлення від розетки та зачекайте 15–30 секунд. Знову під’єднайте адаптер живлення, і на пристрої засвітиться індикатор, який вказує на успішний запуск пристрою.

Фотографія Яна Антоніна Колара на Unsplash

Спосіб 2. Усунення несправностей підключення до Інтернету

Помилка Echo Dot 10 2 17 5 1 також може бути наслідком нестабільного підключення до Інтернету. Переконайтеся, що швидкість підключення до Інтернету хороша. Крім того, діапазон частот для Інтернету має бути від 2,4 до 5,0 ГГц. Це мінімальні вимоги до пропускної здатності. Якщо у вас виникли проблеми з підключенням до мережі, ви можете перезавантажити маршрутизатор або модем, щоб вирішити проблеми з підключенням до мережі. Виконайте ці кроки, щоб перезапустити інтернет-маршрутизатор.

  13 додатків/інструментів для збільшення продажів у вашому магазині Shopify

1. Натисніть кнопку живлення на задній панелі маршрутизатора/модему, щоб вимкнути його.

2. Тепер від’єднайте кабель живлення маршрутизатора/модему та зачекайте, доки живлення з конденсаторів повністю зникне.

3. Потім повторно підключіть кабель живлення та ввімкніть його через хвилину. Зачекайте, доки мережеве з’єднання буде відновлено, і спробуйте ввійти знову.

Насамкінець переконайтеся, що обидва пристрої, а саме маршрутизатор і Amazon Echo Dot, знаходяться в одній кімнаті та на відстані 8 футів.

Спосіб 3: Виправлення мережевого перекриття

Якщо у вас багато мережевих пристроїв, які можуть підключатися до пристрою Amazon echo dot, можуть виникнути конфлікти з підключенням до Інтернету для пристрою Amazon echo dot. Через це пристрій може отримати помилку Alexa 10 2 17 5 1. Вирішення цієї проблеми полягає в тому, щоб вимкнути всі мережеві пристрої, крім одного, який ви використовуєте для процесу реєстрації Amazon echo dot.

Спосіб 4. Перевірка сумісності пристрою

Переконайтеся, що ваш пристрій сумісний з Amazon Echo Dot, іноді може виникати помилка Echo Dot 10 2 17 5 1, якщо пристрій, який використовується з Amazon Echo Dot, несумісний. Нижче наведено список сумісних пристроїв.

  • Amazon Fire TV: FireOS версії 5.3.3 або новішої

  • Android: версія 6.0 або новіша.

  • iOS і Mac OS: версія 11.0 або новіша.

  • ПК: остання версія браузера Google Chrome.

Спосіб 5: оновіть програмне забезпечення Amazon Echo Dot

Якщо у вас є старий Amazon Echo Dot, який деякий час не використовується, ви можете спробувати оновити програмне забезпечення в ньому. Помилка Alexa 10 2 17 5 1 може виникнути через застаріле програмне забезпечення. Ви можете оновити Amazon Echo Dot, просто сказавши перевірити наявність оновлень програмного забезпечення пристрою. Якщо це не спрацює, виконайте ці дії, щоб оновити Echo Dot із програми Alexa.

1. Запустіть програму Alexa на своєму смартфоні.

2. Перейдіть до меню «Пристрої».

3. Торкніться пристрою Amazon Echo Dot, який ви використовуєте.

4. Прокрутіть вниз і натисніть кнопку оновлення програмного забезпечення, щоб оновити Amazon Echo Dot.

Спосіб 6. Скасуйте реєстрацію пристрою Amazon Echo Dot

Якщо ви розмістите замовлення на пристрій Amazon Echo dot на веб-сайті Amazon, пристрій буде зареєстровано у вашому обліковому записі перед доставкою. Тож після першого ввімкнення пристрою вам може знадобитися зареєструвати пристрій і ввести дані облікового запису Amazon. Це вірно у випадку нового пристрою Amazon Echo dot. Якщо ви купили оновлену версію Amazon Echo Dot, продавець повинен скасувати реєстрацію свого облікового запису на пристрої Amazon Echo Dot. Зазвичай його знімають з реєстрації перед продажем, але якщо власник забув зняти з реєстрації, то він повинен це зробити. Попросіть продавця скасувати реєстрацію свого облікового запису для пристрою Amazon Echo Dot. Якщо ви є початковим власником пристрою, виконайте наведені нижче дії, щоб скасувати реєстрацію зі свого старого облікового запису, щоб виправити коди помилок Alexa.

