techukraine.net techukraine.net Zoho Survey проти SurveyMonkey – хто є справжнім MVP?

Zoho Survey проти SurveyMonkey – хто є справжнім MVP?

| | 0 Comments| 11:37 AM
Categories:

Ви збентежені, коли обираєте Zoho Survey і SurveyMonkey для всіх онлайн-опитувань вашого бізнесу? Розгадайте загадку про те, що краще, прочитавши це найкраще порівняння Zoho Survey і SurveyMonkey.

Ринок програмного забезпечення для онлайн-опитувань швидко розширюється завдяки широкому використанню таких інструментів для миттєвого збору даних опитувань клієнтів, клієнтів і відвідувачів. Відповідно до MarketWatchу 2027 році ринок додатків для онлайн-опитування отримає колосальний дохід у розмірі 8,5 мільярдів доларів США, що становить CAGR 11,56% від ринкового доходу в 4,4 мільярда доларів у 2021 році.

Такий багатообіцяючий потенціал прибутку привернув багатьох розробників SaaS до конкуренції та наповнив ринок тисячами додатків для онлайн-опитувань. Серед натовпу Zoho Survey і SurveyMonkey стали двома найпопулярнішими додатками для опитування для бізнесу.

Важливість програмного забезпечення для онлайн-опитувань

Коли не було додатків для проведення онлайн-опитувань, компанії наймали сторонні маркетингові дослідницькі агентства для проведення онлайн-опитувань своїх продуктів або послуг. Кілька технічно підкованих компаній додадуть сторінку з опитуванням на свій веб-сайт, щоб дізнатися думки відвідувачів або клієнтів. Багато проблем з геодезичним обстеженням залишаться, наприклад:

 • Маркетингові агентства не є експертами в різних продуктах і послугах, для яких вони збирають дані опитувань.
 • Дані опитувань або думок, зібрані самими підприємствами, потребують аналізу
 • Іноді форми опитування на веб-сайтах не працюють через неякісне програмування

Програмне забезпечення для онлайн-опитувань кардинально змінило екосистему опитувань. Сьогодні вам не обов’язково бути фахівцем із обробки даних і веб-розробником, щоб проводити кампанії онлайн-опитувань щодо ваших продуктів або послуг. Просто зв’яжіть свій веб-сайт або програму з інструментом онлайн-опитування. Інструмент збере дані, проаналізує їх і надішле вам підсумок, який зможе прочитати кожен.

Ці інструменти хмарного опитування також пропонують такі функції:

 • Дані опитувань у реальному часі щодо подій у прямому ефірі чи рекламних кампаній
 • Брендування бланків анкет
 • Безпека та конфіденційність даних
 • Автоматизація робочого процесу

Тепер, коли ви знаєте, наскільки важливо володіти спеціальним програмним забезпеченням для проведення онлайн-опитувань, давайте докладніше дізнаємося про високоприбуткові інструменти для опитування в Інтернеті Zoho Survey та SurveyMonkey нижче:

Що таке опитування Zoho?

Опитування Zoho — це онлайн- і офлайн-інструмент опитування, який є частиною передплати Zoho One. Однак ви також можете підписатися на Zoho Survey як окремий продукт опитування. Він поставляється з більш ніж 25 типами запитань, щоб ви могли створювати опитування на будь-яку ділову, професійну чи загальну тему.

Крім того, існує понад 250 шаблонів опитувань кількома мовами. Таким чином, незалежно від того, чи розмовляють ваші клієнти чи цільова аудиторія англійською, іспанською, французькою чи китайською, вам просто потрібно створити одне опитування. Потім Zoho Survey перекладе вміст форми на потрібні вам мови.

Zoho розробив інструмент для всіх рівнів користувачів. Отже, від експерта зі статистики до психолога та продавця продуктів електронної комерції, кожен може налаштувати та почати збирати думки про свою роботу чи продукт за допомогою Zoho Survey.

  Топ-6 хмарних сховищ даних у 2023 році

Щоб надати кінцевим користувачам більше можливостей, Zoho додав опцію редагування опитування за допомогою перетягування з можливістю налаштувати теми опитування, брендинг тощо. Не кажучи вже про те, що ви також можете інтегрувати цей інструмент з іншими бізнес-додатками.

