Виправити код помилки магазину Windows 0x80073CF3

Коли ви намагаєтеся встановити будь-які програми або програми з Microsoft Store, ви можете зіткнутися з багатьма помилками, як-от 0X80073CF3. Багато причин сприяють цій проблемі, проте ця помилка найчастіше виникає під час встановлення деяких конкретних ігор, таких як Dishonored, Forza, Gears of War, Minecraft, Phantasy Star Online 2, Outer Worlds та багато інших. З іншого боку, ви зіткнетеся з тією ж проблемою під час встановлення останніх оновлень Windows. Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою, ми тут, щоб допомогти вам виправити помилку 0X80073CF3 Windows 10, яка виникає в Microsoft Store.

Як виправити код помилки магазину Windows 0x80073CF3 у Windows 10

Немає жодної істотної причини, що викликає помилку Microsoft Store 0x80073CF3. Повне повідомлення про помилку виглядає так:

Зачекайте кілька хвилин і повторіть спробу

Помилка оновлення

Код: 0x80073CF3

Існує кілька сценаріїв, які викликають цей код помилки, але вам потрібно проаналізувати найбільш можливу причину, яка сприяє цій помилці на вашому ПК з Windows 10.

  • З’єднання з мережею не стабільне.
  • Пошкоджений кеш Microsoft Store.
  • Застаріла операційна система Windows.
  • Пошкоджені тимчасові файли.
  • Неправильні налаштування дати та часу.
  • Недостатній простір на диску для встановлення нових програм і програм.
  • Пошкоджена програма/програма.
  • Антивірус/брандмауер перешкоджає встановленню програми.
  • Тимчасові збої, пов’язані з профілем користувача.
  • Пошкоджені ключі реєстру.

Тепер перейдіть до наступного розділу, щоб усунути обговорювану помилку. Після того, як ви визначите точну причину, яка викликає помилку Microsoft 0x80073CF3 у вашому пристрої, ви зможете легко знайти метод усунення несправностей, щоб виправити це. В іншому випадку спробуйте всі наведені нижче методи, щоб усунути код помилки.

Спосіб 1. Забезпечте правильне мережеве підключення

Ви не можете встановити або завантажити будь-яку програму чи програму на свій пристрій, якщо у вас немає достатнього Інтернету. Щоб усунути проблеми з мережею, прочитайте наш посібник про те, як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10. Це включає перезапуск маршрутизатора/модему, скидання TCP/IP та зміну налаштувань мережевого адаптера.

Виправивши проблеми з мережею, перевірте, чи ви знову зіткнулися з тією ж помилкою.

Спосіб 2: перезавантажте комп’ютер і маршрутизатор

Якщо у вашому комп’ютері є якісь тимчасові збої, ви зіткнетеся з помилкою 0X80073CF3 Microsoft Store. Загальний трюк для усунення всіх тимчасових збоїв полягає в перезавантаженні комп’ютера. Ви можете перезавантажити комп’ютер, дотримуючись інструкцій.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + D разом, щоб перейти на робочий стіл.

2. Тепер одночасно натисніть клавіші Alt + F4.

3. Потім виберіть опцію Перезавантажити зі спадного меню та натисніть Enter.

Якщо перезавантаження ПК з Windows 10 не допомогло вам, є ще один простий обхідний шлях, який допоможе вам виправити помилку 0x80073CF3 за прості кроки. Ви можете встановити нове з’єднання, перезавантаживши інтернет-маршрутизатор або модем. Ви можете перезавантажити маршрутизатор, дотримуючись нашого посібника з перезавантаження маршрутизатора або модема. Після перезавантаження маршрутизатора перевірте, чи можете ви без помилок підключитися до Microsoft Store.

Спосіб 3. Увійдіть знову

Помилки під час процесу входу в обліковий запис Microsoft можуть спричинити помилку Microsoft 0x80073CF3 Windows 10. Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою і не знаєте про будь-які причини, вам доведеться вийти зі свого облікового запису та ввійти знову. Ось кілька інструкцій, як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store, а потім натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть Відкрити. Потім натисніть значок свого профілю, а потім опцію Вийти.

3. Тепер натисніть Увійти, як показано.

4. Тепер виберіть свій обліковий запис Microsoft і натисніть кнопку Продовжити.

