Ваш спосіб купувати незабутні пропозиції

Пам’ятаєте, як дивилися телевізійні мережі? Ви можете взяти свій телефон і зробити замовлення. Уявіть собі це, але краще – на ваших улюблених платформах соціальних мереж тощо. Це покупки в прямому ефірі.

Шопінг у прямому ефірі – це тренд, який дуже швидко набуває поширення в усьому світі. Тут ведучий (власник бізнесу, впливова особа, знаменитість або власна команда) може підключитися до прямого ефіру та продати вам ексклюзивні продукти! Ви неодмінно стикалися з покупками в прямому ефірі на своїх платформах соціальних мереж, таких як Facebook, TikTok і Instagram.

Проте в наші дні навіть Amazon і незалежні платформи починають підтримувати покупки в прямому ефірі. Незважаючи на те, що покупки в Інтернеті є зручними та гладкими, ви часто пропускаєте дотик фізичної чи прямої взаємодії.

Ви бачите товар і або купуєте його, або ні. Якщо у вас є якісь сумніви щодо продуктів, просто пройдіть повз них і забудьте про це.

Але шопінг у прямому ефірі дозволяє особисто розв’язати ці сумніви. Ви можете спілкуватися з хостом, який зазвичай надасть вам більше деталей про продукт, ніж ви знайдете на онлайн-платформах, відповість на запити та покаже різні ракурси продукту. Зображення можуть бути обмеженнями; ось чому відеовміст у режимі реального часу працює найкраще.

Завдяки своїй величезній популярності бренди — великі й малі — прагнуть отримати прибуток від покупок у прямому ефірі. Якщо ви також один із них, вам обов’язково слід провести дослідження, перш ніж почати.

Щоб функціонувати, прямому ефіру потрібні ці чотири елементи:

#1. Відеоконтент

Суть прямого шопінгу повністю залежить від відеоконтенту. Основна мета цього трендового механізму покупок — продавати товари в прямому ефірі або в прямому ефірі. Отже, формат відео є важливим.

Щоб зробити пряму трансляцію успішною, творці або бренди часто покладаються на рекламні пропозиції, розіграші та ексклюзивні запуски, щоб підвищити терміновість і ексклюзивність. Рекламні оголошення можуть бути випущені раніше з деталями події, щоб залучити більше натовпів до прямої трансляції.

Кожна трансляція в середньому триває від 20 хвилин до години. Навіть деякі шоу можуть тривати до двох годин і довше. Було відмічено, що шоу від години до двох є найкращими, оскільки творці та ведучі можуть демонструвати більше продуктів і велику колекцію. Отже, це викликає інтерес і гарантує, що є продукти для майже кожного.

#2. Хост

Покупки в прямому ефірі — це взаємодія, активність і НАЖИВО! Тому, звичайно, йому потрібен хост, який зможе його запустити. Господар демонструє продукти, ділиться цінами, запускає ексклюзивні чи нові продукти, а також проводить продажі. Господар несе відповідальність за те, щоб повідомити вам, якщо продукт розпроданий або він розпродається.

Більшість товарів мають власні коди товарів, і їх можна забронювати на веб-сайті або за телефоном. Однак покупки в прямому ефірі також працюють, коли багато користувачів залишають коментарі, щоб замовити певний продукт.

Якщо продукт обмежений, замовлення приймаються в порядку живої черги. Зараз власники малого бізнесу часто виступають ведучими своїх прямих трансляцій. Але для великих брендів впливові особи та знаменитості виступають у ролі ведучих.

Вони допомагають створити надійність, довіру та довіру аудиторії. Новий користувач може не знати вашого бренду, але напевно знає популярну знаменитість або нову особу впливу, що допомагає у відкритті бренду та знайомстві з ним.

#3. Продукти

Само собою зрозуміло, що шоу про покупки в прямому ефірі потребує продуктів, які ведучий продає в ефірі. Крім того, якщо ви думаєте, чи варто вам робити покупки в прямому ефірі, вам може бути цікаво дізнатися, які продукти продаються найбільше.

