Виправлення. Системі не вдалося знайти параметр середовища, який було введено

| | 0 Comments| 11:15 AM
Categories:

Системі не вдалося знайти параметр середовища, який було введено. Проблемою є системна помилка, з якою іноді стикаються користувачі Windows 10. Ця проблема спричинена оновленнями Windows та іншими пошкодженнями файлів Windows. У разі неправильних розширених системних налаштувань Windows 10 змінна середовища може спричинити різні проблеми на вашому комп’ютері. У цьому посібнику ми зрозуміємо, як встановити змінну середовища та причини, які викликають цю помилку.

Як виправити проблему, коли системі не вдалося знайти параметр середовища, який було введено в Windows 10

Можуть бути різні причини того, що системі не вдалося знайти параметр середовища, у якому було введено помилку; деякі з можливих причин наведено нижче.

  • Пошкодження системних файлів є однією з основних причин цієї помилки в Windows 10
  • Часто антивіруси сторонніх виробників також вважають відповідальними за помилку змінної середовища
  • Якщо в налаштуваннях системи відсутня змінна середовища, користувач може отримати цю помилку
  • Пошкоджені або відсутні файли Visual C++ для розповсюдження також можуть спричинити цю проблему на вашому комп’ютері
  • Неправильний системний реєстр також може спричинити цю помилку
  • Пошкоджений профіль користувача Windows також іноді пов’язаний із системою не вдалося знайти введений параметр середовища
  • Помилки та помилки Windows також можуть викликати цю помилку

У наведеному нижче посібнику ви знайдете методи вирішення проблеми, коли системі не вдалося знайти параметр середовища, у якому було введено помилку Windows 10.

Спосіб 1: Відновлення системних файлів

Пошкоджені системні файли є однією з основних причин того, що система не може знайти параметр середовища, у якому було введено помилку, яка виникає на комп’ютерах з Windows 10; ці пошкоджені файли також можуть спричинити інші серйозні проблеми з вашою системою. Якщо ви не можете зрозуміти, як встановити змінну середовища, одна з перших речей, які ви можете спробувати вирішити проблему, це запустити вбудоване сканування системи. SFC-сканування — це утиліта, розроблена Microsoft; ця утиліта шукає будь-який пошкоджений системний файл і намагається відновити його. Ознайомтеся з посібником «Як відновити системні файли в Windows 10», щоб виконати сканування та вирішити проблеми, спричинені неправильними розширеними параметрами системи Windows 10.

  Як змінити документ Microsoft Word на файл CSV

Спосіб 2. Запустіть перевірку шкідливих програм

Іноді системі не вдається знайти введений параметр середовища. Це може бути спричинено шкідливим програмним забезпеченням або вірусом, який заразив ваш комп’ютер; щоб вирішити цю проблему, слід запустити сканування на наявність шкідливих програм і антивірус. Ви можете ознайомитися з розділом Як запустити перевірку комп’ютера на віруси? і посібники «Як видалити зловмисне програмне забезпечення з ПК у Windows 10», щоб знайти способи видалення вірусу або шкідливого програмного забезпечення з комп’ютера.

Спосіб 3: додайте відсутню змінну середовища

Відсутня змінна середовища є однією з найпоширеніших причин цієї помилки; ви можете виправити це, додавши змінну вручну. Ви можете додати змінну середовища двома різними методами.

Варіант I: через додаткові налаштування системи в безпечному режимі

Якщо ви не можете зрозуміти, як встановити змінну середовища на вашому комп’ютері, ви можете спробувати додати змінну, перейшовши до розширених налаштувань системи, щоб усунути помилку, коли системі не вдалося знайти параметр середовища, який було введено. Прочитайте наш посібник про те, як завантажити безпечний режим у Windows 10, а потім виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Переглянути розширені параметри системи та натисніть Відкрити.

2. Клацніть Змінні середовища… у властивостях системи.

3. У параметрах системної змінної клацніть опцію Створити….

4. Для імені змінної використовуйте windir, а для значення змінної використовуйте C:Windows і натисніть OK, щоб зберегти зміни.

5. Нарешті, перезавантажте ПК.

Варіант II: через редактор реєстру

Якщо зміна додаткових параметрів системи Windows 10 не допомогла, ви можете скористатися редактором реєстру, щоб додати змінні.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Тут введіть regedit і натисніть клавішу Enter, щоб запустити редактор реєстру.

