VPN не підключається? 5 способів виправити це

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Регулярно оновлюйте додаток VPN, щоб уникнути проблем з підключенням.
  • Забезпечте стабільне з’єднання Wi-Fi, щоб уникнути проблем з VPN.
  • Змініть VPN-сервер, якщо у вас низька швидкість або проблеми з підключенням.

Може бути багато причин, чому ваш VPN не підключається. На щастя, більшість проблем із з’єднанням VPN можна вирішити за лічені хвилини, і всі рішення прості!

5 Проблеми з підключенням VPN

Є кілька ключових причин проблем із з’єднанням VPN.

1. Застаріла програма VPN

Застаріле програмне забезпечення VPN може стати проблемою, якщо ви довго не оновлювали його вкрай необхідного. Оновлення програм може дратувати, але це необхідна незручність, щоб гарантувати, що ваше програмне забезпечення VPN не застаріле для належної роботи.

2. Несправне з’єднання Wi-Fi

Погане з’єднання Wi-Fi може спричинити проблеми, зокрема труднощі з підключенням до VPN. Навіть із замаскованою IP-адресою та тунелюванням вам все одно потрібне стабільне підключення до Інтернету, щоб закласти основу, а без цього починають виникати проблеми.

Якщо ви використовуєте з’єднання Ethernet, також можуть виникнути проблеми з кабелем, портом і провайдером, що призведе до проблем з VPN.

3. Перевантажені сервери

Деякі мережі VPN не мають достатньо окремих серверів, щоб забезпечити кожному користувачеві стабільну швидкість з’єднання. Що вищий попит, то більшою напругою стає кожен сервер із досягненням пропускної здатності.

  Найкращі VPN для телефонів Samsung (вересень 2021 р.)

4. Використання вимикача

Вимикач VPN відключає ваше інтернет-з’єднання, щойно VPN-з’єднання переривається. Це автоматично запобігає вам несвідомому перегляду веб-сторінок із незахищеною IP-адресою без вашого відома.

Однак перемикач блокування може виявитися проблематичним після ввімкнення, оскільки він не дозволить вам повторно підключитися до VPN після вимкнення Wi-Fi.

5. Ваш VPN заблоковано

Користувачі VPN можуть зіткнутися з блокуванням веб-сайтів під час підключення до сервера VPN. Веб-сайти відстежують підключені IP-адреси та позначають ті, які виглядають із сервера VPN. Якщо веб-сайт не приймає трафік із потенційно невідомого походження, він може заблокувати всі IP-адреси з відомих адрес серверів VPN.

VPN також можуть блокуватися загальнодоступними мережами Wi-Fi, наприклад тими, до яких ви підключаєтеся в торговому центрі, аеропорту чи готелі.

Як вирішити проблеми з підключенням VPN

Спробуйте наведені нижче виправлення, щоб ваші проблеми з VPN-з’єднанням залишилися в минулому.

1. Відновіть підключення до Інтернету

Іноді вимкніть і знову ввімкніть Wi-Fi-з’єднання пристрою, щоб швидко вирішити проблеми з VPN-з’єднанням, тому спробуйте це перед тим, як змінювати постачальників або розташування серверів. Крім того, ви можете вимкнути та знову ввімкнути маршрутизатор, хоча це займе трохи більше часу.

Якщо ви використовуєте з’єднання Ethernet, спробуйте від’єднати кабель від пристрою або порту Ethernet. Або, знову ж таки, ви можете спробувати перезавантажити маршрутизатор.

  Як отримати доступ до заблокованих сайтів у Пакистані за допомогою VPN

Ви також можете запустити перевірку швидкості Інтернету, не підключаючись до VPN, щоб перевірити, чи є проблема у вашій мережі.

2. Оновіть або перевстановіть додаток VPN

Швидким вирішенням проблеми з підключенням VPN може бути оновлення, видалення або перевстановлення програми VPN.

Щоб перевірити, чи потребує оновлення ваш додаток VPN, відкрийте налаштування VPN і перевірте наявність оновлення. Або зайдіть у рідний магазин додатків і знайдіть додаток VPN.

Якщо оновлення не настає, спробуйте видалити та повторно інсталювати програму VPN.

3. Змініть сервери VPN

Як обговорювалося вище, перевантажений сервер VPN може зробити підключення неможливим або забезпечувати низьку швидкість, якщо ви успішно підключитесь. У будь-якому випадку, це не чудово. У цьому випадку подумайте про перехід на інший VPN-сервер вашого провайдера.

Якщо ви користуєтеся преміум-сервісом VPN, у вас має бути багато серверів на вибір.

Якщо ви використовуєте безкоштовну VPN, яка пропонує лише одне або два сервери, можливо, ви не зможете успішно підключитися до жодного з доступних серверів, тому подумайте про оновлення до преміум-версії постачальника або перехід на безкоштовну службу VPN із більшою кількістю серверів. на вибір.

4. Перемикайте протоколи VPN

Більшість служб VPN пропонують різні протоколи VPN, наприклад OpenVPN, WireGaurd і IKEv2. Протоколи VPN шифрують ваш інтернет-трафік і IP-адресу, але дещо відрізняються своїми процесами, швидкістю тощо.

  9 найкращих YouTube VPN для розблокування геообмежень

Якщо у вас виникли проблеми зі встановленням надійного з’єднання VPN, спробуйте змінити протокол. Переконайтеся, що вибраний вами протокол надійний, як-от згадані вище.

Якщо ви ніколи не чули про доступний протокол VPN, спочатку проведіть невелике дослідження, щоб переконатися, що йому можна довіряти. Поважні постачальники VPN не пропонуватимуть тьмяні або незахищені протоколи, але якщо ви користуєтеся безкоштовною або менш відомою VPN, завжди є шанс, що ваше з’єднання небезпечне.

5. Вимкніть вимикач

Якщо ви не проти провести кілька хвилин онлайн без з’єднання VPN, подумайте про те, щоб вимкнути функцію блокування VPN. Ви можете зробити це, перейшовши до налаштувань програми VPN.

Крім того, виберіть протокол VPN, який не підтримує перемикачі відключення, щоб уникнути випадкового повторного ввімкнення цієї функції.

6. Змініть постачальника VPN

У другому пункті цього списку рішень ми трохи торкнулися перемикання VPN-серверів, але обмежені VPN-сервери — не єдина проблема. Повільна швидкість, постійні проблеми з підключенням і слабкі функції безпеки можуть сприяти поганій роботі VPN.

Щоб звести до мінімуму ризик виникнення проблем із з’єднанням, завжди найкраще використовувати добре перевіреного постачальника послуг VPN. Найкращі послуги VPN зазвичай платні, але якщо ви дуже стурбовані своєю конфіденційністю в Інтернеті, ці витрати того варті.

Ознайомтеся з нашим списком найкращих служб VPN, якщо ви плануєте перейти.