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

Спосіб 4. Перезапустіть процеси Microsoft Store

Якщо немає ознак помилки, можливо, деякі пошкоджені процеси Microsoft сприяють помилці 0X80073CF3 Microsoft Store. Вийдіть з усіх процесів Microsoft Store, як описано нижче.

  Як відобразити обкладинки Rainmeter на кількох моніторах у Windows 10

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити Диспетчер завдань.

2. Тепер на вкладці «Процеси» натисніть на Microsoft Store, а потім кнопку «Завершити завдання», як показано на малюнку.

3. Перезапустіть Microsoft Store і перевірте, чи усунено код помилки Microsoft Store 0x80073CF3 чи ні.

Спосіб 5: вихід із несумісних фонових процесів

Деякі несумісні програми та програми, що працюють у фоновому режимі, можуть перешкоджати процесу завантаження Microsoft Store, що спричиняє код помилки 0x80073CF3. Рекомендуємо закрити всі фонові процеси, як описано в нашому посібнику Як завершити завдання в Windows 10.

На додаток до закриття всіх фонових процесів, спробуйте вимкнути всі процеси запуску на вашому ПК з Windows 10, дотримуючись нашого посібника 4 способи вимкнення програм запуску в Windows 10

Спосіб 6. Синхронізація налаштувань дати та часу

Щоб встановити будь-яку гру чи програму з Microsoft Store, ваш комп’ютер повинен синхронізувати значення дати та часу з загальними налаштуваннями. Ось кілька інструкцій щодо синхронізації даних про дату, регіон і час на вашому ПК, щоб виправити 0X80073CF3 Windows 10.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + I разом, щоб відкрити параметри Windows.

2. Тепер виберіть параметр «Час і мова», як показано.

3. Далі на вкладці «Дата й час» переконайтеся, що два параметри «Встановити час автоматично» та «Встановити часовий пояс автоматично» увімкнено.

4. Потім натисніть Синхронізувати зараз, як зазначено вище.

Спосіб 7. Запустіть засіб вирішення проблем із додатками Windows Store

Ваш ПК з Windows 10 має вбудований інструмент усунення несправностей, щоб виправити будь-які проблеми в Microsoft Store. Виконайте наведені нижче дії, щоб запустити засіб усунення несправностей Windows Store Apps.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Параметри усунення неполадок і натисніть Відкрити.

2. Виберіть «Програми з магазину Windows» і натисніть опцію «Запустити засіб усунення несправностей».

3. Якщо після процесу усунення несправностей виявлено якісь проблеми, натисніть Застосувати це виправлення.

4. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій, зазначених у майбутніх підказках, і перезавантажте ПК.

Спосіб 8. Видалити кеш магазину Windows

Пошкоджений кеш і пошкоджені дані в Microsoft Store призведуть до помилки 0X80073CF3 Microsoft Store. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб видалити кеш Windows Store.

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», натиснувши разом клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть wsreset.exe і натисніть клавішу Enter, щоб скинути кеш магазину Windows.

Переконайтеся, що ви виправили код помилки Microsoft Store 0x80073CF3.

Спосіб 9. Перезапустіть основні служби Windows

Деякі важливі служби Windows, як-от Windows Update і Background Intelligent Transfer, повинні бути ввімкнені на вашому комп’ютері, щоб уникнути помилки оновлення 0x80073CF3 Windows 10. Якщо ці служби вимкнено у вашій системі, ви, швидше за все, зіткнетеся з обговорюваною помилкою. Отже, перезапустіть основні служби Windows, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Служби та натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер прокрутіть униз і двічі клацніть фонову інтелектуальну службу передачі.

3. Тепер виберіть для типу запуску значення Автоматичний, як показано.

Примітка. Якщо статус служби зупинений, натисніть кнопку «Пуск». Якщо статус служби «Запущено», натисніть «Зупинити» та «Запустити» знову.

4. Натисніть Застосувати та OK, щоб зберегти зміни.

5. Повторіть усі ці кроки для інших служб Windows, таких як Cryptographic, Network Location Awareness, MSI Installer та Windows Update Services.

Спосіб 10. Видалити тимчасові файли

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 недостатньо місця, ви не можете додавати або встановлювати нові програми чи програми. По-перше, перевірте, чи достатньо місця на вашому диску, і якщо його недостатньо, очистіть усі тимчасові файли, як описано нижче.

