Виправити Forza Horizon 4 Не вдалося приєднатися до сеансу на Xbox One або ПК

Любителі ігор на Xbox уже знайомі з Forza Horizon 4, яка є гоночною відеогрою з різноманітністю понад 450 автомобілів. Це дає чудову можливість брати участь у перегонах, виконувати трюки та досліджувати свій шлях, щоб стати суперзіркою Horizon. Завдяки таким чудовим функціям Forza Horizon 4 готова перевірити ваші межі у світі гонок, однак, як це можливо в інших відеоіграх, у Forza Horizon також можна зустріти кілька збоїв, які можуть зіпсувати настрій гравцям. Однією з таких проблем у Forza Horizon 4 є проблема з приєднанням до сеансу. Якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою під час гри, тоді ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам легко вирішити проблему з Forza Horizon 4, яка не може приєднатися до сеансу Xbox one. За допомогою кількох методів і простих кроків вирішити проблему з приєднанням до сеансу з нами легко, тому, не зволікаючи, давайте почнемо з цього.

Як виправити те, що Forza Horizon 4 не може приєднатися до сеансу на Xbox One або ПК

Кілька причин, через які Forza Horizon 4 не може приєднатися до сеансу Xbox one, включають:

 • Помилка мережі
 • Неактивний ключ продукту операційної системи Windows
 • Застаріла версія Forza, Windows, Xbox або мікропрограми
 • Надмірно захисне антивірусне програмне забезпечення.

Системні вимоги для гри у Forza Horizon 4

Перший і головний крок у разі помилки «Не можу приєднатися до сеансу Forza Horizon 4» — перевірити, чи здатна ваша система запускати гру чи ні. Для цього перевірте вимоги до свого ПК, як зазначено нижче:

 • Мінімальні та рекомендовані вимоги до операційної системи: Windows 10 версії 15063.0 або новішої.
 • Мінімальні вимоги до процесора включають Intel i3-4170 @3,7 ГГц або Intel i5 750 @2,67 ГГц, тоді як рекомендовано Intel i7-3820 @3,6 ГГц.
 • Необхідно мінімум 8 ГБ оперативної пам’яті, тоді як рекомендовано 12 ГБ оперативної пам’яті.
 • Потрібна мінімальна відеокарта NVIDIA 650TI або AMD R7 250x, рекомендована відеокарта NVIDIA GTX 970 або NVIDIA GTX 1060 3 ГБ або AMD R9 290x або AMD RX 470.

 • DirectX версії 12 як мінімум, так і рекомендовано.

 • В обох випадках потрібне широкосмугове підключення до Інтернету.
 • Необхідний мінімальний обсяг пам’яті становить 80 ГБ, рекомендований – 100 ГБ.

Незалежно від того, чи це технічні проблеми з Forza, чи антивірус вашої системи, який блокує гру, усі вищезазначені проблеми можна легко вирішити за допомогою кількох простих методів, які ви збираєтеся прочитати нижче:

Спосіб 1. Скидання Microsoft Store

Наступний спосіб виправити помилку «Неможливо приєднатися до сеансу» — скинути Microsoft Store на вашому ПК. Проблеми, пов’язані з Microsoft Store, можуть бути причиною того, що ви не можете приєднатися до сеансу Forza Horizon 4 у вашій системі. Отже, скидання Store стане в нагоді в таких випадках:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть «Параметри програми».

2. Знайдіть і натисніть опцію Скинути.

3. Підтвердьте підказку, натиснувши Reset (Скинути).

4. Після скидання програми запустіть гру, щоб перевірити, чи виправлено проблему з неможливістю приєднатися до сеансу.

Спосіб 2. Очистіть кеш DNS

Кеш системи доменних імен зберігає записи нещодавно доступних IP-адрес та імен хостів. DNS-кеш, накопичений у системі, також може призвести до того, що Forza Horizon 4 не зможе приєднатися до сеансу Xbox one. Ви можете очистити кеш за допомогою командного рядка вашої системи:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер введіть наступні команди по порядку та натисніть клавішу Enter після кожної команди.

ipconfig /flushdns
netsh int ipv4 reset
netsh ipv6 reset
netsh winhttp reset proxy
netsh winsock reset
ipconfig /registerdns

3. Коли DNS і проксі буде очищено, перезавантажте ПК і перевірте, чи не вдалося приєднатися до сеансу Forza Horizon 4.

Спосіб 3: Відновлення програми Xbox

Можна зіткнутися з помилкою «Не вдається приєднатися до сеансу Forza Horizon 4» через проблеми з програмою Xbox на робочому столі. Будь то помилки чи інші технічні проблеми, вони можуть змішуватися з Forza, забороняючи вам приєднатися до гри. У цьому випадку найкраще відремонтувати програму Xbox, щоб вирішити проблему, що можна зробити, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Xbox Game Bar і клацніть «Налаштування програми».

2. Знайдіть і виберіть Відновити.

3. Після відновлення програми запустіть гру, щоб перевірити, чи вирішено проблему з неможливістю приєднатися до сеансу.

Спосіб 4: Відновлення системних файлів

Ще один метод, який може допомогти вам виправити Forza Horizon 4, яка не може приєднатися до сеансу Xbox one, — це відновлення файлів Windows, які можуть бути пошкоджені та спричинити проблему приєднання на вашому ПК. Прочитайте наш посібник про те, як відновити системні файли в Windows 10.

Після завершення сканування ви можете запустити гру на своєму ПК та перевірити, чи не вдається приєднатися до сеансу Forza Horizon 4.