1. Відвідати Amazon і клацніть «Привіт, (ім’я користувача) обліковий запис і списки» та виберіть «Керувати своїм вмістом і пристроями».

2. У верхньому меню виберіть «Пристрої».

3. Виберіть Налаштування на панелі ліворуч і клацніть пристрій Echo dot, щоб скасувати реєстрацію.

4. Підтвердьте підказку, знову натиснувши кнопку Скасувати реєстрацію.

Це призведе до скасування реєстрації пристрою echo dot, після скасування реєстрації ввійдіть за допомогою облікового запису, щоб виправити помилку Alexa 10 2 17 5 1.

Спосіб 7. Зверніться до служби підтримки клієнтів Amazon

Якщо жодне зі згаданих вище рішень не спрацювало для вас, ви можете спробувати зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Amazon для вирішення вашої проблеми. Представник клієнта запитає інформацію про ваш номер DNS і спробує скинути ваші облікові дані. Ви можете увійти знову з інформацією, яку вони вам надали. Це виправить помилку Alexa 10 2 17 5 1. Виконайте наведені нижче дії, щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Amazon, щоб виправити коди помилок Alexa.

Варіант I: зателефонуйте в службу підтримки клієнтів

1. Натисніть привіт (ім’я користувача) Обліковий запис і списки та виберіть Ваш обліковий запис.

Примітка. Ім’я користувача – це ваше ім’я, введене в обліковому записі Amazon.

2. Натисніть «Зв’язатися з нами», щоб зв’язатися з Amazon.

3. Потім натисніть кнопку «Зателефонувати мені», щоб запросити дзвінок від представника служби підтримки.

4. Потім клацніть спадне меню «Вибрати проблему» та виберіть параметр «Проблеми встановлення».

5. Введіть проблему, яка виникла, у текстовому полі Введіть короткий опис проблеми.

6. Виберіть спадне меню «Мова» та виберіть мову, яка вам підходить для зворотного дзвінка. Нарешті натисніть «Телефон».

Варіант II: поспілкуйтеся зі службою підтримки клієнтів

1. Натисніть привіт (ім’я користувача) Обліковий запис і списки та виберіть Ваш обліковий запис.

2. Потім натисніть «Зв’язатися з нами», щоб зв’язатися з Amazon.

3. Натисніть кнопку Почати чат, щоб розпочати чат служби підтримки клієнтів.

4. Відкриється нове вікно для чату, натисніть «Довідка» з пристроєм Kindle Fire або Amazon.

5. Тепер натисніть опцію Довідка пристрою.

6. Виберіть Echo device.

7. Нарешті натисніть OK, завдяки запиту підтримки клієнтів спеціально для пристрою Amazon Echo Dot.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке помилка Echo Dot 10 2 17 5 1?

Відповідь Помилка означає, що Amazon Echo Dot не можна зареєструвати на сервері Amazon. Існують різні причини та способи вирішення проблеми, прочитайте наведений вище посібник, щоб дізнатися більше.

Q2. Як перезавантажити Alexa Echo Dot?

Відповідь На пристрої немає окремих кнопок для перезапуску пристрою. Його можна ввімкнути або вимкнути через пристрій, увімкнувши або вимкнувши живлення змінного струму.

***

Ми сподіваємося, що стаття вище про те, як виправити помилку Alexa 10 2 17 5 1 в Alexa Echo Dot, була для вас корисною, і ви змогли вирішити проблему кодів помилок Alexa. Повідомте нам, який із методів спрацював для вас. Якщо у вас є пропозиції та/або запитання, вкажіть їх у полі для коментарів нижче.