Виправити Realtek Audio Manager, який не відкривається в Windows 10

Де Realtek Audio Manager і для чого він використовується? Що ж, Realtek Audio Manager використовується для зміни налаштувань звуку динаміків, вбудованих у ваш ПК. Однак ви можете зіткнутися з проблемою відкриття Realtek Audio Manager. У статті є методи вирішення питання про те, як знайти Realtek Audio Manager і виправити проблеми з Audio Manager. Ви можете використати статтю як відповідь на питання, як відкрити Realtek HD Audio Manager Windows 10 і виправити проблеми, пов’язані з Audio Manager.

Як виправити Realtek Audio Manager, який не відкривається в Windows 10

Можливі причини того, що Realtek Audio Manager не працює на вашому ПК, перераховані тут, у цьому розділі.

  • Відсутня піктограма Audio Manager. Якщо піктограма Realtek Audio Manager відсутня на панелі завдань, можливо, ви не зможете використовувати Audio Manager.

  • Конфлікти з попередньо встановленими аудіодрайверами. Якщо аудіодрайвери, встановлені на вашому ПК, не конфліктують з оновленою версією аудіодрайвера, можливо, ви не зможете використовувати Диспетчер аудіо.

  • Застарілий аудіодрайвер – якщо аудіодрайвер на вашому комп’ютері застарів, можливо, ви не зможете використовувати Audio Manager на своєму ПК.

  • Пошкоджений аудіодрайвер. Якщо аудіодрайвер пошкоджено на вашому ПК, можливо, ви не зможете використовувати Диспетчер аудіо та змінити налаштування.

  • Застаріла Windows. Якщо ви використовуєте застарілу Windows, можливо, ви не зможете використовувати Audio Manager на своєму ПК.

  • Неправильне встановлення Realtek Audio Manager – якщо аудіодрайвери не встановлені належним чином на вашому ПК; можливо, ви не зможете використовувати Realtek Audio Manager.

Основні методи усунення несправностей

Основні методи усунення несправностей, описані в цьому розділі, допоможуть вам вирішити проблему, яка не відкривається Realtek Audio Manager на вашому ПК.

1. Перезавантажте ПК

Якщо на вашому ПК є певні збої, які не дозволяють відкрити Realtek Audio Manager, ви можете спробувати перезавантажити ПК. Щоб перезавантажити комп’ютер, натисніть клавішу Windows, натисніть кнопку живлення в меню ПУСК і клацніть опцію Перезавантажити, щоб перезавантажити ПК.

2. Відновлення пошкоджених файлів

Ви можете перевірити наявність пошкоджених системних файлів на вашому ПК за допомогою інструментів сканування DISM і SFC, щоб вирішити проблему за допомогою Realtek Audio Manager. Прочитайте статтю про те, як відновити системні файли в Windows 10, щоб перевірити наявність пошкоджених системних файлів.

3. Оновіть Windows

Якщо ви користуєтеся застарілою ОС Windows на своєму ПК, можливо, ви не зможете використовувати жодну з функцій на своєму ПК. Щоб вирішити проблему з Realtek Audio Manager, вам потрібно оновити Windows до останньої версії на вашому ПК. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб завантажити та встановити останні оновлення Windows 10, щоб вирішити цю проблему.

4. Скиньте BIOS до налаштувань за замовчуванням

Якщо жоден із способів не працює для вас, ви можете спробувати скинути налаштування BIOS за замовчуванням на вашому ПК.

Примітка. Метод, описаний у цьому розділі, заснований на ПК Lenovo і може відрізнятися залежно від типу вашого виробника.

1. По-перше, перезавантажте комп’ютер і натисніть клавішу F1, щоб увійти в BIOS на комп’ютері.

2. Натисніть клавішу F9, щоб завантажити налаштування BIOS за замовчуванням на вашому ПК, і натисніть клавішу F10, щоб зберегти налаштування.

Тепер ось розширені методи вирішення проблеми.

