Вибір найкращої платформи для зберігання фотографій

Categories:

Ви постійно отримуєте сповіщення про те, що пам’ять вашого телефону закінчується через колекцію фотографій?

Якщо ви сказали «так», я вас повністю відчуваю. Раніше я отримував це сповіщення приблизно 3-4 рази на день, і це стало настільки неприємним, що мені довелося знайти рішення. На щастя, я зрозумів, що існують такі хмарні платформи, як Google Photos та iCloud, які можуть зберігати та захищати ваші дорогоцінні спогади.

Хоча назви цих двох можуть здатися знайомими, лише деякі з нас знають про їхні технічні особливості, особливості, плюси та мінуси. Коли справа доходить до фотографій, нам ніколи не буває достатньо, тому важливо вибрати правильну службу хмарного зберігання.

У цій публікації ми зануримося в тонкощі обох платформ, щоб допомогти вам прийняти зважене рішення.

Що таке Google Photos?

Найпростіше кажучи, Google Photos – це онлайн-служба, яка може зберігати всі ваші фотографії та відео онлайн. Це частина екосистеми Google Drive, яка за замовчуванням попередньо встановлена ​​на всіх телефонах Google і Android і легко доступна в Інтернеті.

Ця хмарна платформа для зберігання фотографій дозволяє створювати резервні копії всіх ваших фотографій і відео в одному зручному місці. Це як мати власний особистий фотоальбом, але він онлайн і доступний з будь-якого пристрою, якщо він має доступ до Інтернету.

Однією з найкращих переваг Google Photos є безкоштовне використання, і ви отримуєте величезний обсяг пам’яті для фотографій і відео, якщо вони стиснуті. Для початку ви отримуєте 15 ГБ пам’яті абсолютно безкоштовно, і ви можете легко придбати додаткову пам’ять, якщо вона вам потрібна.

Окрім звичайних функцій, які ми бачимо в хмарних платформах зберігання даних, Google Photos має кілька справді чудових функцій, таких як автоматичне резервне копіювання фотографій, повторний перегляд попередніх фотографій через часову шкалу, пошук фотографій за допомогою штучного інтелекту або розпізнавання обличчя, інструмент редагування тощо. більше.

Ви також можете інтегрувати його з Google Assistant, щоб упорядковувати свої дані та керувати ними.

Читайте також: Приховані зломи Google Photos, щоб полегшити ваше життя

Що таке iCloud?

iCloud — це служба хмарного зберігання даних, розроблена компанією Apple, щоб надати користувачам платформу для зручного зберігання та доступу до своїх даних із будь-якого пристрою.

Незважаючи на те, що цей опис iCloud звучить ідентично Google Photos, одна з переваг iCloud полягає в тому, що він не обмежується лише фотографіями та відео. Він також дозволяє зберігати музику, документи та інші файли.

Він чудово синхронізується з будь-яким вашим пристроєм Apple, тому щоразу, коли ви додаєте нову фотографію чи файл на свій пристрій, вони автоматично зберігаються у вашому iCloud. Це не тільки гарантує безпеку ваших даних, але й усуває проблеми з їх перенесенням вручну.

  Виправте, що Hulu не працює на Smart TV

Іншим цікавим аспектом iCloud є його численні інструменти редагування, які дозволяють робити базові налаштування, наприклад обрізати, регулювати яскравість і додавати фільтри до фотографій зі свого пристрою.

Ви також можете ділитися своїми фотографіями з іншими, створювати альбоми та навіть замовляти друк своїх улюблених фотографій на платформі.

Apple зробила користувачам неймовірно зручним використання iCloud на Mac, iPad та iPhone. Не забувайте, що ця послуга забезпечує бездоганну конфіденційність і безпеку.

Читайте також: Як перенести дані на новий iPhone

Переваги використання хмарної платформи для зберігання фотографій

Перш ніж дати вам поглиблене порівняння обох платформ, важливо знати переваги, які вони приносять до столу, і він залишається універсальним для всіх хмарних платформ зберігання.

#1. Краща безпека

Давайте подивимося правді в очі, незалежно від того, наскільки гарним є наш пристрій з точки зору безпеки, він не може контролювати наші звички перегляду веб-сторінок, і саме тут загрози можуть проникнути в нашу систему.

