Виправити проблему Discord Screen Share, яка не працює в Windows 10

Функція спільного доступу до екрана — це дивовижна можливість, яку має Discord. Ви можете використовувати цю функцію для прямої трансляції ігор, перегляду фільмів тощо? Проте дехто з вас може зіткнутися з проблемою непрацюючої передачі екрана Discord, через яку ви можете бачити чорний екран на Discord або функція завантажуватиметься вічно. Якщо ви шукаєте рішення, як вирішити проблему з чорним екраном, яка не працює в Discord, цей посібник допоможе вам у цьому. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити Discord Screen Share, що не працює в Windows 10

Ось кілька поширених причин, через які Discord не працює з показом екрана. Глибоко проаналізуйте їх, щоб вибрати правильний метод усунення несправностей.

 • Будь-яка фонова програма, що працює у фоновому режимі, викликає високе використання ЦП. Таким чином, ви не можете поділитися екраном на Discord.
 • Нестабільне інтернет-з’єднання з перебоями в мережі між вашою грою та сервером.
 • Застарілі Discord, драйвери та операційна система на ПК.
 • Програма для показу екрана працює в повноекранному режимі.
 • Сервер Discord не працює, тому ви не можете отримати до нього звичайний доступ.
 • Неправильно налаштовані параметри голосу викликають проблеми.
 • Ви запускаєте програму без прав адміністратора.
 • Пошкоджений кеш discord на ПК.
 • Функція апаратного прискорення ввімкнена на ПК.
 • Антивірус або брандмауер заважає роботі програми.
 • Неправильно налаштовані файли в Discord, які можна вирішити лише після перевстановлення програми.

Тепер перейдіть до наступного розділу, щоб дізнатися про методи усунення несправностей, щоб вирішити проблему спільного використання чорного екрана Discord. Перш ніж перейти до розширених методів усунення несправностей, ви можете виконати кілька простих прийомів, які допоможуть вам вирішити обговорювану проблему за один клік.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Нижче наведено основні способи вирішення проблеми.

Спосіб 1A: Усунення несправностей підключення до мережі

Щоб поділитися своїм екраном або транслювати відео, переконайтеся, що у вас є належне підключення до Інтернету. Виконайте перевірку швидкості на таких сайтах, як SpeedTest.net, щоб перевірити підключення до Інтернету. Ви також можете переглянути наш посібник про те, як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10, щоб усунути їх.

 • Якщо ви використовуєте Discord у повноекранному режимі, згорніть його та використовуйте у віконному режимі. Це допоможе вам запобігти повільному прогресу програми.
 • Discord дозволяє лише 10 користувачам (поточний ліміт становить 50) ділитися вашим екраном одночасно. Якщо цей ліміт уже перевищено, ви не зможете поділитися екраном.
 • Оновіть програму Discord, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + R.
 • Вийдіть із програми Discord один раз і перезапустіть програму. Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі Discord у системній області та виберіть Вийти з Discord.

 • Деякі захищені програми, як-от Netflix і Disney +, можуть не дозволяти робити знімки екрана, записувати кліпи чи показувати вміст екрана. Отже, якщо ви ділитеся одним із цих додатків, ви зіткнетеся з проблемою, що Discord не працює, показуючи екран. У цьому випадку ви можете використовувати браузерну версію захищених програм замість настільних програм.

Спосіб 1B: Перевірте статус Discord

Перш ніж перевіряти або налаштовувати будь-які інші параметри на вашому ПК з Windows 10, ви можете перевірити статус сервера Discord, щоб перевірити, чи вони працюють чи ні. Якщо у вас є обліковий запис Twitter, ви можете перевірити його статус, підписавшись на @discord, щоб отримувати оновлення.

1. Відвідайте офіційну сторінку статусу Discord.

2. Тепер вам потрібно переконатися, що в головному вікні відображається повідомлення «Усі системи працюють». Це підтвердить відсутність діяльності з обслуговування сервера з боку Discord. Якщо ви бачите будь-які інші повідомлення, вам потрібно зачекати, доки воно не вирішиться.

Спосіб 1C: Використовуйте мережу VPN

Discord не має серверів у всіх країнах. Якщо ви живете в країні, де сервери не розташовані, ви зіткнетеся з проблемою поширення чорного екрана Discord. Крім того, кілька користувачів підключаються до одного мережевого сервера, що призводить до затримки підключення. Використовуйте програму віртуальної приватної мережі, щоб вибрати сервер на свій вибір для підключення. Виконайте наведені кроки, щоб підключитися до VPN у Windows 10 і вирішити проблеми зі спільним використанням екрана Discord.

Примітка: радимо використовувати найкращі служби VPN, як-от NordVPN, Hola VPN TunnelBearVPN і SurfShark VPN, оскільки вони ефективні у використанні.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування.

