WakeUp автоматично вмикає екран, коли ви берете свій пристрій

Ваш смартфон лежить на вашому столі, ви берете його, і його екран автоматично прокидається. Ти нічого не натискав — він просто знає. магія? Або, можливо, інопланетна раса замінила ваш телефон деякими міжзоряними гаджетами. Хто знає. Але якщо не брати до уваги всю цю безглуздість, безкоштовна невелика програма під назвою WakeUp тепер дозволить вашому Android-пристрою вмикатися, не натискаючи жодної кнопки живлення чи «Додому». Додаток використовує вбудований датчик нахилу вашого Android, щоб автоматично будити його, коли ви вибираєте і нахиляєте його до обличчя.

WakeUp було розроблено членом XDA-Developers cb56, і його можна безкоштовно завантажити в Google Play (також доступна преміальна версія, яка нібито пропонує додаткові функції). Але навіть безкоштовний варіант має велику кількість налаштувань. Під час першого запуску ви повинні спочатку активувати його на екрані адміністратора пристрою. Для цього просто натисніть «Активувати адміністратор пристрою», а потім кнопку активації на наступному екрані, і все буде готово.

  Як розпізнати музику за допомогою iPhone або iPad

Повертаючись до того, як працює програма, вона досягає цього, відстежуючи датчик нахилу вашого телефону та запускає команду пробудження після виявлення змін між його горизонтальним і вертикальним положеннями. Це, у свою чергу, автоматично вмикає екран, дозволяючи відразу переглядати важливі сповіщення.

Після ввімкнення WakeUp на вашому пристрої можна використовувати двома способами. Перший з них полягає в тому, щоб вручну запустити моніторинг, просто розмістивши його віджет на головному екрані. Потім ви можете натиснути на цей значок, щоб вимкнути свій пристрій. Наступного разу, коли ви візьмете його, програма автоматично ввімкне екран для вас.

Але для тих, хто любить свої речі трохи автоматизованими, ви можете ввімкнути автоматичний моніторинг, який тримає додаток у постійному режимі моніторингу. Однак будьте обережні, оскільки це може призвести до більшої шкоди для роботи акумулятора вашого телефону.

  9 найкращих оригінальних фільмів жахів і телешоу Netflix для трансляції (червень 2020 року)

На щастя, WakeUp дає змогу налаштувати багато різних параметрів. Наприклад, ви можете вказати чутливість до нахилу та/або час очікування, як вважаєте за потрібне, після чого програма припинить моніторинг руху пристрою. Крім того, додаток дозволяє перемикати тактильний зворотний зв’язок під час пробудження телефону. Цю функцію також можна ввімкнути та вимкнути в налаштуваннях.

Основним недоліком WakeUp є те, що він швидше розрядить акумулятор вашого телефону, оскільки він постійно працює у фоновому режимі. Але якщо ви можете жити з цим, додаток варто спробувати.

Встановіть WakeUp з Play Store