Виправити вічність оновлення Windows у Windows 10

Microsoft регулярно публікує пакети оновлень, щоб усунути проблеми та додати нові можливості. Хоча оновлення можуть допомогти покращити стабільність і швидкість системи, оновлення Windows, що триває вічно, може розчарувати. Час, необхідний для завершення оновлення, залежить від ряду факторів, зокрема від віку вашого комп’ютера та швидкості підключення до Інтернету. Незважаючи на те, що деяким користувачам може знадобитися лише кілька годин, багатьом користувачам потрібно більше 24 годин, незважаючи на пристойне підключення до Інтернету та високоякісну робочу станцію. Навіть через 24 години оновлення може здаватися заблокованим на 90 або 80 відсотків, і ви можете бачити екран завантаження протягом 3-4 годин без будь-якого прогресу. Продовжуйте читати статтю, щоб вирішити проблему з оновленням Windows 10.

Як назавжди виправити оновлення Windows у Windows 10

У цій статті ми обговорили кілька методів, які допоможуть вам назавжди виправити Windows Update у Windows 10. Цей посібник допоможе вам виправити те саме без будь-яких проблем. Тож продовжуйте читати!

Примітка. Переконайтеся, що на вашому комп’ютері достатньо місця для встановлення оновлення. Windows Update може зависати на певний відсоток, якщо на вашому комп’ютері недостатньо місця.

Спосіб 1: Оптимізація мережі

Іноді все, що потрібно, — це більш швидке з’єднання. Перейдіть до волоконно-оптичного з’єднання або придбайте додаткову потужність у свого інтернет-провайдера. Використовуйте програмне забезпечення для керування пропускною здатністю, щоб гарантувати, що достатня кількість мережевих ресурсів зберігається для оновлення Windows 10, а не пропускної здатності, як-от Skype або YouTube.

Спосіб 2: перезавантажте ПК

Перш ніж виконувати інструкції, майте на увазі, що ця операція може пройти в будь-який бік. Для деяких клієнтів перезавантаження Windows усунуло проблему Windows Update, але для інших Windows повернулася до попереднього стану. Отже, якщо оновлення зупинилося більше ніж на 20 годин і, здається, зависло, перезавантажте комп’ютер на свій страх і ризик. Ви ризикуєте втратити весь свій прогрес. Можливо, вам доведеться перезапустити оновлення та почекати ще понад 20 годин.

Якщо ви готові ризикнути або впевнені, що оновлення зависло (тобто індикатор завантаження було видно протягом 4-5 годин), перезавантажтеся.

1. Натисніть клавішу Windows.

2. Натисніть на піктограму живлення.

3. Потім виберіть параметр Перезавантажити.

Після перезавантаження машини інсталяція буде проходити нормально. У вас немає іншого вибору, окрім як жорстке перезавантаження, якщо установка Windows Update зупинилася.

  Як видалити принтер у Windows 10

Спосіб 3: Виконайте жорстке перезавантаження

Ви можете жорстко перезавантажитися, якщо відчуваєте, що оновлення застрягло, і хочете спробувати щось нове. Повторна спроба оновлення Windows після жорсткого перезавантаження може допомогти вам.

Примітка. Якщо ви виконаєте наведені нижче процедури, ви втратите весь прогрес оновлення. Вам доведеться знову запустити процес Windows Update, який займе багато годин. Отже, якщо ви готові чекати або впевнені, що ваше оновлення Windows зависло, спробуйте це.

Дії для виконання жорсткого перезавантаження такі:

1. Утримуйте кнопку живлення, доки комп’ютер не вимкнеться. Це можна зробити за допомогою екрана Windows Update (де оновлення застрягло).

2. Залиште комп’ютер вимкненим на 45 секунд.

3. Від’єднайте шнур живлення.

4. Витягніть акумулятор із ноутбука принаймні на 15 секунд.

5. Натисніть кнопку живлення. Зачекайте 5 хвилин.

6. У разі використання настільного комп’ютера замініть акумулятор і підключіть джерело живлення.

7. Тепер запустіть ПК.

Після перезавантаження замість стандартного екрана входу ви можете зіткнутися з екраном додаткових параметрів завантаження. У деяких випадках також може з’явитися екран налаштувань запуску. Якщо з’явиться один із цих екранів, виберіть безпечний режим із мережею та спробуйте оновити Windows ще раз.

Спосіб 4: заплануйте оновлення для періодів із низьким трафіком

Масові оновлення з великою тривалістю встановлення іноді неминучі. Це замість того, щоб встановлювати їх протягом дня, робити це в неробочий час, коли ваші комп’ютери та бізнес-мережа не використовуються. Виконайте ці дії, щоб запланувати оновлення в Windows 10.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + I, щоб відкрити параметри Windows.

2. Натисніть Оновлення та безпека.

3. Потім виберіть Додаткові параметри.

4. Далі клацніть опцію спадного меню в опції Призупинити оновлення.

5. Тепер виберіть дату, щоб запланувати оновлення.

Спосіб 5. Виконайте чисте завантаження

Під час встановлення оновлень Windows чисте завантаження може допомогти запобігти проблемам із програмним забезпеченням. Навіть якщо це не вирішує проблему з оновленням Windows 10, що займає занадто багато часу, це усуває можливість сторонньої програми, яка перешкоджає оновленню. Прочитайте наш посібник про те, як виконати чисте завантаження в Windows 10, щоб назавжди виправити оновлення Windows.