2. Виберіть Мережа та Інтернет, як показано.

3. Клацніть VPN на лівій панелі, а потім натисніть кнопку Підключити, що відповідає вашому клієнту VPN.

  Як відключити контроль підпису драйвера в Windows 10

4. Потім перезапустіть Discord. Насолоджуйтесь безперервним обслуговуванням Discord за допомогою VPN-з’єднання, як зазначено вище.

Спосіб 1D: запустіть засіб усунення несправностей мережі

Якщо у вас усе ще виникають проблеми з мережею з програмою, ви можете покращити підключення, скориставшись засобом усунення несправностей мережі. Це вирішить проблему спільного доступу до чорного екрана Discord. Це систематичний процес, і якщо ви не знаєте, як запустити засіб усунення несправностей мережі, дотримуйтеся вказівок у нашому посібнику «Як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10» і виконайте кроки відповідно до вказівок.

Результати засобу усунення несправностей допоможуть вам виконати кроки для вирішення всіх діагностованих проблем. Після цього перевірте, чи ви усунули проблему чи ні.

Спосіб 1E: надайте права адміністратора та запустіть засіб усунення несправностей сумісності

Цей метод є найтривіальнішим виправленням, яке допомагає вирішити проблему, пов’язану з непрацюючим чорним екраном Discord. Щоб переконатися, що Discord працює з правами адміністратора, виконайте наведені нижче інструкції.

Крок I: Виберіть Запустити цю програму в режимі сумісності

1. Перейдіть до розташування файлу Discord у Провіднику файлів.

2. Потім клацніть правою кнопкою миші програму Discord і виберіть «Властивості», як показано нижче.

3. Тепер перейдіть на вкладку «Сумісність».

4. Поставте прапорець Запустити цю програму в режимі сумісності для.

5. Потім виберіть будь-яку попередню версію Windows, сумісну з Discord.

6. Натисніть Застосувати та OK, щоб зберегти ці зміни.

Ви можете спробувати різні версії Windows і перевірити, чи не повторюється передача екрана, а Discord знову не працює. Якщо це не вирішує проблему, спробуйте запустити засіб усунення несправностей сумісності, як описано нижче.

Крок II. Запустіть засіб усунення несправностей сумісності

1. Повторіть кроки 1-3, як описано вище, і натисніть кнопку «Запустити засіб усунення несправностей сумісності», як показано на малюнку.

2. Натисніть «Спробувати рекомендовані параметри» або «Програма усунення несправностей», щоб запустити засіб усунення несправностей.

3. Натисніть кнопку «Перевірити програму…» і перевірте, чи вирішено проблему з показом екрана Discord.

4. Потім натисніть «Далі», щоб продовжити.

5А. Якщо це налаштування вирішить вашу проблему, виберіть Так, зберегти ці налаштування для цієї програми.

5B. Крім того, якщо проблема не зникає, виконайте наведені нижче кроки, щоб вирішити її.

Спосіб 1F: Закрийте інші програми

Якщо ви запускаєте будь-яку іншу розширену гру у фоновому режимі, крім Discord, це призведе до проблем із продуктивністю. Кілька фонових програм споживають багато ресурсів процесора, і якщо ви хочете вирішити цю проблему, вам потрібно закрити всі інші фонові програми та програми, як описано в нашому посібнику «Як завершити завдання у Windows 10».

Спосіб 1G: Оновіть Discord

Кілька користувачів повідомили, що проблему з непрацюючим показом екрана Discord можна вирішити, оновивши застарілу програму Discord. Щоб оновити Discord, закрийте всі пов’язані з Discord процеси на ПК, оновіть програму та перезапустіть її пізніше.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть %LocalAppData% і натисніть «Відкрити».

2. Тепер двічі клацніть папку Discord, щоб відкрити її.

3. Тепер двічі клацніть, щоб запустити програму оновлення, і дочекайтеся завершення процесу.

4. Нарешті, перезапустіть Discord і перевірте, чи вирішено проблему спільного використання чорного екрана Discord.

1H. Оновіть Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, тим самим вирішуючи проблему спільного використання чорного екрана Discord. Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи очікуються якісь оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можна ділитися екраном у Discord.

Спосіб 2: Очистіть кеш Discord

Очищення тимчасових файлів Discord допоможе вам легко вирішити проблему, пов’язану з несправністю спільного доступу до екрана. Виконайте наведені нижче дії, щоб очистити кеш Discord.

1. Вийдіть із Discord і натисніть поле пошуку Windows.

2. Введіть %appdata% і натисніть «Відкрити».

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші папку Discord і виберіть опцію «Видалити», щоб видалити їх.

4. Знову натисніть клавішу Windows і введіть %LocalAppData%.

5. Знайдіть папку Discord і видаліть її, як ви робили раніше.

