Wondershare Filmora 12 – свобода створення відео

Categories:

Filmora 12 від Wondershare — це швидко та ефективно. Хоча у Filmora завжди були швидкість і продуктивність, давайте перевіримо це оновлення.

Велика частина сучасних творців контенту цінує цінність відео. Це велике доповнення до тексту, а іноді виключно вирішальне.

Однак не кожен із нас готовий знімати голлівудські фільми, чи не так? І ми хочемо чогось гладкого, не пропалюючи дірку в кишенях.

Отже, ми маємо…

Wondershare Filmora

Filmora була улюбленою програмою для багатьох, хто намагався редагувати відео. Він оснащений простим, але потужним інтерфейсом, який дозволяє створювати професійні ефекти одним або двома клацаннями.

Деякі ключові функції включають

  • Підтримка кількох платформ
  • Більше попередніх налаштувань комбінацій клавіш
  • Підтримка NVIDIA
  • Ефективний інтерфейс перетягування
  • Ефекти на основі ШІ
  • Величезна бібліотека фондових носіїв
  • Шаблони для швидкого редагування
  • Зручний у кишені цінник

Ми обговоримо більше в наступних розділах, головним чином зосередившись на нещодавньому оновленні: Wondershare Filmora 12.

Інтерфейс користувача

Перше враження від Wondershare Filmora на мене було таке: я можу це зробити!

У центрі відбуваються всі дії. Крім того, у верхньому меню (з іконками) можна легко імпортувати медіафайли або використовувати власні.

На часовій шкалі показано елементи аудіо-відео, де ви можете клацнути будь-яку тему, щоб застосувати фільтри та ефекти справа.

Додаткові параметри для кожного об’єкта можна перевірити простим клацанням правою кнопкою миші.

Це лише мій другий відеоредактор, і це була моя перша взаємодія з Filmora. Незважаючи на це, я зміг швидко знайти дорогу, і не кажучи вже про те, що відео спільноти на YouTube були корисними.

Загалом, це було як вдома.

Мультиплатформна підтримка

З Filmora ви не прив’язані до одного пристрою чи платформи. Натомість ви можете насолоджуватися безперебійним досвідом редагування відео на кількох платформах, таких як Windows, Mac, Android, iOS та iPadOS.

Це дозволить вам перемикатися між пристроями, не застрягаючи на жодному.

Крім того, робочий простір Filmora Cloud Workspace (про яке йдеться в розділі «Резервне копіювання та співпраця») призначений для центрального онлайн-сховища, яке можна використовувати на багатьох пристроях одночасно.

Налаштування клавіатури

Попередні налаштування клавіатури допомагають швидко виконувати завдання. Хоча початківці рідко ними користуються, ці комбінації клавіш зручні для досвідчених професіоналів редагування відео.

Однак стає дуже неприємно працювати між різними відеоредакторами, кожен із яких має власні попередні налаштування. І розробники Wondershare Filmora, здається, розуміють цей аспект редагування відео.

Отже, тепер у вас є можливість переключитися на комбінації клавіш власного конкурсу Filmora (як щедро та продумано 🙂).

  Легко конвертуйте файли MP4 у MP3 за допомогою цих 10 інструментів

Це дозволить вам перемикатися між цими програмами без жодних потовиділень.

Дружній до NVIDIA

Наразі H.264 є популярним форматом кодування відео, але індустрія поступово переходить на більш продуктивний AV1. Це забезпечує чудові коефіцієнти стиснення та вищу точність з тим самим бітрейтом.

Простіше кажучи, вихідні дані використовуватимуть менше даних, зберігаючи однакову якість. Власне кажучи, Google і Netflix запланували використовувати цей найновіший кодек, який є суттєво ефективним у порівнянні з H.264 і навіть його оновленням, H.265.

Подібним чином Filmora 12 підтримує найновіші та найкращі графічні процесори серії NVIDIA GeForce RTX 40, які підтримують подвійні кодери AV1. Хоча цей кодек має багато переваг, як зазначено вище, ви помітите до 2-кратного збільшення швидкості експорту відео.

