Viasat проти Starlink проти HughesNet: найкращий постачальник супутникового Інтернету

Супутниковий Інтернет використовує супутник на орбіті для надання доступу до Інтернету. Багато сільських і віддалених місць, де інші типи підключення до Інтернету недоступні, мають доступ до нього.

Що таке супутниковий Інтернет і як він працює?

Ви раніше чули про супутниковий Інтернет? Не хвилюйтеся, ми детально розповімо про це, зокрема про те, наскільки це ефективно, де його використовувати, де воно доступне та чим воно краще за інші доступні зараз підключення до Інтернету.

Ваш дім або офіс отримають підключення до Інтернету через супутник із космосу. Не дивно, що супутниковий Інтернет – це бездротове підключення до Інтернету, яке використовує супутники на орбіті для підключення до Інтернету.

Він відрізняється від інших типів Інтернету, як-от DSL або кабель, які використовують наземну інфраструктуру.

Чому це потрібно?

Він часто використовується в сільській місцевості, ізольованих місцях, подорожах, на морі, на великих висотах тощо, де інші типи підключень до Інтернету, як-от DSL або кабель, недоступні.

Як це працює?

Пряма передача даних від постачальника послуг Інтернету надходить до супутника на орбіті, а потім до антени у вашому домі.

Задіяно три супутникові антени: одна в центрі постачальника послуг Інтернету, одна в космосі та одна, закріплена у вашому домі. Вам також потрібен модем і кабелі, що йдуть від модему до антени у вашому домі.

Коли все налаштовано, Інтернет-провайдер (ISP) передасть Інтернет-сигнал на супутникову антену, куди він буде рухатися, поки не досягне вашої тарілки, яка потім підключиться до вашого модему.

Будь-які ваші запити на з’єднання надсилаються на супутникову антену в космосі, а потім на антену провайдера. Готовий запит потім передається вам через вашу антену та модем, а потім доставляється на ваш ПК.

Переваги і недоліки

Оскільки він має багато переваг, він також має певні недоліки. Ось деякі з них:

Хоча супутниковий Інтернет інколи може бути повільнішим, ніж інші типи Інтернет-послуг, оскільки технологія розвивається швидше, затримка та надійність значно покращилися. Як наслідок, у міру розвитку супутниковий Інтернет матиме перевагу та, ймовірно, стане відомим у всьому світі.

  Як налаштувати робочий стіл Budgie

Супутниковий Інтернет може бути підходящим варіантом для тих, хто проживає в сільській місцевості або має проблеми з доступом до інших типів підключення до Інтернету. Хоча швидкість, яку він забезпечує, повністю залежить від кількох змінних і постачальника послуг, його типовий діапазон швидкості завантаження становить 12-100 Мбіт/с.

Спочатку супутникове підключення до Інтернету було дорогим, але зі збільшенням попиту та зростанням конкуренції вартість стала стандартною.

Супутник знаходиться на висоті приблизно 22 000 миль над планетою, тому користувачі можуть очікувати певної затримки (повільності) свого інтернет-з’єднання. Однак у міру розвитку технологій затримка також зменшується.

Затримка може бути проблематичною для онлайн-ігор або прямої трансляції, але її буде достатньо для серфінгу, електронної пошти та інших завдань.

Тепер давайте розглянемо найкращих постачальників супутникового Інтернету:

Starlink — це угруповання супутникового Інтернету, кероване SpaceX, яке забезпечує покриття супутникового доступу до Інтернету в США, Великобританії та Канаді. Він пропонує високошвидкісний широкосмуговий доступ до Інтернету з низькою затримкою на всій території покриття.

Завдяки цій технології Starlink люди вдома, на підприємствах, у транспортних засобах, на морі та на великій висоті можуть підключатися до Інтернету через супутник.

Тепер користувачі можуть використовувати Starlink для проведення таких заходів, як відеорозмови та онлайн-ігри, які раніше були неможливі за допомогою супутникового Інтернету.

Найрозгалуженіша у світі мережа дуже складних супутників, що працюють на низькій орбіті над Землею, забезпечує високошвидкісне обслуговування Starlink із малою затримкою.

Starlink також забезпечує супутникове підключення під час руху. Клієнти, які подорожують у місця, де доступ був поганим або відсутнім, вважатимуть ці зв’язки цінними. Starlink закріпить на автомобілі постійні та стійкі до погодних умов супутникові антени.

Завдяки подвоєнню потужності антени для збільшення пропускної здатності її антена з вищим коефіцієнтом підсилення обслуговує домашніх споживачів, компанії та інших користувачів із високим попитом.

Starlink простий в установці та пропонує 30-денний пробний період без зобов’язань. Мобільний додаток компанії надає єдиний магазин для налаштування налаштувань, отримання оновлень і підтримки, а також моніторингу продуктивності в реальному часі щодо швидкості завантаження, затримки та часу безвідмовної роботи.

