TikTok не працює? Ось як це виправити

| | 0 Comments| 7:25 PM
Categories:

Ви намагаєтесь записати відео на TikTok або хочете витратити кілька годин, бездумно гортаючи свій FYP, щоб зрозуміти, що TikTok не працює? Якщо так, ми склали список рішень для усунення несправностей, які допоможуть вам відновити роботу TikTok.

1. Перевірте, чи TikTok не працює

Якщо ви не можете ввійти у свій обліковий запис TikTok або відео не завантажуються, велика ймовірність того, що сервери TikTok просто не працюють або перебувають на техобслуговуванні у вашому регіоні чи в усьому світі.

Ви можете перевірити, чи це так, зайшовши на сторінку Сторінка статусу TikTok Downdetector. Веб-сайт дозволить вам перевірити, чи повідомляли користувачі у вашому регіоні про подібні проблеми.

На жаль, у цій ситуації ви нічого не можете зробити, окрім терплячого чекання. Однак доцільно виключити цю можливість, перш ніж спробувати інші виправлення.

2. Перевірте підключення до Інтернету

Якщо здається, що сервери TikTok запущені та працюють, можливо, TikTok не працює з вашого боку через слабке підключення до Інтернету. У таких ситуаціях найкраще відвідати веб-сайт, який дозволяє перевірити швидкість вашого Інтернету, наприклад TestMy.net.

Якщо результати вказують на те, що ваш Інтернет несправний, ви можете спробувати перезавантажити маршрутизатор або зв’язатися з провайдером, щоб виправити нестабільне з’єднання Wi-Fi. Якщо ви не можете підключитися до Wi-Fi, ви можете підключитися до мобільного передавання даних.

3. Очистіть кеш TikTok

Для покращення взаємодії з користувачем більшість програм соціальних мереж використовують кешовані дані, і TikTok не є винятком. Якщо ви помітили, що TikTok дає багато збоїв, незважаючи на відсутність проблем із підключенням до Інтернету, або програма TikTok не запускається повністю, варто очистити кеш TikTok.

Це фактично видаляє всі тимчасові файли та дані, які TikTok зберігав у програмі. Ось що вам потрібно зробити:

  8 способів виправити помилку TikTok без підключення до Інтернету
 • Відкрийте TikTok і торкніться профілю в нижньому правому куті екрана, щоб перейти до свого облікового запису TikTok.
 • Торкніться піктограми з трьома рядками у верхньому правому куті екрана.
 • Виберіть Налаштування та конфіденційність.
 • Тепер натисніть «Звільнити місце» в розділі «Кеш і стільниковий зв’язок».
 • Нарешті виберіть «Очистити» поруч із «Кеш». Натисніть Очистити ще раз, щоб підтвердити своє рішення.
 • 4. Примусово зупиніть TikTok

  Якщо ви помітили, що TikTok застряг на певній сторінці чи відео, або програма не відповідає, спробуйте примусово зупинити її.

  Якщо ви використовуєте пристрій Android, ось що вам потрібно зробити:

 • Перейдіть у програму Налаштування свого пристрою.
 • Торкніться «Програми» та прокрутіть список, доки не знайдете TikTok. Крім того, ви також можете скористатися інструментом пошуку, щоб знайти TikTok.
 • Торкніться «Примусово зупинити» в нижньому правому куті екрана.
 • Натисніть OK.
 • Хоча ви можете примусово зупинити програми на Android через програму «Налаштування» на своєму пристрої, єдиний спосіб примусово запустити програму, яка не відповідає або зависла на iOS, — це закрити програму на своєму iPhone, зачекати кілька секунд і відкрити її знову.

  Проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана або двічі торкніться кнопки «Додому», доки не з’явиться перемикач програм. Продовжуйте гортати зліва направо, доки не знайдете TikTok, а потім проведіть пальцем угору по попередньому перегляду, щоб закрити його. Тепер зачекайте кілька секунд і запустіть його знову, щоб перевірити, чи проблема не зникає.

  5. Перевірте вікові обмеження TikTok

  Якщо вам менше 13 років і ви не можете коментувати відео TikTok, у нас є для вас погані новини. TikTok має додатковий захист безпеки та конфіденційності та забороняє користувачам віком до 13 років коментувати вміст інших користувачів, ділитися їхніми відео та обмінюватися повідомленнями в TikTok.

  Відповідно до Посібник опікуна TikTokплатформа пропонує лише перегляд для користувачів віком до 13 років.

  Відповідно до Сторінка налаштувань конфіденційності та безпеки TikTok для підлітків, якщо вам від 13 до 15 років, ваш обліковий запис за умовчанням встановлено як приватний. Прямий обмін повідомленнями недоступний, і ніхто не може створювати наклейки з вашими відео.

