Виберіть, які події Outlook Online автоматично додає до вашого календаря

Categories:

Outlook онлайн може визначити, коли електронний лист містить інформацію про бронювання або бронювання, і автоматично додає деталі до вашого календаря. Ось як увімкнути автоматичну функцію та вибрати, що буде додано до вашого розкладу.

За замовчуванням Outlook Online автоматично додасть у ваш календар бронювання авіаквитків, автомобілів та готелів. Ви можете вимкнути їх, якщо хочете, а також автоматично додавати будь-яку з наведених нижче подій:

Законопроекти (наразі підтримуються лише в Північній Америці)
Доставка пакетів
Бронювання столу
Бронювання заходів (музика, спорт тощо)
Бронювання послуг (запис до лікаря, технічне обслуговування автомобіля тощо)

Microsoft підтримує a регулярно оновлюваний список постачальників, чиї електронні листи про події можна додати до вашого календаря, щоб ви могли перевірити, чи підтримується ваш постачальник. Події в минулому або події від непідтримуваних постачальників не будуть додані до вашого календаря.

  7 найкращих інструментів аналізу продуктивності бази даних

Чудова новина полягає в тому, що це працює у всіх версіях Outlook Online, незалежно від того, чи є у вас підписка на Office 365 (O365) чи ви використовуєте безкоштовну версію Outlook.com. Однак ви повинні мати обліковий запис Microsoft, оскільки автоматичне календарне планування не працює з поштовими обліковими записами інших постачальників.

Щоб увімкнути або змінити автоматичне оновлення календаря, увійдіть у свій обліковий запис Outlook онлайн обліковий запис, а потім натисніть Налаштування > Переглянути всі параметри Outlook.

Звідти відкрийте Календар > Події з електронної пошти.

The

Відкриється панель «Події з електронної пошти». За замовчуванням увімкнено параметр «Позначити події як приватні в моєму календарі, щоб тільки я міг їх бачити», але ви можете змінити це, якщо хочете. Ви також отримуєте ряд спадних меню для кожного типу події.

  Що таке Deepfake і чи варто мене хвилювати?

The

Щоб автоматично додавати події до свого календаря, клацніть спадне меню та виберіть «Показувати підсумки подій у моїй електронній пошті та в моєму календарі».

Коли ви змінили спадне меню для кожного типу події, натисніть кнопку «Зберегти» у нижньому правому куті панелі.

Ось і все, ви закінчили. Тепер події автоматично додаватимуться до вашого календаря. Це не буде повертатися до ваших електронних листів і додавати події в минулому, але буде сканувати всі електронні листи, які ви отримаєте відтепер, і автоматично додасть їх у ваш календар.

Якщо ви хочете вимкнути цю функцію, відкрийте «Календар» > «Події» з електронного листа та поверніть параметри на початкове значення «Показувати лише підсумки подій в електронних листах».

  Antivirus Plus 2018 зі знижкою 58% (діє 6 грудня)