Windows Hidden Steps Recorder перетворює дію на екрані в покрокові інструкції

| | 0 Comments| 5:37 AM
Categories:

Ви коли-небудь намагалися комусь пояснити процес, доводилося писати інструкції або отримувати інструкції чи кроки щодо використання певного програмного забезпечення чи відтворення помилки від когось, хто не дуже вміє повідомляти про них? Найпростіший спосіб обійти подібні проблеми – скрінкасти. Ви можете створити його для використання як засіб інструкції, або ви можете попросити когось зробити його та надіслати вам, щоб ви могли побачити, які дії були зроблені, щоб призвести до помилки. Не всі знайомі з інструментами для перегляду екрана, навіть найпростішими, і просто отримати інструкцію щодо завантаження потрібного програмного забезпечення людині, якій ви намагаєтеся допомогти, може бути проблема. На щастя, Windows має вбудований інструмент під назвою Problems Steps Recorder, який записує ваші дії на екрані та перетворює їх у текстові інструкції. Ви запускаєте програму, натискаєте запис і виконуєте дії, які хочете пояснити або які призводять до певної помилки. Коли ви закінчите, вам залишиться лише надіслати вихідний файл одержувачу. Програма є в Windows 7 і Windows 8.

  Як вимкнути попереднє завантаження Edge під час завантаження системи в Windows 10

У меню «Пуск» знайдіть PSR, це скорочення від Problems Steps Recorder і спочатку призначене для використання як інструмент людьми, які шукають допомоги. Коли програма з’явиться у відповідних результатах, натисніть, щоб запустити її. Немає жодних налаштувань; натисніть запис і почніть.

Запис кроків проблем має гарну функцію коментарів; клацніть його, і в нижньому правому куті з’явиться вікно коментаря, де ви можете ввести щось додаткове, наприклад, певний крок, який займає занадто багато часу, чи що завгодно.

Коли ви закінчите, назвіть файл, і він буде збережено як архів ZIP. Якщо ви надсилаєте це комусь із наміром отримати допомогу, ваша робота закінчується після того, як ви надішлете електронний лист. Якщо ви отримали такий файл, можливо, вам буде цікаво, як відкрити документ MTHML. Ви можете відкрити його в Internet Explorer та останній версії Opera.

  Додайте настроювані віджети на початковий екран Windows 8

MHTML – це старий, майже незрозумілий формат, який насправді не прижився, а Problems Steps Recorder – це стара функція, тому вона не дуже оновлювалася, якщо взагалі не оновлювалася. Ви завжди можете конвертувати документ у інший формат, якщо вам не подобається читати його у своєму браузері.