Виправити помилку Ucrtbase.dll не знайдено в Windows 10

Categories:

Ви зіткнулися з помилкою ucrtbase.dll відсутній або ucrtbase.dll не знайдено на вашому ПК з Windows під час запуску кількох певних програм чи ігор. Якщо так, цей посібник точно допоможе вам це виправити. У цій статті ми показали рішення для вирішення проблеми відсутності ucrtbase.dll на ПК з Windows.

Як виправити помилку Ucrtbase.dll не знайдено в Windows 10

Код помилки виглядає так:

Виконання коду не може продовжитися, оскільки c:windowssystem32ucrtbase.dll не знайдено.

Кілька поширених повідомлень про помилки на основі Ucrtbase.dll:

 • ucrtbase.dll не знайдено
 • Не вдається зареєструвати ucrtbase.dll
 • Не вдалося запустити програму, оскільки ucrtbase.dll не знайдено. Перевстановлення програми може вирішити проблему.
 • Не можу знайти [Path]ucrtbase.dll
 • помилка завантаження ucrtbase.dll
 • Ucrtbase.dll відсутній.
 • збій ucrtbase.dll
 • Неможливо запустити [Application Name]. Відсутній необхідний компонент: ucrtbase.dll. Перевстановіть.
 • ucrtbase.dll не вдалося знайти

Найпоширеніша причина, яка викликає проблему ucrtbase.dll не знайдено на вашому комп’ютері, коли ви випадково видаляєте файл із його початкового розташування. Ось також інші причини, тож ось деякі з них:

 • Наявність будь-яких пошкоджених або відсутніх файлів на вашому ПК.
 • Антивірусна програма на вашому комп’ютері заблокує файли DLL, які спричиняють вам проблеми.
 • Крім того, якщо на вашому комп’ютері є якісь несправні програми, вони конфліктують з будь-якими конкретними файлами DLL, що призводить до проблеми.
 • Драйвери пристроїв не оновлено до останніх версій.
 • Є кілька помилок жорсткого диска або будь-які проблеми несумісності з оперативною пам’яттю.
 • Ви використовуєте застарілу операційну систему Windows, тому всі бібліотеки DLL не підтримують застарілу версію вашого ПК.
 • Ваш ПК заражено вірусною атакою або атакою зловмисного програмного забезпечення.
 • The DirectX а файли Microsoft Visual C++ не оновлено до останніх версій.
  Виправте плагіни Chrome, які не працюють у Windows 10

Методи усунення несправностей, описані нижче, працюватимуть для всіх вищезгаданих помилок, незалежно від того, що ви бачите. Рекомендується дотримуватися методів у тому ж порядку, що й інструкції.

Спосіб 1. Зареєструйте новий файл Ucrtbase.dll

Ви можете почати з повторної реєстрації конфліктуючого файлу ucrtbase.dll, щоб вирішити обговорену проблему. Це можна легко зробити за допомогою командного рядка, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок і натисніть Відкрити.

2. Тепер введіть команду regsvr32 ucrtbase.dll у командному вікні та натисніть клавішу Enter.

3. Зачекайте, поки команда буде виконана, і перезавантажте ПК. Перевірте, чи це працює для вас.

Спосіб 2: оновіть ОС Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Microsoft випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, таким чином сортуючи ucrtbase.dll не знайдено.

Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи є якісь оновлення, що очікують на дію, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Якщо після оновлення операційної системи Windows помилка зникла.

Спосіб 3: Відновлення системних файлів

Іноді деякі ваші системні файли можуть бути пошкоджені через кілька причин, як-от атаки зловмисного програмного забезпечення, неправильне завершення роботи, неповне встановлення оновлень Windows тощо. Усі ці пошкоджені файли не дозволять вам нормально працювати на комп’ютері. Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою програми Ucrtbase.dll, вам рекомендується повністю відновити ці пошкоджені файли.

На щастя, ваш ПК з Windows 10 має вбудовані засоби відновлення, такі як SFC (перевірка системних файлів) і DISM (обслуговування та керування зображеннями розгортання).