3. Перейдіть до наступного шляху розташування в редакторі реєстру.

HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Session Manager/Environment

4. Знайдіть значення windir і двічі клацніть на ньому.

  Пояснення безперервної інтеграції та передачі [OS X]

5. Введіть C:/Windows у полі «Значення» та натисніть «ОК», щоб зберегти зміни.

6. Закрийте реєстр і перезавантажте ПК.

Спосіб 4. Переінсталюйте Microsoft Visual C++ Redistributable

Якщо компонент Visual C++ Redistributable відсутній на вашому комп’ютері, ви можете виявити, що системі не вдалося знайти параметр середовища, який було введено під час використання певної програми. Щоб вирішити цю проблему, вам доведеться інсталювати компоненти Visual C++ Redistributable. Якщо ви не розумієте, як установити змінну середовища та виправити проблеми зі змінною шляхом перевстановлення Visual C++, дотримуйтеся посібника «Як повторно інсталювати Microsoft Visual C++ Redistributable», щоб знайти способи встановлення компонентів Visual C++ на вашому комп’ютері.

Спосіб 5: Змініть системний реєстр

Якщо проблема викликана неправильним системним реєстром, ви можете спробувати виправити це, змінивши реєстр.

Примітка. Змінюючи розширені параметри системи Windows 10, зробіть резервну копію розділів реєстру, щоб відновити попередні параметри в разі помилок вручну під час модифікації. Ознайомтеся з посібником «Як створити резервну копію та відновити реєстр у Windows», щоб створити резервну копію та відновити ключі реєстру.

1. Перейдіть до наступного шляху розташування в редакторі реєстру.

HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/LanmanServer/Parameters

2. На правій панелі клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці та виберіть «Новий», а потім параметр «Значення DWORD (32-розрядний)».

3. Назвіть новий файл DWORD IRPStackSize і двічі клацніть на ньому.

4. У полі «Дані значення» додайте відповідні дані відповідно до вимог мережі та натисніть «ОК».

Спосіб 6: Створення нового профілю користувача

Якщо ваш профіль користувача Windows пошкоджено, це одна з найпоширеніших причин, чому система не може знайти введений параметр середовища. Щоб вирішити цю проблему, ви можете спробувати змінити пошкоджений профіль користувача на новий профіль. Прочитайте наш посібник про те, як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10.

Спосіб 7: Виконайте відновлення системи

Якщо попередні методи не працюють, і ви продовжуєте отримувати ту саму помилку та не знаєте, як налаштувати змінну середовища, ви можете спробувати виконати відновлення системи, щоб вирішити всі проблеми, викликані неправильними параметрами та іншими проблемами Windows. Ознайомтеся з посібником «Як використовувати відновлення системи у Windows 10», щоб зрозуміти інструкції щодо безпечного відновлення системи на комп’ютері з Windows 10.

  Що дивитися на HBO Max під час запуску

Спосіб 8: скиньте ПК

Якщо жоден із попередніх методів вам не підійшов, ви можете спробувати скинути Windows 10 на своєму комп’ютері. Зазвичай скидання Windows не рекомендується, оскільки ви можете втратити дані, але якщо проблема не зникає, скидання Windows може бути останнім заходом для вирішення проблеми. Ви можете ознайомитися з посібником «Як скинути Windows 10 без втрати даних», щоб безпечно скинути Windows 10 і вирішити проблему, коли система не знайшла введеного параметра середовища.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке проблема, коли система не змогла знайти параметр середовища, який було введено?

Відповідь Системі не вдалося знайти параметр середовища, який було введено. Помилка є типовою системною помилкою в Windows 10. Це спричинено неправильними змінними середовища на вашому комп’ютері.

Q2. Чи можу я виправити помилку змінної середовища, змінивши реєстр?

Відповідь Щоб вирішити проблему зі змінною, можна скористатися редактором реєстру. Однак обов’язково створіть резервну копію реєстру, щоб відновити ключі, якщо модифікація не вдасться.

Q3. Що викликає проблеми зі змінними середовища?

Відповідь Кілька факторів можуть спричинити цю помилку, деякі з найпоширеніших факторів включають пошкоджені системні файли, проблеми з Windows, а також проблеми зі зловмисним програмним забезпеченням або вірусами.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити помилку, коли система не знайшла параметр середовища, який було введено. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції до нас, пишіть їх у розділі коментарів.