Weatheroux⁺ настільки простий і чистий, як і програма погоди [Android]

| | 0 Comments| 8:28 PM
Categories:

Android Lollipop уже вийшов, а матеріальний дизайн — це дуже реальна і актуальна річ. Ви можете прочитати про багато чудових нових функцій Android L у нашій публікації про функції тут. Матеріальний дизайн дуже скоро змінить зовнішній вигляд додатків Android, і на честь простого дизайну ось чудовий додаток для погоди для вас; Weatheroux⁺. Ми перевіряємо таку кількість додатків для погоди, що ми, ймовірно, могли б створити десятку найкращих лише з них, але кожне з них вибрано за одну видатну функцію, яка може сподобатися користувачеві. З Weatheroux⁺ нам подобається дизайн і просте виконання. Використовується та переміщається лише одним натисканням пальця. Якщо це не просто й мінімально, я не знаю, що таке.

  9 найкращих браузерів для Android (огляди)

Запустіть програму та введіть своє поточне місцезнаходження. Weatheroux⁺ може надати вам прогноз погоди лише для одного міста і не визначає ваше поточне місцезнаходження автоматично. Щоб знайти потрібне місто, після введення назви також знадобиться трохи часу, але звідти це легко.

За допомогою Weatheroux⁺ вам потрібно дізнатися, де знаходяться точки крана. Торкніться прогнозу погоди там, де вказано ясно або хмарно, і він зміниться на прогноз на наступний день. Ви можете отримати прогнози на наступні два дні, просто торкнувшись його.

У нижній частині екрана ви отримаєте показник температури, який можна натиснути, щоб змінити температуру за Фаренгейтом і за Цельсієм. Переконайтеся, що ви натискаєте на числове значення одиниці, а не на іншу інформацію про погоду. Торкнувшись інформації про погоду, ви отримаєте додаткову інформацію, як-от високі та низькі температури на цей день.

  Як зручніше користуватися телефоном Android, якщо ви лівша

Weatheroux⁺ змінює колір фону, щоб відображати погоду, яку ви будете відчувати: червоний і оранжевий зарезервовані для ясних і/або сонячних днів, а синій використовується для дощових днів. Додаток також дає вам пропозиції щодо того, що робити цього дня, як-от піти на пікнік. Іноді це нагадає вам взяти парасольку. Додаток не має реклами, але також не має віджета для домашнього або заблокованого екрана.

Завантажте Weatheroux⁺ із магазину Google Play