Спосіб 1. Запустіть засіб усунення несправностей відтворення звуку

Ви можете спробувати усунути проблеми в драйвері Realtek Audio, щоб вирішити проблему за допомогою Realtek Audio Manager. Скористайтеся посиланням, наданим тут, щоб усунути проблеми в аудіодрайвері та вирішити проблему.

Примітка. Ви також можете скористатися стороннім інструментом або завантажити програму для виправлення драйверів за допомогою програми Google Chrome на своєму ПК.

Спосіб 2. Знайдіть Realtek Audio Manager

Іноді, можливо, ви не знайшли Realtek Audio Manager на своєму комп’ютері, і він може не функціонувати належним чином. Вам потрібно знайти програму, а потім запустити її, щоб усунути проблему, що не відкривається Realtek Audio Manager. Є 3 варіанти, щоб відкрити Менеджер аудіо на вашому ПК, як зазначено нижче в розділі.

Варіант I: через панель завдань

Ви можете відкрити Менеджер аудіо за допомогою піктограм на панелі завдань, які будуть або на панелі завдань, або у спливаючому меню «Показати приховані значки». Натисніть Realtek Audio Manager, щоб запустити вікно програми на вашому ПК.

Варіант II: через Провідник Windows

Ви можете запустити Realtek Audio Manager за допомогою Windows Explorer на вашому ПК, відкривши розташування вихідного файлу.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + E разом, щоб запустити Провідник файлів.

2. Перейдіть до Цей ПК > Локальний диск (C:) > Програмні файли > Realtek > Аудіо > папка HAD.

2. Двічі клацніть файл програми RAVCpl64, щоб відкрити Realtek Audio Manager.

Варіант III: Через панель керування

За допомогою програми «Панель керування» можна запустити Realtek Audio Manager на своєму ПК. Ось як відкрити Realtek HD Audio Manager в Windows 10.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Маленькі значки, а потім натисніть Realtek HD Audio Manager.

Отже, ось як ви можете відкрити Realtek HD Audio Manager у Windows 10.

Спосіб 3. Увімкніть програму запуску Realtek Audio Manager

Можливо, Realtek Audio Manager було вимкнено в диспетчері завдань, і ви не зможете відкрити програму. Вам потрібно ввімкнути програму в диспетчері завдань, щоб виправити проблему, яка не відкривається Realtek Audio Manager.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер завдань і натисніть Відкрити.

2. Перейдіть на вкладку «Запуск», виберіть Realtek HD Audio Manager у списку та натисніть кнопку «Увімкнути», щоб увімкнути Realtek Audio Manager.

Спосіб 4: Оновіть звуковий драйвер Realtek

Ви можете спробувати вручну встановити останню версію аудіодрайвера Realtek, щоб вирішити проблему з тим, що Realtek Audio Manager не відкривається на вашому ПК. Існують різні варіанти встановлення аудіодрайвера на вашому ПК, щоб вирішити проблему в цьому розділі.

Крок I. Показати приховані драйвери пристроїв

У більшості випадків ви не зможете отримати доступ до Realtek Audio Manager у диспетчері пристроїв, якщо він прихований. Ви можете використовувати метод, описаний тут, щоб відобразити приховані пристрої в диспетчері пристроїв і внести до них зміни.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

2. Натисніть на вкладку Перегляд у вікні та клацніть опцію Показати приховані пристрої в меню, щоб побачити всі пристрої в диспетчері пристроїв.

Крок ІІ: Оновіть драйвер

Якщо ваш аудіодрайвер Realtek застарів, вам потрібно оновити його до останньої версії, щоб використовувати Audio Manager. Виконайте будь-який із наведених методів, щоб оновити драйвер.

Варіант I: через диспетчер пристроїв

Прочитайте наведену тут статтю, щоб дізнатися, як оновити аудіодрайвер Realtek на вашому ПК.

Варіант II: через каталог Microsoft Update

Ви можете встановити аудіодрайвери Realtek з каталогу Microsoft Update, щоб усунути проблему, яка не відкривається Realtek Audio Manager на вашому ПК.

