Виправити збій Microsoft Teams у Windows 10

| | 0 Comments| 12:38 PM
Categories:

Microsoft Teams надає виняткову функцію проведення онлайн-зустрічей, які можуть вмістити до 10 000 користувачів одночасно. Ви можете ділитися своїми ідеями, проводити конференції та спілкуватися з людьми без будь-яких турбот будь-де та будь-коли! Незважаючи на те, що це дивовижна платформа для бізнес-співробітництва, вона не позбавлена ​​помилок і проблем, як і інші програми. Якщо ви шукаєте кроки з усунення несправностей, пов’язаних із збоями Windows 10 у Microsoft Teams, ви в потрібному місці! Ми надаємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам усунути збій Microsoft Teams під час запуску за допомогою простих клацань.

Як виправити збій Microsoft Teams у Windows 10

Є багато причин, які спричиняють збій Microsoft Teams під час проблем із запуском, наприклад:

  • Тимчасові збої в програмі Teams.
  • Пошкоджений кеш у Microsoft Teams.
  • Застаріла програма, драйвери та операційна система.
  • Наявність пошкоджених файлів і програм на ПК.
  • Зловмисне програмне забезпечення та зловмисне програмне забезпечення або програми на ПК.
  • Антивірус і брандмауер блокують вашу програму.
  • Неправильно налаштовані файли в Microsoft Teams і пов’язаних папках.

Спосіб 1: базове усунення несправностей

У цьому розділі ми перерахували деякі поширені методи усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити проблему збою Microsoft Teams під час запуску на вашому комп’ютері з Windows 10.

Спосіб 1A. Перезавантажте ПК з Windows 10

Якщо у вашому комп’ютері виникнуть тимчасові збої, ви зіткнетеся зі збоєм Microsoft Teams під час запуску. Загальний прийом для усунення всіх тимчасових збоїв полягає в тому, щоб перезавантажити комп’ютер. Ви можете перезавантажити комп’ютер, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть і утримуйте одночасно клавіші Windows + D, щоб перейти на робочий стіл.

2. Тепер натисніть клавіші Alt + F4 одночасно.

3. Потім натисніть опцію «Перезапустити», щоб вибрати її зі спадного меню, і натисніть клавішу Enter.

Спосіб 1B: примусове закриття Microsoft Teams

Якщо ви хочете насолоджуватися безперебійним підключенням до Teams у Teams, вам потрібно спочатку повністю закрити всі фонові процеси Teams і відкрити їх знову. Ви можете реалізувати те саме, дотримуючись наведених нижче кроків.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Диспетчер завдань. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер знайдіть і натисніть Microsoft Teams зі списку. Потім натисніть Завершити завдання, як показано нижче.

Це закриє всі фонові процеси, пов’язані з Teams. Перевірте, чи ви усунули проблему збою Windows 10 у Microsoft Teams.

Спосіб 1C: перевірка стану сервера Microsoft Teams

Як додаткове виправлення, ви повинні забезпечити належне підключення до Інтернету. Але якщо після вирішення проблеми з підключенням до Інтернету та перезавантаження пристрою ви все ще стикаєтеся з проблемою збою Microsoft Teams у Windows 10, вам слід перевірити стан сервера. Ви можете перевірити, чи сервер активний чи не працює, відвідавши деякі офіційні сайти, наприклад Downdetector. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Перейдіть на офіційний сайт Downdetector.

2А. Ви повинні отримати повідомлення Microsoft Teams про відсутність поточних проблем у звітах користувачів, щоб переконатися, що сервери Teams працюють і немає помилок на стороні сервера.

2B. Якщо ви бачите будь-які незвичайні повідомлення, потрібно зачекати, доки помилки не будуть усунені.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей програм Windows Store

Вбудований засіб усунення несправностей Microsoft Store допоможе автоматично запобігти та виправити всі проблеми з програмами Microsoft. Ваш комп’ютер з Windows 10 має вбудований інструмент усунення несправностей, щоб вирішити будь-які проблеми в Microsoft Teams. Виконайте наведені нижче кроки, щоб запустити засіб усунення неполадок програм Windows Store.

