YouTube зараз тестує міні-ігри (і ось як у них грати)

| | 0 Comments| 1:15 PM
Categories:

Ключові висновки

  • YouTube Playables пропонує колекцію з 40 міні-ігор, до яких можна отримати доступ через програму YouTube або веб-браузер.
  • Лише передплатники YouTube Premium мають доступ до Playables, і він недоступний в облікових записах YouTube Kids.
  • Щоб активувати Playables, перейдіть до налаштувань програми YouTube і ввімкніть опцію «Спробувати нові експериментальні функції». Функція буде доступна лише до 28 березня 2024 року.

YouTube випустив колекцію міні-ігор як експериментальну функцію для вибраних користувачів під назвою Playables. Якщо вам цікаво грати, ось як активувати цю функцію та приєднатися до розваги.

Що таке YouTube Playables?

Playables — це колекція міні-ігор YouTube, до яких можна отримати доступ на смартфоні через програму YouTube або через веб-браузер комп’ютера.

На момент написання статті Playables має 40 міні-ігор, усі з яких не потребують завантаження чи встановлення, щоб почати грати. Ігри поділені на вісім ігрових жанрів, здебільшого зосереджені на головоломках і аркадах.

Ось усі ігри, доступні в розділі YouTube Playables:

спорт

8 Ball Billiards Classic, Basketball FRVR, Carrom Clash, Super Goal

Розум і головоломка

Angry Birds Showdown, Brain Out, Collect Em All!, Color Pixel Art, Daily Crossword, Element Blocks, Gold Mahjong FRVR, Onet Connect Classic, Tile Master

Аркада

Cannon Balls 3D, Color Burst 3D, Crazy Caves, Merge Master, Merge Pirates, Moving Co., Northern Heights, Om Nom Run, Pirate Pop, Slice It All!, Stack Bounce

Рольова гра та стратегія

Cube Tower, Endless Siege, Merge Heroes

Перегони

Малюй Альпініст, Самокат Екстрим

Дошка та картка

Щоденний пасьянс, пасьянс Вільна клітинка, Джин Рамі

Симуляція

Farm Land, My Space Pet, Rainy Boba Cafe

Дія

Magic Cat Academy, State.io

Дрібниці та слово

Сьогоднішня перешкода, Words of Wonders, Words of Wonders: Гуру

  Як публікувати відео та короткі відео на YouTube, не повідомляючи своїх підписників

Багато з цих ігор розроблено відомими розробниками ігор, такими як FRVR, Nitro Games, Vodoo, Aim Lab, Famobi та Arkadium. І оскільки деякі з цих розробників популярні своїми безкоштовними іграми HMTL5, ви можете грати в деякі з перелічених вище ігор за межами YouTube Playables на офіційному веб-сайті розробника гри або на сторонніх сайтах, як-от Ігри HTML5.

Хто може відтворювати Playables на YouTube?

Playables — це експериментальна функція YouTube. Оскільки лише учасники YouTube Premium можуть тестувати експериментальні функції, міні-ігри доступні лише для підписників YouTube Premium. Це також означає, що користувачі з обліковими записами YouTube Kids не можуть отримати доступ до цього розділу, незважаючи на те, що всі міні-ігри в колекції зручні для дітей.

  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

Якщо ви вирішуєте, чи вартий YouTube Premium того, щоб отримати доступ до Playables та всіх інших преміум-функцій, радимо пропустити річну підписку та придбати натомість місячну підписку. Це пояснюється тим, що функція Playables буде доступна лише до 28 березня 2024 року. Якщо після цієї дати вона не стане функцією, її може бути повністю скасовано.

Як можна активувати ігрові елементи?

Якщо ви не отримали сповіщення про цю функцію, але є підпискою Premium, ви можете спробувати отримати доступ до Playables, просто ввімкнувши експериментальні функції у своєму додатку YouTube.

Щоб активувати Playables, відкрийте програму YouTube і перейдіть до розділу «Ви» в нижньому правому куті екрана. Потім відкрийте меню налаштувань, натиснувши значок шестірні, і виберіть Спробуйте нові експериментальні функції. Вам будуть показані всі доступні експериментальні функції. Знайдіть Play Games на YouTube і виберіть Спробувати.

  Як активувати нову темну тему YouTube на вашому iPhone

Увімкнувши YouTube Playables, ви зможете отримати доступ до ігор на вкладці «Дослідження» на YouTube. Якщо ви користуєтеся веб-браузером, розділ «Дослідження» має бути доступний на видноті. Для тих, хто користується своїми смартфонами, торкнувшись піктограми компаса у верхньому правому куті екрана, відкриється розділ «Дослідження», у якому перераховано Playables.

Крім того, ви можете просто прокручувати домашню сторінку YouTube, минувши короткі відео та останні новини, доки не побачите розділ Playables на YouTube. Потім ви можете натиснути будь-яку з 40 доступних міні-ігор, щоб почати грати.

Тестування YouTube Playables

Як і YouTube, Netflix і TikTok також додали міні-ігри як частину своїх платформ. Те, що YouTube робить по-іншому, полягає в тому, що для гри в міні-ігри не потрібно завантажувати чи встановлювати. Такий рівень зручності міг би залучити більше звичайних геймерів до YouTube, що може підвищити зацікавленість користувачів і час, проведений на платформі.

Залежно від ефективності Playables ми можемо побачити більше платформ, які впроваджують міні-ігри у свої сервіси. Або експеримент міг би провалитися.