Крок I: Перевірте місце на диску

Щоб перевірити місце на диску на комп’ютері з Windows 10, виконайте наведені нижче дії.

  Як увімкнути Hyper-V у Windows 10

1. Натисніть разом клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер натисніть Цей комп’ютер на лівому екрані.

3. Перевірте місце на диску в розділі «Пристрої та драйвери», як показано на малюнку. Якщо вони червоного кольору, розгляньте можливість очищення тимчасових файлів.

Крок ІІ: Очистіть тимчасові файли

Щоб інсталювати будь-які нові програми з Microsoft Store і уникнути помилки 0X80073CF3 Microsoft Store, необхідно звільнити місце на комп’ютері. Ось наш посібник «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері. Виконайте те ж саме, щоб виправити код помилки Microsoft.

Спосіб 11. Установіть оновлення програм

Щоб виправити помилку Microsoft 0x80073CF3, переконайтеся, що всі програми у вашій бібліотеці Microsoft Store оновлено до останньої версії. Виконайте наведені нижче дії, щоб інсталювати оновлення програми Microsoft Store.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть Відкрити.

2. Потім натисніть опцію «Бібліотека» у нижньому лівому куті вікна Microsoft Store.

3. Далі натисніть кнопку Отримати оновлення, як показано.

4. Тепер натисніть кнопку Оновити все, як виділено.

5. Дочекайтеся завантаження оновлень на ваш комп’ютер з ОС Windows 10 і переконайтеся, що ви отримуєте підказку про оновлення програм та ігор.

Перевірте, чи виправлено помилку 0X80073CF3 Microsoft Store.

Спосіб 12: Оновіть Windows

Якщо на вашому комп’ютері Windows 10 є помилки, помилки та проблеми, пов’язані з виправленням, можливо, ви не зможете встановити нові програми та ігри. Цю проблему можна вирішити, встановивши оновлення Windows. По-перше, перевірте, чи використовуєте ви оновлену версію ОС, або чи є оновлення, яке очікує на виконання, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення версії операційної системи Windows перевірте, чи виправлено помилку Microsoft 0x80073CF3.

Спосіб 13. Вимкніть проксі та VPN

Проксі-сервери та послуги VPN приховують вашу ідентифікацію в Інтернеті, але якщо налаштування несумісні з вашим комп’ютером, ви зіткнетеся з кількома помилками. Однією з таких проблем є 0X80073CF3 Windows 10. Щоб вимкнути служби проксі та VPN, дотримуйтесь нашого посібника про те, як вимкнути VPN та проксі в Windows 10, і виконайте дії, описані в статті.

Після вимкнення клієнта VPN та проксі-серверів перевірте, чи є у вас виправлений код помилки. Знову ж таки, якщо код помилки дратує вас, підключіться до мобільної точки доступу та перевірте, чи вона повторюється знову.

Спосіб 14. Використовуйте адресу DNS Google

Багато користувачів припускають, що використання DNS-адрес Google дозволить виправити будь-які конфлікти, що виникають під час встановлення ігор і програм із Microsoft Store. Якщо ви зіткнулися з кодом помилки Microsoft 0x80073CF3, дотримуйтесь нашого посібника про те, як змінити налаштування DNS у Windows 10.

Після переходу на адресу Google DNS перевірте, чи можете ви встановлювати нові програми з Microsoft Store.

Спосіб 15. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Іноді, якщо ви намагаєтеся встановити будь-які специфічні програми чи ігри з Microsoft Store, антивірусний пакет на вашому комп’ютері визначає це як загрозу та запобігає встановленню програми. Отже, розумно вимкніть будь-яку антивірусну програму сторонніх розробників або вбудований пакет безпеки на вашому ПК, дотримуючись кроків, наведених у нашому посібнику Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

Після встановлення необхідної програми на своєму пристрої переконайтеся, що ви знову ввімкнули пакет безпеки, щоб запобігти будь-яким зловмисним атакам.

Спосіб 16. Вимкніть брандмауер Windows (не рекомендується)

Подібно до антивірусної програми, брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати завантаженню будь-якої програми через Microsoft Store. Отже, у цьому випадку вам доведеться зменшити серйозність набору безпеки, додавши кілька функцій у білий список або повністю вимкнувши брандмауер Windows Defender, як описано в нашому посібнику Як вимкнути брандмауер Windows 10.

