Windows 11 зламано, а ефект занурення в Карти Google уже онлайн

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

OpenAI підключає ChatGPT до Інтернету

Здається, відкритий штучний інтелект деякий час залишиться в новинах, оголосивши низку нових досягнень.

В останній розробці OpenAI оголосив про включення плагінів для ChatGPT, які розширюють можливості бота, надаючи йому доступ до зовнішніх баз знань і баз даних, включаючи Інтернет, за деяких обставин.

Наразі сервіс перебуває в альфа-стані та доступний для користувачів і розробників ChatGPT зі списку очікування. OpenAI заявляє, що спочатку надасть доступ невеликій кількості розробників і передплатників до свого преміум-плану ChatGPT Plus, перш ніж запровадити більш масштабний доступ до API.

Плагін для веб-перегляду OpenAI дозволяє ChatGPT збирати інформацію з усього Інтернету, щоб відповідати на різні запитання. Плагін використовує пошуковий API Bing для збору вмісту з Інтернету та посилання на ті URL-адреси, які він відвідав під час створення відповіді.

  Отримайте великі значки на плитках додатків у меню «Пуск» у Windows 10

Водночас у блозі також цитується, що чат-бот із доступом до мережі є ризикованою перспективою. Ризиковано в тому сенсі, що ChatGPT може брати участь у різноманітних несприятливих діях, таких як надсилання спаму та фішингових листів та іншої оманливої ​​інформації. Щоб протистояти цьому, компанія заявила, що Open AI вжив кілька запобіжних заходів, щоб припинити таку діяльність.

На додаток до веб-плагіна OpenAI також зробив інтерпретатор коду для ChatGPT, який можна використовувати для вирішення математичних задач, аналізу та візуалізації даних і конвертації файлів між різними форматами.

OpenAI запропонувала деяким відомим компаніям створити свої плагіни, у яких буде перераховано Expedia, FiscalNote, Instacart, KAYAK, Klarna, Milo, OpenTable, Shopify, Slack, Speak, Wolfram і Zapier.

Якщо ви зацікавлені, ви можете приєднатися до списку очікування Open AI.

Windows 11, Tesla, Ubuntu і macOS зламали на Pwn2Own 2023

Ви будете здивовані, прочитавши, що найкращі продукти, зокрема Apple macOS, Microsoft Windows 11, Microsoft SharePoint, Ubuntu Desktop, Tesla Gateway, Adobe Reader і Oracle VirtualBox, були зламані на хакерському конкурсі Pwn2Own Vancouver 2023.

  Як витягти кадри з GIF у Windows 10

Кращі елітні хакери продемонстрували свої першокласні навички та зламали провідні світові продукти. Загальний приз першого дня склав $375 000.

Trend Micro Zero-Day Initiative (ZDI), що працює з 2005 року, організовує щорічний хакерський конкурс Pwn2Own. Він включає змагання між деякими найкращими хакерськими командами, які використовують нещодавно невідкриті експлойти «нульового дня» одна проти одної та заздалегідь визначених технологічних цілей.

Ці хакери нульового дня швидко повідомляють про будь-яку вразливість, яку вони виявили, постачальнику, який потім випускає патчі для вирішення проблеми.

На зображенні нижче показано, хто і що було зламано в перший день Pwn2Own Vancouver 2023.

Імерсивний перегляд Карт Google доступний для деяких користувачів

Нарешті, Google розгортає занурений перегляд Карт Google у вибраних містах, таких як Лондон, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Сан-Франциско та Токіо, а також для окремих користувачів.

Давно очікуваний «захоплюючий вигляд» Карт Google. Особливістю є поєднання 2D-зображень і технологій 3D-рендерінгу, поєднаних разом із штучним інтелектом, щоб створити навігаційний досвід міста.

  Як усунути проблему конфігурації принтера в Windows 10

Минулого року Google анонсувала функцію ефектного перегляду, і тепер вона доступна в таких місцях, як Лондон, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Сан-Франциско та Токіо.

Це абсолютно новий метод дослідження місця, який створює враження, що ви вже там. Насичена цифрова модель світу створюється за допомогою технологій штучного інтелекту та комп’ютерного зору, щоб об’єднати мільярди фотографій Street View і аерофотознімків.

Крім того, він додає такі корисні деталі, як погода, дорожній рух, щільність розташування тощо. Google використовує нейронні поля випромінювання (NeRF), передовий метод штучного інтелекту, який перетворює 2D-зображення в 3D-представлення, щоб створити ці реалістичні сценарії.

У найближчі місяці Google навіть планує запропонувати функцію Live View у понад 1000 додаткових аеропортів, вокзалів і торгових центрів у Барселоні, Берліні, Франкфурті, Лондоні, Мадриді, Мельбурні, Парижі, Празі, Со-Паулу, Сінгапурі, Сіднеї, і Тайбей.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».