Ідеальним вибором для прямого шопінгу є модні товари – прикраси, одяг та аксесуари. Також підбирають меблі, предмети обстановки та продукти харчування.

Ринок також починає шукати технічні продукти та гаджети. Все більше і більше впливових людей придумують нові шикарні гаджети, консолі та утиліти, які набувають популярності у Facebook або TikTok Live.

Фактично, люди також ведуть прямі трансляції шоу про покупки нерухомості. Ви також можете побачити будинки, вілли та автомобілі! Можливо, ви зможете замовити візит додому або провести тест-драйв автомобіля, коли забронюєте продукт, щоб переконатися, що це вигідна покупка.

#4. Платформа

Прямі трансляції досить популярні в соціальних мережах, таких як Instagram і Facebook. Мало того, ви також знайдете їх на сайтах електронної комерції, таких як Amazon.

Ви також можете знайти незалежні торгові платформи, такі як Grip, Bambuser і Livescale. У той час як Livescale дозволяє брендам і роздрібним торговцям продавати свою продукцію, інші платформи, такі як Grip, дозволяють будь-кому і будь-де продавати свою продукцію, включаючи незалежних підрядників і малий бізнес.

Ви можете вибрати, які платформи вам підходять, оцінивши три показники:

  • Платформа, яка є найпопулярнішою для вашої категорії продуктів
  • Платформи, де знаходиться ваша цільова аудиторія або ваші конкуренти
  • Розрив ринку, коли платформа має велику аудиторію, але не має поточних продавців

Крім того, якщо ви починаєте, доцільніше використовувати соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, Instagram або TikTok. Вони б не коштували вам ні копійки! Ви також можете спробувати незалежні сайти, але будьте готові платити скорочення продажів або плату за підписку.

Впливовий ведучий може поставити ваш бренд на карту. Це надзвичайно корисно для відкриття бренду новій аудиторії. Виберіть людину, яка є яскравою та надійною. Якщо хтось має позитивний темперамент і аудиторія бачить, що вони просувають ваш продукт або співпрацюють з вашим брендом, вони мають більше шансів довіряти вашому бренду.

Тому було б гарною ідеєю найняти ведучого з впливом. Навіть великі бренди наймають впливових осіб, оскільки вони дійсно популярні серед покоління Z або тисячоліть. Крім того, більші бренди наймають знаменитостей для відкриття бренду та кращого залучення.

Давайте коротко розглянемо переваги, які може отримати вам ведучий із впливом або знаменитість:

  • Краще залучення та підвищення коефіцієнтів конверсії
  • Лояльність до бренду після відкриття бренду
  • Підвищення впізнаваності бренду та чітке відмежування від подібних гравців на ринку
  • Збільшення продажів шляхом заохочення імпульсивних покупок через страх втратити

Як часто розуміють великі маркетологи, люди купують не людей у ​​брендів – вони купують у людей. Отже, наявність популярного та позитивного ведучого може допомогти вам залучити відвідувачів, які повертаються. Однак не відчувайте себе змушеним наймати господаря, якщо це не в межах вашого бюджету.

Для малого бізнесу найкращим варіантом може бути власник підприємства, який буде господарем. Це допомагає зміцнити довіру та допоможе вам створити справжні зв’язки з продавцями, які купують продукт, тому що довіряють вам.

Для бренду чи роздрібного продавця розпочати покупки в прямому ефірі може здатися складним завданням. Нехай ці вказівки допоможуть вам досягти успіху:

#1. Виберіть платформу

Як бренду, важливо почати свою пряму трансляцію покупки з безкоштовної платформи. Отже, платформи соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter та Instagram, є найкращим варіантом.

Вибираючи платформу соціальних мереж, ви можете вирішити зірвати прямі трансляції на всіх платформах, щоб побачити, як вони працюють. Яка платформа отримує більше трафіку тощо.