Ми переглядаємо стільки веб-сайтів за день, і половина з них може бути навіть небезпечною для нашої конфіденційності та даних. Зараження наших пристроїв не займає багато часу, через що наші фотографії та інші файли ризикують бути видаленими або використаними не за призначенням.

Саме тому хмарна платформа для зберігання фотографій є корисною, оскільки вона використовує шифрування та інші заходи безпеки для захисту ваших фотографій від несанкціонованого доступу.

#2. Краща організація

Незважаючи на те, що він здатний обробляти великі обсяги даних, він пропонує багато варіантів організації, які допоможуть вам зберігати ваші фотографії легко доступними. Ви можете створювати категорії, папки й альбоми, щоб легко сортувати медіафайли.

#3. Більше пам’яті

Якщо ви схожі на мене, у якого на телефоні залишилося набагато менше місця для зберігання, служба хмарного зберігання може стати порятунком. Завдяки iCloud і Google Photos ви отримуєте можливості розширення пам’яті відповідно до ваших потреб.

Ви можете зберігати на ньому скільки завгодно фотографій і відео, не турбуючись про те, щоб вичерпати обмеження свого телефону.

Це також може бути екстреним варіантом зберігання, коли ваш пристрій майже заповнений фотографіями, і ви хочете розвантажити частину з них.

#4. Легкий доступ

На відміну від зберігання фотографій на телефоні, ви можете отримати доступ до фотографій, які зберігаються в хмарі, з будь-якого пристрою, будь то комп’ютер, планшет або телефон.

Це стає справді зручним, коли ви далеко від свого телефону і хочете отримати доступ до деяких своїх фотографій. Все, що вам потрібно зробити, це увійти на свою хмарну платформу для зберігання фотографій, і ви отримаєте все.

Це також позбавляє від клопоту фізичного перенесення їх на пристрої ваших друзів або родичів. Натомість ви можете швидко створити посилання для спільного доступу та надіслати його кому завгодно.

  Додайте 5 важливих завдань на сторінку нової вкладки [Chrome]

Google Photos Vs. iCloud

Нарешті частина, яку ви так довго чекали. Давайте детально порівняємо дві платформи, щоб ви могли легко вибрати між ними.

Google PhotosiCloudStorage Space15 ГБ безкоштовного обсягу пам’яті з можливістю розширення до 30 ТБ за допомогою платних планів. 5 ГБ безкоштовного обсягу пам’яті з можливістю розширення до 2 ТБ за допомогою платних планів. Автоматичне резервне копіюванняТакТак. Параметр «Поділитися» за посиланням або електронною поштою. Для обміну потрібен пристрій Apple і це можна зробити через iCloud Photo Sharing або Спільні альбомиМожливості пошукуЗвичайний, а також пошук на основі розпізнавання зображеньЗвичайний, а також розпізнавання обличчя та пошук на основі місцезнаходженняІнструменти редагуванняВін може бути інтегрований із Диском Google, Картами Google та іншими програмами Google Різні інструменти редагування, фільтри та параметри редагування на основі штучного інтелектуСумісність з платформою Доступна на Android, iOS та в ІнтернетіДоступно лише на пристроях AppleІнтеграціїВін може бути інтегрований майже з усіма службами Apple, як-от iMessage, Apple TV тощоОригінальна роздільна здатність зберігається в iCloudOrganizationУпорядковує фотографії за людьми, місцями та речамиУпорядковує фотографії за датою та місцем Конфіденційність і безпекаКінець- кінцеве шифрування для резервних копій разом із керуванням конфіденційністюВідповідно до вибраного плану Підтримка Live PhotosТакТакЗберігання відеоОригінальна роздільна здатність зберігається в iCloudВідповідно до вибраного плану Роздільна здатність зберігання фотографійДо 16 МПОригінальна роздільна здатність зберігається в iCloudЦінаБезкоштовна та з можливістю розширення до 30 ТБ із платними планами від $1,99/ місяць Безкоштовно та з можливістю розширення до 2 ТБ із платними планами від 0,99 дол. США на місяць

Як ви могли помітити, як Google Photos, так і iCloud мають унікальні переваги та функції, які важко ігнорувати.

