vHome додає точнішу віртуальну кнопку «Додому» до iOS [Jailbreak]

| | 0 Comments| 12:19 AM
Categories:

Кнопка «Додому» на моєму iPhone мала короткий термін служби, і я не міг відремонтувати її відразу після того, як вона перестала працювати. Якийсь час я намагався «полегшити» це і молився, щоб це виправилося (так, я насправді це зробив) і почав шукати спосіб обійти це. Тоді я знайшов функцію AssistiveTouch, використав її кілька днів і відразу зрозумів, що мені потрібно розібратися з справжньою кнопкою. AssistiveTouch справді заповнив пробіл, а потім і трохи, але він був занадто захаращеним, і, головне, він не дозволяв мені навіть повторно підтягнути пристрій і вийшов з ладу, коли я спробував відкалібрувати кнопку «Додому». Ось чому я люблю vHome, безкоштовний твік Cydia, доступний у сховищі BigBoss, який імітує кнопку «Додому» на вашому телефоні, як це має бути.

  Як створити сигналізацію на основі місцезнаходження на iOS

Як і AssistiveTouch, vHome додає віртуальну кнопку «Додому» на ваш екран. На відміну від основного параметра, ця кнопка не розгортається, щоб показати цілий набір інших параметрів, які не мають відношення до кнопки «Додому». vHome розпізнає одинарне, подвійне та потрійне натискання. Він також точно визначає довгі та короткі натискання. Більше того, ви можете використовувати його, щоб повторно створити пристрій і навіть зробити знімок екрана.

Налаштування додає просту панель налаштувань у програмі «Налаштування», яка дозволяє вимкнути її (вона ввімкнена за замовчуванням) і керувати непрозорістю кнопки. На відміну від кнопки за замовчуванням, яка автоматично зникає, коли вона не використовується, видимість vHome стабільна. Кнопку можна легко перемістити в будь-яку частину екрана, тоді як AssistiveTouch дозволяє лише прикріпити віртуальну кнопку «Додому» збоку екрана, якщо вона не заважає елементу інтерфейсу користувача.

  Як збільшити розмір тексту в Gmail для iOS

Тепер про недоліки налаштування; чесно кажучи, тільки один. Кнопка не залежить від контексту, і якщо ви відкриєте, скажімо, програму «Повідомлення» та почнете вводити, кнопка не рухатиметься, якщо вона знаходиться над клавіатурою. Є велика ймовірність того, що ви випадково торкнетеся його, перш ніж зрозумієте, що вам слід було перемістити його в інше положення на екрані. Налаштування є досить новим, тому ми завжди можемо сподіватися, що оновлення покращить його. Принаймні, він повинен враховувати контекст для програм за замовчуванням, але я б хотів, щоб він імітував інтелект кнопки AssistiveTouch за замовчуванням, яка знає, що вона не повинна перешкоджати ігровому меню, параметрам і кнопкам відтворення. Якщо ваша кнопка «Додому» справді несправна, ви завжди можете залишити vHome під рукою та вимкнути, доки вона вам не знадобиться, щоб повторно підключити пристрій тощо та продовжити використання AssistiveTouch.

  Як поділитися своїм місцезнаходженням у повідомленні [iOS]