Whitepages Premium безкоштовна?

Whitepages є найбільшим постачальником послуг онлайн-каталогів у Сполучених Штатах. Він також надає такі послуги, як виявлення шахрайства, репутація та підтвердження особи для споживачів і компаній. Він має найбільшу доступну базу даних контактної інформації жителів США. Якщо у вас є бізнес і у вас є кілька співробітників, ви можете скористатися службою перевірки даних від Whitepages, щоб виконати перевірку ваших співробітників. Якщо ви з нетерпінням чекаєте придбання служби Whitepages і маєте запитання щодо підписки, ця стаття допоможе вам у цьому. Це допоможе вам зрозуміти, чи є Whitepages преміум-безкоштовним. А якщо не безкоштовно, то скільки коштує підписка на Whitepages. Крім того, ви зрозумієте, чи варто купувати Whitepages Premium чи ні, і яка безкоштовна онлайн-телефонна книга доступна в Інтернеті.

Whitepages Premium безкоштовна?

Ви дізнаєтесь, чи є Whitepages Premium безкоштовним, далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи існує безкоштовна онлайн-телефонна книга?

Ні, немає безкоштовної онлайн-телефонної книги, яку можна завантажити онлайн, але ви все одно можете знайти потрібні номери. Деякі веб-сайти дають вам можливість шукати номер за містом, штатом та деякими іншими жанрами. Ви не можете безкоштовно завантажити онлайн-телефонну книгу, але ви можете придбати її фізичну копію онлайн на таких веб-сайтах, як Amazon і eBay.

Кому належить Whitepages Canada?

Алекс Алгард є засновником Whitepages. Він заснував Whitepages у 1997 році, коли навчався в Сандфордському університеті. У Алекса виникла ідея в 1996 році, коли він навчався в коледжі, і планував втілити її в життя, перетворивши її на компанію з мільйонами доларів на сьогоднішній день. Нинішнім генеральним директором Whitepages є Лі Макміллан, який опікується компанією та має повноваження приймати рішення власника компанії щодо роботи та розвитку компанії.

  12 найкращих програм та інструментів для моніторингу мережі, переглянуті в 2020 році

Скільки коштує підписка на Whitepages?

Підписка на Whitepages може коштувати від 4,99 до 29,99 доларів, залежно від потрібної послуги. Деякі збори є одноразовими, а деякі сплачуються щомісяця. Крім того, деякі плани пропонують лише пошук інформації про номери телефонів до 200 осіб, а інші надають дані про судимості та історію особи. Whitepages також надає безкоштовний пошук номера на своєму веб-сайті та в додатку, але буде видно лише деякі деталі. Щоб отримати повну інформацію, потрібно оформити підписку. Саме стільки коштує підписка на Whitepages.

Whitepages Premium безкоштовна?

Ні, Whitepages Premium не є безкоштовним, оскільки за нього потрібно платити. Щоб скористатися такими послугами, як перевірка репутації, підтвердження особи та виявлення шахрайства, вам потрібно сплатити певну щомісячну або одноразову плату, яка може коштувати від 4,99 до 29,99 доларів США, що цілком доступно порівняно з послугою, яку ви отримуєте. Ви все ще можете безкоштовно шукати номери телефонів на веб-сайті та в додатку Whitepages, якщо не хочете користуватися преміум-сервісом. Тепер ви знаєте, чи є Whitepages преміум-безкоштовним чи ні.

Як обійти Whitepages Premium?

Щоб скасувати підписку на Whitepages, виконайте такі дії:

1. Відвідайте Веб-сайт Whitepages у вашому браузері.

2. Натисніть Увійти.

3. Введіть адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Увійти».

4. Клацніть вкладку Мій обліковий запис у верхньому правому куті екрана.

5. Натисніть «Покупки та виставлення рахунків».

6. Клацніть опцію Статус підписки.

7. Натисніть «Скасувати автоматичне поновлення».

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи є Whitepages Premium безкоштовним.

Що пропонує Whitepages Premium?