    Як створити інший обліковий запис на TikTok

  Крім того, лише ваші друзі можуть коментувати ваші відео та історії. Інші не можуть завантажувати ваші відео TikTok, і ніхто не може робити дуети з вашими відео. Отже, якщо ви підпадаєте під цю вікову категорію, програма навмисно обмежила певні функції.

  6. Використовуйте VPN, щоб обійти геообмеження

  Кілька країн, зокрема Індія, запровадили заборону TikTok. Також були тимчасові заборони в таких місцях, як Пакистан та Індонезія. Варто перевірити, у яких країнах TikTok заборонено, і визначити, чи включено вашу країну.

  Якщо TikTok заборонено там, де ви живете, ви можете деякий час дивитися на порожню сторінку FYP (For You Page), просто щоб відео взагалі не з’являлося. У цих випадках найкраще використовувати VPN для доступу до TikTok. VPN може допомогти вам отримати доступ до геозаблокованих сервісів.

  На щастя, є багато безкоштовних мобільних VPN, які можна використовувати для доступу до TikTok. Після того, як ви встановите обрану програму VPN, її потрібно налаштувати. Хоча процес такий самий для інших служб VPN, у цьому прикладі ми будемо використовувати SurfShark.

  Ось як використовувати Surfshark для перегляду TikTok:

 • Почніть із запуску програми VPN і створення облікового запису або входу, ввівши облікові дані свого облікового запису.
 • Тепер додаток VPN проведе вас через процес початкового налаштування. Залежно від вашого постачальника послуг VPN і від того, чи користуєтесь ви безкоштовним чи платним планом, вам буде запропоновано вибрати регіон. Ви також можете торкнутися Швидке підключення, і ви будете підключені до найшвидшого доступного сервера.
 • Тепер програма повідомить вас, що для підключення до VPN і встановлення нового профілю VPN потрібен ваш дозвіл. Натисніть «Дозволити» та введіть пароль свого пристрою.
 • Тепер просто перейдіть до програми VPN і ввімкніть її. Переконайтеся, що ви вибрали регіон, де TikTok не заборонений, і ви зможете легко ним користуватися!

    Як поєднати дві чернетки TikTok

  7. Увімкніть дозволи програми TikTok

  Як і всі додатки, TikTok також вимагає дозволу на використання вашої камери, мікрофона та доступ до пам’яті вашого пристрою. Як правило, вам пропонується надати доступ до камери та мікрофона вашого пристрою під час першого завантаження та запуску програми.

  Отже, якщо ви не можете зробити відео TikTok або на ваших TikToks відсутній звук, швидше за все, ви несвідомо відмовили TikTok у доступі до вашої камери чи мікрофона. Якщо це так, усунення проблеми займе у вас лише пару секунд.

  Якщо у вас є пристрій Android, перейдіть у програму «Налаштування» свого пристрою та перейдіть у розділ «Програми» налаштувань свого пристрою.

  Перегляньте список додатків, доки не знайдете TikTok і виберіть «Дозволи». Потім переконайтеся, що TikTok має дозвіл на доступ до камери та мікрофона вашого пристрою.

  Якщо у вас пристрій iOS, запустіть програму «Параметри» на своєму iPhone і натисніть «Конфіденційність і безпека». Почніть із торкання «Камера» та перевірки, чи ввімкнено перемикач біля TikTok.

  Так само поверніться на попередню сторінку та торкніться «Мікрофон», щоб перевірити, чи ввімкнено перемикач біля TikTok.

  Інші способи виправлення TikTok

  Якщо жодне з наведених вище виправлень не спрацювало, ви можете спробувати кілька загальних порад щодо вирішення проблем із TikTok.

  • Оновіть TikTok: можливо, TikTok не працює через проблему з боку TikTok. На щастя, TikTok часто випускає нові оновлення програмного забезпечення для вирішення відомих помилок. Варто перевірити, чи доступне нове оновлення.
  • Перезавантажте телефон: завжди є шанс, що TikTok просто не працює через збій програмного забезпечення у вас. Оскільки перезапуск пристрою зазвичай усуває більшість проблем із програмним забезпеченням, не завадить спробувати.
  • Вийдіть і увійдіть знову: якщо нічого не працює, спробуйте вийти зі свого облікового запису TikTok, зачекати кілька секунд і ввійти знову.

  Якщо ви все ще не можете використовувати TikTok навіть після того, як спробували всі методи усунення несправностей, які ми перерахували вище, зачекайте або повідомте про проблему в службу підтримки TikTok.