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Спосіб 4: оновіть DirectX

Щоб насолоджуватися безперебійним мультимедійним досвідом на вашому ПК, ви повинні переконатися, що встановлено DirectX і чи оновлено його до останньої версії. DirectX допомагає покращити візуальні медіа-вдосконалення особливо для графічних ігор і програм. Дотримуйтеся вказівок у нашому посібнику щодо оновлення DirectX у Windows 10, щоб реалізувати те саме.

  Виправити збій Rainbow Six Siege у Windows 10

Тепер перевірте, чи можна виправити проблему ucrtbase.dll не знайдено.

Спосіб 5. Відновлення Microsoft Visual C++ Redistributable

Крім того, ви можете спробувати відновити пакети Microsoft Visual C++ Redistributable, щоб виправити. Помилка програми Ucrtbase.dll, як описано в нашому посібнику «Як відновити Redistributable Microsoft Visual C++».

Спосіб 6. Повторна інсталяція Microsoft Visual C++ Redistributable

Якщо попередній спосіб відновлення Microsoft C++ Visual Redistributable не вирішив ucrtbase.dll не знайдено, то вам доведеться повторно інсталювати Redistributable. Виконайте кроки, наведені в нашому посібнику про те, як перевстановити Microsoft Visual C++ Redistributable, щоб знову інсталювати пакети.

Спосіб 7. Оновіть драйвери GPU

Графічні драйвери відповідають за нормальне функціонування системних процесів. Якщо ви зіткнулися з проблемою ucrtbase.dll не знайдено, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію драйверів пристроїв, оскільки вони служать ланкою між апаратним забезпеченням та операційною системою вашого ПК. Багато користувачів припустили, що оновлення драйверів виправило помилку відсутності ucrtbase.dll. Прочитайте та виконайте кроки, описані в нашому посібнику «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб це зробити.

Спосіб 8: переінсталюйте драйвер GPU

Якщо після оновлення драйверів графічного процесора ви все ще стикаєтеся з проблемою ucrtbase.dll не знайдено, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб вирішити будь-які проблеми несумісності. Існує кілька способів перевстановити драйвери на вашому комп’ютері. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

Після перевстановлення драйверів GPU перевірте, чи ви виправили проблеми з Ucrtbase.dll на своєму ПК.

Спосіб 9. Тимчасово вимкніть антивірус

Ваша антивірусна програма може помилково запобігти інсталяції останніх оновлень файлів DLL на вашому ПК. Кілька користувачів Windows виявляють багато проблем із сумісністю, які важко терпіти та виправити. Антивірусне програмне забезпечення, як-от Norton і Avast, може блокувати кілька важливих файлів на вашому комп’ютері, тому вам радимо тимчасово вимкнути будь-яке вбудоване або стороннє антивірусне програмне забезпечення, щоб вирішити цю проблему.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

  Як роздрукувати великі зображення на кількох сторінках у Windows 11

Після усунення помилки відсутності ucrtbase.dll на комп’ютері з Windows 10 обов’язково повторно ввімкніть антивірусну програму, оскільки система без пакету безпеки завжди становить загрозу.

Спосіб 10. Запустіть перевірку шкідливих програм

Кілька експертів Microsoft припускають, що сканування ПК допоможе захистити ваш комп’ютер від загроз. Якщо на вашому комп’ютері є віруси чи зловмисне програмне забезпечення, ви зіткнетеся з помилкою ucrtbase.dll missing.

Тому радимо просканувати свій комп’ютер згідно з інструкціями в нашому посібнику. Як запустити перевірку комп’ютера на віруси?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення на своєму комп’ютері, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого ПК у Windows 10.

Спосіб 11: Виконайте відновлення системи

Є багато обставин, коли останнє оновлення Windows зламало бездротовий механізм вашого комп’ютера. Якщо поточна версія вашого ПК з Windows 10 заважає існуючій архітектурі мережевих конфігурацій, ви зіткнетеся з обговорюваною помилкою програми Ucrtbase.dll. Відновлення системи поверне комп’ютер до версії, у якій він працював без помилок.

Для цього дотримуйтесь нашого посібника про те, як використовувати відновлення системи у Windows 10, і виконайте інструкції, як показано.

Після відновлення ПК з Windows 10 перевірте, чи можна використовувати ваш ПК без помилок DLL.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему ucrtbase.dll не знайдено на вашому пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.