Виправте оновлення Battle.net, яке зависло на 0% у Windows 10

Battle.net від Blizzard Entertainment — це сервіс, який дозволяє насолоджуватися онлайн-іграми з іншими. Цей сервіс надає неймовірну підтримку таких найкращих ігор, як World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Overwatch, Destiny 2 і Call of Duty: Black Ops 4. Проте, як і всі ігри та служби, Battle.net не позбавлений помилок. Багато користувачів скаржилися на те, що оновлення Battle.net застрягло на рівні 0%, коли служба оновлюється в будь-якій із перелічених вище ігор. Якщо ви також зіткнулися з тією ж проблемою, цей посібник допоможе вам вирішити її за допомогою ефективних методів усунення несправностей. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити зависання оновлення Battle.net на 0% у Windows 10

Прочитайте та застосуйте наведені нижче методи на вашому комп’ютері з Windows 10 для вирішення проблеми із зависанням оновлення battle.net і запобігайте її виникненню.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Виконайте ці основні методи, щоб виправити помилку.

1А. Перезавантажте ПК

Загальний прийом для вирішення всіх тимчасових збоїв, пов’язаних з Battle.net, полягає в тому, щоб перезавантажити комп’ютер. Ви можете перезавантажити комп’ютер, виконавши наведені нижче дії.

1. Перейдіть до меню досвідченого користувача Windows, натиснувши одночасно клавіші Windows і X.

2. Виберіть Завершити роботу або вийти.

3. Нарешті натисніть Перезапустити.

Після перезапуску служби перевірте, чи можете ви отримати доступ до гри без помилок.

1B. Перевірте системні вимоги

Якщо під час запуску оновлення battle.net зависає на рівні 0%, вам потрібно перевірити основні вимоги ігор Battle.net і переконатися, що ваш ПК їм відповідає.

Мінімальні вимоги:

 • ЦП: Intel Core i5-760 або AMD FX-8100 або новішої версії

 • ШВИДКІСТЬ ЦП: інформація

 • Оперативна пам’ять: 4 ГБ оперативної пам’яті (8 ГБ для інтегрованої графіки, наприклад Intel HD Graphics)

 • ОС: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64 bit

 • ВІДЕОКАРТКА: NVIDIA GeForce GTX 560 2 ГБ або AMD Radeon HD 7850 2 ГБ або Intel HD Graphics 530 (45 Вт)

 • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ: 70 ГБ

 • ВИДЕО ОЗУ: 2 ГБ

Рекомендовані вимоги:

 • ЦП: Intel Core i7-4770 або AMD FX-8310 або новішої версії

 • ШВИДКІСТЬ ЦП: інформація

 • Оперативна пам’ять: 8 ГБ

 • ОС: Windows 10 64 bit

 • ВІДЕОКАРТКА: NVIDIA GeForce GTX 960 або AMD Radeon R9 280 або новіша

 • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.1

 • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.1

 • ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ: 70 ГБ

 • ВИДЕО ОЗУ: 4 ГБ

1С. Переконайтесь у належному підключенні до мережі

Нестабільне підключення до Інтернету призводить до зупинки оновлення battle.net, також якщо між маршрутизатором і комп’ютером є перешкоди, вони можуть заважати бездротовому сигналу та спричиняти періодичні проблеми з підключенням.

Ви можете запустити a Speedtest знати оптимальний рівень швидкості мережі, необхідний для належного підключення.

Переконайтеся, що ваш пристрій відповідає наведеним нижче критеріям.

 • Визначте потужність сигналу вашої мережі, і якщо вона дуже низька, усуньте всі перешкоди між ними.
 • Уникайте занадто великої кількості пристроїв, підключених до однієї мережі.
 • Завжди купуйте модем/маршрутизатор, перевірений вашим постачальником послуг Інтернету (ISP), і вони не конфліктують.
 • Не використовуйте старі, зламані або пошкоджені кабелі. За потреби замініть кабелі.
 • Переконайтеся, що дроти від модему до маршрутизатора та модему до стіни стабільні та не мають перешкод.

Якщо виникли проблеми з підключенням до Інтернету, ознайомтеся з нашим посібником «Як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10», щоб усунути їх.

1D. Закрити фонові процеси

Кілька користувачів підтвердили, що проблему з оновленням, що застрягла на 0%, можна вирішити, закривши всі фонові завдання, запущені на вашому ПК. Щоб виконати завдання, дотримуйтесь нашого посібника Як завершити завдання в Windows 10 і виконайте вказівки.

Закривши всі фонові процеси, перевірте, чи вдалося вам виправити обговорюваний код помилки.