1. Введіть параметри усунення несправностей у рядку пошуку Windows і натисніть «Відкрити», як показано на малюнку.

2. Натисніть опцію Додаткові засоби усунення несправностей, як зазначено нижче.

3. Потім натисніть Програми магазину Windows > Запустити засіб усунення несправностей.

  Як знайти ключ продукту Windows 10 за допомогою командного рядка

4. Якщо засіб усунення несправностей виявив будь-які проблеми на вашому ПК, натисніть «Застосувати це виправлення».

5. Нарешті, дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити усунення несправностей і перезавантажте ПК. Перевірте, чи ви вирішили проблему чи ні.

Спосіб 3. Очистіть облікові дані клієнта

Ви також можете очистити всі облікові дані, пов’язані з Teams, і перезапустити програму Teams, щоб усунути проблему збою Microsoft Teams під час запуску. Виконайте ці дії, щоб очистити облікові дані клієнта в Teams.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть диспетчер облікових даних. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть Облікові дані Windows, як показано нижче.

3. Тепер розгорніть спадне меню для Office 365/Teams і натисніть опцію «Видалити».

4. Тепер натисніть «Так», якщо буде запропоновано, і повторно увійдіть до свого облікового запису Microsoft Teams. Перевірте, чи вирішено проблему.

Спосіб 4. Відновлення Microsoft Teams

Деякі користувачі повідомили, що проблему Microsoft Teams із збоями Windows 10 можна легко вирішити, відновивши програму за допомогою вбудованого інструменту. Цей інструмент Windows відсортує всі проблеми, пов’язані з програмою, і допоможе вам вирішити проблему без будь-яких турбот.

1. Введіть «Програми та функції» на панелі пошуку Windows і натисніть «Відкрити».

2. Тепер знайдіть Teams у меню пошуку та натисніть Microsoft Teams серед результатів, як показано на малюнку.

3. По-перше, прокрутіть екран вниз і натисніть на опцію «Відновити».

Примітка. Відновлення Microsoft Teams не вплине на дані вашої програми.

Перевірте, чи ви вирішили проблему чи ні.

Спосіб 5. Очистіть кеш Microsoft Teams

Як і всі програми Microsoft Store, програма Teams зберігає кеш і тимчасові дані у фоновому режимі, щоб ви могли швидко обробляти всі чати та розмови. Але коли минають дні, ці кеш-пам’яті накопичуються на вашому ПК, що спричиняє збій Microsoft Teams під час запуску. Спробуйте очистити їх повністю, щоб перевірити, чи це працює.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер перейдіть до такого розташування:

C:UsersUSERNAMEAppDataRoaming

Примітка. Переконайтеся, що ви встановили прапорець «Приховані елементи» на вкладці «Перегляд», щоб переглянути папку AppData.

3. Тепер в обох місцях клацніть правою кнопкою миші папку Teams і виберіть опцію «Видалити».

Примітка. Ви також можете перейменувати або перемістити папку в інше місце, якщо захочете її повернути пізніше.

4. Перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи працює це чи ні.

Спосіб 6: оновіть Microsoft Teams

Якщо ви користуєтеся застарілою версією Microsoft Teams, ви зіткнетеся з проблемою збою Windows 10 Microsoft Teams на вашому ПК. Якщо ви виявите, що ваша програма аварійно завершує роботу на вашому ПК, ви можете оновити програму, як описано нижче.

1. Натисніть піктограму з трьома крапками поруч із вашим зображенням профілю в Teams.

2. Потім натисніть опцію Перевірити наявність оновлень, як показано.

3. Ви побачите повідомлення Ми перевіримо та встановимо будь-які оновлення, поки ви продовжуєте працювати у верхній частині екрана.

4. Нарешті Teams буде оновлено на вашому ПК з Windows 10, якщо оновлення доступні. Перевірте, чи вирішено проблему збою Teams.

