Tunity — це програма, подібна до Shazam, яка надсилає аудіо телеканалу на ваш пристрій

Categories:

Shazam – дуже популярний сервіс, який допомагає ідентифікувати пісні. Все, що вам потрібно зробити, це дозволити службі прослухати невеликий фрагмент того, що грає по радіо чи телебаченню, або, можливо, лунає з чиїхось навушників, і він зможе правильно визначити пісню. Tunity — це програма для iOS та Android, яка робить щось подібне, але для аудіо телеканалів. Подумайте про будь-який сценарій, коли ви сидите, дивлячись у приглушений телевізор. У новинах можуть бути новини, повторний показ вашого улюбленого фільму чи серіалу, а може, просто справді цікавий документальний фільм. На жаль, з огляду на те місце, де ви перебуваєте, звук вимкнено. Ось тут на допомогу приходить Tunity; він дозволяє сканувати екран телевізора та передавати аудіо з цього каналу безпосередньо на ваш пристрій Android або iPhone.

  15 найкращих інструментів моніторингу мережі, протестовані в 2020 році

Щоб використовувати Tunity, ви повинні мати підключення до Інтернету, телевізор (гучність не обов’язково бути чутною), і ви повинні зареєструватися, щоб користуватися послугою. Ви можете використовувати свій обліковий запис Facebook для реєстрації та входу в нього. Після входу дозвольте програмі використовувати ваше поточне місцезнаходження та надайте їй доступ до камери (користувачі Android нададуть ці дозволи під час встановлення програми). Наведіть пристрій на екран телевізора та натисніть, щоб почати сканування. Сканування телеканалу займає всього одну секунду.

Якщо виявлено правильно (а це було в нашому тесті), ваше аудіо почне відтворюватися. Якщо ви сканували непідтримуваний канал або програма не змогла визначити канал, який ви переглядаєте, ви зможете виконати нове сканування або вручну ввести назву каналу, який ви переглядаєте. Ви можете керувати гучністю та створювати закладки для каналу, якщо часто слухаєте його на вимкненому екрані. Коли ви закінчите дивитися/слухати, торкніться вирізаної екранної кнопки, щоб вимкнути аудіопотік.

  Як використовувати прихований режим читання Google Chrome

Tunity підтримує багато популярних каналів, таких як AMC, TNT, Food Network, ESPN тощо. На жаль, HBO не входить у мікс, як і багато каналів, які я отримую в моїй частині світу, але ви можете надіслати канал і попросити його підтримати.

Додаток чудово підходить для перегляду телевізора в кафе, спортзалі або навіть в аеропорту, якщо у вас є безкоштовний Wi-Fi.

Встановіть Tunity з App Store

Встановіть Tunity з магазину Google Play