Virtru дозволяє надсилати захищені електронні листи з Gmail, Outlook та Yahoo Mail

| | 0 Comments| 4:53 AM
Categories:

Ваш обліковий запис електронної пошти є важливим компонентом вашої ідентичності в Інтернеті, але часто більшість людей залишає його повністю неохороненим. Повідомлення електронної пошти може бути лише віртуальним, але якщо воно потрапить у чужі руки, наслідки та збитки можуть бути дуже смертельними. Якщо ви подібні до мене, ви, можливо, стикалися з ситуаціями, коли вам потрібно було надіслати щось дуже конфіденційне, але цікавилися, чи електронна пошта є достатньо безпечним каналом. Якщо ви хочете зробити повідомлення електронної пошти набагато безпечнішими, Virtru може вам допомогти. Це невелике надбудова для браузера та мобільний додаток, який дозволяє надсилати безпечні електронні листи за допомогою наявного облікового запису електронної пошти та підтримує Outlook, Yahoo Mail, Gmail та інших основних постачальників електронної пошти. Будь-яке повідомлення, яке ви надсилаєте через свою електронну адресу, можуть переглядати лише одержувачі. Деталі після стрибка.

  Як виправити помилку «Потрібна увага принтера» (повний посібник)

Virtru — це багатоплатформний сервіс. Наразі він підтримує Firefox і Chrome, а також версії Internet Explorer і Safari. Додатки доступні для Android та iOS, обидва з яких надають багато з тих самих варіантів, що й їхні аналоги у веб-браузері. Запуск і запуск також є дуже простим процесом, оскільки ви можете почати завантаження безпосередньо з веб-сайту Virtru.

Я взяв на тест-драйв додаток Chrome від Virtru, і він спрацював як чарівність. Захопивши його з Веб-магазину Chrome і ввійшовши в свій обліковий запис Gmail, Virtru негайно попросив мене активувати службу під час створення нового повідомлення. Після натискання кнопки активації потрібен дозвіл програми Google, після чого ви можете розпочати її використання. Добре те, що ви можете вмикати та вимикати Virtru на льоту у вікні створення повідомлення.

  Не вдається підключити контролер Xbox 360 до ПК? Ось що ви повинні зробити

Коли ви надсилаєте електронну пошту через Virtru, вона автоматично шифрує ваше повідомлення електронної пошти та передає його через свій власний сервер замість сервера вашого постачальника послуг електронної пошти. Початкове повідомлення електронної пошти замінено посиланням на веб-сайт Virtru, де можна отримати доступ до цього повідомлення.

Virtru має кілька додаткових опцій у рукавах. Найцікавішим з яких є можливість встановити термін дії повідомлення. Він дозволяє вказати час закінчення в хвилинах або годинах тощо, після чого повідомлення більше не залишається доступним для нікого. Крім того, ви можете вимкнути пересилання повідомлень, що не дозволяє користувачеві надсилати повідомлення іншим одержувачам.

  Як експортувати нотатки та вкладені файли Google Keep

Коли Virtru увімкнено, кнопка «Надіслати» в Gmail буде замінена на «Безпечне відправлення», що вказує, що служба наразі активна. Це також корисно в тому сенсі, що ви можете вказати, які повідомлення мають безпечно надсилатися через Virtru.

Натискання кнопки «Безпечне відправлення» розпочинає шифрування повідомлення та доставляє його цільовому одержувачу.

Ви можете відвідати Virtru за посиланням нижче та встановити його на потрібну платформу. І якщо у вас є що сказати щодо цього огляду, залиште свій відгук у коментарях.

Відвідайте Virtru