Спосіб 6. Скидання компонентів Windows Update

Проблема з оновленням Windows 10 може виникнути, якщо компоненти Windows Update несправні. Якщо нічого іншого не працює, спробуйте вручну скинути компоненти Windows Update і повторно інсталювати Windows Update. Щоб зробити це, прочитайте наш посібник про те, як скинути компоненти Windows Update у Windows 10.

  Як створити резервну копію профілю користувача в Windows 10

Спосіб 7. Запустіть засіб усунення несправностей Windows Update

Засіб усунення неполадок оновлення — це вбудована програма Windows, яка може допомогти вам у вирішенні типових проблем із завантаженням та встановленням. Ця програма може вирішити проблему з оновленням Windows 10, яка займає занадто багато часу, і скоротити час завантаження та встановлення, якщо несправні компоненти програмного забезпечення створюють проблеми з Windows Update. Для цього прочитайте наш посібник із запуску засобу усунення несправностей Windows Update.

Спосіб 8. Вимкніть сторонні програми для запуску

Деякі сторонні програми можуть заважати процесу Windows Update і створювати затримки. Перед початком оновлення також слід вимкнути будь-які сторонні програми, які можуть викликати проблеми.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб запустити диспетчер завдань.

2. Виберіть параметр Запуск.

3. Клацніть правою кнопкою миші програму стороннього розробника, яку потрібно вимкнути.

4. Натисніть Вимкнути.

Спосіб 9. Перезапустіть службу Windows Update

Якщо служба Windows Update не працює належним чином, можуть виникнути помилки. Щоб перевірити, чи допоможе це ваша проблема, спробуйте перезапустити службу Windows Update:

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

2. Введіть services.msc і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити вікно Services.

3. Перезапустіть Windows Update, клацнувши правою кнопкою миші та натиснувши Перезавантажити.

4. Щоб перевірити, чи проблема вирішена, перезавантажте ПК.

Спосіб 10. Звільніть місце на жорсткому диску

Оновлення Windows можуть займати багато місця на жорсткому диску. Інсталяція оновлень Windows може бути складною, якщо на вашому комп’ютері недостатньо вільного місця.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Панель керування, а потім натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за: на Категорія та виберіть Видалити програму.

3. Видаліть програмне забезпечення, яке ви не використовуєте, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши Видалити.

Примітка. Видаліть програми, які ви більше не використовуєте. Не видаляйте програми, з якими ви не знайомі. Це може мати вирішальне значення для роботи вашого комп’ютера.

Спосіб 11. Запустіть очищення диска

Найімовірніша відповідь на проблему з оновленням Windows 10, яка займає занадто багато часу, — це звільнити місце на жорсткому диску. Ось як звільнити місце на жорсткому диску для файлів оновлення:

  Як налаштувати мову для кожної програми в Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows і введіть «Очищення диска», а потім натисніть «Відкрити».

2. Виберіть диск, який потрібно очистити.

3. Щоб позбутися певних форматів файлів, установіть прапорці. Потім натисніть «Очистити системні файли».

4. Натисніть OK.

Це може допомогти вам видалити тимчасові та небажані файли з жорсткого диска, дозволяючи комп’ютеру оновлюватися швидше.

Спосіб 12: Дефрагментація та оптимізація дисків

Оновлення Windows 10 займають багато місця на жорсткому диску, тому вам потрібно буде звільнити місце на жорсткому диску, щоб вони могли встановлюватися швидше. Це включає видалення застарілих даних і видалення застарілих програм. Ви також повинні дефрагментувати свій жорсткий диск, що є процедурою, яка впорядковує дані на жорсткому диску, щоб він міг швидше створювати, відкривати та зберігати файли.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Очищення диска, а потім натисніть Відкрити.

2. Виберіть диск, який потрібно оптимізувати, і натисніть Оптимізувати.

Перевірте, чи виправлено вічне оновлення Windows.

Спосіб 13: Оновіть драйвери пристроїв

Важливо, щоб на вашому комп’ютері завжди були найновіші потрібні драйвери, щоб підтримувати його безперебійну роботу. Щоб це зробити, прочитайте наш посібник про оновлення драйверів пристроїв у Windows 10.

Спосіб 14. Відновлення пошкоджених файлів

Якщо Windows Update займає багато часу, це може бути пов’язано з пошкодженням. У цьому випадку запуск програми перевірки системних файлів може допомогти вирішити проблему, що триває назавжди, Windows Update. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів на ПК з Windows 10.

Спосіб 15: Виконайте відновлення системи

Відновлення системи було важливим для вирішення проблем Windows протягом багатьох років. Прочитайте наш посібник про те, як створити точку відновлення системи в Windows 10, щоб назавжди виправити оновлення Windows.

Спосіб 16: Оновіть BIOS

Хоча застарілий BIOS не є найпоширенішим джерелом постійних проблем з оновленням Windows, це можливо. Якщо одна або кілька змін, які Windows намагається внести, пов’язані з взаємодією Windows з вашою материнською платою або іншим вбудованим обладнанням, може знадобитися оновлення BIOS. Прочитайте наш посібник про те, що таке BIOS і як оновити BIOS.

***

Сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною, і ви змогли вирішити проблему того, як назавжди виправити Windows Update. Будь ласка, повідомте нам, яка стратегія спрацювала вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи коментарі, скористайтеся формою нижче.