Резервне копіювання та співпраця

Найбільшою проблемою під час редагування відео є втрата змін.

Filmora впорядкувала це за допомогою автоматичного резервного копіювання, для якого ви можете легко регулювати частоту від 1 до 30 хвилин.

Можна піти ще далі і завантажити Google Drive, щоб додати задній каталог для загальної доступності.

Крім того, Filmora надає вам 1 ГБ безкоштовного хмарного сховища, яке можна використовувати для збереження медіа. Можна використовувати цей простір для зберігання улюблених елементів для повторного використання.

Це схоже на використання будь-якого хмарного сховища, наприклад Google Drive; однак для простоти його вбудовано в панель приладів.

Співпраця — ще одна функція, яка найкраще підходить для команд. Це робиться за допомогою Wondershare Filmora Workspace, де ви можете завантажувати, завантажувати, ділитися та робити коментарі з часовим кодом до спільних проектів.

Крім того, можна встановити паролі та час закінчення терміну дії посилань для спільного доступу. Однак 1 ГБ хмарного простору може швидко заповнитися. У такому випадку можна придбати додаткове місце окремо.

Макети робочого простору

Не кожен із нас має подвійні екрани чи великі дисплеї, щоб усе вмістити.

І хоча величезні монітори, безперечно, є великою перевагою для редагування відео, Filmora намагається компенсувати меншу площу своїми гнучкими макетами.

Ви можете вибрати з п’яти макетів, щоб побачити, який вам найбільше підходить.

Крім того, опція Dual передає носій окремо на зовнішній монітор для найкращого досвіду.

Крім того, перегляд «Класичний» призначений для користувачів, які все ще люблять установку Filmora 11.

Покращені ключові кадри

Ключові кадри є ще одним моментом, який додає простоти та ефективності Wondershare Filmora 12.

Це дає вам величезний контроль над послідовністю для масштабування, позиціонування, корекції кольору, анімації, маскування тощо.

Покращення залежать від типу елемента.

Наприклад, текст має найменшу кількість варіантів позиції, масштабу, обертання, компостування тощо. Однак відеокомпонент має більшість аудіофільтрів на додаток до кольоровості, маскування, автоматичного покращення, корекції кольору та швидкості тощо. .

  6 найкращих інструментів для моніторингу веб-сайтів

Крім того, слід враховувати плавність роботи цих ефектів. Загалом, це суттєво допомагає вам робити більше, ніж просто з’єднувати декілька медіа-елементів.

Маскування

Маскування — це чудова функція, яка дозволяє малювати стандартні форми або використовувати інструмент «Перо» для створення контурів довільної форми.

На додаток до цього, маскування допомагає виділити замасковані об’єкти або все інше за допомогою перемикача «Інвертувати маску».

Крім того, можна налаштувати розмиття, щоб два відеокліпи плавно зливалися.

Коригуючий шар

Використання різних об’єктів для створення привабливого відео – це те, що творці роблять регулярно. Однак незалежно від якості переходів, які ми використовуємо, унікальні колірні схеми різних елементів мають тенденцію видавати їх.

Коригуючий шар — це рішення Filmora, яке дозволяє зберегти магію непорушною, не вимагаючи особливих зусиль.

Його можна просто помістити на шари об’єктів, щоб застосувати однакові ефекти за один раз. Налаштування, застосовані до коригувального шару, впливають на всі шари під ним.

Це допоможе вам змінити весь проект за один раз, не роблячи це з усіма шарами окремо.

Filmora має кілька зручних функцій ШІ, що робить створення відео простішим і ефективнішим. Серед них Chroma Key, AI Portrait, Motion Tracking, Smart Cutout, AI Audio Denoise тощо.

Хоча всі вони доступні у Filmora 12, Wondershare уже реалізував деякі з них, починаючи з попередніх версій.

Хроматичний ключ

Це корисно для видалення певних кольорів із відео та зображень.

Насамперед ми можемо використовувати це для заміни суцільного фону на щось більш привабливе. Крім того, він доповнюється вдосконаленнями, такими як допуск, товщина краю, перо краю тощо, щоб зробити його реалістичним.

