Виправити код помилки 0xc1800103 0x90002

Categories:

Інструмент створення медіа є одним із найважливіших інструментів, розроблених Microsoft. Цей інструмент допоможе вам інсталювати Windows 10 на DVD або USB-диск, щоб ви могли створити її резервну копію для подальшої повторної інсталяції. Цей інструмент може бути неймовірно корисним, якщо щось трапиться з вашою Windows, ви завжди можете встановити Windows 10 за допомогою утиліти Media Creation Tool. Незважаючи на всі свої переваги, інструмент створення медіафайлів також має деякі вади та помилки, однією з яких є код помилки 0xc1800103 0x90002. Ця помилка виникає, коли ви намагаєтеся оновити до Windows 10, і раптово можете отримати повідомлення про помилку “щось сталося” 0xc1800103 0x90002. Існує кілька ефективних методів виправлення помилки засобу створення медіафайлів 0xc1800103 0x90002, які ми обговорювали в цьому посібнику.

Як виправити код помилки засобу створення медіафайлів 0xc1800103 0x90002

Причин виникнення цієї помилки під час інсталяції може бути декілька Windows 10. Деякі з поширених причин наведено нижче.

  • Помилка може бути викликана пошкодженими системними файлами на комп’ютері.
  • Часто помилка Media Creation Tool може бути викликана неправильною конфігурацією дати та часу в налаштуваннях ПК.
  • Неправильні налаштування мови в налаштуваннях ПК також можуть спричинити цю помилку під час інсталяції Windows за допомогою засобу створення медіа.
  • У більшості випадків непотрібні файли або пошкоджені файли в папці SoftwareDistribution спричиняють помилку засобу створення медіа.
  • Довільні дані або тимчасова папка можуть викликати цю помилку під час встановлення Windows 10.
  Розуміння SFTP проти FTPS проти FTP

У наступних розділах пояснюється, як виправити код помилки 0xc1800103 0x90002 під час інсталяції Windows 10 за допомогою засобу створення медіа.

Спосіб 1: Відновлення системних файлів

Пошкоджені системні файли найчастіше є причиною більшості помилок на вашому комп’ютері, включно з помилками засобу створення мультимедійних файлів. Ви можете спробувати відновити системні файли за допомогою вбудованих методів усунення несправностей. Перегляньте посібник «Як відновити системні файли в Windows 10», щоб безпечно відновити системні файли. Як правило, відновлення системних файлів має вирішити проблему, і ви більше не повинні отримувати помилку «щось сталося» 0xc1800103 0x90002 під час спроби інсталювати Windows 10 на вашому комп’ютері.

Якщо помилка засобу створення носіїв 0xc1800103 0x90002 все ще не вирішена, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 2. Налаштуйте дату й час

Якщо параметри дати та часу неправильно налаштовані в налаштуваннях вашого ПК, це може спричинити помилки інсталяції, зокрема код помилки 0xc1800103 0x90002 під час інсталяції Windows 10 у вашу систему. Цю проблему можна легко уникнути, змінивши налаштування дати та часу. Прочитайте наш посібник про 4 способи змінити дату й час у Windows 10.

У більшості випадків налаштування параметрів дати й часу на комп’ютері може виправити помилку засобу створення медіа. Якщо ви все ще отримуєте ту саму помилку, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 3: Змініть налаштування мови

Подібно до неправильних налаштувань дати й часу, ви можете отримати інструмент створення медіа через неправильні налаштування мови. Ви можете спробувати виправити помилку, змінивши параметри мови ПК.

  Чи безпечні та приватні послуги онлайн-транскрипції?

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Перейдіть і натисніть «Час і мова».

3. У меню зліва виберіть Регіон.

4. У полі Країна або регіон виберіть потрібний регіон.

5. Тепер у меню зліва натисніть Мова.

6. У вікні «Мова відображення Windows» виберіть потрібну мову.

Спосіб 4. Запустіть засіб усунення несправностей Windows Update

Якщо під час інсталяції Windows 10 ви отримуєте помилку “щось сталося” 0xc1800103 0x90002, це може бути через проблеми з оновленням Windows. Ви можете спробувати виправити це за допомогою засобу усунення несправностей оновлення Windows. Прочитайте наш посібник про те, як запустити засіб усунення несправностей Windows Update, щоб ефективно виправити помилку засобу створення медіафайлів 0xc1800103 0x90002.

Спосіб 5. Очистіть папку SoftwareDistribution

Небажані та пошкоджені файли в папці SoftwareDistribution завантаженого реєстру є однією з основних причин проблем із кодом помилки 0xc1800103 0x90002. Цю проблему можна вирішити, очистивши папку SoftwareDistribution.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Тут введіть %SystemRoot%SoftwareDistributionDownload і натисніть клавішу Enter.

3. Коли ви перебуваєте в каталозі, виберіть усі файли, натиснувши одночасно клавіші Ctrl + A.

4. Клацніть правою кнопкою миші на вибраних файлах і виберіть опцію «Видалити», щоб видалити всі файли.

Це ефективне виправлення цієї помилки; однак, якщо проблема залишається, переходьте до наступного методу.

Спосіб 6: Очистіть тимчасовий каталог Microsoft

Іноді довільні дані тимчасових папок можуть викликати код помилки 0xc1800103 0x90002, ви можете вирішити цю проблему, очистивши тимчасовий каталог Microsoft.

1 Відкрийте діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть C:$Windows.~BT і натисніть клавішу Enter.

Примітка. Тут використовується команда C:$Windows.~BT за умови, що операційну систему інстальовано на диску C, якщо операційну систему інстальовано на іншому диску, внесіть відповідні зміни.

  Використовуйте Smart Lock із виявленням на тілі, щоб тримати телефон розблокованим у кишені

3. У каталозі одночасно натисніть клавіші Ctrl + A, щоб вибрати всі файли та видалити їх.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як виправити помилки засобу створення мультимедійних файлів?

Відповідь Помилки Media Creation Tool є поширеними, в основному ці помилки виникають під час інсталяції Windows 10. Як правило, помилки можна вирішити шляхом відновлення системних файлів.

Q2. Чи можу я запустити інструмент створення мультимедійних файлів у системі Windows 10?

Відповідь Так, інструмент створення медіафайлів добре працює для Windows 10, ви можете використовувати цей інструмент для резервного копіювання Window для подальшого використання.

Q3. Як я можу відновити інструмент створення медіафайлів?

Відповідь Ви можете скористатися різними методами для відновлення інструмента створення мультимедійних файлів, наприклад запустити засіб усунення несправностей Windows і внести зміни в налаштування ПК.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити код помилки 0xc1800103 0x90002 за допомогою інструмента створення медіа. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.