Короткі факти про Zoho Survey

 • Активні користувачі: 833 компанії активно використовують опитування Zoho Enlyft
 • Цінні користувачі: HBO, Apple, Adidas, General Electric, Franklin Observe, Starling Ltd., Skills and Education Group тощо
 • Частка ринку: менше 5%, згідно з нещодавнім звітом Enlyft
 • Мови: підтримує понад 75 мов
 • Мобільний додаток: iOS | Android

Що таке SurveyMonkey?

SurveyMonkey це онлайн-додаток для опитування, який дозволяє створювати, поширювати та аналізувати опитування. Ви можете збільшити відсоток відповідей на опитування, показуючи опитування різними способами, як-от SMS, WhatsApp, електронна пошта, веб-сайти, веб-програми та мобільні програми.

Він підходить для будь-якого типу опитування, який ви можете придумати, від опитування продуктів від клієнтів до відгуків менеджерів від внутрішніх співробітників. Крім того, ви можете отримати доступ до проаналізованих даних опитування в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою мобільної програми або веб-браузера.

SurveyMonkey пропонує запитання, сторінки, блоки, порядок рандомізації тощо, щоб зменшити упередженість і підвищити якість даних. Ви можете вибрати різні типи запитань, як-от відео, матриці, рейтинги, зірочки, повзунки, A/B-тестування тощо. Крім того, існує багато шаблонів опитувань для різних бізнес-секторів, які можна використовувати миттєво.

Короткі факти про SurveyMonkey

 • Активні користувачі: більше 17 мільйонів за заявами Моментальнийрозробник SurveyMonkey
 • Цінні користувачі: Allbirds, Tweezerman, Box, Verizon, Sephora, Macy’s, GoPro тощо
 • Частка ринку: 21% згідно з останнім звітом Enlyft
 • Мови: підтримує понад 16 мов
 • Мобільний додаток: iOS | Android

Наразі ви вивчили основи Zoho Survey і SurveyMonkey. Давайте подивимося на порівняння функцій цих двох програм для онлайн-опитування нижче:

Zoho Survey проти SurveyMonkey: інтерфейс і простота використання

Інтерфейс користувача Zoho Survey

Інтерфейс користувача Zoho Survey є мінімалістичним. На головній сторінці вгорі відображаються три вкладки: «Створити нове опитування», «Вибрати з шаблонів» і «Копіювати наявне опитування». Ви знайдете всі активні та завершені опитування в меню гамбургерів ліворуч.

Вибравши опитування на сторінці «Мої опитування», ви отримаєте доступ до інших функцій, як-от «Зведення», «Конструктор», «Звіти» та «Журнали аудиту».

Zoho Surveys не ускладнює інтерфейс користувача зайвими елементами. Отже, він досить простий у використанні порівняно з SurveyMonkey.

Інтерфейс користувача SurveyMonkey

Його користувальницький інтерфейс трохи навантажений вмістом порівняно з Zoho. Більшість інтерфейсу користувача включає додатковий продаж, наприклад купівлю відповідей або оновлення існуючого плану. На домашній сторінці ви можете почати нове опитування або вибрати шаблон. Конструктор опитувань допоможе вам крок за кроком. Після публікації опитування з’являться вкладки «Аналізувати» та «Подати результати».

Вам або членам вашої команди знадобиться багато проб і помилок, щоб вивчити інтерфейс користувача.

Zoho Survey проти SurveyMonkey: особливості

Нижче наведено таблицю, яка порівнює Zoho Survey і SurveyMonkey на основі їхніх особливостей створення опитувань:

Порівняння функційZoho SurveySurvey MonkeyРедактор опитування за допомогою перетягування.РозширенийОбмежений.Типи запитань3020Опитування для тестування та підрахунку брендів.Доступний.Доступний.Пропустити логіку, щоб зробити питання актуальним.Доступний.Доступний.Багатомовні опитування. Налаштування мови за замовчуванням і додаткових мов
Безкоштовні багатомовні опитування. Лише мова опитування за умовчанням
Багатомовні опитування оплачуютьсяКористувацькі змінніДоступніДоступніТеми та брендингДоступніДоступніОпублікуйте опитування з вашого доменуПідтримуєтьсяОбмежена підтримкаПідтримка опитуваньДоступнаДоступна Геолокація тегів у звітахДоступнаНедоступна

