Виправити код помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10

Windows є провідною операційною системою, розробленою та виданою корпорацією Майкрософт, вона дозволяє запускати комп’ютер із набором програм. Для оптимальної роботи Windows потрібні регулярні оновлення, які також необхідні для захисту системи від зловмисних атак, оскільки більшість цих нових версій включають оновлення безпеки. Хоча оновлення Windows потрібне, багато людей повідомляли про певні проблеми під час його завантаження. Однією з таких проблем є код помилки 0x8009000f 0x90002, який зазвичай виникає на півдорозі процесу встановлення нової версії Windows у системі. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, у нас є ідеальний посібник, який допоможе вам із нею. Наш посібник допоможе вам детально дізнатися про фактичні причини, які спричиняють проблему з кодом помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10, і про кілька способів її вирішення. Отже, давайте відразу почнемо з усунення несправностей з кодом помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10.

Як виправити код помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10

Давайте тепер розглянемо деякі з основних причин, які, як було помічено, викликають помилку 0x8009000f 0x90002 на вашому ПК.

  • Першою причиною, яка вплинула на поточне оновлення вашої системи, є використання засобу створення медіафайлів, який зазвичай використовується для завантаження нової версії операційної системи.
  • Наступною причиною помилки є використання служби оновлення Windows для встановлення останніх доступних оновлень.
  • Помилка також може виникати через пошкоджені файли в системі.
  • Тимчасова папка також може перешкоджати встановленню останнього оновлення Windows.

Тепер, коли ви знаєте всі причини, які призводять до появи коду помилки під час оновлення останньої версії Windows на вашому комп’ютері, настав час познайомити вас із перевіреними, перевіреними та надзвичайно ефективними виправленнями для усунення несправностей. відображається помилка 0x8009000f 0x90002 на екрані Windows:

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Виконання чистого завантаження є ще одним методом усунення несправностей для виправлення коду помилки 0x8009000f 0x90002. Чисте завантаження допомагає запустити Windows, вимикаючи програми сторонніх розробників, які можуть спричинити проблеми зі встановленням оновлення Windows. Чисте завантаження також допомагає у вирішенні проблем, спричинених пошкодженими файлами чи програмами. Загалом, це абсолютно безпечний і ефективний спосіб виконання, для цього ви можете скористатися допомогою нашого посібника Виконайте чисте завантаження в Windows 10.

  Як зупинити автоматичний вхід в Skype у Windows 10

Спосіб 2: Відновлення пошкоджених файлів

Проблеми, пов’язані з Windows, найкраще вирішувати за допомогою вбудованих сканувань, які допомагають відновити системні файли, щоб усунути такі проблеми, як код помилки 0x8009000f 0x90002. Таким чином, перший метод, який потрібно спробувати, це запустити сканування в Windows. Як обговорювалося в причинах помилки, пошкоджені системні файли можуть викликати її, і їх потрібно негайно просканувати, перш ніж вони можуть спричинити проблеми в довгостроковій перспективі. Існує два сканування, зокрема SFC і DISM, які, як виявилося, ефективно усувають помилку. Щоб дізнатися більше про те, як це зробити, прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10.

Спосіб 3. Запустіть засіб усунення несправностей Windows Update

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку 0x8009000f 0x90002 під час встановлення Windows 10, це може бути через проблеми з оновленням Windows. Ви можете спробувати виправити це за допомогою засобу усунення несправностей оновлення Windows. Прочитайте наш посібник про те, як запустити засіб усунення несправностей Windows Update, щоб ефективно виправити помилку засобу створення медіафайлів 0x8009000f 0x90002.

Спосіб 4: Завантажте останню версію DirectX

DirectX — це попередньо встановлена ​​програма в системі Windows, з новим оновленням операційної системи вона також оновлюється. У разі виникнення проблеми з оновленням Windows це може вплинути на інсталяцію нової версії DirectX, також повідомлялося, що завантаження нової версії DirectX вирішило код помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10. Отже, реалізуйте цей метод за допомогою нашого посібник Завантажте та встановіть DirectX у Windows 10 і легко позбудьтеся помилки.

Спосіб 5. Перезапустіть компоненти Windows Update

Останнім виправленням коду помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10 є перезапуск компонентів оновлення Windows, щоб вирішити проблему. Незважаючи на те, що це складний і тривалий метод, він довів свою ефективність у виправленні проблем, які заважають установці нової версії Windows у вашій системі. Для цього прочитайте наш посібник зі скидання компонентів оновлення Windows. Виконайте їх у своїй системі, щоб позбутися помилки 0x8009000f 0x90002

  Як очистити пам'ять у режимі очікування та виправити заїкання гри в Windows 10

Примітка. Перш ніж продовжити перезапуск, закрийте всі фонові програми.