  Тоновані скріншоти в Windows 10? Ось як виправити тоновані знімки екрана

Після встановлення програми переконайтеся, що ви знову ввімкнули набір брандмауерів і продовжуйте користуватися ПК.

Спосіб 17. Використовуйте редактор реєстру Windows

Хоча робота з ключами реєстру небезпечна, видалення деяких пошкоджених розділів реєстру може допомогти вам виправити код помилки 0X80073CF3. Ось кілька інструкцій щодо налаштування редактора реєстру Windows, щоб виправити обговорювану помилку.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Редактор реєстру, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер скопіюйте та вставте наступні шляхи в шлях навігації редактора реєстру.

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesGamingServices
ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesGamingServicesNet

3. На правій панелі клацніть правою кнопкою миші кожну папку та натисніть Видалити.

4. Нарешті, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи вирішено обговорювану проблему.

Спосіб 18. Повторна реєстрація Microsoft Store

Якщо скидання Microsoft Store не виправляє 0X80073CF3 Microsoft Store, вам може допомогти повторна реєстрація Windows Store. Дотримуйтесь інструкцій нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Windows PowerShell і натисніть Запуск від імені адміністратора.

3. Тепер введіть таку команду в Windows PowerShell і натисніть клавішу Enter.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + 'AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}

4. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і тепер ви більше не зіткнетеся з обговорюваною помилкою.

Спосіб 19. Перевстановіть Microsoft Store

Якщо жоден з описаних вище методів не допоміг вам виправити код 0x80073CF3, то останній варіант вирішення проблеми — перевстановити Microsoft Store. Цей процес видалення не може бути реалізований за допомогою панелі керування або процедури налаштувань. Команди PowerShell допоможуть вам переінсталювати Microsoft Store, як описано нижче.

1. Запустіть Windows PowerShell як адміністратор.

2. Тепер введіть команду get-appxpackage –allusers і натисніть клавішу Enter.

3. Тепер знайдіть Microsoft.WindowsStore Name та скопіюйте запис PackageFullName.

4. Тепер перейдіть до нового рядка у вікні PowerShell і введіть remove-appxpackage, потім пробіл і рядок, який ви скопіювали на попередньому кроці. Це виглядає як,

remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_22202.1402.2.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Примітка. Команда може дещо відрізнятися залежно від версії Windows, яку ви використовуєте.

5. Тепер Microsoft Store буде видалено з вашого ПК. Перезавантажте ПК з Windows 10.

6. Потім, щоб переінсталювати його, знову відкрийте Windows PowerShell як адміністратор і введіть таку команду.

Add-AppxPackage -register "C:Program FilesWindowsAppsMicrosoft.WindowsStore_11804.1001.8.0_x64__8wekyb3d8bbweAppxManifest.xml" –DisableDevelopmentMode

7. Нарешті, Microsoft Store буде перевстановлено на вашому ПК, і ви не зустрінете код Microsoft Store 0x80073CF3.

Спосіб 20. Створення нового профілю користувача

Деякі користувачі повідомили, що створення нового профілю користувача виправлено помилку 0X80073CF3 Windows 10. Ви можете створити новий профіль користувача, виконавши кроки, описані в нашому посібнику, Як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10

Після створення нового профілю користувача перевірте, чи виправили ви обговорювану помилку.

Спосіб 21: Виконайте відновлення системи

Проте, якщо ви боретеся з помилкою Microsoft 0x80073CF3, спробуйте відновити комп’ютер до попередньої версії, де він працював добре. Ви можете легко реалізувати те саме, дотримуючись нашого посібника, як використовувати відновлення системи в Windows 10. Отже, у цьому випадку точка відновлення системи, яку ви вже створили, буде дуже корисною для виправлення обговорюваної помилки.

Спосіб 22: Скидання ПК

Якщо ви не виявили жодних проблем із Microsoft Store, але все ще стикаєтеся з помилкою Microsoft Store помилка Microsoft 0x80073CF3, радимо скинути налаштування комп’ютера. Щоб вирішити обговорювану проблему, виконайте кроки в нашому посібнику Як скинути Windows 10 без втрати даних.

***

Сподіваємося, що посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку Microsoft 0x80073CF3. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати більше крутих порад і підказок, і залишайте свої коментарі нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.