Techcrunch Disrupt 2023 і Snapchat об’єктиви в Microsoft Teams

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

TechCrunch Disrupt 2023

TechCrunch Disrupt 2023 — це велика конференція з технологій і стартапів, яка запланована на 19–21 вересня в Сан-Франциско, присвячена технологіям і підприємництву та залучає провидців, інвесторів і стартапи з усього світу.

Якщо ви хочете бути в курсі останніх подій у цьому секторі, то на цю конференцію ви повинні потрапити.

TechCrunch Disrupt 2023, відомий своїми можливостями для налагодження зв’язків, змаганнями з виступів і виступами, забезпечує платформу для інновацій і творчих змін у різних галузях.

  Як пов’язати Instagram із Snapchat Story

Учасники можуть взяти участь у панельних дискусіях, семінарах та основних промовах від відомих лідерів галузі.

Ця щорічна зустріч об’єднує підприємців, інвесторів та ЗМІ з усього світу, щоб представити останні тенденції, технології та інноваційні ідеї. Це обов’язкова подія для тих, хто хоче залишатися на передньому краї швидкоплинного світу технологій.

Подія завершується Startup Battlefield, змаганням, де компанії, що розвиваються, представляють свої інновації, щоб отримати шанс на омріяний Кубок Disrupt та значні можливості фінансування.

Квитки на цю конференцію можна забронювати на сайті TechCrunch.

Microsoft об’єдналася зі Snapchat

Корпорація Майкрософт співпрацює зі Snapchat, щоб додати лінзи Snapchat до Microsoft Teams, тож тепер вам не потрібно створювати віртуальні фони, щоб оживити розмови Microsoft Teams.

  Як надати доступ до камери в Snapchat

Microsoft Teams використовують 280 мільйонів користувачів у всьому світі.

Щоб використовувати лінзи Snapchat, вам не потрібно завантажувати окрему програму чи доповнення, оскільки Microsoft інтегрувала лінзи AR Snapchat прямо в розділ відеоефектів клієнта Teams. Microsoft використала Snap Camera SDK Kit для інтеграції цих лінз Snapchat у Teams.

Є 26 лінз Snapchat, які дозволяють користувачам додавати ефекти доповненої реальності (AR) до відеочатів, щоб забезпечити більш природну людську взаємодію під час зустрічей.

Snapchat Lens — це веселе та легке доповнення до провідної світової комунікаційної платформи. Незалежно від того, чи використовуєте ви його, щоб краще пізнати своїх колег чи виразити себе по-новому, лінзи Snapchat обов’язково принесуть посмішку у ваш робочий день.

  Як слідкувати за кимось у Snapchat

Ви можете вибрати свої улюблені лінзи Snapchat на основі відеоефектів на вкладці Більше відеоефектів і доступних у категорії Фільтри.

Наразі доступно лише для робочих клієнтів. Ви також повинні використовувати поточну «класичну» версію Teams. Якщо ви використовуєте особисту або навчальну версію Teams, ви не зможете отримати доступ до цих нових лінз Snapchat.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».