techukraine.net techukraine.net Виправлення проблеми World of Warcraft. Не вдалося перевірити версію гри

Виправлення проблеми World of Warcraft. Не вдалося перевірити версію гри

| | 0 Comments| 7:54 AM
Categories:

Будучи могутнім героєм Азероту, може бути важко триматися подалі від гри. Що робити, якщо повідомлення про помилку про те, що не вдається перевірити версію гри WOW, є фактором, який може призупинити вашу гру? Завдяки широкій популярності та різноманітності магії та персонажів онлайн-гра World of Warcraft є однією з ігор, у яку найчастіше грають. Повідомлення про помилку «Неможливо перевірити версію гри World of Warcraft» зазвичай з’являється через певні перешкоди. Стаття присвячена методам усунення повідомлення про помилку «неможливо перевірити версію гри WOW».

Як виправити проблему, коли World of Warcraft не може перевірити версію гри

Ймовірні причини, через які повідомлення про помилку може відображатися в грі WOW, перераховані нижче.

  • Пошкоджений файл гри. Якщо файл гри WOW або файл інсталяції пошкоджений або містить оманливі записи, може з’явитися повідомлення про помилку.

  • Втручання з боку інших програм – грі WOW можуть заважати конфліктні програми, що працюють у фоновому режимі вашого ПК.

  • Застарілий клієнт WOW. Якщо гра WOW застаріла або патч не застосовано до гри після деяких змін, може з’явитися повідомлення про помилку.

  • Сервер перебуває на технічному обслуговуванні. Якщо сервер Blizzard перебуває на технічному обслуговуванні, ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку під час спроби зіграти в гру.

  • Розгортання патчів WOW. У деяких випадках операційна команда розгортає патчі гри World of Warcraft у періоди, коли не проводиться технічне обслуговування, щоб вирішити термінові проблеми. Протягом цього часу в додатку може відображатися повідомлення про помилку.

  • Несумісність з ігровим сервером. Якщо ви використовуєте приватний сервер і не змінювали прийнятну версію клієнта, проблема несумісності з сервером гри може спричинити помилку World of Warcraft. На додаток до цього, якщо ви використовуєте будь-яку конкретну версію попереднього приватного сервера, ви можете зіткнутися з цією помилкою через проблеми з несумісністю.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Як перший підхід до виправлення повідомлення про помилку «Не вдається перевірити версію гри WOW», спробуйте наведені тут методи усунення несправностей.

1А. Перевірте сумісність із сервером

У деяких випадках приватний сервер, до якого ви підключаєтеся, може не підтримувати версію гри, яку ви використовуєте. Перевірити, чи підтримує приватний сервер версію гри, можна за допомогою простого пошуку в Google. Наприклад, сервер WoWFusion може підтримувати версію гри патч 2.4x.

1B. Перевірте статус сервера

Ви можете перевірити статус сервера WOW використовуючи наведене тут посилання у веб-переглядачі за замовчуванням. Якщо сервер не працює, помилка повинна автоматично вирішуватися через кілька хвилин, або в іншому випадку помилка може виникнути з іншої причини.

1С. Відновлення системних файлів

Якщо файл гри пошкоджено або будь-який інший заражений вірусом файл конфліктує з грою, ви можете спробувати відновити системні файли. Скористайтеся наведеним тут посиланням, щоб дізнатися більше про варіанти відновлення системних файлів.

1D. Закрийте всі фонові програми

Як зазначено в списку причин, програми, що працюють у фоновому режимі, конфліктують із грою WOW, можуть спричинити помилку неможливості перевірки версії гри World of Warcraft. Ви можете спробувати закрити всі ці програми за допомогою диспетчера завдань на вашому ПК. Натисніть наведене тут посилання, щоб дізнатися більше про процес закриття фонових програм.

Спосіб 1E: перейменуйте папку гри WOW

Якщо ви зіткнулися з помилкою неможливо перевірити версію гри WOW, ви можете спробувати перейменувати папку гри WOW на World of Warcraft.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник Windows і перейти до папки WOW.

2. Клацніть правою кнопкою миші папку WOW і виберіть опцію «Перейменувати».

3. Введіть World of Warcraft і натисніть клавішу Enter, щоб перейменувати папку.

1F. Увійдіть за допомогою імені облікового запису

Якщо ви намагаєтесь увійти, використовуючи зареєстровану адресу електронної пошти, це може спричинити певний конфлікт із даними, і вони не зможуть перевірити версію гри. Може виникнути помилка WOW. Ви можете спробувати ввійти у свій обліковий запис, використовуючи ім’я облікового запису або облікові дані облікового запису.

