SwipeExpander призначає ярлик для кожної клавіші на клавіатурі [Jailbreak]

| | 0 Comments| 5:56 AM
Categories:

Ще в травні був випущений твік Cydia під назвою SlideCut, який дозволяє додавати комбінації клавіш на екранну клавіатуру на вашому пристрої iOS. Ці ярлики імітували ті, які ми всі звикли використовувати на робочому столі. Сама настройка досить непогана, якщо вам потрібні лише звичайні комбінації клавіш. Якщо ви хочете чогось більше, спробуйте SwipeExpander. Він доступний у сховищах BigBoss і Insanelyi і дозволяє призначати довгий список дій будь-якому ключу. Це також чудовий розширювач тексту; ви можете призначити текст будь-якій клавіші, і коли ви проводите нею, текст вводиться. Усі ярлики запускаються при переміщенні клавіші.

  Як редагувати та форматувати документ Google за допомогою голосових команд

SwipeExpander поставляється з уже призначеними діями, але перед початком використання налаштувань бажано переглянути їх усі. Оскільки в iOS можна ввімкнути більше однієї клавіатури, сама настройка розроблена для роботи з усіма клавіатурами. У програмі Налаштування торкніться параметра SwipeExpander. Ви можете керувати чутливістю клавіші та ввімкнути деякі візуальні підказки, які допоможуть вам визначити ярлики. Ви також можете керувати видимістю назв ярликів, коли вони відображаються на клавіатурі.

Щоб відредагувати дію, торкніться клавіатури, для якої потрібно відредагувати клавіші, а потім виберіть, яку з перелічених клавіш потрібно відредагувати. Поле «Ім’я» — це те, що з’являється у верхній частині клавіші, щоб вказати, який ярлик ви йому призначили. Кожній клавіші можна призначити дві різні дії, що ініціюються пальцем угору та вниз по відповідній клавіші. Сама дія за замовчуванням налаштована на розширення тексту для всіх. Він дає вам доступ до таких символів, як кома, знак оклику, @ та інші, без необхідності перемикатися на цифровий набір клавіш. Однак дії не обмежуються лише розширенням тексту. Їх можна налаштувати на відкриття меню, виділення всього тексту, вирізання, копіювання, вставлення, скасування, повторне виконання, видалення, відхилення автовиправлення тощо.

  Як виправити проблеми з завантаженням та драйверами PCIe NVMe SSD

Ви можете призначити нову клавішу дії в розділі «Призначені клавіші», натиснувши «Призначити новий ключ». Налаштування дозволить вам призначити ярлик практично будь-якій клавіші, але будуть винятки. Розробник зробив цю настройку сумісною з популярними налаштуваннями клавіатури PredictiveKeyboard, SwipeSelection тощо.