techukraine.net Windows Виправити помилку синього екрана Windows 10 Netwtw04.sys

Виправити помилку синього екрана Windows 10 Netwtw04.sys

| | 0 Comments| 6:14 PM
Categories:

Кластер невеликих файлів синхронізується разом, щоб утворити функціональний результат. Проте в деяких випадках деякі з цих файлів можуть бути пошкоджені і призвести до несправності вашого ПК. Як користувач Windows, ви можете очікувати, що комп’ютер працюватиме ідеально, але це досягається не завжди. Наприклад, вас може дратувати помилка синього екрану Netwtw04.sys частіше, і ви не той, хто стикається з тим же. Синій екран смерті є поширеною помилкою, яку дуже легко виправити. Цей посібник навчить вас, що таке Netwtw04.sys і як виправити помилку синього екрана під час помилки Netwtw04.sys. Отже, продовжуйте читати.

Як виправити помилку синього екрану Windows 10 Netwtw04.sys

Перш ніж ви дізнаєтеся про методи усунення несправностей, щоб виправити цю помилку BSOD з невдачею Netwtw04.sys, ви повинні знати, що спричиняє проблему, щоб відповідним чином виконати кроки вирішення. Зазвичай ваш комп’ютер може зіткнутися з двома типами помилок BSOD Netwtw04.sys. Вони пояснюються нижче.

 • DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL: Пам’ять ядра на вашому ПК — це частина загальної пам’яті (RAM + віртуальна), виділена для процесів вашої операційної системи. Драйвери та ОС вашого комп’ютера використовують пам’ять пулу зі сторінками та без сторінок для зберігання структур даних. Пул пам’яті без сторінок використовується ядром і драйверами вашого ПК, і він постійно знаходиться у фізичній пам’яті (ніколи не вигружається). IRQL (Рівень запиту на переривання) — це апаратний компонент, у якому переривання від процесорів вашого ПК мають пріоритет у певній послідовності. Коли драйвер режиму ядра отримує багато сторінкової пам’яті з процесів IRQL, ви зіткнетеся з помилкою DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.

 • SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED – це помилка BSOD, яка часто виникає під час завантаження ПК. Якщо ваш драйвер несумісний з вашим ПК, ви зіткнетеся з обговорюваною помилкою. Ваш комп’ютер зависає щоразу, коли ви стикаєтеся з цією помилкою та результатами синього екрану. Це може дратувати вас, особливо коли ви перебуваєте в середині своєї роботи. Навіть після перезавантаження комп’ютера стільки разів, ви завжди матимете помилку BSOD.

Однак, коли ви зіткнетеся з цією помилкою, ви можете зіткнутися з багатьма іншими подібними кодами помилок. Системні файли (файли .sys) є важливим компонентом вашої операційної системи, оскільки вони об’єднують запити та відповіді між обладнанням та пристроями. Якщо ці файли пошкоджені на вашому ПК, ви зіткнетеся з цією помилкою. Деякі з причин є

 • Застарілі драйвери
 • Несумісні драйвери
 • Пошкоджені файли
 • Атака зловмисного програмного забезпечення або вірусу
 • Застаріла версія Windows

Запобіжний крок: завантажтеся в безпечному режимі

Щоразу, коли ви стикаєтеся з цією помилкою синього екрана, вам потрібно увійти в безпечний режим, щоб нормально працювати з комп’ютером. Це убезпечить ваш комп’ютер від помилок, і ви зможете нормально відкрити ПК з Windows. Це лише попередній метод для нормального завантаження системи, щоб слідувати методам усунення несправностей. Виконайте наведені нижче дії, щоб увійти в безпечний режим, коли ви побачите порожній порожній екран.

Примітка. Щоб завантажити комп’ютер у безпечному режимі, на екрані може з’явитися запит на введення ключа BitLocker (якщо у вас зашифрований пристрій).

Щоб завантажити комп’ютер у безпечному режимі, вам потрібно увійти в середовище відновлення Windows, що можна зробити, вимикаючи та вмикаючи пристрій кілька разів.

1. Натисніть разом клавіші Windows + I, щоб відкрити параметри у вашій системі.

2. Тепер виберіть Оновлення та безпека.

3. Тепер натисніть «Відновлення» на лівій панелі та виберіть параметр «Перезапустити зараз» у розділі «Розширений запуск».

4. Тепер дозвольте ПК повністю перезавантажитися цього разу. Зараз ви увійдете в середовище відновлення Windows.

5. Тут натисніть Усунення неполадок.

6. Тепер натисніть на Додаткові параметри, як показано.

7. Тепер виберіть Додаткові параметри, а потім Налаштування запуску.

8. Натисніть на Restart і дочекайтеся появи екрана налаштувань запуску.

9. Натисніть клавішу (цифра) 4, щоб увійти в безпечний режим.

Примітка. Щоб увімкнути безпечний режим з доступом до мережі, натисніть цифру 5.

