techukraine.net techukraine.net Tecno випускає зменшений 14-дюймовий Megabook T1 і колір S1 Dazzling Edition

Tecno випускає зменшений 14-дюймовий Megabook T1 і колір S1 Dazzling Edition

Categories:

Прагнучи захопити більшу частку ринку ноутбуків, Tecno прагне зробити фурор, представивши два нових ноутбуки: Tecno Megabook T1 2023 14-дюймовий і Tecno Megabook S1 Dazzling Edition. Незважаючи на те, що ми бачили більше дивовижних і привабливих випусків від Tecno, включно з їхнім нещодавнім Phantom V Fold, цьогорічна подія в Берліні зосереджена на оновленні їхньої популярної лінійки ноутбуків із покращеною портативністю та індивідуальністю.

Ключові висновки

  • Tecno представляє два нові ноутбуки, Tecno Megabook T1 2023 14-дюймовий і Tecno Megabook S1 Dazzling Edition, з акцентом на портативність та індивідуальність.
  • Tecno Megabook T1 14″ пропонує менший форм-фактор, але вдається здивувати вражаючим часом автономної роботи, з більшою батареєю та заявками про тривалість роботи до 18,5 годин.
  • Tecno Megabook S1 Dazzling Edition використовує технологію поліхроматичних фотоізомерів, яка розкриває малюнок піксельного шрифту під впливом ультрафіолетового світла. Ціни та параметри налаштування не повідомляються.

Tecno Megabook T1 14″: менший, але довший час роботи від батареї

Розвиваючи успіх свого популярного Megabook T1, Tecno хотіла створити ще більш портативну версію, яка все ще зберегла чудовий вибір вводу-виводу та функцій. Можна подумати, що зменшення шасі з 15,6 дюймів до меншого 14 дюймів також призведе до зниження ємності акумулятора.

  7 найкращих програм для відстеження конверсій для менеджерів

Автор зображення: Paul Antil/MakeUseOf

Хоча його товщина 14,8 мм не змінилася порівняно з торішнім Megabook 15,6 дюймів, новий T1 14 дюймів легший – 1,39 кг (порівняно з 1,48 кг) і вміщує більшу батарею ємністю 75 Вт·год (проти 70 Вт·год), яка, як стверджується, забезпечує 1 годину додаткової роботи час роботи до 18,5 годин. Для швидкої зарядки ви знайдете той самий адаптер живлення GaN на 65 Вт.

Автор зображення: Paul Antil/MakeUseOf

Хоча менший 14-дюймовий дисплей може здатися не привабливим, якщо ви віддаєте перевагу додатковому екрану, співвідношення сторін T1 14″ оновлено до 16:10 із співвідношенням екрана до корпусу 90%, але все ще забезпечує 100% Колір sRGB і захист очей TUV. Завершуючи цю нову модель, вона зберігає нагороду Red Dot Design Award з минулого року завдяки своєму «преміальному алюмінієвому металевому корпусу», що пропонує чудовий баланс портативності, продуктивності та найбільшої батареї у своєму ціновому діапазоні.

  Як виправити CBS All Access, який не працює на Amazon Firestick

Tecno Megabook S1 Dazzling Edition

Замість повного редизайну TECNO продемонструвала спеціальну концептуальну версію S1 «Dazzling». Незважаючи на те, що його корпус і внутрішні елементи залишаються незмінними, верхня кришка S1 Dazzling і область зап’ястя отримали тонкий технічний/магічний ефект.

Автор зображення: Paul Antil/MakeUseOf

Завдяки використанню поліхроматичного фотоізомера в білому місячному кольорі монохромна поверхня S1 може розкривати кольори під дією ультрафіолетового світла. Щоб продемонструвати це для нас, вони посвітили УФ-ліхтариком на поверхню протягом кількох секунд, щоб побачити «MEGABOOK S1», написане піксельним шрифтом уздовж правого боку верхньої кришки. Ця технологія вперше була помічена на смартфоні Camon 19 Pro Mondrian Edition, випущеному минулого року, і розширює цю технологію на інші свої пристрої.

Автор зображення: Paul Antil/MakeUseOf

Хоча ефект не був настільки вираженим всередині під час їхньої презентації на стенді, я думаю, що тривале перебування на сонці справді підкреслить цю зміну зовнішнього вигляду. Крім того, незважаючи на те, що це концептуальний продукт і ціна не була оголошена, ми підозрюємо, що Techno хоче представити свою унікальну технологію за такою ж доступною початковою ціною, як стандартний Megabook S1. Незрозуміло, які користувачі матимуть змогу налаштувати відображуваний текст або малюнки, хоча, як і у випадку з ASUS ROG Zephyrus G14 із дисплеєм AniMe Matrix на кришці, S1 Dazzling Edition, ймовірно, знайде своїх шанувальників.

  6 найкращих програм для інформаційного моделювання будівель для дизайнерів і будівельників

Автор зображення: Paul Antil/MakeUseOf

Нові ноутбуки Tecno вражають на IFA 2023

IFA 2023 часто показує найкращі нові ноутбуки, які ви побачите протягом наступного року, і цьогорічне видання не було іншим. Tecno просувається вперед і вгору зі своїм асортиментом Megabook, спираючись на успіхи 2022 і початку 2023 років. Таким чином, ми з нетерпінням чекаємо, що буде від Tecno у 2024 році!