1G. Створити новий обліковий запис

Як інший варіант, ви можете спробувати створити інший обліковий запис у грі WOW, а потім перевірити, чи не з’являється в грі повідомлення про помилку «Не вдалося перевірити версію гри World of Warcraft».

Якщо ви нещодавно завантажили будь-яку іншу гру та створили обліковий запис у грі, використовуйте встановлену адресу електронної пошти, щоб створити інший обліковий запис у грі WOW. У цьому випадку ви можете об’єднати обліковий запис з іншим наявним логіном і вирішити проблеми несумісності.

1H. Грайте в гру WOW на іншому ПК

Спробуйте зіграти в гру WOW на іншому комп’ютері, бажано іншої специфікації, щоб дізнатися, чи з’являється повідомлення про помилку на іншому комп’ютері. Якщо він не відображається на іншому ПК, проблема може бути у вашому ПК.

Спосіб 2. Перейменуйте виконуваний файл

Перший спосіб виправити повідомлення про помилку – це перейменувати виконуваний файл гри WOW. Це може бути надзвичайно корисним, якщо ви користуєтеся ноутбуком Mac OS, оскільки це скидає конфігурацію та кодування гри до свіжого стану.

1. Відкрийте Провідник файлів, одночасно натиснувши клавіші Windows + E, і перейдіть до папки World of Warcraft.

2. Клацніть правою кнопкою миші на виконуваному файлі та виберіть опцію Перейменувати у списку.

3. Введіть назву файлу як WoW.exe та натисніть клавішу Enter, щоб перейменувати файл.

Спосіб 3: Збільште кількість дозволених патчів

Якщо кількість патчів, які можна застосувати до гри WOW, обмежена, ви можете зіткнутися з помилкою «Неможливо перевірити версію гри World of Warcraft». У цьому випадку ви можете спробувати розширити обмеження на застосування патча, а потім спробувати застосувати патч до гри.

1. Перейдіть до папки підйому за допомогою Windows Explorer.

Примітка. Ця папка відповідає конкретному приватному серверу, до якого ви підключили свою гру.

2. Клацніть правою кнопкою миші на файлі logonserver.conf, клацніть опцію «Відкрити за допомогою» та клацніть опцію «Блокнот» у меню поруч.

3. Змініть maxbuild даних на 9999 і натисніть клавіші Ctrl + S, щоб зберегти файл.

Спосіб 4: Відновлення гри WOW

Наступним варіантом виправлення повідомлення про помилку «Не вдалося перевірити версію гри WOW» є відновлення гри WOW за допомогою файлу встановлення. Це допоможе скинути помилку та збої в грі, які могли спричинити помилку «Неможливо перевірити версію гри World of Warcraft».

1. Запустіть Провідник файлів і перейдіть до файлу встановлення або WoW.exe.

2. Клацніть правою кнопкою миші на інсталяційному файлі та виберіть у списку опцію Запуск від імені адміністратора.

3. Натисніть кнопку Так у вікні запиту облікового запису користувача (UAC), щоб дозволити програмне забезпечення.

4. У верхньому куті вікна перейдіть до опції Ігри.

5. Виберіть зі списку гру World of Warcraft.

6. Натисніть «Параметри», а потім виберіть «Сканувати та відновити».

7. Натисніть кнопку Почати сканування у вікні.

8. Зачекайте, поки процес завершиться, а потім перезапустіть гру WOW.

Спосіб 5: Відновлення до попередньої версії

Якщо гру WOW оновлено або оновлено до іншої версії, ви можете спробувати відновити гру до неконсолідованої попередньої версії. Для цього потрібно повторно виправити гру, зробивши файл налаштування недійсним із помилкою неможливо перевірити версію гри WOW.

Цей метод також ефективний для усунення несумісності сервера з версією виправлення гри та помилки неможливості перевірки версії гри World of Warcraft, оскільки патч повторно застосовується до гри.

1. Перейдіть до папки World of Warcraft.

Примітка. Папка World of Warcraft зазвичай розташовується на шляху розташування таким чином.

C:Program Files (x86)World of Warcraft

2. Відкрийте папку Дані.

3. Клацніть правою кнопкою миші на файлі Patch.MPQ і виберіть опцію «Видалити».

