Wallpaper Plus — це повноцінний додаток для редагування зображень для iOS [Jailbreak]

| | 0 Comments| 4:39 PM
Categories:

Ви коли-небудь знаходили в Інтернеті зображення, яке могло б стати чудовими шпалерами, якби ви могли обрізати кілька пікселів збоку і, можливо, трохи змінити його розмір? Якщо так, то, швидше за все, ви не використовували вказане зображення як фон, якщо у вас на телефоні немає хорошої програми для редагування фотографій. Програми для редагування фотографій дуже популярні, а хороші рідко безкоштовні, але якщо у вас зламаний пристрій, спробуйте Wallpaper Plus. Програму можна встановити зі сховища BigBoss, і це все, що ви можете коли-небудь захотіти в програмі для редагування фотографій. Спочатку призначений для того, щоб допомогти вам виправити зображення, щоб використовувати його як шпалери, цю програму можна використовувати практично для будь-яких потреб у редагуванні фотографій; обрізання, зміна розміру, додавання тексту, гра з колірним тоном зображення, додавання наклейок та смайликів тощо.

  Як перевірити орфографію та граматику в iOS

Запустіть програму та виберіть фотографію зі своєї камери або зробіть її за допомогою камери. Ви будете більш ніж знайомі з кольоровими ефектами та параметрами обрізання, які підтримує додаток. Інструмент обрізання має попередньо встановлені розміри, щоб ви могли отримати гарне квадратне зображення для використання в Instagram. Можна застосовувати ефекти фільтрів, а яскравість, контраст і відтінок можна редагувати за допомогою параметра «Коригування».

Це всі параметри, з якими ви більше ніж знайомі, оскільки зазвичай вони є частиною найпростіших програм для редагування зображень. Справжніми примітними функціями, які змушують вас сидіти й звертати увагу, є параметри тону та тексту. Торкніться параметра Tonecurve і перетягніть точки на графіку, який ви бачите на екрані, щоб маніпулювати кольоровими тонами.

  Як увімкнути нічний режим у Firefox для iOS

Текстові інструменти також досить непогані; Ви можете додати текст будь-якого розміру, кольору та вибрати з великого вибору чудових шрифтів. Вирівнювання тексту також можна змінити відповідно до ваших потреб.

Інші варіанти редагування зображень включають інструмент зміни розміру, інструменти для наклейок та смайликів, хоча вибір в обох досить тонкий, а також інструменти обертання, розмиття та фокусування.

Торкніться «Готово», і зображення буде додано до власної бібліотеки програми, де вам потрібно буде вручну зберегти його на фотознімку, перш ніж ви зможете використовувати його як фоновий малюнок або поділитися ним в Instagram. Я вже згадував, що ви можете використовувати програму для будь-якого зображення, яке хочете, і що воно безкоштовне? Спробуйте, і я сумніваюся, що ви коли-небудь знову захочете спробувати інший додаток для редагування зображень.

  Як додати імена до облич, ідентифікованих за допомогою програми «Фотографії» в iOS 10