Якщо у вас немає для цього достатньої пропускної здатності, випробувайте воду, вибравши платформу, де сторінка вашого бренду має пристойну кількість підписників і рівень залученості – гарна ідея. Ця платформа також має бути популярною в домені, де ви будете продавати, і у вас має бути кілька наявних клієнтів або прихильників бренду, які зареєструються на ваших перших шоу!

Після того, як ви зрозумієте це, ви можете розширити свою електронну комерцію до торгових платформ для прямого ефіру, а також продавати на кількох незалежних платформах, щоб збільшити присутність свого бренду та продажі.

#2. Перевірте пряму трансляцію на органічних каналах

Перш ніж вибрати будь-який платний канал прямого ефіру, рекомендуємо протестувати його на звичайних каналах. Він може стати вашим практичним майданчиком для того, щоб стати професіоналом!

Ви також можете провести ці тестові запуски, щоб переконатися, що у вас немає технічних збоїв. Крім того, органічні канали показують вам, чи існує попит на прямі трансляції та чи ваші наявні підписники бренду та покупці віддають перевагу цьому каналу покупок.

#3. Виберіть правильні продукти

Ви можете мати необмежену кількість товарів. Але ваш час у прямому ефірі обмежений! Це важлива інформація, про яку слід пам’ятати, коли ви збираєтесь увійти у світ покупок у прямому ефірі.

Ретельно вибирайте набір продуктів, які підійдуть у прямому ефірі. Наприклад, ви можете вибрати дизайн товарів/предметів, які є популярними на той момент, щоб отримати максимальну віддачу від моментального маркетингу.

Крім того, ви також можете вибрати продукти, які показують, ким ви є як бренд. Насправді у вашому виборі продуктів має бути щось для кожного. Ви можете вибрати тему, щоб продемонструвати продукти та дати користувачам короткий огляд інших продуктів, які ви маєте, щоб зацікавити їх.

#4. Виберіть правильного хоста

Якщо ви не ведете пряму трансляцію як власник бізнесу чи бренду, вибір хоста може виявитися складним. Ви можете вибрати впливову людину або вибрати когось із вашої внутрішньої команди соціальних мереж, хто налаштований позитивно, вміє весело спілкуватися та чудово спілкується.

Якщо ви обираєте співробітника, він повинен знати, як продавати, розповідаючи про продукти та залучаючи аудиторію. Однак, якщо ви хочете вибрати впливову людину, ви можете вибрати когось, хто популярний на платформі.

Наприклад, якщо ви проводите пряму трансляцію на Facebook, знайдіть інфлюенсера, який популярний у Facebook, а не в Instagram, якщо не в обох. Ви також повинні вибрати когось смішного, популярного серед людей і якого не вважають грубим. Крім того, людина має відповідати вашому бренду. Якщо ваш бренд — це доступність, і ви наймаєте впливову особу, яка асоціюється з гламуром або розкішшю, ваші продукти можуть ніколи не продаватися.

Це тому, що це не те, чого хоче ваша цільова аудиторія. Якщо ви хочете увірватися в нову демографію з новими продуктами, найнявши певну нішеву особу впливу, це може спрацювати!

#5. Просувати подію

Якщо ви тільки починаєте пряму трансляцію, ми не можемо наголосити на важливості реклами вашої події до встановленої дати. Ви хочете, щоб люди приєдналися до вашої прямої трансляції. Висока зацікавленість, більші продажі та більше шансів на повернення клієнтів.

Зробіть рекламну рекламу та додайте публікації та історії, що передбачають події. Не забудьте виділити час (з часовим поясом) і канал. Ви також можете вказати інші важливі деталі, наприклад, які продукти очікувати, не видаючи занадто багато!

Ви також можете створити очікування для популярних або затребуваних продуктів, особливо за допомогою рекламних акцій. Реклама подій, якщо її зробити правильно, становить половину успіху ваших шоу в прямому ефірі.

#6. Захопити й утримати увагу

Ви ніколи не повинні недооцінювати важливість перших кількох хвилин. Представтеся, скажіть, що ви продаєте, і попросіть людей спілкуватися з вами за допомогою коментарів або лайків. Це спосіб залучити їх до участі та залучення в перші кілька хвилин, щоб зацікавити.