Спосіб 7: Відновлення системних файлів

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 є будь-які пошкоджені файли конфігурації системи, ви зіткнетеся зі збоєм Microsoft Teams під час запуску. Це також призводить до несправності вашого комп’ютера, що призводить до збою в продуктивності. На щастя, ви можете відновити ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт вашого комп’ютера, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання. Прочитайте наш посібник про те, як відновити системні файли в Windows 10, і виконайте вказівки, щоб повністю відновити всі пошкоджені файли.

Після відновлення файлів перевірте, чи виправлено обговорену помилку.

Спосіб 8. Запустіть сканування шкідливих програм

Кілька експертів Microsoft вважають, що сканування ПК допоможе захистити комп’ютер від загроз. Якщо на вашому комп’ютері є будь-які віруси або зловмисне програмне забезпечення, що сприяє збою Windows 10 у Microsoft Teams, ви не можете використовувати зовнішні та внутрішні апаратні пристрої. Тому радимо просканувати комп’ютер відповідно до вказівок у нашому посібнику «Як сканувати комп’ютер на віруси?». Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого комп’ютера в Windows 10.

  Як позначити когось в електронному листі в програмі Mail у Windows 10

Спосіб 9: оновіть ОС Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, тим самим сортуючи проблему збою Microsoft Teams під час запуску. Тому переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи очікують на виконання якісь оновлення, прочитайте наш посібник із завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10, щоб детально дізнатися про процес оновлення.

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи є у вас доступ до камери.

Спосіб 10: Оновлення/відкат/перевстановлення драйвера WLAN

Драйвери пристроїв встановлюють зв’язок між обладнанням і операційною системою вашого комп’ютера. Таким чином, несправні, застарілі або пошкоджені драйвери призводять до збою Microsoft Teams у Windows 10.

Спосіб 10A: Оновіть драйвер WLAN

Багато користувачів повідомили, що оновлення драйверів WLAN допомогло їм вирішити цю проблему. Рекомендується оновити драйвери WLAN, щоб підвищити надійність мережевих адаптерів, усунути проблеми сумісності та вирішити обговорену проблему. Щоб зробити це, дотримуйтеся нашого посібника «Як оновити драйвери мережевого адаптера в Windows 10».

Спосіб 10B: відкат драйверів WLAN

Коли ви відкочуєте драйвери, усі поточні версії апаратного пристрою буде видалено, а раніше встановлені драйвери буде встановлено на вашому ПК. Ця функція буде дуже корисною, якщо будь-яке нове оновлення драйвера погано працює з вашим комп’ютером. Дотримуйтеся вказівок у нашому посібнику про те, як відкотити драйвери в Windows 10, щоб вирішити проблему Microsoft Teams, яка виключала збій Windows 10.

Після того, як на вашому комп’ютері з Windows 10 буде встановлено попередню версію драйверів, перевірте, чи вирішено проблему збою Microsoft Teams.

Спосіб 10C: переінсталюйте драйвер WLAN

Несумісні драйвери потрібно перевстановити, щоб вирішити проблему збою Microsoft Teams під час запуску. Рекомендується перевстановлювати драйвери пристроїв, лише якщо ви не можете отримати виправлення, оновивши їх. Дії для перевстановлення драйверів дуже прості, і ви можете зробити це за допомогою програми стороннього розробника або вручну. Щоб повторно інсталювати драйвери на комп’ютері з Windows 10, дотримуйтесь нашого посібника з видалення та повторної інсталяції драйверів у Windows 10.

Після перевстановлення мережевих драйверів перевірте, чи ви усунули проблему збою Microsoft Teams.

Спосіб 11: увійдіть у настільну версію Teams

Якщо ви ще не виправили збій Microsoft Teams під час запуску, ви можете спробувати ввійти у свій обліковий запис Teams у браузері. Це альтернатива вирішенню проблеми, яка гарантує, що ви ввімкнули доступ до медіа-служб, увімкнених на вашому ПК з Windows 10.

1. Відвідайте веб-сайт Microsoft Teams і натисніть «Увійти», як показано нижче.

2. Увійдіть за допомогою своєї електронної пошти, телефону або Skype із правильним паролем і перевірте, чи немає у вас проблем у веб-версії програми.