  Отримайте доповнення проекту Noun для Photoshop, Illustrator та InDesign

Zoho Survey проти SurveyMonkey: шаблони опитувань

Щоб спростити створення й публікацію онлайн-опитувань, Zoho пропонує понад 200 шаблонів. Ці шаблони складаються з відповідних питань, логіки опитування та змінних для таких бізнес-ніш:

 • Підтримка клієнтів
 • Маркетинг
 • HR і бізнес
 • Некомерційні, політичні та державні
 • Освіта
 • Події

Подібним чином SurveyMonkey також пропонує попередньо налаштовані опитування. Ви можете просто натиснути кілька кнопок, щоб запустити їх. Існує понад 250 шаблонів із таких ніш, як освіта, охорона здоров’я, дослідження ринку тощо.

Тому з точки зору шаблону опитування обидва інструменти чудові.

Zoho Survey проти SurveyMonkey: звітність і аналітика

Звітність та аналітика Zoho Survey

Інструмент опитування від Zoho пропонує прості у використанні інструменти аналітики та звітів. Вам не обов’язково бути експертом з аналізу даних, але якщо ви є, це теж чудово. Він поставляється з опціями аналітики та звітності для широко використовуваних тем, які використовує індустрія маркетингу. Наприклад, ви отримуєте такі звіти за замовчуванням:

 • Інформаційна панель із зведенням відповідей із діаграмами та цифрами.
 • Фільтри на інформаційній панелі, щоб ви могли розділяти звіти за замовчуванням і отримувати користувальницьку статистику.
 • Існує звіт про тенденції, який допомагає зрозуміти ефективність даних опитування відповідно до реальних тенденцій.
 • Перехресні звіти, щоб поставити два запитання опитування поруч і побачити кореляцію.
 • Якщо ви хочете створити власну аналітику та звіт, ви можете скористатися вкладкою Спеціальний звіт.
 • Також доступні параметри обміну звітами та планування.

Звітність і аналітика SurveyMonkey

SurveyMonkey також має складні функції звітності та аналітики, але для створення корисних звітів потрібні глибокі знання інструменту та аналітики даних. Він постачається зі зведеною таблицею опитувальних кампаній за замовчуванням, але вам потрібно застосувати логіку опитування, фільтри, команди сортування тощо, щоб створити читабельні звіти. Інші функції аналізу даних:

 • Генератор хмари слів
 • Аналіз настроїв із відкритих запитань
 • Теги даних і тексту

З точки зору аналізу опитувань і звітності, Zoho Survey є чудовою альтернативою SurveyMonkey.

Zoho Survey проти SurveyMonkey: безпека та конфіденційність даних

Пакет безпеки Zoho Survey містить кілька заходів безпеки, тому ви отримуєте справжні опитування від справжньої аудиторії або клієнтів. Його основні функції безпеки описані нижче.

 • Захищені паролем опитування щодо конфіденційного вмісту, надіслані певній групі
 • Запобігання множинним відповідям від одного користувача чи пристрою
 • Опитування, захищені CAPTCHA, щоб запобігти доступу інтернет-роботів до опитувань
 • Шифрування SSL для підтримки зв’язку під час опитування між вами та аудиторією

SurveyMonkey також є надійною платформою для онлайн-опитувань. Він використовує центри обробки даних, акредитовані SOC2, і шифрування SSL для захисту ваших даних. Для корпоративних абонентів він пропонує засоби єдиного входу SAML 2.0. Для додаткових платежів він також пропонує облікові записи, сумісні з HIPAA.

Порівнюючи вищезазначені два інструменти, обидва інструменти опитування виявляються належним чином безпечними платформами для обробки даних клієнтів.

Zoho Survey проти SurveyMonkey: інтеграції

Zoho Survey дозволяє інтегрувати ваші опитування з CRM, програмним забезпеченням бізнес-аналітики, текстовими процесорами, інструментами електронного маркетингу та багатьма іншими. За допомогою цих інтеграцій ви можете запустити цілісну опитувальну кампанію в усьому світі та отримувати статистичні дані для вашого бренду, продукту чи послуг.

