Білл Гейтс View AI ChatGPT і Snap Inc займаються купівлею

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Погляди Білла Гейтса щодо потенціалу ChatGPT або ШІ загалом

Згідно з останньою публікацією в блозі відомого технологічного магната пана Білла Гейтса, штучний інтелект (ШІ) змінить світ більше і швидше, ніж його революція персональних комп’ютерів.

Він також заявив, що; Відбудеться вибух компаній, які працюють над новими способами використання ШІ, а також над способами вдосконалення самої технології.

Пан Ґейтс підкреслив свій оптимізм щодо величезного потенціалу штучного інтелекту для переосмислення індустрій, зміни того, як люди працюють і спілкуються, а також для зменшення деяких найбільш значних дисбалансів у світі.

За словами Білла Гейтса, ChatGPT є найважливішим помічником штучного інтелекту, який з’явився в технологіях з 1980 року. Те, як ми взаємодіємо з машинами та отримуємо інформацію, змінилося через мовну модель OpenAI, керовану штучним інтелектом.

Завдяки його складним можливостям обробки природної мови люди можуть без будь-яких труднощів взаємодіяти з помічником штучного інтелекту, змінюючи різні сфери, як-от обслуговування клієнтів, дослідження та створення контенту.

  Як видалити обліковий запис Badoo

Такі інструменти, як ChatGPT, стають все більш вирішальними в нашому повсякденному житті з розвитком технології штучного інтелекту, що ще більше подолає розрив між контактом між людиною та машиною.

OpenAI створив ChatGPT, розмовний ШІ, який використовує штучний інтелект для полегшення спілкування користувача природною мовою. Щоб розуміти різноманітні запити та відповідати на них, він використовує складні методи машинного навчання та величезні набори даних.

У середині 2022 року Гейтс представив команді OpenAI завдання: навчити ChatGPT складати тест з біології Advanced Placement і відповідати на запити, для яких його спеціально не навчали. Гейтс був шокований, дізнавшись, що ChatGPT склав іспит, отримавши 5 — найвищий можливий бал.

Хоча люди все ще перевершують GPT у багатьох мовних завданнях, за словами Білла Гейтса, є деякі роботи, де GPT може доповнити роботу людини.

Штучний інтелект покращить вашу роботу — наприклад, Microsoft характеризує ChatGPT як такий, що має другого пілота, який уже включено в такі програми, як написання електронних листів і керування вхідними.

У своєму блозі він підкреслив деякі з впливів ШІ:

  • Підвищення продуктивності.
  • Розробки ШІ дозволять створювати персональних агентів.
  • ШІ сприятиме розвитку медицини та надання медичної допомоги.
  • Програмне забезпечення, кероване ШІ, нарешті виконає свою обіцянку трансформувати викладання та навчання в галузі освіти.
  8 найкращих програм для керування клієнтами для взаємодії та автоматизації

Він також обговорив ризики та проблеми зі штучним інтелектом, а також згадав, як вони будуть подолані в майбутньому.

Насамкінець він сказав, що нам слід пам’ятати, що ми лише на початку того, чого може досягнути ШІ. Будь-які обмеження, які він має сьогодні, зникнуть, перш ніж ми це усвідомимо.

Snap Inc займається купівлею продуктів AR

Згідно зі звітом, Snap Inc постійно інвестує в продукти доповненої реальності (AR) і створює послуги AR Enterprise, щоб використовувати інновації, щоб стати частиною величезного ринку.

Щоб допомогти досягти бізнес-цілей, які базуються на доповненій реальності, компанія придбала амстердамську студію 3D-сканування Th3rd. Компанія Th3rd зосереджена на постачанні першокласних просунутих близнюків людей і речей.

Минулого року Snap Inc анонсувала інструменти, які перетворювали фотографії продавців у 3D-ресурси, і випустила внутрішню програму для дизайну AR.

Деякі з нещодавніх придбань для досягнення бізнес-цілей на базі AR:

  • У травні 2021 року компанія придбала WaveOptics, щоб покращити окуляри Spectacles AR.
  • У березні 2021 року компанія купила Fit Analytics, щоб розпочати електронну комерцію на основі AR.
  • У липні 2021 року Snap повідомила, що придбала компанію Forma, що займається розширеною реальністю, і Vertebrae, що займається 3D і розширеною реальністю.
  7 Програмне забезпечення для контролю податку з продажу для електронної комерції

Останні придбання організації показують, що вона вважає, що бізнес, який працює на основі AR, має багатообіцяюче майбутнє. У спільному звіті проектів Publicis Media та Snap йдеться, що до 2030 року ринок AR Retail буде оцінюватися в 1,2 трильйона доларів.

За даними Snap, із січня 2021 року 250 мільйонів клієнтів Snapchat використовували лінзи AR для покупок понад 5 мільярдів разів. Для довідки, щоденно динамічно працюють 375 мільйонів клієнтів Snapchat.

Не лише Snap Inc займається набігом на AR-бізнес. Pinterest і Google також використовували AR для розширення можливостей клієнтів. Крім того, у червні 2022 року Amazon надав послугу віртуальної примірки взуття клієнтам у США та Канаді через додаток Amazon для iOS.

Більше того, Snap виявила партнерство з Amazon для свого віртуального досвіду покупки. Крім того, інші компанії, зокрема MAC Cosmetics, Ulta Beauty, American Eagle, Puma, Chanel, Walmart і LVMH, використовували Snapchat AR Shopping Lenses.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».