6. Нарешті перезавантажте ПК. Тепер ви успішно видалили зі свого комп’ютера пошкоджені конфігураційні файли Discord. Далі перевірте, чи вирішено проблему спільного використання чорного екрана Discord.

  Як створити власну розкладку клавіатури для Windows 10

Спосіб 3: вручну додайте гру до активності Discord

Як правило, Discord автоматично виявляє програму/гру. Якщо цього не станеться, ви можете вручну додати гру до активності Discord, яка допоможе вам вирішити проблему з чорним екраном Discord, яка не працює, на вашому комп’ютері з Windows 10.

1. Запустіть Discord на ПК або веб-браузері та клацніть значок шестірні в нижньому лівому куті екрана. Це відкриває налаштування Discord.

2. Виберіть вкладку Ігрова діяльність на панелі ліворуч.

3. Тепер натисніть посилання «Додати» поруч із текстом «Не бачу вашої гри».

4. З’явиться вікно пошуку, клацніть спадне меню та знайдіть програму чи програму, у якій виникли проблеми з показом екрана. Додайте програму до списку. Переконайтеся, що програма запущена та працює, інакше Discord не зможе її ідентифікувати.

Примітка. Проте переконайтеся, що ви не запускаєте Discord від імені адміністратора, і закрийте програми або програми, які з’являються в спадному меню, перш ніж додати їх до списку.

5. Після додавання програми натисніть кнопку Overlay, щоб увімкнути її. Це важливо, якщо ви хочете поділитися програмою.

6. Після додавання програми спробуйте знову поділитися нею через Discord і подивіться, чи вирішено проблему з непрацюючим показом екрана Discord.

Спосіб 4: Вимкніть параметри останніх технологій

Новітня технологія для запису ваших налаштувань екрана на Discord заважатиме опції показу екрана Discord і спричинить чорний або мерехтливий екран. Виконайте наведені нижче кроки, щоб вимкнути цей параметр згідно з інструкціями нижче.

1. Відкрийте Discord і натисніть Налаштування, як показано на малюнку.

2. Тепер натисніть «Голос і відео» в меню ліворуч.

3. Тепер прокрутіть униз до правого екрана та вимкніть його. Використовуйте нашу новітню технологію, щоб зафіксувати налаштування екрана. Потім перевірте, чи вирішено проблему спільного доступу до чорного екрана Discord.

Спосіб 5: Вимкніть експериментальний метод

Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою, що показ екрана Discord не працює, ви повинні вимкнути експериментальне налаштування у своїй програмі, як описано нижче.

1. Закрийте всі фонові програми, відкрийте Discord і натисніть «Налаштування», як показано на малюнку.

2. Тепер натисніть «Голос і відео» в меню ліворуч.

3. Потім вимкніть параметр «Використовувати експериментальний метод для захоплення аудіо з налаштувань програми» та перевірте, чи він вирішує проблему, пов’язану з непрацюючим чорним екраном Discord.

Спосіб 6: Вимкніть апаратне прискорення

Функція апаратного прискорення допомагає додатку справлятися з будь-яким навантаженням на ресурси ЦП. Discord використовує цю функцію під час балансування системних ресурсів для таких важких завдань, як спільне використання екрана. Однак якщо ви зіткнулися з тим, що Discord не працює, ви можете вимкнути цю функцію в Discord, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Discord і натисніть «Відкрити».

2. Натисніть значок шестірні, щоб запустити налаштування.

3. Тепер натисніть опцію «Додатково», як показано.

4. Потім вимкніть параметр «Апаратне прискорення».

5. Натисніть «ОК», щоб підтвердити запит.

Перевірте, чи вирішено проблему спільного доступу до чорного екрана Discord.

Спосіб 7: Увімкніть зменшення руху

Усі анімації та переходи додатків у Discord контролюються функцією під назвою «Зменшений рух». Коли ви ввімкнете цю функцію в Discord, час анімації буде зменшено, що зробить роботу Discord плавною. Дотримуйтеся вказівок, щоб вирішити проблему з чорним екраном, яка не працює в Discord.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Discord і натисніть «Відкрити».

2. Клацніть піктограму шестірні, щоб відкрити Налаштування.

3. Перейдіть на вкладку Доступність.

4. Увімкніть опцію Enable Reduced Motion.

Примітка: увімкнення цієї опції автоматично вимкне параметри Автоматично відтворювати GIF-файли, коли Discord фокусується, і Відтворювати анімовані емодзі.

5. Тепер перезапустіть програму Discord і перевірте, чи вирішили проблему, пов’язану з тим, що Discord не працює.