15 ГБ пам’яті для фотографій і відео в Google Photos може бути чудовою перевагою для деяких у порівнянні з обмеженням безкоштовної пам’яті iCloud у 5 ГБ. Однак той факт, що iCloud пропонує більше можливостей зберігання для ВСІХ ТИПІВ даних, а не лише для фотографій і відео, робить його платформою окремої ліги.

Обидві ці платформи пропонують автоматичне резервне копіювання, але Google Photos має перевагу над iCloud у можливостях пошуку, організації та функціях редагування за допомогою штучного інтелекту. Крім того, до Google Photos можна отримати доступ з багатьох платформ, включаючи пристрої Android, тоді як iCloud обмежений лише пристроями Apple.

Ви не можете помилитися з аспектами конфіденційності та безпеки обох платформ, оскільки вони приділяють велику увагу цьому. Ви отримуєте такі функції безпеки, як наскрізне шифрування та розширений контроль конфіденційності.

Говорячи про ціни, iCloud має початковий план, який коштує трохи менше, ніж початковий план Google Photos, але він також не пропонує 30 ТБ пам’яті з можливістю розширення. З іншого боку, це дозволяє зберігати будь-які дані.

  Як виправити порожній екран блокування на iPhone X

Зрештою, обидві платформи стоять пліч-о-пліч одна з одною, і це не можна заперечувати.

Обмеження Google Фото та iCloud

Хоча обидві платформи для зберігання фотографій дивовижні, у них є свої обмеження, які важливо вирішити.

Google Фото

  • Стиснення файлів: хоча платформа дозволяє зберігати та ділитися фотографіями та відео в їх реальному розмірі, вам, можливо, доведеться стиснути їх понад певну межу, якщо ви не плануєте купувати додаткову пам’ять. Вам доведеться стискати довгі відео та важкі фотографії, щоб вони завантажувалися та не займали місце. Це може призвести до втрати оригінальної якості.
  • Жодних приватних папок. Немає жодних опцій для захисту ваших папок паролем, тобто всі ваші фотографії можуть бути доступні людям, які керують цим простором або спільно з вами.
  • Обмежені параметри організації: хоча Google Photos пропонує деякі параметри організації, як-от альбоми та теги, вони можуть бути обмежені для таких людей, як я, яким подобаються вдосконалені інструменти організації. Наприклад, неможливо створити вкладені папки, а перемістити фотографії між альбомами важко.

iCloud

  • Обмежені параметри інтеграції: факт, що iCloud розроблено для бездоганної роботи з власними програмами та службами Apple. Однак він може не обов’язково так легко інтегруватися зі сторонніми програмами. Наприклад, усі програми не мають можливості зберігати файли безпосередньо у сховищі iCloud. Не кажучи вже про те, що він також має кросплатформні обмеження.
  • Обмежені параметри спільного доступу: коли ви використовуєте iCloud, ви помітите, що він не такий повний, як інші хмарні платформи зберігання фотографій щодо обміну файлами. Наприклад, ви не можете встановлювати дати закінчення терміну дії спільних файлів або створювати посилання, захищені паролем.
  • Обмеження обсягу пам’яті: якщо ви збираєтеся дотримуватися безкоштовного тарифного плану, ви отримаєте лише 5 ГБ пам’яті для зберігання файлів. Для чогось іншого вам доведеться підключитися до їхніх платних планів, що може бути неможливим для людей з обмеженим бюджетом.

Наведені вище обмеження платформ можуть не відповідати вашим потребам, але важливо враховувати їх, вибираючи між ними.

Примітка автора

Незважаючи на те, що я фанат Apple, не можна заперечувати, що Google Photos добре тримається в порівнянні, і є деякі сфери, у яких він також працює краще. Однак це не означає, що одна платформа краща за іншу в загальних рисах.

Google Photos може бути обмежено в обробці файлів і організації, тоді як iCloud може бути проблемою під час інтеграції зі сторонніми службами.

Вибір між цими двома зводиться до ваших вимог і до того, чи ви згодні з «пристосуванням» до їхніх кількох обмежень. Обидва доступні на папері та виконують роботу зі зберігання та керування фотографіями.

Якщо ви вже в екосистемі Apple, iCloud може бути вашим найкращим вибором. З іншого боку, виберіть Google Photos, якщо ви віддаєте перевагу більшому об’єму пам’яті для безкоштовного плану.

Далі перегляньте ці безкоштовні варіанти хмарного сховища для особистих і ділових потреб.