Спосіб 5: Перевстановіть адаптер Teredo

Адаптер Teredo — це служба тунелювання, яка з’єднує різні версії інтернет-протоколу, який адресує системам зв’язок одна з одною. Перевстановлення Teredo може вирішити проблему у випадку помилки підключення до Forza.

1. Запустіть командний рядок від імені адміністратора.

2. Введіть задану команду та натисніть клавішу Enter.

netsh interface Teredo set state disable 

3. Тепер натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

4. Клацніть вкладку «Перегляд» і виберіть «Показати приховані пристрої».

5. Двічі клацніть мережеві адаптери, щоб розгорнути драйвери.

6. Клацніть правою кнопкою миші адаптер Teredo та виберіть Видалити пристрій.

7. Далі перезавантажте ПК.

8. Тепер відкрийте командний рядок як адміністратор.

9. Нарешті, виконайте наступну команду.

netsh interface Teredo set state type=default

Спосіб 6. Увімкніть брандмауер Windows Defender

Було помічено, що брандмауер Windows заважає таким іграм, як Forza Horizon на комп’ютерах, тому багато гравців вимикають його. Але у випадку Teredo IPsec брандмауер Windows Defender потрібно ввімкнути, щоб він працював належним чином. Отже, переконайтеся, що брандмауер у вашій системі ввімкнено, виконавши такі дії:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Перевірити стан брандмауера та натисніть Відкрити.

2. Натисніть «Увімкнути або вимкнути брандмауер Windows Defender» на лівій панелі.

3. Позначте опцію «Увімкнути брандмауер Windows Defender».

4. Тепер перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи не вдалося приєднатися до сеансу.

Спосіб 7. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Forza Horizon 4 не може приєднатися до сеансу Xbox one. Проблема також може виникнути через програмне забезпечення третьої сторони, яке також може вплинути на підключення Teredo IPsec. Ось чому важливо вимкнути антивірусне програмне забезпечення у вашій системі, щоб виключити будь-яку таку ймовірність помилки. Ви можете прочитати наш корисний посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

Спосіб 8: Вимкніть VPN або проксі-сервер

Ще одна основна причина, через яку ви стикаєтеся з проблемою неможливості приєднатися до сеансу під час гри у Forza Horizon 4, — це VPN. Інструменти VPN і проксі дуже корисні, коли справа доходить до захисту вашого інтернет-з’єднання від незаконних дій. Але ті самі інструменти також можуть призвести до проблем, з якими ви стикаєтесь у певних програмах і важких іграх, як-от Forza, на вашому ПК. Тому найкраще вимкнути або видалити VPN та інші інструменти проксі у вашій системі. Перегляньте наш посібник про те, як вимкнути VPN і проксі-сервер у Windows 10.

Спосіб 9: Увімкніть допоміжну службу IP

Помічник Інтернет-протоколу (IP) — це служба, яка отримує інформацію про мережеві конфігурації локального комп’ютера. Для Xbox live потрібні IP-послуги. Якщо у вашій системі вимкнено IP-сервіси, багатокористувацька гра Forza Horizon 4 не працюватиме. У таких випадках переконайтеся, що допоміжну службу IP увімкнено на вашому ПК.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Служби та натисніть Відкрити.

2. Двічі клацніть службу IP Helper.

3. На вкладці Загальні виберіть Тип запуску як Автоматичний і натисніть OK.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу приєднатися до Forza Horizon 4 на своєму ПК?

Відповідь Поширеною причиною неможливості приєднатися до Forza Horizon 4 на ПК є застаріла версія Windows, Forza або системного програмного забезпечення. Крім цього, технічні проблеми з грою або системні вимоги також можуть вплинути на здатність гри працювати.

Q2. Чому я не можу грати в Forza онлайн?

Відповідь Якщо ви не можете грати у Forza онлайн, це може бути через пошкоджений або застарілий мережевий драйвер вашої системи. Тому важливо сканувати драйвери, щоб перевірити їх стан.

Q3. Як я можу приєднатися до сесії на Forza?

Відповідь Ви можете приєднатися до сесії на Forza за допомогою вкладки «Онлайн» у меню. У ньому ви можете вибрати Horizon Open, що дозволить вам приєднатися до своїх друзів та інших гравців.

Q4. Чи можу я зробити приватний сеанс у Forza Horizon 4?

Відповідь Так, ви, звичайно, можете створити приватний сеанс у Forza Horizon 4, для цього вам знадобиться отримати доступ до опції «Приватний сеанс» на вкладці «Соціальні» в грі.

Q5. Як я можу грати в багатокористувацьку гру на Forza?

Відповідь Ви можете грати в Forza в багатокористувацькому режимі у формі Team Adventure. У ньому ви можете проходити перегони та місії та прокладати свої шляхи, щоб стати суперзіркою Horizon.

***

Такі ігри, як Forza Horizon, змінили спосіб гри в перегони. Усе в ньому захоплююче досліджувати, від унікальних гоночних автомобілів до захоплюючих експедицій, це пригода, яка чекає на своїх гравців. Як і будь-яка інша відеогра, Forza Horizon також зіткнулася з деякими технічними проблемами. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам багато в чому виправити помилку Forza Horizon 4, яка не може приєднатися до сеансу Xbox one. Якщо так, то дайте нам знати, який із методів був найбільш орієнтовним. Якщо у вас є запитання щодо теми чи пропозиції, залишайте свої коментарі нижче.

  Чому USB має бути таким складним?