Спосіб 12. Тимчасово вимкніть антивірус/брандмауер (не рекомендовано)

Нижче наведено способи, як назавжди вирішити проблему збою Microsoft Teams під час запуску.

A. Тимчасово вимкніть антивірус

Ваша антивірусна програма може помилково запобігти встановленню будь-яких останніх оновлень на вашому ПК. Кілька користувачів Windows виявляють багато проблем із сумісністю, оскільки їх також важко терпіти та виправляти. Антивірусне програмне забезпечення, таке як Norton і Avast, може запобігти будь-яким останнім оновленням Windows Teams. Тому радимо тимчасово вимкнути будь-яке вбудоване або стороннє антивірусне програмне забезпечення, щоб вирішити обговорені та інші проблеми, пов’язані з програмою. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

  5 найкращих засобів очищення реєстру для Windows 10 (БЕЗКОШТОВНІ інструменти)

B. Тимчасово вимкніть брандмауер

Так само брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати доступу Teams з певних причин безпеки. Якщо Teams заблоковано брандмауером Захисника Windows, його потрібно ввімкнути або тимчасово вимкнути захист брандмауера на комп’ютері. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник про те, як вимкнути брандмауер Windows 10, допоможе вам це зробити. Ви також можете дозволити програму, дотримуючись нашого посібника щодо дозволу та блокування програм через брандмауер Windows.

Після вирішення проблеми збою Teams на вашому комп’ютері з Windows 10 обов’язково повторно ввімкніть антивірус, а також брандмауер, оскільки система без пакету безпеки завжди під загрозою.

Спосіб 13. Скидання Microsoft Teams

Скидання налаштувань програми також допоможе вам вирішити проблему збою Windows 10 Microsoft Teams. Цей процес призведе до виходу вашого профілю з Teams, і вам доведеться починати все з нуля. Щоб скинути Teams, виконайте наведені нижче дії.

1. Введіть «Програми та функції» на панелі пошуку Windows і натисніть «Відкрити».

2. Тепер знайдіть Teams у меню пошуку та натисніть Microsoft Teams, як показано нижче.

3. По-перше, прокрутіть екран вниз і натисніть опцію «Скинути».

Примітка: дані вашої програми буде видалено під час скидання Microsoft Teams.

Перевірте, чи ви вирішили проблему чи ні.

Спосіб 14. Переінсталюйте Microsoft Teams

Якщо жоден із методів не допоміг вам, вам доведеться вдатися до видалення програмного забезпечення, перезавантаження комп’ютера, а потім повторно інсталяції програми пізніше. Ось кілька кроків щодо того ж.

1. Натисніть і утримуйте одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Тепер виконайте пошук і клацніть Microsoft Teams, а потім виберіть опцію «Видалити».

4. Тепер підтвердьте підказку, якщо вона є, і перезавантажте комп’ютер після видалення Teams.

5. Відвідайте офіційний сайт Microsoft Teams і натисніть опцію «Завантажити для комп’ютера», як показано на малюнку.

6. Тепер перейдіть до папки «Завантаження» у Провіднику файлів і запустіть інсталяційний файл Teams_windows_x64.

7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити встановлення на вашому ПК.

Спосіб 15: Зверніться до служби підтримки Microsoft

Тим не менш, якщо ви не можете отримати доступ до Teams без проблем із збоями як у настільній, так і в веб-версії Teams, вам доведеться надіслати запит на офіційній сторінці підтримки Microsoft.

1. Відвідайте сторінку підтримки Microsoft.

2А. Щоб надіслати запит, можна скористатися програмою «Отримати довідку» у системі Windows 10. Для цього натисніть опцію «Відкрити програму «Отримати довідку»» та підтвердьте підказку, натиснувши «Відкрити».

2B. Крім того, ви можете використати версію браузера, щоб надіслати свою проблему. Для цього натисніть посилання Отримати підтримку, як показано нижче.

3. Тепер введіть свою проблему у доступне поле та натисніть Enter. Потім дайте відповіді на запитання, як вам зручно.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити збій Microsoft Teams під час запуску на ПК з Windows 10. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.