У цьому розділі зібрано список методів усунення несправностей для цієї помилки. Виконуйте процедури в тому ж порядку, щоб досягти найкращих результатів.

Спосіб 1. Запустіть сканування шкідливих програм

Іноді захисник Windows може не розпізнати жодного вірусу чи шкідливого програмного забезпечення у файлах Netwtw04.sys. Для подолання цього потоку доступно кілька антишкідливих програм. Це програмне забезпечення для захисту від шкідливих програм регулярно сканує та захищає вашу систему. Тому, щоб уникнути цієї помилки, запустіть антивірусне сканування у вашій системі та перевірте, чи вирішено проблему із синім екраном Netwtw04.sys. Потім виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування.

2. Тут натисніть на Оновлення та налаштування безпеки, як показано.

3. Перейдіть до Безпека Windows на лівій панелі.

4. Натисніть на опцію Захист від вірусів та загроз на правій панелі.

5. Натисніть кнопку Швидке сканування, щоб знайти шкідливе програмне забезпечення.

6А. Після завершення сканування відобразяться всі загрози. Натисніть Почати дії в розділі Поточні загрози.

6B Якщо на вашому пристрої немає загроз, на пристрої відобразиться сповіщення про відсутність поточних загроз.

Спосіб 2. Оновлення або відкат мережних драйверів

Якщо поточні драйвери у вашій системі несумісні або застарілі з Netwtw04.sys, ви зіткнетеся з синім екраном Netwtw04.sys. Тому радимо оновити свій пристрій і драйвери, щоб запобігти зазначеній проблемі.

Варіант 1: Оновіть драйвер

Виконайте ці дії, щоб оновити мережевий драйвер, щоб виправити помилку Netwtw04.sys.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

2. Двічі клацніть мережеві адаптери, щоб розгорнути його.

3. Клацніть правою кнопкою миші драйвер бездротової мережі (наприклад, Qualcomm Atheros QCA9377 Wireless Network Adapter) і виберіть Оновити драйвер, як показано нижче.

4. Далі натисніть «Автоматичний пошук драйверів», щоб автоматично завантажити та встановити найкращий доступний драйвер.

5А. Тепер драйвери оновляться та встановлюються до останньої версії, якщо вони не оновлюються.

5B. Якщо вони вже знаходяться на стадії оновлення, з’явиться повідомлення про те, що найкращі драйвери для вашого пристрою вже встановлено.

6. Натисніть кнопку Закрити, щоб вийти з вікна та перезавантажити ПК.

Перевірте, чи є у вас виправлена ​​помилка під час помилки Netwtw04.sys у Windows 10.

Варіант 2. Відкат оновлень драйверів

Якщо ваша система працювала правильно і почала давати збої після оновлення, відкат мережевих драйверів може допомогти. Коли ви відкатите драйвер, він видалить поточний драйвер, встановлений в системі, і замінить його попередньою версією. Цей процес повинен усунути будь-які помилки в драйверах і потенційно вирішити проблему синього екрану Netwtw04.sys.

1. Перейдіть до «Диспетчер пристроїв» > «Мережеві адаптери», як показано у наведеному вище варіанті 1.

2. Клацніть правою кнопкою миші драйвер Wi-Fi (наприклад, Intel(R) Dual Band Wireless-AC 3168) і виберіть Властивості, як показано.

3. Перейдіть на вкладку Драйвер і виберіть Відкат драйвера, як виділено.

Примітка. Якщо параметр «Відкат драйвера» неактивний, це означає, що на вашому комп’ютері немає попередньо встановлених файлів драйверів або він ніколи не оновлювався.

4. Укажіть причину чому ви відкатаєтеся? у відкаті пакета драйверів. Потім натисніть кнопку Так, як показано нижче.

5. Потім натисніть OK, щоб застосувати цю зміну. Нарешті, перезавантажте ПК.

Спосіб 3. Перевстановіть мережеві драйвери

Якщо оновлення драйверів не дає виправлення помилки Netwtw04.sys failed, ви можете видалити драйвери та встановити їх знову. Потім виконайте наведені нижче дії, щоб виконати те саме, щоб виправити помилку синього екрана Netwtw04.sys.

1. Запустіть Диспетчер пристроїв з меню пошуку Windows.

2. Розгорніть мережеві адаптери, двічі клацнувши по ньому.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші драйвер і виберіть Видалити пристрій.

4. Тепер на екрані з’явиться попереджувальна підказка. Установіть прапорець Видалити програмне забезпечення драйвера для цього пристрою та підтвердіть запит, натиснувши Видалити.

5. Потім перезавантажте ПК.

6. Тепер відвідайте веб-сайт виробника (наприклад, Intel), щоб завантажити драйвер вручну.

7. Після завантаження двічі клацніть на завантаженому файлі та дотримуйтесь інструкцій, щоб встановити його.