Whitepages Premium пропонує пошук особистої інформації, перевірку шахрайства, репутацію та підтвердження особи для споживачів і компаній. Деякі послуги, наприклад пошук особистої інформації, безкоштовні, але лише до певної міри. Щоб отримати доступ до повної інформації, вам потрібна преміум-підписка, оскільки деякі плани передплати є місячними, а деякі – одноразовими. Скориставшись підпискою, ви можете отримати повну інформацію про особу чи компанію, включно з кримінальними історіями, які є цілком законними.

  Як обрізати знімок екрана на Mac

Хтось дізнається, якщо ви шукаєте їх на Whitepages?

Ні, ніхто ніколи не дізнається, якщо ви шукаєте їх на Whitepages. Майже 90 відсотків інформації про людей знаходяться на Whitepages, і більшість із них навіть не знають про це. Якщо ви шукаєте когось на Whitepages, немає такої служби, яка сповістить їх про цей пошук.

Чи вартий Whitepages Premium?

Так, Whitepages Premium є корисним лише для тих, кому потрібно перевірити чиєсь біографію та підтвердити особу. Якщо ви хочете знайти інформацію про будь-яку компанію чи особу, ви можете скористатися опцією безкоштовного пошуку Whitepages. Преміум-плани цілком доступні й варіюються від 4,99 до 29,99 доларів залежно від потрібної послуги. Ось чому вартий Whitepages Premium.

Наскільки надійний Whitepages.com?

Ви можете повністю покластися на Whitepages, оскільки він надасть вам правильну інформацію про компанію чи особу, яку ви шукаєте. Ви також можете перевірити судимість або історію особи, і це дасть вам повну інформацію, лише якщо у вас є преміум-підписка. Whitepages є авторизованою компанією з пошуку інформації та має найбільшу базу даних правдивої інформації про людей Сполучених Штатів. Як наслідок, доступна інформація є абсолютно правдивою та цілком надійною. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи є Whitepages Premium безкоштовним.

Що краще, ніж Whitepages?

На ринку є ще кілька постачальників онлайн-каталогів. Деякі з них абсолютно безкоштовні, а деякі можуть платити за свої послуги. Шукайте себе, оскільки всі вони перераховані нижче.

1. Пошук справжніх людей

Пошук справжніх людей це веб-сайт пошуку людей, який є повністю безкоштовним і дозволяє вам знаходити людей за їхніми іменами, номерами телефонів або адресами, як і Whitepages, але єдина відмінність полягає в тому, що це безкоштовно. Ви також можете відфільтрувати свій пошук за віком, місцевістю, статтю та багатьма іншими факторами. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи є Whitepages Premium безкоштовним.

  Чому люди виглядають по-різному на фотографіях, зроблених з різними об’єктивами

2. Правдошукач

TruthFinder робить чудову роботу з пошуку людей. Він також шукає будь-які судові протоколи, записи про порушення правил дорожнього руху, записи про арешти, сексуальні злочини, дозволи на зброю та багато іншого. Щоб отримати повну інформацію, вам доведеться заплатити певні збори.

3. BeenVerified

BeenVerified дещо те саме, що Whitepages, де ви отримаєте інформацію, як-от довідкові звіти, електронну пошту, контактну інформацію, адреси та багато іншого. Якщо ви користуєтеся послугою підписки, ви також можете отримати соціальну інформацію про людину.

4. PeekYou

PeekYou дозволяє знаходити людей на основі їхніх соціальних платформ. Інформація, яку ви отримуєте, є у формі Інтернету, де ви перебуваєте в центрі, а пов’язані з вами соціальні посилання пов’язані з вами.

5. PeopleFinder

PeopleFinder дозволяє легко і безкоштовно шукати людей. Він також надасть вам інформацію про кримінальне минуле особи, інформацію про родичів та іншу інформацію. Це безкоштовно та надає детальну інформацію про особу, яку ви шукаєте.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чи є Whitepages Premium безкоштовним. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.