Windows тепер є програмою для iPhone, iPad, Mac і ПК

| | 0 Comments| 10:45 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Корпорація Майкрософт анонсувала нову програму для Windows, яка дозволяє користувачам підключатися до Windows 365, віртуального робочого столу Azure та віддалених ПК із будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.
  • Додаток Windows служить центром для служб віртуалізації настільних ПК і додатків Microsoft, подібно до того, як додаток Microsoft 365 є шлюзом до програм продуктивності.
  • Програма доступна для попереднього перегляду в Windows, macOS, iOS, iPadOS і веб-браузерах, доступ до неї можна отримати через веб-браузер або встановити з Microsoft Store або TestFlight. Наразі для цього потрібен корпоративний або освітній обліковий запис Microsoft, який у майбутньому може бути доступний на Android.

На заході Ignite 2023 Microsoft анонсувала програму Windows для iPhone, iPad, Mac і ПК. Програма з простою назвою дозволяє користувачам підключатися до Windows 365, Azure Virtual Desktop, Microsoft Dev Box і віддалених комп’ютерів з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету. Програма тепер доступна для публічного перегляду.

Windows тепер є програмою віддаленого робочого стола для інших пристроїв

зображення: Microsoft

  Чи можете ви використовувати AirDrop на ПК з Windows або телефоні Android?

Програма Windows розроблена, щоб надати користувачам доступ до ОС Microsoft різними способами на різних пристроях. Програма Windows є центром для настільних ПК і служб віртуалізації додатків Microsoft, таких як Azure Virtual Desktop, Windows 365 і Remote Desktop Services. Ви можете думати про це так, як програма Microsoft 365 є шлюзом до всіх ваших програм продуктивності, таких як Word, Excel і PowerPoint.

Додаток Windows доступний у попередньому перегляді для Windows, macOS, iOS і iPadOS, а також для веб-браузерів. Перш ніж залишити попередній перегляд, додаток може зазнати кількох змін, щоб стати кращою версією самого себе та краще служити користувачам. На момент написання статті програма недоступна на Android, але це може змінитися в майбутньому.

  Як створити ярлик на робочому столі Copilot у Windows 11

Як використовувати програму Windows для підключення до віддаленої системи Windows

Microsoft вказала операційні системи, на яких можна запускати програму Windows. Але оскільки ви можете відкрити його через веб-браузер, ви можете відкрити програму Windows з будь-якого місця, якщо пристрій підтримує сучасний веб-браузер.

Щоб відкрити програму Windows у веб-браузері, перейдіть на сторінку windows.cloud.microsoft. Ви можете встановити програму Windows із Microsoft Store для пристроїв Windows або TestFlight для пристроїв Apple. Наразі ви можете ввійти лише за допомогою корпоративного або освітнього облікового запису Microsoft. The Документація програми Windows описує, як можна підключатися до різних пристроїв.

Після встановлення програми на вашому пристрої першою дією є вхід у програму за допомогою робочого, навчального чи особистого облікового запису. Важливо зазначити, що ви повинні використовувати обліковий запис, пов’язаний з усіма віртуальними ПК, до яких ви хочете отримати доступ.

  Виправити FiveM Could Not Load Citizen DLL у Windows 10

Вам не потрібно встановлювати інше програмне забезпечення. Але незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтеся, програма Windows дає змогу скористатися перевагами периферійних пристроїв і функцій на локальному пристрої. Наприклад, ви можете використовувати кілька моніторів, веб-камеру, аудіо, пристрої зберігання даних і підключення принтера до віддаленої системи Windows. Програма також підтримує користувальницьку роздільну здатність дисплея, динамічну роздільну здатність дисплея та масштабування.

Початок роботи з програмою Windows

Робота над віртуальною ОС Windows з будь-якого місця є природним розвитком для мобільної робочої сили. Програма Windows може стати чимось кращим, ніж підключення до віддаленого робочого столу, коли ви можете отримати доступ до потужних інструментів і платформ Microsoft через хмару.