Ви також повинні добре попрацювати, щоб утримувати їхню увагу протягом усього часу. Отже, перетворіть пряму трансляцію на веселу розмову, де здається, що ви спілкуєтесь із друзями про чудовий продукт.

Однак не забудьте вказати важливі деталі про продукт: ціну, розмір, обмежений тираж, запаси та все, що, на вашу думку, важливо для того, щоб люди здійснили покупку. Беріть запитання в ефірі з коментарів і відповідайте на них, щоб зацікавити продуктами.

Для аудиторії, яка приєднається до вашої прямої трансляції в середині, продовжуйте представляти себе, свій бренд і те, що ви продаєте. Крім того, поділіться посиланнями, де вони можуть купувати раніше показані предмети або знайти інші колекції в цілому.

Ви не можете розпочати покупки в прямому ефірі, якщо не знаєте платформи, де це велике. Подивіться на платформи, якими ви повинні керувати в найближчі місяці:

Facebook

Багато покупок у прямому ефірі почалися з Facebook. Це органічно, і бренд також додає функції електронної комерції, як-от параметри додавання посилання на ваш веб-сайт для підтримки прямих покупок.

Instagram

Іншим місцем, де набирає обертів тренд, є Instagram. Ви можете створювати онлайн-магазини, демонструвати продукти або робити покупки безпосередньо за допомогою кнопки під час прямої трансляції.

Tik Tok

Tik Tok дозволяє запланувати подію в прямому ефірі в календарі. Це допоможе вашій аудиторії дізнатися про вашу майбутню подію, якщо вона відвідає вашу сторінку або взаємодіє з вашим вмістом. TikTok також пропонує численні формати покупок у прямому ефірі, з яких ви можете вибрати. Є закулісні демонстрації/підручники, випуски продуктів, запитання та відповіді та різноманітні програми.

Ви також можете додати модератора шоу, переглянути аналітику, запросити співведучого та знайти допомогу, щоб підвищити вашу зацікавленість. Крім того, ви можете використовувати фільтри, музику, ефекти та інші функції, щоб краще продемонструвати свої продукти!

смикатися

смикатися раніше був відомий трансляцією відеоігор. Але з його мільйонами користувачів він має інтегровану музику та функції, зручні для покупок, і непогано працює з покупками в прямому ефірі.

Livescale

Livescale це незалежна платформа живих покупок, яка дозволяє будь-кому продавати. Завдяки таким корисним інтеграціям, як Shopify, Livescale може допомогти вам найняти енергійного хоста, який добре підходить для вашого бренду, і проводити інші рекламні заходи. Це універсальне рішення для здійснення покупок у прямому ефірі.

Amazon Live

Amazon Live, рішення для електронної комерції, тепер має спеціальну послугу прямого ефіру з представленими авторами та популярними продуктами, усі інтегровані з Amazon. Ви можете бачити випуски нових продуктів, запуски та продажі, а також попросити ваших улюблених творців протестувати та порекомендувати продукти, якими вони клянуться.

Покупки в прямому ефірі – це лють

Шопінг у прямому ефірі неймовірно популярний, а чому б йому не бути? Він поєднує красу фізичних покупок із зручністю покупок онлайн. Онлайн-шопінг втрачає елемент індивідуальності, і це те, що покупки в прямому ефірі компенсують!

Однак вам не потрібно залишати затишок свого дому. Ви можете робити покупки з дивана, сидячи в іншій країні, і доставляти його до вашого порогу. Бренди постійно шукають нові способи продажу, і, схоже, це один із способів, який залишиться.

Покупки в прямому ефірі також дозволяють користувачам знаходити однодумців і заводити друзів. Зростання онлайн-спільнот зростає; отже, можна сказати, що покупки в прямому ефірі не демонструють ознак припинення.

Ви також можете ознайомитися з деякими веб-сайтами онлайн-магазинів, крім Amazon, щоб робити покупки розумно та заощаджувати.