Viasat

Viasat – це постачальник послуг супутникового Інтернету, який пропонує високошвидкісний Інтернет у віддалених і сільських районах без наземного широкосмугового з’єднання.

  Як оновити HomePod mini або HomePod

Штаб-квартира компанії Viasat розташована в Карлсбаді, штат Каліфорнія, у 1986 році. Понад 1,8 мільйона клієнтів у всьому світі та понад 600 000 у Сполучених Штатах користуються супутниковим широкосмуговим доступом до Інтернету Viasat.

Деякі ринки в Сполучених Штатах, Канаді, Мексиці, Центральній Америці, Карибському басейні, Європі, на Близькому Сході, в Африці та Азії надають послугу супутникового широкосмугового зв’язку Viasat.

Компанія працює більше 20 років і відома тим, що пропонує надійні та швидкі послуги Інтернету.

Viasat пропонує низку планів, які відповідають різним вимогам і ціновим діапазонам. Сюди входять побутові та комерційні клієнти з підключенням до супутникового Інтернету.

У той час як комерційні користувачі можуть використовувати плани підключення зі швидкістю завантаження від 100 до 150 Мбіт/с, приватні користувачі можуть використовувати плани зі швидкістю завантаження від 12 до 75 Мбіт/с.

Бізнес також надає низку знижок і акцій, які знижують витрати клієнтів. Якщо ви відповідаєте вимогам, плани послуг Інтернету зі схемою підключення FCC можуть зменшити щомісячні рахунки до 75 доларів США.

Це неймовірно швидке універсальне з’єднання, і ви можете швидко вийти в Інтернет за допомогою Viasat.

HughesNet

Х’юз винайшов супутниковий Інтернет більше 25 років тому, хоча, якщо говорити про це зараз. Він пропонує високу швидкість, більшу пропускну здатність і вбудований Wi-Fi у всіх штатах США, включаючи Аляску та Пуерто-Ріко.

Компанія пропонує різноманітні плани для задоволення різних потреб і бюджетів, а також кілька функцій, які приваблюють користувачів до її послуг.

Бізнес-план надає до 250 ГБ і включає 25 ГБ даних у робочий час (8:00 – 18:00). Він пропонує додаткові 50 ГБ/місяць тарифного плану для приватних користувачів для споживання в години непікової навантаження (2:00-8:00).

Немає обмеження на використання даних; навіть якщо ви використовуєте більше даних, ніж включено у ваш план, ви все одно будете підключені, хоча й на меншій швидкості, до наступного платіжного циклу. Ви можете використовувати маркер даних, щоб повернутися до високої швидкості, якщо це необхідно.

Його відмінною рисою є вбудований Wi-Fi, який допомагає підключати багато бездротових пристроїв вдома або на підприємстві. Він пропонує найсучасніші стандарти та технологію Wi-Fi (дводіапазонний 802.11ac), який забезпечує 2,4 ГГц і 5 ГГц для найшвидших швидкостей і чудового покриття.

  Виправити, що Spotify Wrapped не працює

Hughes бере участь у Програмі доступного підключення Федеральної комісії зв’язку (FCC), і будинки, які відповідають вимогам, отримують знижку в розмірі 30 доларів США на місяць.

Згідно з одним із звітів FCC, HughesNet показав найкращі результати серед усіх провайдерів-учасників у забезпеченні фактичної середньої швидкості завантаження, яка була принаймні на 150% швидшою, ніж рекламувалося.

У цьому розділі ми побачимо порівняння різних функцій, які пропонують три найкращі компанії:

Функції ViasatStarlinkHughesNetSpeedДо 150+ Мбіт/с у вибраних областяхДо 500 Мбіт/с25 Мбіт/с ДаніДо 300 ГБ високошвидкісних данихДо 1 ТББез обмежень даних. Швидкість буде знижено, якщо дані місячного плану перевищать Затримка600 мсДо 50 мс728 мс Вартість на місяць 49 доларів США і більше 110 доларів США і більше 64,99 доларів США і вище Комісія за обладнання 12,99 доларів США/місяць або 299,99 доларів США при передоплаті на весь період життя 599 доларів США і більше 14,99 доларів США на місяць або 349,99 доларів США за покупку Контракт24 місяці Без контрактів24 місяці Інше – Вбудований WIFI
– Угоди до 600 доларів США
– Гарантія блокування ціни до 2 років 30-денний пробний період. Якщо не задоволений, повне відшкодування витрат на обладнання.– Вбудований WIFI
– Економія даних відео для перегляду
більше і використовувати менше

Заключні слова

Як ми бачили, супутникове підключення до Інтернету підходить для місць, де DSL і кабельні підключення є неможливими. Три вже перелічені постачальники послуг супутникового Інтернету наразі домінують у галузі.

Starlink є найкращим варіантом, враховуючи всі технічні фактори, дані, швидкість, затримку та оцінки клієнтів. Крім того, для випробування не потрібен договір.

Далі ви можете перевірити, що таке затримка мережі та як її покращити.