Є 16 вбудованих інтеграцій, якими ви можете почати користуватися відразу, підписавшись на платний план Zoho Survey. Це Slack, Zoho CRM, Zoho Sheet, Zoho SalesIQ тощо. Однак ви можете отримати доступ до 300+ додаткових інтеграцій за допомогою Zoho Flow.

  Як переглянути чийсь профіль Whisper

Навпаки, SurveyMonkey поставляється зі 100+ додатками SurveyMonkey, схожими на інтеграцію сторонніх програм. Основними програмами в списку є Teams, Salesforce, Mailchimp, ActiveCampaign тощо.

Zoho Survey проти SurveyMonkey: підтримка

Zoho Survey пропонує пріоритетну функцію підтримки клієнтів для абонентів плану Enterprise. Для всіх інших підписок ви можете шукати посібники та пояснювальні відео в додатку Zoho Survey (у нижньому правому куті) або перейти до Довідка щодо опитування Zoho портал. Якщо ви не знайшли там те, що шукали, ви можете надіслати електронний лист команді підтримки клієнтів Zoho Survey.

Навпаки, Survey Monkey має кращу службу підтримки клієнтів. Ви можете зв’язатися з командою через чат, електронну пошту та телефон. Режим підтримки значною мірою залежить від вашої підписки. Наприклад, ви можете отримати платну підтримку по телефону, якщо у вас є річні плани Enterprise, Team Premier або Premier Annual.

З точки зору підтримки, SurveyMonkey кращий, ніж Zoho Survey. Однак ви повинні пам’ятати, що Zoho Survey дійсно простий у використанні, тому вам рідко знадобиться підтримка.

Zoho Survey проти SurveyMonkey: вартість

Ціноутворення Zoho Survey

Zoho Survey пропонує безкоштовний план підписки, який включає необмежену кількість опитувань із обмеженою кількістю запитань і відповідей. Безкоштовна підписка не включає брендинг, логіку опитування, офлайн-опитування тощо.

Якщо ви є бізнесменом і шукаєте преміум-функції для своїх кампаній онлайн-опитувань, ви можете отримати будь-який із наведених нижче планів підписки:

 • Плюс 25 доларів США на місяць, рахунок виставляється щорічно
 • Pro 35 доларів на місяць, рахунок виставляється щорічно
 • Підприємство 75 доларів США на місяць, рахунок виставляється щорічно, 3 додаткових користувачів безкоштовно, 10 доларів США за користувача після 3 безкоштовних користувачів

Платні плани Zoho Survey поставляються з різними рівнями логіки опитування, змінними, звітами, аналітикою, тригерами опитування та багатьма іншими цікавими функціями.

Ціни SurveyMonkey

SurveyMonkey має два різних рівні підписки, і вони описані нижче:

 • Індивідуальні плани
  • Стандартний щомісячний 99 доларів США на місяць
  • Річна перевага 39 доларів США на місяць, рахунок виставляється щорічно
  • Premier Annual $119/місяць, рахунок виставляється щорічно
 • Командні плани
  • Team Advantage 25 доларів США за користувача на місяць (принаймні 3 користувачі), рахунок виставляється щорічно
  • Team Premier $75/користувач/місяць (принаймні 3 користувачі), рахунок виставляється щорічно
  • Корпоративні котирування

З точки зору ціноутворення Zoho Survey є явним переможцем. Він доступний і його легко масштабувати, залежно від потреб вашого бізнесу. Навпаки, SurveyMonkey є дорогим і пропонує плани лише для великих досліджень, що не підходить для невеликих агентств, окремих осіб тощо.

Заключні слова

З прямого порівняння функцій разом з іншими міркуваннями, такими як ціна, зручність використання та крива навчання, Zoho Survey є кращим варіантом, ніж SurveyMonkey. Крім того, якщо ви вже використовуєте різні програми Zoho, ви можете вибрати Zoho Survey, оскільки вони добре інтегруються.

Не кажучи вже про те, що Zoho Survey поставляється безкоштовно разом із Підписка Zoho Oneтому не забудьте використовувати його, якщо ви є клієнтом Zoho One.

Ви також можете спробувати SurveyMonkey, враховуючи, що ви експерт із створення опитувань і знаєте нюанси аналізу даних публічних опитувань і відгуків.

Далі перегляньте додатки для онлайн-опитування, щоб заробити гроші.