Спосіб 6. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Цей спосіб застосовний до всіх власників сторонніх антивірусних програм, у яких встановлена ​​одна антивірусна програма. Антивірусне програмне забезпечення може перешкоджати інсталяції Windows, яку ви намагаєтеся встановити на своєму ПК. Причиною цього може бути ненадійна антивірусна програма, тому спробуйте позбутися її під час встановлення оновлення, вимкнувши її. Дотримуйтесь нашого посібника Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб дізнатися більше про те, як це зробити.

Спосіб 7. Очистіть тимчасовий каталог Microsoft

Іноді довільні дані тимчасових папок можуть викликати код помилки 0x8009000f 0x90002 у Windows 10, ви можете вирішити цю проблему, очистивши тимчасовий каталог Microsoft.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть C:$Windows.~BT і натисніть клавішу Enter.

Примітка. Тут використовується команда C:$Windows.~BT за умови, що операційну систему інстальовано на диску C, якщо операційну систему інстальовано на іншому диску, внесіть відповідні зміни.

3. У каталозі натисніть одночасно клавіші Ctrl + A, щоб вибрати всі файли.

4. Клацніть папку правою кнопкою миші та виберіть опцію «Видалити».

Спосіб 8. Змініть значення ключів реєстру

Використання Media Creation Tool для оновлення Windows може призвести до коду помилки 0x8009000f 0x90002, який заважає та блокує встановлення. На щастя, цю проблему можна вирішити, змінивши значення реєстру у вашій системі. Це виправлення надзвичайно легко виконати, виконавши наведені нижче дії.

Примітка. Перш ніж виконувати наведені нижче дії, створіть резервну копію реєстру та закрийте всі фонові програми. Для цього прочитайте наш посібник про резервне копіювання та відновлення реєстру Windows

1. Відкрийте діалогове вікно Виконати.

2. Далі введіть regedit.exe у полі та натисніть клавішу Enter.

3. Тепер перейдіть до вказаного шляху в редакторі реєстру.

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionWindowsUpdateOSUpgrade

Примітка: якщо ключ OSUpgrade не існує, створіть його, клацнувши правою кнопкою миші на ключі WindowsUpdate і назвавши його OSUpgrade. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Тепер клацніть правою кнопкою миші на ключі OSUpgrade і виберіть опцію New.

  Як виправити завислі завантаження в програмі Windows Store

2. Далі виберіть значення DWORD (32-bit) і назвіть його AllowOSUpgrade.

3. Тепер двічі клацніть на ньому та встановіть значення 1.

4. Потім виберіть OK, щоб застосувати зміни.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я відновити оновлення Windows?

Відповідь Так, ви можете відновити оновлення Windows за допомогою кнопки «Запустити засіб усунення неполадок», яка є для нього в розділі «Оновлення та безпека».

Q2. Чому оновлення Windows не виконується?

Відповідь Зазвичай оновлення Windows не виконується через пошкоджені файли в системі або кілька програм, переважно сторонніх і антивірусних програм, які, як правило, блокують встановлення Windows.

Q3. Чи можна видалити файли оновлення Windows?

Відповідь Так, ви можете видалити файли оновлення Windows, перейшовши до опції «Оновлення» на своєму ПК та вибравши звідти оновлення, яке потрібно видалити.

Q4. Що робить засіб відновлення Windows?

Відповідь Інструмент відновлення Windows допомагає у виправленні незначних проблем, наявних у ПК. В основному дозволи на файли, проблеми з оновленням Windows, проблеми з брандмауером і подібні проблеми вирішуються за допомогою засобу відновлення.

Q5. Як я можу виправити пошкоджені файли в системі?

Відповідь Щоб вирішити проблему з пошкодженими файлами у вашій системі, ви можете або запустити сканування SFC і DISM, або просто вибрати відновлення цих пошкоджених файлів.

***

Оновлення Windows приносить багато нових функцій, в основному пов’язаних із безпекою системи, і робить використання системи більш ефективним. Будь-яке втручання в оновлення може позбавити користувача всіх цих активів, які приносить оновлення. Ми сподіваємося, що наш посібник допоможе вам успішно подолати код помилки 0x8009000f 0x90002 за допомогою простих у виконанні методів. Повідомте нам у розділі коментарів нижче, якщо у вас є додаткові запитання чи пропозиції.