1E. Відновлення системних файлів

Якщо на вашому ПК з Windows 10 є якісь відсутні або пошкоджені файли, оновлення battle.net застрягне. Проте ви відновлюєте ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання.

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

1F. Запустіть повне очищення диска

Небагато користувачів припустили, що очищення дискового простору на ПК допомогло їм розібратися з обговорюваною проблемою зависання оновлень. Це дозволить комп’ютеру за потреби встановлювати нові файли, що допоможе вирішити проблему.

Якщо на вашому комп’ютері є мінімальний доступний простір, що сприяє появі коду помилки оновлення Battle.net, дотримуйтеся нашого посібника «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері.

1G. Оновіть Windows

Ви також можете викорінити помилки у своєму комп’ютері та грі, оновивши свою операційну систему. Завжди переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи є якісь оновлення, що очікують на виконання, скористайтеся нашим посібником із завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10.

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можна підключитися до ігрового сервера Battle.net без помилок.

1H. Оновлення графічних драйверів

Оскільки World of Warcraft є інтенсивною грою, ваш графічний драйвер має важливе значення для вашого ігрового досвіду. Якщо драйвери застарілі або несправні, обов’язково оновіть їх. Ви можете шукати найновіші випуски драйверів на офіційних веб-сайтах або оновлювати їх вручну. Дотримуйтеся нашого посібника «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб оновити драйвер і перевірити, чи виправлено оновлення battle.net, яке зависло на 0%.

1І. Відкат оновлень драйверів GPU

Іноді поточна версія драйверів GPU може спричинити проблему зависання оновлення на 0%, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко відкотити драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника «Як відкотити драйвери в Windows 10».

1J. Перевстановіть графічні драйвери

Якщо після оновлення графічних драйверів ви все ще стикаєтесь із затримкою оновлення battle.net, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути проблеми з несумісністю. Існує кілька способів перевстановити драйвери на вашому комп’ютері. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

Після перевстановлення драйверів GPU перевірте, чи можна отримати доступ до ігор Battle.net без помилок.

1K. Очистити кеш і дані DNS

Деякі користувачі припустили, що очищення кешу DNS і даних на вашому комп’ютері допомогло їм вирішити проблему, чому оновлення battle.net зависають. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть cmd, потім натисніть «Відкрити».

2. Тепер введіть наступні команди одну за одною та натисніть клавішу Enter після кожної команди.

ipconfig/flushdns
ipconfig/registerdns
ipconfig/release
ipconfig/renew
netsh winsock reset

3. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і перезавантажте ПК.

1л. Скинути налаштування мережі

Кілька користувачів заявили, що скидання налаштувань мережі вирішить дивні проблеми з мережевим підключенням. Цей метод дозволить забути всі параметри конфігурації мережі, збережені облікові дані та багато іншого програмного забезпечення безпеки, як-от VPN та антивірусні програми. Це також допоможе вам виправити оновлення, яке застрягло через проблему 0% на вашому ПК з Windows 10. Для цього дотримуйтеся нашого посібника про те, як скинути параметри мережі в Windows 10

Спосіб 2. Запустіть Battle.net від імені адміністратора

Це одна з найпоширеніших причин, через яку оновлення Battle.net зависає на рівні 0% на вашому ПК з Windows 10. Доступ до певних дозволів і функцій доступний, лише якщо ви надали права адміністратора гри World of Warcraft. У цьому випадку ви можете вирішити обговорену проблему, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Клацніть правою кнопкою миші програму Battle.net.

2. Виберіть параметр Запуск від імені адміністратора.

Спосіб 3. Запустіть Blizzard Repair Tool

Якщо ви все ще не можете виправити проблему оновлення battle.net, яка застрягла на 0%, можливо, у вашому комп’ютері є пошкоджені ігрові файли. Пошкоджені файли можуть заповнити ваш комп’ютер через надто захисний антивірусний пакет або через збій оновлення. На щастя, ви можете вирішити всі ці пошкоджені ігрові файли автоматично за допомогою вбудованого інструменту Blizzard. Ось кілька інструкцій щодо запуску інструменту відновлення Battle.net.

1. Запустіть програму Battle.net від імені адміністратора.

2. Тепер перейдіть на вкладку «Ігри» у верхньому куті вікна, а потім виберіть будь-яку з ігор (наприклад, World of Warcraft) зі списку.

3. Потім у розкривному списку натисніть «Параметри», а потім «Сканувати та відновити».

4. У наступному запиті натисніть «Почати сканування» та зачекайте, поки процес завершиться.