Розумний виріз

Ви можете розгорнути Smart Cutout для цензури рухомого об’єкта або всього іншого, окрім замаскованого елемента.

Крім того, розширений режим дозволяє стежити за об’єктом вперед або назад або в обох напрямках одночасно.

Крім того, можна встановити товщину кромки і пір’я для більш продуктивних вирізів.

Усунення шуму аудіо

Усунення шумів — це ще одна сфера, де Filmora блищить своїм простим у роботі інтерфейсом.

Це дає кілька варіантів, щоб зробити аудіо більш придатним для відео, зокрема покращення мови, усунення вітру, усунення реверберації, дзижчання та шипіння.

Хоча потужний аудіоредактор матиме подібні параметри, ідея полягає в тому, щоб мінімізувати зовнішню роботу для більшої пропускної здатності.

Розтяжка аудіо

Це ще одне вдосконалення ШІ, ексклюзивне для звукових доріжок. Audio Stretch, як випливає з назви, дозволяє перетягувати звукову доріжку відповідно до тривалості відео.

Простіше кажучи, краще цього не може бути.

Не потрібно вирізати-вставляти; просто перетягніть звукову доріжку на бажану довжину. Крім того, це працює в обох напрямках, вперед або назад, без будь-яких переходів, що дає відчуття, що це єдина однорідна доріжка.

3D титри

У Filmora є гігантська бібліотека 3D-шаблонів заголовків, які ви можете імпортувати та налаштовувати за своїм бажанням.

  Створіть звіт про інцидент за лічені хвилини за допомогою цих шаблонів

Шаблони мають різні теми, які відповідають більшості випадків використання. Наприклад, у вас є класичні початкові репліки, субтитри, титри, виноски, повідомлення тощо.

І як тільки ви знайдете об’єкт за своїм вибором, подальші модифікації стануть простими кроками за допомогою кількох клацань і перемикань.

Розділений екран

Filmora 12 містить багато попередніх налаштувань для розділення екрана. По-перше, у вас є багато основних макетів, щоб розмістити до шести відео та зображень на одному екрані в різні цікаві форми.

Крім того, ви отримуєте тематичні макети для соціальних мереж, фестивалів, кінцевих заставок тощо.

Після вставлення кожен елемент матиме окремі параметри для модифікації відповідно до класу носія. Наприклад, відеооб’єкти мають кольорові ключі, корекцію кольору, анімацію тощо.

Нарешті, розділений екран є чудовою функцією, яка допомагає вам використовувати різні відео з унікальними вдосконаленнями для кожного.

LUT

LUTs — це швидкий спосіб розфарбувати або тематизувати медіа-елемент. Завдяки Filmora у вас є багато попередніх налаштувань, які можна спробувати та вибрати.

Шар під LUT матиме такий специфічний ефект, і ви можете використовувати один або декілька в проекті. Це надзвичайно просто, і єдиний контроль, який ви матимете, це непрозорість ефекту.

інші

Хоча смакам немає кінця, ще кілька помітних згадок включають сотні безкоштовних фонових аудіо та нескінченну бібліотеку ефектів.

Нагадуємо, що ця стаття стосується лише нещодавнього оновлення Filmora 12. Отже, перераховані ефекти та функції аж ніяк не є вичерпними, і є багато іншого, про що ви можете випробувати лише на власні очі.

Підведенню

Створення відео неминуче для багатьох впливових людей. Вони знають перевагу відео над іншими формами маркетингу та використовують його на свою користь.

Однак створення відео не є першою любов’ю кожного, оскільки більшість відеоредакторів потребує крутого навчання.

Wondershare Filmora 12 допоможе вам розпочати роботу за перші кілька хвилин, що значно полегшує роботу. Крім того, спільнота величезна, з незліченними посібниками YouTube для кожної функції, яку може запропонувати Filmora.

І найкраще те, що ви можете розпочати роботу всього за 49,99 доларів США на рік і насолоджуватися міжплатформною послугою на Windows, Mac, iPhone, iPad і Android лише за 69,99 доларів США.

Завантажте Filmora і переконайтеся, що вона вас вразить!