8. Виконайте ті самі дії для всіх драйверів пристроїв, таких як аудіо, відео, мережа тощо.

Перевірте, чи ви виправили помилку синього екрана під час помилки Netwtw04.sys на вашому ПК.

Спосіб 4: відновлення системних файлів

Windows 10 дозволяє користувачам автоматично сканувати та відновлювати свої системні файли, запустивши перевірку системних файлів. Крім того, це вбудований інструмент, який дозволяє користувачеві видаляти файли та виправляти помилку Netwtw04.sys, яка вийшла з ладу синього екрана смерті. Потім виконайте наведені нижче дії, щоб виконати те ж саме.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть командний рядок і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Натисніть «Так» у підказці «Контроль облікових записів користувачів».

3. Введіть команду chkdsk C: /f /r /x та натисніть клавішу Enter.

4. Якщо з’явиться повідомлення, Chkdsk не може запуститися…об’єм… використовується процес, тоді введіть Y і натисніть клавішу Enter.

5. Знову введіть команду: sfc /scannow і натисніть клавішу Enter, щоб запустити перевірку системних файлів.

Примітка. Буде розпочато сканування системи, яке триватиме кілька хвилин. Тим часом ви можете продовжувати виконувати інші дії, але не закривайте вікно випадково.

Після завершення сканування буде показано одне з цих повідомлень:

 • Захист ресурсів Windows не виявив жодних порушень цілісності.
 • Захист ресурсів Windows не зміг виконати запитану операцію.
 • Захист ресурсів Windows виявив пошкоджені файли та успішно відновив їх.
 • Захист ресурсів Windows виявив пошкоджені файли, але не зміг виправити деякі з них.

6. Після завершення сканування перезавантажте ПК.

7. Знову запустіть командний рядок від імені адміністратора та виконайте надані команди одну за одною:

dism.exe /Online /cleanup-image /scanhealth
dism.exe /Online /cleanup-image /restorehealth
dism.exe /Online /cleanup-image /startcomponentcleanup

Примітка. Щоб правильно виконувати команди DISM, у вас повинно бути працююче підключення до Інтернету.

Спосіб 5. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Якщо ви не хочете назавжди видаляти антивірус із системи, ви можете його тимчасово вимкнути, виконайте наведені нижче дії, щоб виправити помилку синього екрана Netwtw04.sys.

Примітка. Ми показали антивірус Avast як приклад.

1. Перейдіть до значка «Антивірус» на панелі завдань і клацніть його правою кнопкою миші.

2. Тепер виберіть параметр керування щитами Avast, і ви можете тимчасово вимкнути Avast за допомогою наведених нижче параметрів:

 • Вимкнути на 10 хвилин
 • Вимкнути на 1 годину
 • Вимкніть до перезавантаження комп’ютера
 • Вимкнути назавжди

3. Виберіть варіант відповідно до вашої зручності та підтвердьте підказку, що відображається на екрані.

4. Тепер поверніться до головного вікна. Тут ви вимкнули всі щити від Avast. Щоб активувати налаштування, натисніть на ВКЛЮЧИТИ.

Перевірте, чи виправили ви помилку.

Спосіб 6: Оновіть Windows

Якщо ви не отримали жодного виправлення за допомогою вищевказаних методів, то є мало шансів, що у вашій системі можуть бути помилки. Microsoft періодично випускає оновлення, щоб виправити помилки у вашій системі. Встановлення нових оновлень допоможе вам виправити помилки у вашій системі.

Тому завжди переконайтеся, що ви використовуєте свою систему в оновленій версії. Інакше файли в системі не будуть сумісні з файлами Netwtw04.sys, що призведе до помилки «синій екран смерті» Netwtw04.sys. Дотримуйтесь наведених інструкцій, щоб оновити версію Windows.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб запустити налаштування.

2. Натисніть плитку Оновлення та безпека, як показано.

3. На вкладці Windows Update натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень.

4А. Якщо доступне нове оновлення, натисніть «Встановити зараз» і дотримуйтесь інструкцій для оновлення.

4B. В іншому випадку, якщо Windows оновлена, на ньому з’явиться повідомлення «Ви оновлені».

Спосіб 7: Виконайте відновлення системи

Частіше ви можете зіткнутися з цією помилкою синього екрана Netwtw04.sys після оновлення Windows. Якщо у вас виникла проблема з помилкою Netwtw04.sys, ви можете відновити систему до її попередньої версії.

Примітка: перед відновленням системи бажано завантажити ПК з Windows 10 у безпечний режим.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть командний рядок і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Введіть команду rstrui.exe і натисніть клавішу Enter.

3. Тепер натисніть «Далі» у вікні «Відновлення системи», як показано на малюнку.

4. Нарешті, підтвердіть точку відновлення, натиснувши кнопку Готово.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку синього екрана Netwtw04.sys у Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.

  Як перевірити вихідну потужність USB-порту в Windows 10