Примітка. Якщо ви знайдете будь-який інший файл із розширенням mpq, наприклад wow-0-16826-Win-final.mpq, видаліть його, дотримуючись наведених вище інструкцій.

4. Запустіть файл утиліти repair.exe в папці.

5. Натисніть кнопку «Скинути та перевірити файли».

6. Зачекайте, поки процес завершиться, а потім повторно застосуйте файл виправлення до гри.

Спосіб 6: оновіть гру WOW

Якщо гра WOW застаріла або якщо патч не оновлено у версії гри, ви можете спробувати виконати наведені тут дії, щоб оновити гру.

1. Перейдіть до папки World of Warcraft за допомогою Провідника Windows, як пояснювалося раніше, Спосіб 4.

2. Двічі клацніть файл Launcher.exe, щоб запустити файл оновлення.

3. Натисніть кнопку «Відтворити», а потім увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи облікові дані.

Спосіб 7: Перевстановіть гру WOW

Щоб виправити повідомлення про помилку, не вдається перевірити версію гри WOW, ви можете спробувати перевстановити гру WOW на своєму ПК. Якщо проблему не вирішено будь-яким способом, це може бути через збій у грі. Перевстановлення гри заново може допомогти вирішити всі проблеми.

Крок I: видаліть гру WOW

Перший крок, щоб виправити повідомлення про помилку «неможливо перевірити версію гри WOW, неможливо перевірити версію гри World of Warcraft за допомогою цього методу», — видалити гру WOW, встановлену на вашому ПК. Щоб дізнатися, як видалити гру з комп’ютера, дотримуйтеся вказівок за наведеним тут посиланням.

Крок II. Видаліть каталоги ігор WOW

Наступним кроком видаліть каталоги гри WOW на вашому ПК.

1. Перейдіть до папки WOW за допомогою Windows Explorer, дотримуючись інструкцій, наданих раніше.

2. Клацніть правою кнопкою миші папку WOW і виберіть опцію «Видалити».

3. Натисніть кнопку Так, якщо відображається вікно підказки UAC.

Крок III: перевстановіть гру WOW

Наступним кроком для усунення помилки «Не вдається перевірити версію гри WOW» є перевстановлення гри WOW за допомогою веб-переглядача за умовчанням. Це очистить пошкоджені записи даних виконуваного файлу гри WOW.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Google Chrome і натисніть Відкрити.

2. Відкрийте офіційний сайт Завірюха і натисніть на гру World of Warcraft у розділі GAMES BLIZZARD.

3. Натисніть кнопку Завантажити для Windows.

4. Відкрийте Провідник Windows, одночасно натиснувши клавіші Windows+E, і перейдіть до папки «Завантаження», використовуючи шлях розташування.

5. Двічі клацніть інсталяційний файл, щоб запустити його, і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб перевстановити гру.

Спосіб 8: Зверніться до служби підтримки Blizzard

Якщо жоден із методів не був ефективним для усунення повідомлення про помилку, ви можете спробувати зв’язатися з Команда підтримки Blizzard. Якщо помилка виникає через якісь невстановлені помилки чи збої, команду можна негайно повідомити про проблему.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке гра WOW?

Відповідь Гра World of Warcraft, скорочена як WOW, — це онлайн-гра, випущена компанією Blizzard Entertainment у 2004 році. Це багатокористувацька онлайн-рольова відеогра, яка здобула популярність і також отримала багато нагород. Для гри доступна комбінована пропозиція підписки, за якою гравець може грати в гру безкоштовно до 20-го рівня, а для гри будь-якого персонажа вище 20-го рівня потрібна одноразова підписка на ігровий час.

Q2. Які ймовірні причини помилки Unable to Validate Game Version Error у грі WOW?

Відповідь Зазвичай помилка виникає, якщо виконуваний файл гри чи файл налаштування гри WOW пошкоджений або містить оманливі дані. Це також може статися, якщо деякі програми заважають грі.

***

Способи виправлення повідомлення про помилку про те, що неможливо перевірити версію гри World of Warcraft, наведені в статті. Будь ласка, виділіть кілька хвилин, щоб повідомити нам про свої цінні пропозиції та запитання в розділі коментарів. Крім того, використовуйте поле, щоб поділитися найкращим варіантом, який допоміг очистити це повідомлення про помилку в грі WOW.

  При наведенні курсора Reader забезпечує миттєвий попередній перегляд посилань у плаваючому вікні [Chrome]