Wordbase — це гра в слова, яка поєднує ерудит і високий друк [Android]

Categories:

Ігри в слова існують протягом багатьох років, і вони все ще живуть так само міцно, як і коли-небудь у сучасну епоху смартфонів. Будучи користувачем Android, вам не доведеться турбуватися про те, щоб знайти його, оскільки в Play Store є незліченна кількість ігор, які відповідають цьому жанру. Wordbase — це один із таких нових хлопців у кварталі, який не міг уникнути нашого радара. По суті, це гра в слова, яка вимагає від вас стратегічно дістатися до бази супротивників, не за допомогою зброї чи підйому на величезні гори, а скоріше за допомогою сильного словникового запасу, одне слово за раз.

Дизайн

Wordbase – це повністю покрокова гра з акцентом на багатокористувацьку гру. Раніше гра була доступна лише на пристроях iOS, але нещодавно в Google Play з’явилася версія для Android. Коли ви починаєте гру, вам потрібно підключити свій обліковий запис Facebook або Google або ввійти за допомогою електронної пошти, щоб отримати доступ до всіх її функцій. Тим не менш, коли ви входите в систему, вам з’являється головний екран, де ви можете перейти до свого профілю, змінити кілька налаштувань, пов’язаних із грою, і грати в гру, натиснувши «Нова гра».

  Як отримати режим YouTube PIP на Android 7 або нижче

З’єднання Facebook або Google, по суті, дозволяє вам швидко грати зі своїми друзями, але ви також можете грати з випадковими супротивниками, якщо хочете. Гра дозволяє переглядати профілі суперників, переглядати, скільки ігор вони програли або програли, додати їх у друзі або одразу надіслати запрошення. Гра має гарний плоский інтерфейс, який виглядає досить вишукано на обох платформах.

Ігровий процес

У грі є сітка 13 х 10, заповнена випадковими літерами. Правила досить прості: ви граєте за один із двох кольорів, помаранчевий або синій, де плитки нижнього шару є основою синього гравця, а верхній шар плиток є основою помаранчевого гравця. Коли ви починаєте нову гру, вам випадковим чином призначається будь-який з верхніх або нижніх рядів, і з цього моменту вам потрібно захищати свою базу будь-якою ціною.

  SwiP — це безкоштовна програма для автоматизації перемикання профілів для Android

Гра вимагає, щоб ви досягли бази ваших опонентів, перш ніж вони досягнуть вашої, вимовляючи одне слово за раз. Кожне слово, яке ви створюєте, натискаючи на відповідну плитку, має мати значення. Коли ви захоплюєте плитку, вона автоматично перетворюється на ваш колір (синій або помаранчевий), таким чином встановлюючи посилання або блок букв назад до вашої основи. Ваш опонент має шанс розірвати це посилання, наприклад, якщо ваш опонент вимовляє слово, яке використовує одну з плиток, які ви захопили. Це як RPG зі словами, де ви повинні планувати кожне слово наперед.

У грі також є кілька чорних плиток, розкиданих у сітці, які називаються «розривними плитками». Захопивши їх, ви отримаєте всі навколишні плитки. Є класна анімація, де всі плитки на дошці стрибають, як ударна хвиля.

  Addappt приходить на Android; Синхронізуйте контактну інформацію з друзями

Ви також можете відмовитися від гри в будь-який час, якщо хочете, але це, звичайно, змусить опонента виграти цю сесію.

Гра доступна безкоштовно в Play Store, але дозволяє грати лише в одну гру одночасно. Якщо ви хочете насолоджуватися кількома іграми одночасно, він також пропонує преміум-оновлення в програмі, яке пропонує необмежену кількість ігрових сесій.

Встановіть Wordbase з Play Store