5. Нарешті, перезапустіть гру та перевірте, чи можете ви виправити оновлення, яке застрягло через проблему 0% на Battle.net.

Спосіб 4: змініть параметри брандмауера Windows Defender

Ви також зіткнетеся з проблемою оновлення Battle.net, яка застрягла на рівні 0% через надмірно реактивний або надмірно захисний антивірусний пакет у вашому комп’ютері з Windows 10. Це запобігає зв’язку між програмою запуску гри та сервером. Отже, щоб вирішити цю проблему, ви можете додати Battle.net до білого списку в налаштуваннях брандмауера або тимчасово вимкнути проблему.

Варіант I: додайте Battle.net до білого списку

Щоб дозволити Battle.net у вашому брандмауері Windows Defender, дотримуйтесь нашого посібника «Дозволяти або блокувати програми через брандмауер Windows» і виконайте кроки згідно з інструкціями.

Варіант II: Вимкніть брандмауер (не рекомендовано)

Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник «Як вимкнути брандмауер Windows 10» допоможе вам це зробити.

Варіант III: Створення нового правила в брандмауері

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Брандмауер Windows Defender із розширеною безпекою та натисніть Відкрити.

2. Тепер на лівій панелі клацніть «Правила вхідного доступу», як показано.

3. Потім на правій панелі клацніть «Нове правило…», як показано.

4. Тепер переконайтеся, що ви вибрали опцію Програма в розділі Який тип правила ви хочете створити? і натисніть Далі>, як показано.

5. Потім клацніть кнопку Огляд…, що відповідає цьому шляху програми: як показано.

6. Потім перейдіть до шляху C:Program Files (x86) Battle.net і двічі клацніть файл інсталяції. Потім натисніть кнопку Відкрити.

7. Потім натисніть «Далі» > у вікні «Майстер нового вхідного правила», як показано.

8. Тепер виберіть перемикач біля пункту «Дозволити підключення» та натисніть «Далі» > як показано.

9. Переконайтеся, що вибрано поля Домен, Приватний, Загальнодоступний, і натисніть Далі >, як показано.

10. Нарешті, додайте назву до нового правила та натисніть «Готово».

Готово! Перевірте, чи вирішено проблему зависання оновлення battle.net.

Спосіб 5. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, викликають запитання, чому оновлення battle.net зависають. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні перевірити налаштування безпеки свого комп’ютера з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні. Щоб дізнатися, чи є антивірусний пакет причиною зависання оновлення через проблему 0%, вимкніть його один раз і спробуйте підключитися до мережі.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Якщо після вимкнення антивірусної програми на комп’ютері у вас є вирішення проблеми, радимо повністю видалити програму зі свого ПК.

Прочитайте наш посібник із примусового видалення програм, які не видаляються в Windows 10, щоб видалити антивірусну програму на комп’ютері.

Спосіб 6: Створення нового профілю користувача

Створення нового облікового запису користувача може виправити будь-які помилки та збої, пов’язані з профілем. Це допоможе вам виправити оновлення Battle.net, яке зависло на рівні 0%. Ви можете створити новий профіль користувача, виконавши кроки, описані в нашому посібнику «Як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10».

Після створення нового профілю користувача перевірте, чи виправили ви обговорювану проблему чи ні.

Спосіб 7: Переінсталюйте Battle.net

Будь-які неправильно налаштовані файли в Battle.net призведуть до обговорюваної проблеми, навіть якщо ви виконали всі описані вище методи та оновили всі незавершені дії. Отже, у цьому випадку у вас немає іншого вибору, окрім як перевстановити гру. Ось як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування, потім натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорією, потім натисніть Видалити програму.

3. Клацніть правою кнопкою миші програму Battle.net і виберіть Видалити/змінити.

4. Натисніть «Так, видалити», щоб підтвердити процес видалення.

5. Після видалення програми перейдіть до офіційна веб-сторінка Battle.net щоб завантажити останню версію.

6. Натисніть Завантажити для Windows. Він завантажить файл під назвою Battle.net-setup.exe.

7. Запустіть Battle.net-setup.exe. Виберіть бажану мову та натисніть Продовжити.

8. Клацніть «Змінити», якщо ви хочете змінити місце встановлення. Натисніть Продовжити.

9. Дочекайтеся завершення процесу встановлення.

10. Після встановлення заповніть облікові дані Battle.net, щоб увійти.

11. Нарешті, перезапустіть гру, і тепер у вас буде виправлена ​​проблема зависання оновлення battle.net.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити оновлення Battle.net, яке застрягло на 0% у вашому ПК з Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.

  25 корисних порад, про які повинні знати всі користувачі Windows 10