Voralent Antilope Оптимізуйте JPEG та PNG файли масою, видаляйте дані EXIF

| | 0 Comments| 10:41 PM
Categories:

Коли ви зберігаєте файл зображення, легко прийняти налаштування зображення за замовчуванням і натиснути «Файл» > «Зберегти», щоб отримати те, що було налаштовано на заводі. Але це, ймовірно, означає, що ви завжди будете використовувати те саме стиснення файлів, і якщо ви не налаштуєте його на оптимальний рівень, ваші кінцеві зображення можуть бути в десять разів більшими, ніж вони повинні бути. На щастя, оптимізація зображень не є незвичайною концепцією, і різні програми дозволяють стискати розмір ваших зображень. Але робота з кількома зображеннями також може бути виснажливою. Якщо це проблема, з якою ви часто стикаєтеся, Voralent Antilope — це чудова програма для Windows, яка намагається спростити цей процес, дозволяючи оптимізувати файли JPEG та PNG у пакеті. Він має просте використання перетягування, що дозволяє легко додавати зображення до програми та оптимізувати їх у найкоротші терміни.

  Як використовувати Google Allo для Інтернету

Елегантний інтерфейс Voralent Antilope простий у навігації. Після запуску ви можете направити його на вибір зображень (PNG та JPEG, два підтримуваних формати), і він може швидко повторно стиснути їх усі з налаштуванням нижчої якості. Зображення можна додавати за допомогою простого перетягування. Після додавання в програму він відображає деяку відповідну інформацію про зображення про елемент, таку як ім’я файлу, формат, розмір і шлях. Коли зображення стискається, також відображаються нові значення розміру та дельта. Щоб стиснути зображення, ви можете натиснути велику кнопку «Відтворити» у верхньому лівому куті.

Як правило, коли ви шукаєте спосіб стиснення зображень за допомогою стороннього програмного забезпечення, вам потрібен більший контроль над виводом. І, на щастя, Voralent Antilope в цьому плані не розчаровує. Його меню на бічній панелі містить безліч параметрів, які дозволяють вказати рівень оптимізації, як ви вважаєте за потрібне. Наприклад, є можливість «Видалити дані Exif» із зображення.

  Як заблокувати клітинки Excel за допомогою формул, щоб запобігти редагування

Ще одна примітна особливість полягає в тому, що параметри оптимізації для PNG і JPEG надаються окремо, тобто ви можете працювати з обома типами зображень і стискати їх одночасно. Для JPEG ви також можете перемкнути «Режим втрат» для додаткового зменшення розміру.

Єдина проблема, з якою я зіткнувся, використовуючи Antilope, — це те, що в оригінальні зображення вносяться зміни. Хоча він надає можливість створити резервну копію оригінальних зображень як файл BAK, цей параметр не працював для мене, коли я тестував програму.

Voralent Antilope працює на Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8.

Завантажити Voralent Antilope

  Що таке роздільна здатність 4K? Огляд Ultra HD