Спосіб 8: оновіть драйвери GPU

Графічні драйвери допомагають програмам для обробки важких графічних зображень і відео спростити свої завдання. Якщо під час показу екрана в Discord ви зіткнулися з будь-якими конфліктами запуску, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію драйверів пристроїв, оскільки вони служать ланкою між апаратним забезпеченням та операційною системою вашого ПК. Багато користувачів припустили, що оновлення драйверів вирішило проблему, через яку не працює спільний доступ до екрана Discord. Прочитайте та виконайте кроки, описані в нашому посібнику «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб це зробити.

Спосіб 9: переінсталюйте драйвер GPU

Якщо після оновлення драйверів графічного процесора ви все ще стикаєтеся з проблемою спільного доступу до екрана, що Discord не працює, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути будь-які проблеми несумісності. Ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10.

  10 речей, які потрібно зробити, коли ви отримаєте новий ПК з Windows

Спосіб 10. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Ваша антивірусна програма може помилково блокувати будь-які оновлені функції програм Windows, як-от Discord. Рекомендується тимчасово вимкнути будь-яке вбудоване або стороннє антивірусне програмне забезпечення, щоб вирішити проблему, пов’язану з чорним екраном Discord. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Спосіб 11. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендовано)

Іноді брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може заборонити доступ до спільного доступу до екрана з міркувань безпеки. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник про те, як вимкнути брандмауер Windows 10, допоможе вам це зробити. Ви також можете додати Discord до білого списку, дотримуючись нашого посібника Дозволяти або блокувати програми через брандмауер Windows

Спосіб 12: Скидання налаштувань мережі

Незважаючи на оновлення графічних драйверів і вимкнення пакетів безпеки, спробуйте скинути параметри мережі, якщо жоден із методів не допоміг вам вирішити проблему, що не працює спільний доступ до екрана Discord. Для цього дотримуйтеся нашого посібника про те, як скинути параметри мережі в Windows 10

Спосіб 13: Скидання налаштувань голосу

Деякі користувачі припустили, що скидання налаштувань голосу в Discord допомогло їм вирішити проблему, пов’язану з непрацюючим показом екрана. Хоча це може здатися дивним, це варто спробувати. Виконайте наведені нижче кроки, щоб реалізувати те саме.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Discord і натисніть «Відкрити».

2. Клацніть піктограму шестірні, щоб відкрити Налаштування.

3. Перейдіть на вкладку «Голос і відео» на панелі ліворуч.

4. У розділі «Налаштування голосу» перетягніть повзунок гучності вхідного сигналу на високе значення.

5. Тепер скиньте налаштування голосу на Discord. Прокрутіть униз екран «Голос і відео» та натисніть «Скинути налаштування голосу».

6. Нарешті з’явиться вікно підтвердження; натисніть Гаразд для підтвердження. Перезапустіть Discord, щоб перевірити, чи вдалося вам вирішити проблеми з чорним екраном Discord.

Спосіб 14: Перевстановіть Discord

Якщо жоден із способів не допоміг, спробуйте перевстановити програмне забезпечення, якщо це можливо. Коли ви перевстановлюєте Discord, налаштування конфігурації та всі параметри буде оновлено, і, отже, є більше шансів, що ви досягнете виправлення проблеми, пов’язаної з непрацюючою спільним використанням екрана Discord.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Клацніть Програми на наведених плитках

3. На вкладці «Програми та функції» знайдіть і клацніть Discord. Потім натисніть кнопку Видалити.

4. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити видалення.

5. Потім одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити диспетчер файлів.

6. Перейдіть до наступного шляху з адресного рядка.

C:UsersUSERNAMEAppDataLocal

7. Клацніть правою кнопкою миші на Discord і виберіть опцію «Видалити».

8. Тепер перейдіть на веб-сайт Discord і натисніть кнопку Завантажити для Windows.

9. Відкрийте завантажений файл DiscordSetup.exe та встановіть програму.

10. Він автоматично оновлюватиметься кожного разу, коли ви запускатимете програму. Після перевстановлення Discord усі пов’язані з цим проблеми зникнуть.

Спосіб 15: Зверніться до служби підтримки Discord

Якщо вам не вдалося усунути проблему чорного екрану Discord, яка не працює, за допомогою наведених вище рішень, вам слід звернутися до служби підтримки Discord.

1. Увійдіть у програму або веб-сайт Discord, використовуючи дані для входу.

2. Тепер перейдіть до сторінки Надіслати запит.

3. У спадному меню виберіть потрібну підтримку та заповніть форму, щоб надіслати запит.

4. Тепер натисніть кнопку Надіслати запит внизу сторінки.

Примітка. У заявці служби підтримки вкажіть проблему спільного доступу до чорного екрана Discord, а також дію, яку ви виконали, що спричинило відображення цієї помилки на екрані.

Служба підтримки Discord розгляне цю проблему та спробує вирішити проблему за вас.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви дізналися, як вирішити проблему, пов’язану з непрацюючим показом екрана Discord у Windows 10. Повідомте нам, як ця стаття допомогла вам найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів.