Vibify надає розумне сповіщення від TouchWiz на всі пристрої Android

| | 0 Comments| 2:34 AM
Categories:

Для більшості шанувальників смартфонів лінійка телефонів Samsung Galaxy має набагато ширшу впізнаваність бренду, ніж усі інші пристрої Android разом узяті. І серед них номенклатура «S» завжди була найвищою пропозицією південнокорейського гіганта. Коли Samsung випустила свій пристрій Galaxy S3, компанія представила досить зручну функцію під назвою Smart Alert, яка сповіщає користувачів про будь-які пропущені дзвінки або текстове повідомлення наступного разу, коли вони піднімуть його, просто вібруючи пристрій. У новому додатку spirosbond, члену XDA-Developer, під назвою Vibify, ця функція доступна на всіх пристроях Android. І найцікавіше те, що він дозволяє налаштувати вібрацію не тільки для вхідних дзвінків і повідомлень.

  Як отримати доступ до ігор Sega Forever за межами США [Android]

Програма працює, лише якщо ваш пристрій залишається заблокованим і нерухомим. Він автоматично визначає, коли ви переміщаєте свій телефон, і якщо у вас є нове вхідне сповіщення, наприклад, про пропущений дзвінок, SMS або сповіщення Facebook, Vibify вібрує ваш пристрій, щоб повідомити вам, що вам слід перевірити свій телефон. Що дійсно цікаво у Vibify, так це те, що ви можете ввімкнути його для більшості програм, що може допомогти вам отримувати сповіщення лише про важливі сповіщення, а не лише про дзвінки, на які ви не здійснювали. Його також досить легко налаштувати.

Після запуску Vibify представляє невеликий підручник, який дозволяє ознайомитися з його основними функціями. Після того, як ви закінчите з покроковим керівництвом, спочатку потрібно ввімкнути програму, натиснувши відповідну кнопку у верхньому правому куті. Програма перенесе вас на «Доступ до сповіщень» або подібний екран, де вам потрібно просто перемкнути його.

  Як керувати телефоном Android з Windows 10 [Tutorial]

Потім він представляє список встановлених програм, які підтримує Vibify. Вам не доведеться бути дуже вибірковим, тому що програма працює з більшістю основних програм, зокрема Facebook, Gmail, Twitter, Hangouts тощо. І ви можете легко налаштувати список, торкнувшись окремої програми. Увімкнені програми будуть позначені зеленою лінією, а червоний індикатор означає, що функція попередження вимкнена для програми.

Ви також можете взагалі вимкнути функцію оповіщення, коли акумулятор розряджається. Крім того, ви можете налаштувати програму на вмикання екрана, коли його підняли, якщо є сповіщення, а також просто вібрувати телефон один раз для всіх сповіщень.

Ви можете завантажити APK Vibify з оригінального потоку програми на XDA. Для роботи програми потрібен Android 4.3 або новішої версії.

  Блокування чату запобігає доступу до Facebook, Messenger і Whatsapp [Android]

Завантажте Vibify з XDA-Developers