Виправте код помилки Netflix NSES-404 у Windows 10

Netflix втрачає клієнтів, насамперед у попередні два фінансові квартали. Однак люди забувають, що це все ще платформа номер один з точки зору бібліотеки вмісту та загальної бази передплатників із понад 220 мільйонами передплатників. Незабаром вони збираються запровадити дешевший план із рекламою у партнерстві з Microsoft. Наприкінці 2000-х Netflix випередив Blockbuster, який працював як прибуткова компанія з прокату відео. Однак нездатність Blockbuster модернізуватися в належний час призвела до закриття служби Blockbuster. Зараз Netflix перевіряє реальність, і перш ніж піти далі, вони впроваджують інновації та вирішують проблеми. Говорячи про проблеми, у цій статті буде розглянуто проблему коду помилки Netflix Nses-404. Отже, якщо ви також маєте справу з тією ж проблемою, ви знаходитесь у потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вирішити проблему з кодом помилки Netflix 404.

Як виправити код помилки Netflix NSES-404 у Windows 10

Коли ви отримуєте код помилки Netflix nses-404 на екрані, це означає, що елемент, який ви намагаєтеся транслювати, недоступний у вашому місці. Ця помилка може з’явитися, якщо ви шукаєте фільм, телевізійний серіал, реаліті-шоу, документальний або спеціальний фільм.

Що викликає код помилки Netflix NSES-404?

Netflix як створює оригінальний контент, так і отримує контент від інших виробничих компаній.

  • Доступність вмісту визначається угодою з виробником, яка визначає, чи отримує Netflix права на демонстрацію вмісту в усьому світі чи в певних регіонах.
  • Крім того, більшість потокових служб надають контент на основі місцезнаходження користувача.
  • Крім того, проблема також може виникнути через погане мережеве з’єднання, проблему з сервером, несправне розширення браузера або проблемну VPN.
  Як налаштувати тінь у Windows 10

Давайте почнемо з наведених нижче методів, щоб якомога швидше вирішити вашу проблему з кодом помилки Netflix nses-404.

Спосіб 1. Перезапустіть маршрутизатор Wi-Fi

Сьогодні все як ніколи взаємопов’язано, навіть підключення до Інтернету. Розумно спочатку перевірити джерело проблеми, а не витрачати час на звинувачення, розгляд або спроби інших рішень. Ваш маршрутизатор або модем може бути причиною коду помилки Netflix 404 через невідповідність IP-адреси або проблеми з підключенням. Тож перш ніж робити щось інше, перезавантажте маршрутизатор і перевірте підключення до Інтернету.

1. Вимкніть маршрутизатор Wi-Fi і відключіть його від мережі на 3 хвилини.

2. Зачекайте кілька секунд, потім повторно підключіть і ввімкніть маршрутизатор.

Перевірте, чи працює Інтернет і чи зникла проблема з кодом помилки Netflix 404.

Спосіб 2. Перевірте сервер Netflix

Netflix доступний у понад 190 країнах і його дивляться понад 220 мільйонів людей. Навіть із передовими хмарними службами служба може вийти з ладу через звичайну людську помилку або проблему третьої сторони. Крім того, проблема з кодом помилки Netflix 404, швидше за все, виникає, коли їхні сервери недоступні. Виконайте такі дії, щоб перевірити, чи проблема внутрішня чи служби Netflix недоступні:

1. Перейдіть на сайт DownDetector.

2. Знайдіть Netflix.

3. Перегляньте останні скарги/коментарі та перевірте графік звіту.

  10 найкращих хаків реєстру для Windows 10

Спосіб 3. Використовуйте віртуальну приватну мережу

Як згадувалося на початку, деякий вміст буде недоступний для перегляду в певному регіоні чи країні. Це може бути пов’язано з обмеженими правами на трансляцію чи ліцензійними угодами, або це може бути заблоковано урядом чи самим Netflix. Код помилки Netflix nses-404 можна вирішити за допомогою VPN (віртуальної приватної мережі). Прочитайте наш посібник, щоб дізнатися, що таке VPN і як він працює. Крім того, якщо ви шукаєте посібник із налаштування VPN, прочитайте наш посібник про те, як налаштувати VPN у Windows 10.

Спосіб 4: Змініть розташування VPN

Якщо ви вже використовуєте VPN, спробуйте змінити місце розташування. Можливо, вміст недоступний у вибраному регіоні. Змініть місцезнаходження/країну та ще раз перевірте, чи доступний вміст. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Наведений вище метод перевірено за допомогою програми Proton VPN. Інше програмне забезпечення VPN може мати дещо інші кроки та дизайн інтерфейсу.

1. Запустіть додаток VPN (наприклад, NordVPN).

2. Виберіть країну/розташування та натисніть Підключитися.

Спосіб 5: Вимкніть веб-розширення (якщо застосовно)

Незалежно від того, наскільки корисними є веб-розширення, вони завжди створюють певні проблеми тут і там. У цій ситуації це може бути джерелом проблеми з кодом помилки Netflix nses-404. Перш ніж установлювати будь-які веб-розширення, прочитайте умови та політику конфіденційності будь-якого веб-розширення. Більшість із них можуть відстежувати вашу веб-активність. Щоб вимкнути/видалити розширення, виконайте такі дії:

  Як запустити Ubuntu і Bash на Windows 10

Примітка. Цей метод виконується в браузерах Microsoft Edge у Windows 10. В інших браузерах дії можуть дещо відрізнятися.

1. Вийдіть зі свого облікового запису Netflix.

2. Перейдіть у свій браузер і клацніть значок із трьома крапками.

3. Натисніть опцію Розширення.

4. Потім натисніть «Керувати розширеннями».

5. Потім вимкніть перемикач або видаліть підозрілі розширення (наприклад, Sticky Notes 3).

6. Нарешті перезапустіть браузер і знову ввійдіть у Netflix.

Спосіб 6. Спробуйте Netflix на іншому пристрої

З невідомих причин проблема може полягати в конкретному пристрої, який ви використовуєте і на якому виникла помилка. Відкрийте Netflix в іншому веб-браузері або іншому пристрої, наприклад ноутбуці, телевізорі чи будь-якому іншому пристрої, який підтримує Netflix.

Спосіб 7. Зверніться до довідкового центру Netflix

Якщо ви знаєте, що епізод або фільм доступний у вашій країні, але все ще відчуваєте код помилки Netflix nses-404, зв’яжіться зі службою підтримки Netflix.

1. Перейдіть на сторінку довідкового центру Netflix.

2. Виберіть опцію «Зателефонувати нам» або «Почати чат».

3. Назвіть код помилки та знайдіть рішення.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним для розуміння того, що таке NSES 404, і що ви змогли виправити проблему з кодом помилки Netflix NSES-404. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.