Ubisoft анонсувала кросовер між Assassin’s Creed Valhalla та Monster Hunter World

Categories:

Ubisoft щойно показала нову кросовер-подію між екшен-RPG Monster Hunter World від Capcom і Assassin’s Creed Valhalla. Співпраця Assassin’s creed і MHW, яка наразі доступна, дозволяє гравцям Assassin’s Creed Valhalla налаштувати свого Ейвора, верхового їзда та розвідника зі скінами, створеними за зразком відомих істот зі Світу мисливців на монстрів.

Твіт про Assassin’s Creed в обліковому записі було написано: «Істоти з Monster Hunter: World прибули до берегів Англії. Озбройте себе знаковими предметами, щоб підготуватися до наступного полювання».

Це не стало шоком для геймерів, нещодавній датамін Assassin’s Creed Valhalla показав, що додаткові комплекти броні, зокрема з Світ мисливців на монстрів і Destiny 2, з’являться у відеогрі. Коли 1 грудня минулого року була представлена ​​броня Destiny 2, датамін підтвердив правду. Кілька тижнів потому геймери Assassin’s Creed Valhalla тепер можуть вибрати набір броні з мотивом Monster Hunter World MHW.

  Як заробити гроші в Метавсесвіті

Відео для партнерської події також показало численні види зброї з тематикою Monster Hunter World, яку Eivor може використовувати в грі. Вони створені на основі справжньої зброї зі світу Monster Hunter і називаються «Сокира Гарона» та «Жезл Гарона» відповідно. Однак дизайн було змінено, щоб відповідати обстановці Assassin’s Creed Valhalla. Багато гравців обох відеоігор високо оцінили кросовер між Assassin’s Creed Valhalla та Monster Hunter World на онлайн-форумах. Деякі люди також сумнівалися, чому двом компаніям знадобилося так багато часу для співпраці, особливо в світлі того факту, що Monster Hunter World раніше працював із франшизою Assassin’s Creed.

  5 основних функцій Excel, які роблять роботу нескінченно простішою

Шанувальники обох ігор тепер мають додаткову мотивацію продовжувати гру Assassin’s Creed Valhalla, хоча Ubisoft знадобилося багато часу, щоб остаточно встановити стосунки з Monster Hunter World. Оскільки The Last Chapter Assassin’s Creed Valhalla знаменує кінець підтримки команди розробників і матеріалів для гри, геймери, ймовірно, очікують, що ця увага тепер звернеться до серії, яка матиме нові розробки. Сподіваємося, що ці скромні оновлення контенту захоплять шанувальників до майбутнього випуску наступної гри Assassin’s Creed.