1. запустіть Google Chrome, ввівши в рядку пошуку Windows. Натисніть Відкрити.

2. Відкрийте офіційний веб-сайт каталогу Microsoft Update та натисніть кнопку Завантажити відповідно до ваших характеристик Windows.

3. У вікні Завантаження клацніть на доступному посиланні, щоб розпочати процес завантаження та зберегти файл на ПК.

4. Клацніть правою кнопкою миші на завантаженому файлі та клацніть на опції Extract files…, щоб розпакувати файли.

5. Нарешті, запустіть файл встановлення та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити оновлення.

Варіант III: через виробників OEM

Ви можете встановити драйвер Realtek Audio від виробників OEM безпосередньо на свій ПК та видалити наявні драйвери. Виконайте кроки, наведені в методі тут, щоб завантажити драйвери від виробників OEM на свій ПК.

Варіант IV. Установіть аудіокодеки високої чіткості

Ви можете встановити аудіодрайвери Realtek, встановивши аудіокодеки високої чіткості або програмне забезпечення на свій ПК.

1. Запустіть браузер Google Chrome.

2. Відкрийте офіційний веб-сайт кодеків високої чіткості Realtek і натисніть кнопку Завантажити в розділі Windows відповідно до ваших характеристик Windows.

3. Запустіть завантажений файл і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити драйвер Realtek Audio на свій ПК.

Варіант V: через додаток підтримки драйверів

Якщо ви не можете часто оновлювати або встановлювати аудіодрайвери, спробуйте скористатися програмою автоматичного розпізнавання, щоб знайти потрібний драйвер, або програмою підтримки драйверів.

1. Відкрийте браузер Google Chrome.

2. Відкрийте офіційний веб-сайт програми підтримки драйверів і натисніть кнопку ЗАВАНТАЖИТИ ЗАРАЗ на сторінці.

3. Дотримуйтесь інструкцій на екрані в майстрі встановлення та натисніть кнопку OK у вікні Все одно встановити.

4. Після того, як програма просканує ваш комп’ютер, клацніть аудіодрайвер Realtek і натисніть кнопку Виправити! кнопку, щоб встановити оновлений драйвер.

Спосіб 5. Змініть звуковий драйвер Realtek

Ви можете використовувати методи, описані в цьому розділі, щоб змінити драйвер Realtek Audio і вирішити проблему, яка не відкривається Realtek Audio Manager на вашому ПК.

Варіант I: відкат оновлення драйверів

Якщо ваш аудіодрайвер працював краще в попередній версії, ніж в оновленій, ви можете спробувати повернутися до попереднього налаштування. Прочитайте статтю про те, як відкотити драйвери в Windows 10.

Варіант II: Додайте застаріле обладнання

Якщо ви не можете вирішити проблему з аудіодрайвером Realtek, спробуйте додати застаріле обладнання до драйвера в диспетчері пристроїв. Виконайте ці дії, щоб додати застаріле обладнання для аудіодрайвера Realtek.

1. Відкрийте Диспетчер пристроїв і виберіть Контролери звуку, відео та ігор.

2. Потім натисніть «Дія» > «Додати застаріле обладнання».

3. Виберіть Пошук та встановлення апаратного забезпечення автоматично (рекомендовано) і натисніть Далі.

Спосіб 6. Перевстановіть аудіодрайвер Realtek

Ви можете видалити аудіодрайвер Realtek, а потім він автоматично встановиться повторно. Прочитайте статтю, щоб вирішити проблеми зі звуком Windows 10 Creators Update.

***

У статті розглядаються методи вирішення проблеми з тим, як Realtek Audio Manager не відкривається в Windows 10. Ми сподіваємося, що ви отримали відповіді на свої запитання, наприклад, як знайти Realtek Audio Manager або де знаходиться Realtek Audio Manager, і як відкрити Realtek HD Audio Менеджер у Windows 10. Якщо у вас є пропозиції чи запитання щодо обговорюваної теми, ви можете залишити їх у розділі коментарів нижче.

  Як перенести користувача Windows на інший ПК з Windows 10