Words MishMash пропонує головоломки «Знайди слова» на кінчиках ваших пальців [Android]

| | 0 Comments| 8:54 AM
Categories:

Для любителів головоломок зі словами в магазині Google Play немає недоліку в опціях. Words MishMash, створений Magma Mobile, є новачком у місті, який я вважав досить приємним у всіх відношеннях. По суті, гра просить вас знайти приховані слова в блоках букв, щоб заробити очки в 2 різних режимах складності. Ваша мета? Знайдіть і позначте всі ці слова, приховані в сітці алфавітів, якомога швидше. Гра має пристойні візуальні ефекти і однаково добре працює на всьому обладнанні Android, включаючи смартфони та планшети.

Коли ви натискаєте «Відтворити» на головному екрані, Words MishMash дає вам можливість вибирати між звичайним і важким режимами складності. Останній рівень складності недоступний, щоб спробувати свої сили, а це означає, що вам доведеться пройти легший рівень, щоб перейти до більш складного. Ви також можете змінити мову користувача, а також перемикати звук у грі на екрані налаштувань гри.

  Зберіть та упорядкуйте текст буфера обміну в одне повідомлення [Android]

Фактичний ігровий процес складається з дошки 8 x 8, заповненої випадковими англійськими алфавітами. Щоб пройти рівень, ви повинні знайти всі приховані слова, показані вище, зіставивши їх у правильному напрямку на сітці алфавітів. Наприклад, щоб сформувати нове слово, все, що вам потрібно зробити, це провести пальцем по алфавіту від одного кінця до іншого в горизонтальному, вертикальному або діагональному напрямках. Наприклад, якщо ви хочете сформувати слово «Голос» із перемішаного блоку, вам потрібно буде торкнутися літери V, а потім пройти весь шлях до S в сітці, поки ваша остання літера не буде виділена як повна.

Ви також можете використовувати три різні підказки в грі, щоб зробити головоломки більш читабельними та швидшими для вирішення. Наприклад, натискання на першу підказку зліва виділяє першу літеру з трьох слів, які можна формувати. Хоча ви повинні мати на увазі, що ці підказки можна використовувати лише певну кількість разів, і вам доведеться дисциплінувати себе, щоб використовувати їх лише тоді, коли ви не бачите виходу.

  Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android

Найкращою особливістю цієї гри я вважав її простий дизайн. На відміну від більшості інших кросвордів, доступних для Android, головоломки в Words MishMash використовують загальні підказки, які може легко розгадати будь-яка англомовна людина. Єдине застереження щодо Words MishMash полягає в тому, що він не відображає жодного зворотного відліку щодо загального часу, який ви можете витратити на вирішення поточної головоломки. Але крім цього, це дійсно чудова гра, яку можна спробувати.

Words MishMash доступний в магазині Google Play і сумісний з пристроями під керуванням Android 2.3 і вище.

Встановіть Words MishMash з Play Store

  Нові функції Firefox 34 для комп’ютера та Android